Opinie o Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o. w Włocławek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Czy w Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Agnieszka Nowy wpis

Tak

Withe

Znowu zmiana siedziby firmy Nordhaus Nieruchomości ile już tego ?! Ciągle zmiana miejsc standard !

Natalia

To tak dla jasności tylko - zmiany siedziby nie było?

Agnieszka Felińczak-Oborska
@Natalia

Ależ oczywiście, że była...3 miesiące temu. i ta przeprowadzka a także inne zmiany wyszły nam na dobre :-) pozdrawiam

Marzena
@Withe

Jak to: znowu? Naprawdę tak podróżują z siedzibami?

@Marzena

Oj widzę, że nudzi się komus z nadmiaru czasu i braku pracy.....

@Agnieszka

No to może trzeba wyjść z ofertą pracy skoro ktoś tu jest chętny i tak zainteresowany? ;)

Agnieszka Nowy wpis
@Natalia

Zawsze można do nas wysłać aplikację. agnieszkafelinczak@nordhaus.pl Pozdrawiam

Klient

Kolejna zmiana lokalu Nordhaus Nieruchomości we Włocławku ???????????? która to z kolei 3 czy 4 żmiana ????????‍????

@Klient

Tak.Zmiana lokalu. Bo sprzedaliśmy lokal w którym mieliśmy siedzibę firmy. Zapraszamy 50 metrów dalej. Centrum Handlowe VICTORIA 1 pietro. A w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny pozdrawiam serdecznie Agnieszka Felińczak Oborska Nordhaus Nieruchomości Włocławek

Kamila
@Agnieszka

Ale godziny otwarcia są nadal takie same?

Agnieszka Feińczak-Oborska
@Kamila

Godziny otwarcia biura są od 8,30 do 16 plus spotkania z klientem poza godzinami pracy biura. Czy jeszcze w czymś pomóc?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Kamila

Czy staże w tej firmie są płatne? Widzę tutaj wpisy coś o nich, ale o wynagrodzeniu nic...

Włocławek

Nikomu nie polecam pracy w Nordhaus Nieruchomości Plac Wolności 15.Postawa p.Agnieszki arogancka, chamska. Nie polecam nawet jako pracy jako stazysta z Urzedu Pracy!Żadnego doświadczenia się nie wyniesie!

@Włocławek

Nie jestem ani chamska ani arogancka lecz wymagająca! jak nie wiesz B., że kierownik wymaga to nie dziw się że mając 40 lat w dalszym ciągu nie możesz znaleźć pracy. Praca to nie tylko urlop pensja, facebook :-) i weekendy to również obowiązki a właściwie przede wszystkim obowiązki. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym szukaniu pracy. A.Felińczak-Oborska

Do Agnieszki
@Agnieszka

Cała swoją odpowiedzią zniechęciła potencjalnych pracowników do firmy. Za taką postawę powinna dostać naganę lub zwolnienie z pracy. Zniechęca potencjalnych klientów do siebie. Porażka.

Agnieszka

Widzę, że jeden sfrustrowany kandydat do pracy w naszym biurze, od kilku dni pisze same negatywne komentarze na temat naszej firmy. Bardzo mi przykro, że nie przeszedł Pan procesu rekrutacji ale proszę mi wierzyć, załoga naszej firmy jest kompletna i kompetentna. Naprawdę swoich żali nie trzeba wylewać publicznie....trochę pokory.

@Do Agnieszki

Bardzo mi przykro, że kogokolwiek zniechęciłam do pracy w moim zespole. Praca w moim zespole jest ciężka i tylko dla wybranych osób. Widocznie kandydaci nie spełniali kryteriów. Zespół posiada wystarczający skład i życzę każdemu takich współpracowników jakich obecnie posiada nasz oddział. Jeżeli nie odpowiada Ci, że nie pracujesz w naszym zespole, że nie przeszedłeś procesu rekrutacji, to wiedz, że nasza firma jest prestiżowa i w naszej firmie pracują specjaliści wykwalifikowani w swoim fachu. Pozdrawiam i powodzenia przy rekrutacji w innych biurach nieruchomości. Nie wylewaj swoich żali publicznie.....więcej pokory.

@Agnieszka

O rekrutacji niech się lepiej „Szefowa” nie wypowiada bo szkoda słów

@Do Agnieszki

Popieram wypowiedz w 100% Postawa pani Kierownik zniechęca do czegokolwiek!

@Gosc

Widzę, że kolejna opinia sfrustrowanej osoby, która nie przeszła procesu rekrutacji w naszej firmie. U nas pracują fachowcy w swojej dziedzinie i tyle w temacie. Pozdrawiam serdecznie!

LIDIA
@Włocławek

Pracowałam tam!

@LIDIA

Raczej nie..... pamiętałabym.o takim pracowniku

Izabela
@Agnieszka

A ja lubię konkretnych pracodawców jak Pani ! Nie szuka pani teraz nikogo ? wiadomo czego sie wymaga od czlowieka i za co jest placone, nie korzystam z fb wiec nie tam spedzam dzien w pracy ;)

@Izabela

Proszę wysłać swoje CV na mój adres email agnieszkafelinczak@nordhaus.pl pozdrawiam

Stefan
@Agnieszka

Wcześniej wspomniałaś, że pracują tu fachowcy, czyli do pracy trzeba mieć już pewne spore doświadcznie?

Weekend
@Agnieszka

Właśnie to widać po tym wpisie jak jest !

Lux
@Izabela

Lepiej nie!

@Lux

Czemu lepiej nie? Może jakoś doprecyzujesz? :/

TWBZ
@Natalia

Bardzo nie kulturalna „ Szefowa” powiem wręcz bardzo... ! Masakra jakaś tam pracować nigdy w życiu !

TWBZ
@Do Agnieszki

Bardzo trafna opinie na temat „ Szefowej” !

Dagmara

Słyszałam ze są staże z urzędu pracy. Ktoś był i powie jak było?

ktos
@Dagmara

Nie polecam stażu z PUP. Niczego się nie nauczysz tylko nerwy i stres.

;)
@Dagmara

Absolutnie nie polecam !

LIDIA
@;)

Bo pracowałam tam!

Edyta
@LIDIA

I co według Ciebie było nie tak w firmie?

Gosc

W tej firmie czysty wyzysk jest! Postawa „szefowej” wiele zostawia do życzenia!

Może mi ktoś podpowie na jakich zasadach odbywa się praca w firmie?

Anka

Czy trzeba mieć kierunkowe wykształcenie?

Jan

Biuro w Świeciu to jakaś porażka .Wiecznie zamknięte na drzwiach kartka jestem w terenie.Żadnej wiadomości do jakiej godziny.Gdy już uda się kogoś załatać to powie że nie może teraz rozmawiać bo ma spotkanie i nie poprosi żeby poczekać tylko przyjść w innym terminie.Brak minimum kultury w zapytaniu do klienta (O co chodzi ).To nie te czasy PRL.

@Jan

W pełnii się zgadzam, klient jest ignorowany. Albo nikogo nie ma, tel nie odbierają, nie oddzwaniają.Nie wywiązują się z zawartej umowy. Nie polecam współpracy z Nordhaus Swiecie

Angol

coś strasznego. wyzysk. robisz za darmo i słuchasz o pieniądzach które możesz zarobić PIENIĘDZY ZERO. jeśli chcesz pracować za darmo to dobra okazja do wolontariatu.

jmk
@Angol

Znaczy mają ci płacić, za ewentualną możliwość, że może, kiedyś, w wolnej chwili, zarobisz jednak dla firmy parę złotych od jakiejś transakcji? Przyzwyczaiłeś się do angielskiego zasiłku za frico, to wróć tam i nazywaj to godną pracą.

@op ja mam właśnie nadzieję, że te oferty pracy się jakoś szybko pojawią, bo cierpliwie na nie czekam :) A jak wygląda rekrutacja?

mala

wolna

Ciekawe, czy [usunięte przez moderatora] jeszcze pracuje. Zazwyczaj nowi po 3 miesiącach zmywają się. Nie pracując taniej wychodzi, zus nie musi płacić ani za telefon. A byli pracownicy nie wracają, mimo telefonów od prezesa.Żal tylko klientów, tych nowych, bo starzy klienci wędrują za sprawdzonymi agentami. Może prezes w końcu przyjmie do wiadomości, że średniowiecze minęło, a wraz z nim pańszczyzna.

kłamczuch

Ten kto kopiuje i zamieszcza powyższy wpis lub jemu podobne zmieniając tylko niki, chyba uważa czytających za kompletnych idiotów, którzy nie domyślą się, kto te wymuszone, pseudo luzackie ociekające pozytywnymi opiniami teksty tak naprawdę zamieszcza.

Zostaw merytoryczną opinię o Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o.