Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o.

Włocławek

Opinie o Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o.

kłamczuch 2011-08-19 10:09:00
Ten kto kopiuje i zamieszcza powyższy wpis lub jemu podobne zmieniając tylko niki, chyba uważa czytających za kompletnych idiotów, którzy nie domyślą się, kto te wymuszone, pseudo luzackie ociekające pozytywnymi opiniami teksty tak naprawdę zamieszcza.
wolna 2012-04-12 23:54:16
Ciekawe, czy [usunięte przez moderatora] jeszcze pracuje. Zazwyczaj nowi po 3 miesiącach zmywają się. Nie pracując taniej wychodzi, zus nie musi płacić ani za telefon. A byli pracownicy nie wracają, mimo telefonów od prezesa.Żal tylko klientów, tych nowych, bo starzy klienci wędrują za sprawdzonymi agentami. Może prezes w końcu przyjmie do wiadomości, że średniowiecze minęło, a wraz z nim pańszczyzna.
Włocławek 2015-10-06 22:10:02
Nikomu nie polecam pracy w Nordhaus Nieruchomości Plac Wolności 15.Postawa p.Agnieszki arogancka, chamska. Nie polecam nawet jako pracy jako stazysta z Urzedu Pracy!Żadnego doświadczenia się nie wyniesie!
mala 2015-11-18 18:25:49
Michał 2016-05-10 11:47:55
@op ja mam właśnie nadzieję, że te oferty pracy się jakoś szybko pojawią, bo cierpliwie na nie czekam :) A jak wygląda rekrutacja?
Zostaw swoją opinię o Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o. - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o.