Opinie o Isofa gmbh Bochum w Bochum

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Isofa gmbh Bochum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Isofa gmbh Bochum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Isofa gmbh Bochum w Bochum

Jakie są mocne strony pracodawcy Isofa gmbh Bochum?

wystraczy poczytac opnie: -punktualna wyplata -zaliczki -urlop

Jaki jest okres rozliczeniowy w Isofa gmbh Bochum? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Biuro Nowy wpis

Najpozniej 10 danego miesiaca

Andrzej Kulej Nowy wpis

Pracuję już 3 miesiące i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Ludzie w pracy bardzo pomocni, atmosfera na wielki plus. Kasa się zgadza. Jedynie co to to że czasem zdarzają się sytuacje, ze coś musi być na już i jest mała nerwówka, ale jak dotąd wszystko udało się dopiąć. Polecam!

Jakie wartości są cenione w Isofa gmbh Bochum?

Marek Kotecki

Jestem zadowolony z firmy pieniądze na czas a naj częściej przed czasem Mile kierownictwo :-) Waidono trzeba sobie pracę organizować tak żeby było dobrze i szef był zadowolony . Obowiązki jak w każdej firmie Albo pracujesz na 100% albo nic nei robisz i marudzisz. Firma godna polecenia.

logo firmy Zlecenie dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Pomocnik elektryka praca
THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG
logo firmy Elektryk - Praca Zagranica (DE)
Sisbrat Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji - ocynkownia (trawersowanie)
Bochum
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Jakie są mocne strony pracodawcy Isofa gmbh Bochum?

Punktualna wypłata Pomoc we wszystkich formalnościach, nawet tych które nie są związane z pracą Uczicwy pracodawca Płatny urlop

Waldek

wyplata na czas.

wystraczy poczytac opnie: -punktualna wyplata -zaliczki -urlop

Janusz

Tak jak koledzy moge tylko pozytywnie wypowiedziec sie co do Isofa. Wyplata są zawsze na czas i zaliczka nie ma problemu. Nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam wszystkich kolegów i mila pania z biura. Firma godna polecenia.

Jakie są warunki zatrudnienia w Isofa gmbh Bochum?

Jak się pracuje z ludźmi z Isofa gmbh Bochum?

troche dziwne pytanie. Pracuje sie jak wszedzie, kazdy am swoja grupe zegrana. Co do biura ro nigdy problemow nie mialam. Zawsze Pani Ilona mila i pomocna.

bardzo uczciwa firma.

Krzysztof

Pracowałem w tej firmie przez 5 lat ze wzgledu spraw osobistych wróciłem do kraju. Od mają zaś wracam do tej samej firmy. Bardzo uczciwy pracodawca nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora) Wszystko zawsze się zgadza. Fima godna uwagi. Pozdrowienia z Krakowa na Bochum.

Stefan
@Krzysztof

Pracując w firmie miałeś zagwarantowane zakwaterowanie, czy sam musiałeś się o to zatroszczyć? Także informacje dotyczące wysokości pensji mogłyby bardzo pomóc osobom szukającym w firmie zatrudnienia, więc zachęcam Cię do napisania komentarza.

Jkaub
@Stefan

to chyba oczywiste, ze zakwateroanie jest a gdzie mamy sypiac. Firma troszczy sie o kwatere. Co do pensji to chyba idywidualna sprawa kazdego. Chyba nikt tu o swoich zarobkach nie bedtie pisal.

Andrzej M

Tez moge tylko pozytywnie wypowiedziec sie co do Isofa. Pieniądze są zawsze na czas. Nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam wszystkich kolegów i mila pania z biura. Firma godna polecenia.

@Andrzej M

Dzień dobry Panie Andrzeju, dziękujemy za miłą opinię o naszej Firmie. Pozdrawiamy serdecznie

@Andrzej M

Dziekujemy serdecznei i pozdrawiamy :-)

Lech

Praca na różnych obiektach, Zgrany zespół, dobra stawka i wypłata zawsze na czas. Polecam!!!

Stachu
@Lech

Witam serdecznie i dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy

Czy pracownicy w Isofa gmbh Bochum dogadują się między sobą?

Marek Kulczyk

zgrany zespół, szefostwo jest okay, dobra stawka i wypłata zawsze na czas. Poprostu dobra Atmosfera.

Stefan
@Marek Kulczyk

Dobrze wiedzieć, że firma ta wypłaca wynagrodzenia na czas i dodatkowo panuje tam dobra atmosfera. A co mógłbyś napisać o możliwościach rozwoju zawodowego? Takowe też występują w firmie Isofa gmbh Bochum, czy raczej o szkolenia jest trudno?

Stachu

Firma ISOFA tworzy grupy chłopaków którzy razem współpracują. Większość kolegów i tak już od lat z jakimś kolega razem współpracuje. Z tego co wiem, to pani Ilona maksymalnie 3 chłopaków do jednego zespołu daje. Ja tam dogaduje się z moimi kumplami :-)

Mariusz Kot

Profesjonalna firma, rzetelny prcodawca. Firma godna uwagi. Pozdrawiam z Hamburga.

@Mariusz Kot

Witam Pana Mariusza i dziękuje w imieniu firmy za miłe słowa. Pozdrawiam

Chętny do izolacji

Proszę podać mi jakiś numer kontaktowy do tej firmy jestem zainteresowany pracą

Mariusz Kot-Biuro
@Chętny do izolacji

Witam serdecznie 004923454683540 zapraszam do wspolpracy.

Jacek Krawiec

Ja pracowałem w kilku firmach, których niema co porównywac z Isofa . Jestem bardzo zadowolony i polecam izolerom, ktorym zależy na stałej pracy. Pani z biura jest pomocna i sympatyczna. Wypłaty zawsze na czas a nawet kilka dni szybciej. Z czystym sumieniem zdecydowanie polecam. Pozdrawiam kolegów i polecam firmę!

Paweł Kula
@Jacek Krawiec

Potwierdzam opinię kolegi. Firma godna uwagi i dalszego plecenia. Pozdrawiam serdecznie

Jakie godziny pracy obowiązują w Isofa gmbh Bochum?

Co to za pytanie? W tyg minimum 40 godz, jest niekiedy możliwość robienia nadgodzin Pozdawiam

Andrzej Racyek

Profesjonalna firma, rzetelny prcodawca, . Jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że właśnie tej firmie zaufałam. Obecnie dostaję świadczenie postojowe z czego bardzo sie ciesze. Większość firm pozwalniało pracowników. Serdecznie polecam. Pozdrawiam z Poznania

Janek Cer

Pracuję w firmie Isofa 6 lat; wypłata zawsze na czas. Opis zlecenia zgadza się ze stanem faktycznym. zawsze zapewniona jest opieka koordynatora.

Damiancio

Moja opinia jest jak oczywiscie pozytywna. Kasa na czas! Płacone postojowe jak nie ma pracy. Urlop platny. Nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam z Hamburga

Zostaw merytoryczną opinię o Isofa gmbh Bochum - Bochum

• Jak się pracuje w Isofa gmbh Bochum?

Zobacz opinie na temat firmy Isofa gmbh Bochum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Isofa gmbh Bochum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Isofa gmbh Bochum?

Kandydaci do pracy w Isofa gmbh Bochum napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Isofa gmbh Bochum
4.1/5 Na podstawie 59 ocen.

Isofa gmbh Bochum