Opinie o Isofa gmbh Bochum w Bochum

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Isofa gmbh Bochum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Isofa gmbh Bochum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Isofa gmbh Bochum w Bochum

Wiktoria

@Aktualny pracownik Rozumiem, że z tym zakwaterowaniem, to pracownik jest odgórnie informowany, że sam sobie będzie to musiał opłacić, tak? Ponadto, czy w firmie Isofa jakiś pakiet socjalny występuje? Nie zostało to do tej pory w wątku uwzględnione, więc będę wdzięczna za odpowiedź.

Aktualny pracownik
@Wiktoria

tak pracownik jest informowany ze sam oplaca jesli nie ma pieneidzy na nocleg tak bylow moim przypadku firma obejmuje rachunek a na koniec miesiaca rozlicza sie. Oczywiscie ze firma posiada pakeit socjalny. Pracuje n awarunkach niemeickich i wszystkie skadki sa w niemczech odprowadzane.

Wiktoria

@Michu, opisz proszę dokładniej sytuację, która Cię spotkała. Długo już pracujesz w firmie? Wspominasz, że często brakuje pracy i ludzie są zwalniani- czy dotyka to tylko osoby bez doświadczenia? @Były pracownik, czy sytuacja z brakiem zakwaterowania często się zdarzała? Czy koszty noclegów były później zwracane przez pracodawcę?

Aktualny pracownik
@Wiktoria

Jesli projekt idzie do konca to nie ma pracy.. Co do zakwaterowania to firma organizuje a pracownicy placa sami. Przy 14 € na reke musza pracownicy sami oplacic mieszkanie.

Mhhhhhhh bardzo ciekawe są te opinie. Ja pracowałem również z kolegami w tej firmie i praca nam się zakończyła w zeszłym roku i do Pani Iwony nigdy nie można się było dodzwonic. Mało tego byliśmy wysyłani na kilka dni na projekt i nikt nas nie informował co dalej. Kwaterę samemu trzeba oplacac i płaciliśmy noclegi za darmo nie mając w ogóle żadnej informacji co dalej I kiedy rozpocznie sie praca. Byliśmy nawet wysyłani na robotę kilkaset kilometrow i na miejscu się okazalo ze pracujemy tylko kilka dni. Dlatego dziwi mnie to ze nagle tyle osób się znalazło co tak świetna opinie firmie wystawiają. Wszystko jest nagle super i bezproblemowo. Bardzo ciekawe.... ;)

Czarny22

Polecam. Jestem w tej firmie od 5 lat. Pracuje jako monter izolacji przemyslowej. Urlop platny. Wszystkie dodatki sa; za nadgodziny, nocki , niedziele. Ostatnio chcialem spontanicznie wolne tey problemu nie bylo chwestja dogadania z majstrem na budowie.

logo firmy Zlecenie dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Pracownik produkcji - ocynkownia (trawersowanie)
Bochum
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
logo firmy Elektryk - Praca Zagranica (DE)
Sisbrat Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji z językiem niemieckim
Jobwise Łukasz Frankowski
Wiktoria

@Adam, możesz powiedzieć, na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy firma Isofa gmbh Bochum pomogła Ci w relokacji? Czy zwrócono Ci koszty przyjazdu? @Byczek, czy zatrudnione osoby otrzymują umowy o pracę? Są one na tych samych warunkach dla zagranicznych i lokalnych pracowników?

Byczek
@Wiktoria

Byczek. Tak otrzymujemy niemieckie umowy i pracujemy na takich warunkach jak niemieccy pracownicy. Zarobki te same mamy. Wszystkie składniki sa w Niemczech odprowadzone.

Adam21
@Wiktoria

Rzadko kiedy jesteśmy przenoszeni z jednego punktu na drugi. Firma pracuje na północy. Jeżeli dochodzi do przenoszenia pracownika to organizują wszystko. Koszty podróży zwracają, dostajemy tez tzw dietę. Nie ma co narzekać. Pracowałem w wielu firmach I wiecznie jakieś problemu były. Jak do dziś nie miałem problemów oby tak dalej.

Byczek

a tez pracuje od roku i jest wszystko ok. Wyplata sie zgadza, robota stala jest, kwatera tez super. Nie moge narzekac.

Adam21

Rownież polecam. Firma bez zastrzeżeń. Szefem jest Niemiec, kasa na czas, w biurze pracuje Polka tez z nią nie mamy problemu. Po tygodniu dostaje sie zaliczkę.

Mariusz

Polecam. Miły kontakt pomagają w rozwiązaniu problemów. Kasa zawsze sie zgadza. Zarobki tez nie zle.

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Jarek

Pracuje w tel firmie od dwóch lat nigdy nie miałem problemów. Zaliczkę dawaja bez problemu wypłata 10 na kacie

andrzej kłodziński

tworzą jako firma tzwm bank godzin zamiast płacić nadgodziny i pózniej nie wypłacają kasy.Tłumacza potem,że to za zaginione narzędzia itp.Jeszcze takie kuriozum pracowałem swoimi prywatnymi narzędziami i zostałem za to ukarany finansowo? Prawdziwy szwabski przekręt.

Choleryk

Wszystkim zainteresowanym stanowczo odradzam prace w tej firmie. Oszuści kroją na kasę. Mam nadzieję że odezwie sie więcej kolegów oszukanych przez ISOFA Gmbh Bochum.

kempes

Informuje zainteresowanych praca w isofa gmbh Bochum aby unikac takich firm ja bylem i pracowalem 4 dni i bez zadnego telefonu i powiadomienia kontrakt sie zakonczyl,zostalismy poinformowani przez prowadzacego budowe Niemca ze mozemy wracac do kraju.Jest tam Pani (usunięte przez administratora)ktora olewa Polakow ,nabija sobie kase a ty zostajesz z niczym.Takze przestrzegam przed wyjazdem z isofa bochum totalna porazka.

Zostaw merytoryczną opinię o Isofa gmbh Bochum - Bochum

• Jak się pracuje w Isofa gmbh Bochum?

Zobacz opinie na temat firmy Isofa gmbh Bochum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Isofa gmbh Bochum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Isofa gmbh Bochum?

Kandydaci do pracy w Isofa gmbh Bochum napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Isofa gmbh Bochum
4.1/5 Na podstawie 59 ocen.

Isofa gmbh Bochum