Opinie o TNC express w Witten

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TNC express. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TNC express o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TNC express w Witten

Wasz obecny kierowca

Ta firma, była dobra do czasu ... Ale od bardzo dawna jest brak szacunku do kierowców, nowo powstała ala baza bez żadnego socjalu ŻADNEGO ! Zwalniają ludzi bez słowa. Rzeczy prywatne zostają w Witten, Ty w domu i przychodzi wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. Oli..r nie potrafi spojrzeć w oczy i powiedzieć żeby nie przyjeżdżać więcej, woli bawić się jak przedszkolak w wysyłanie listów do Pl. Jeśli chodzi o podejście spedytorów, to tu jest o wiele lepiej. Powiedział bym że jest naprawdę w porządku. Szczególnie Pan Ł. Ogólnie odradzam jako jeszcze obecny pracownik ????

Nn

To co piszą na etransprt to jest czysta prawda jak najdalej od tej firmy

BAG
@Ryjek

Tak dziwnego podejścia jak w tej firmie to chyba już nigdzie nie ma. Wielki szef firmy O.. er zwalnia kierowców którzy mają swoje zdanie, i nie dadzą sobą pomiatać. Tylko żeby czasem i to w bardzo krótkim czasie nie przekonał jak ta jego pseudo dziad trans zostanie po prostu zgłoszony do BAG i innych służb do sprawdzenia tej fantastycznej firmy.

Opinie nie wygodne Nowy wpis

Przeglądając tutaj opinie zamieszczone widzę że są usuwane te które są jakoś dziwnie potwierdzające sytuację w tej dziwnej i marnej firmie. Proponuję wszystkim fantastycznym kierowcą dobrze sprawdzić rozliczenia roczne, bo ta dziwna firma wlicza odzież roboczą której się nie otrzymuje, dojazdy do pracy których nie płaci i najważniejsze na pauzy opłacają pensjonaty dla kierowców i to piękne spanie w kabinie bez zapłaty, na dietach (usunięte przez administratora)

Ragnar Nowy wpis

To prawda mógłby z rana napisać ile wyciąga na tym . Każe kierowcom przywozic z Polski papierosy. Potwierdzam wypowiedź kolegi

Kierowca Nowy wpis
@Ragnar

Ja tylko chciał bym też wiedzieć dlaczego moja opinia która opisała dokładnie co tam się wyprawia w tej firmie z kierowcami, jak im ciemnote wciskają że dobrze wszystko jest policzone i zapłacone gdzie jest to nie prawda, prócz tego zachowanie co weekend kierowców naduzywajacych alkohol i inne środki też było tutaj opisane lecz jest usunięte Bo co opisana była prawda?

KIEROWCA CE Nowy wpis

Witam przepracowalem dla tej firmy 2lata po ktorych mnie zwolnili bez jakich kolwiek wiekszych powodow . Potwierdzam wypowiedzi innych kolegow co do tej firmy .Podsluchiwanie ,zastraszanie ,wymuszanie kar za zle parkowanie nie na zakazie itp .po zwolnieniu zero kontaktu z szefostwem oraz proszenie sie o swoje naleznosci za urlop itp,brak bazy auta na ulicy jak psy nawet dla osobowki ciezko bylo miejsce znalezc. Znam przypadek zwalniania pracownikow w wigilie .Ogolnie nie polecam tego calego cyrku pana wielkiego Oli...ka oraz Fil..ka , dyspo wydzwania oraz wypisuje na pauzie grożąc ze bedzie budzilo itp oraz podczas jazdy zmienianie planu co chwila ,czlowiek jak robot tylko klika w ten ich firmowy tel .(ktorego nie ma) internet we wlasnym zakresie no bo jak by inaczej .Odzież robocza to kamizekli za 15zl i czapki za 5 . Szefostwo to cwaniaczki dodatkowo ich drugim zrodlem dochodu jest handel papierosami z Polski o ktore prosza kierowcow o przywoz a pieniadze zwracaja po 2 tyg pozdrawiam i nie polecam nikomu. Ps 18 dni pracy tj.2100e

Wasz obecny kierowca

Czy w TNC express są szkolenia zewnętrzne?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TNC express odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

witam wszystkich ,nie idźcie pracować do TNC(usunięte przez administratora) ,właściciel Oliwier i jego wspólnik (usunięte przez administratora) ,nie wypłacaja pieniędzy za urlopy ,pensje ucinaja jak już nie pracujesz,po zatrudniali (usunięte przez administratora) za 1700 euro i jeżdżą A Oni się cieszą (usunięte przez administratora),daleko od Nich ,każda inna firma nie TNC ...

Jakie są mocne strony pracodawcy TNC express?

Szofer

Zwalnianie kierowców bez powodu, okradanie z wynagrodzenia i traktowanie ludzi jak takich co mają tylko pracować na nich.

Nn

To co piszą na etransprt to jest czysta prawda jak najdalej od tej firmy

@Nn

Nn Masz ogromną rację, Panowie samo to iż na OLX są bardzo często ogłoszenia że szukają kierowców to tak tam jest beznadziejnie i omijajcie tą firmę. To co jest napisane w ogłoszeniu o pracę przez Pana wielkiego dyspozytora o imieniu Ł. Jest wielkie kłamstwo.

Kiero
@Szofer

A jaki to dyspozytor co nawet po niemiecku słowa nie umie. Zatrudniają takich A potem nikt pracować nie chce bo to nawet nic nie umie chłopak załatwić. I na ludzi krzyczy

Ryjek
@Kiero

Uklady, po znajomosci trasy , pensje wieksze biora 2na2 niz 3 na 2.Osobisty telefon masz cally czas miec dla ich dyspozycji. Oczywiscie na swoi m internecie jedziesz nie masz zwracane.

BAG
@Ryjek

Ile jest zmian w TNC express?

Szofer

O jakie dokładnie zmiany pytasz, bo zmiany kierowców bardzo częste, zmiany planu pracy (tur) to już szybciej niż ktoś nawet pomyśli.

Zastraszeni kierowcy

Szefostwo tej firmy zastrasza kierowców i żaden z nich nie napisze żadnej opinii Bo się boi, lecz dużo mają do powiedzenia jak są okradani z pieniędzy na poczekalniach w Amazonie. Teraz zatrudniają jakieś dziwne narodowości do pracy żeby można było jeszcze więcej okradać z pieniędzy kierowców, a ten pseudo szef(usunięte przez administratora)będzie miał na nowe opony do swoich aut osobowych którymi jeździ jak... Po ulicy przy której znajduje się super baza firmy TNC godna polecenia 21 wielu i nie zważa nie to że w tym czasie w ciężarówkach śpią kierowcy którzy pracują w nocy żeby Pan miał na nowe opony.

Dziwna firma

W temacie tej pseudo firmy można powiedzieć tylko tyle. Polski Dziadka Trans jest 100 razy lepszy niż ta firma TNC. Kroją na kasie że aż miło, nie posiadają własnego placu (bazy), każą parkować naczepy przy ulicy, wielki szef formy o imieniu O... er tylko nagrywa filmiki gdzie nie można parkować naczep i dodaje na grupie dla kierowców,a żeby było mało to jeżeli odstawisz naczepę w takim miejscu gdzie ala szef nie pozwala to rząda łapówki 100 euro od kierowcy jeżeli nie to jesteś zwolniony, nie szanują ludzi, traktują jak maszyna do robienia pieniędzy z których i tak są okradani kierowcy nie na małą kwotę miesięcznie.

Jaki jest wkład kierownictwa TNC express w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Hahahaha

Wkład szefostwa w budowę dobrej atmosfery wśród pracowników jest żaden!,

Podwójna szuka pracy

Witajcie. Czy jest szansa za załapanie się w podwójnej do pracy ? Mamy spore doświadczenie, ostatnie 2 lata w jednej firmie pod Amazon jeździmy i chcielibyśmy pozostać przy tym.

kk

Zdecydowanie firmy nie polecam. Brak jakiegokolwiek szacunku dla pracowników ze strony szefostwa. Brak placu na zestawy, stoisz przy ulicy bez toalety. Ciężarówki są w tragicznym stanie, jeśli chodzi o czystość, spowodowane jest to rotacją, ponieważ za każdym razem dostajesz inną ciężarówkę. Jazda głównie nocna. Trasy głównie od amazona do amazona co wiąże się z absurdalnie chorymi zasadami typu- obowiązek noszenia butów, kamizelek i czekania godzinami na poczekalniach nieistotne czy jest to dzień czy noc. Propozycja spedytorów do korzystania karty kierowcy szefa też nie jest niczym szokującym w tej firmie. Jeśli chodzi o wypłaty są to śmieszne pieniądze w ostatnim czasie, bo kiedy nie było prime(naczep amazona) wypłaty były ciut lepsze, teraz jest śmieszna podstawa plus bonusy za kilometry które są zapisane na umowie, ale najistotniejsze jest to, że owych bonusów nie otrzymasz, ponieważ nikt nie jest w stanie zrobić tyle kilometrów. Jednym słowem wyzysk Polskich kierowców przez ''polaków''

Agnieszka
@kk

To w jakich godzinach są te jazdy? skoro głównie nocą :)

Trzeba jeszcze dodać
@kk

Firma przyjmuje każdego kto pokaże że posiada przy sobie prawo jazdy kat. C+E, ale to że nie potrafi podpiąć czy odczepić naczepy to już nikogo nie interesuje. Pod względem dbabia o kierowców to jest totalnie olanie ze strony szrfostwa, jak również ala spedytorów którzy mieszają trasami po kilka razy na dzień, czy taż i nocy a okłamują kierowców że trasy zostały anulowane (tak zwane sztorno) w Amazonie. Szkoda czasu dla takiej firmy.

kk
@Trzeba jeszcze dodać

Niestety tak jest dostajesz klucze, instalujesz aplikację i wysyłają w trasę. Niejednokrotnie jest tak, że budzą w trakcie pauzy, która kierowcy się należy i odbywa się w ciągu dnia, bo w nocy jeździsz co wiąże się z tym że człowiek pada na ryj w nocy. A jeśli mowa o podwójnych obsadach to do dyspozycji jest 21h z czego jeździsz 7h a resztę czekasz. Zwariować można , szczególnie w nocy kiedy przepinasz naczepy i nie ma co liczyć na sen w tym czasie.

Abc
@kk

To nie potrafisz wyciszyć telefonu ??

Śmiesznie
@Abc

Do Abc, a Ty nie wiesz co to jest pauza dla kierowcy?,

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu TNC express?

Szofer

Żadnych warunków nie trzeba spełniać, nawet nie musisz umieć jeździć czy podpiąć naczepy bo przecież w tej firmie nikt nawet nie pyta i nie sprawdza, masz mieć tylko prawo jazdy i telefon z internetem do zainstalowania aplikacji Amazona. To są właśnie warunki. Lecz tam jest większość to taka sama zbieranina co nie ma bladego pojęcia o transporcie i byciem kierowcą.

Jak szefostwo w TNC express traktuje ludzi?

Agata

Z własnych obserwacji wiem, że nawet jeśli jest dostęp do toalety to niektórzy i tak preferują krzaczki... Ale fakt faktem baza by się przydała, naprawdę niczego takiego nie mają? A jak z zabezpieczeniem tego wszystkiego, ludzi i sprzętu?

Śmiesznie
@Agata

Nie, niczego takiego nie mają. Naczepy załadowane przez Amazona które nie zostały rozładowane pozostawione są przy ulicy i tak sobie stoją i czekają na swój termin do rozładunku który podał im Amazon. Samochody prywatne którymi przyjeżdżają kierowcy do pracy również są zaparkowane w większości przy ulicy.

@Śmiesznie

Pozostawione? A co jeśli by się coś z tym ładunkiem stało?

ww

Jak traktuje? Jesteś od robienia kasy dla nich, żadnych podwyżek, mało tego umowy z każdym pracownikiem są na coraz gorszych warunkach i z mniejszymi zarobkami. Jeśli wydarzy się coś nieprzyjemnego to jadą z tobą jak z psem. Niejednokrotnie obrażali kierowców za ich plecami rozmawiając między sobą, ale jak im wydarzy się jakaś obcierka albo coś innego to się tym nie chwalą i jest cisza, żeby nie było że się nie mylą i są najlepszymi kierowcami.

Bax
@Agata

Niewiem co ludzie piszą, jest baza, jest Social xD proszę panowie, nie kłamcie osoby chętnych do pracy.

Do Bax
@Bax

Ty nie kłam!!!, człowieku Ty to chyba nie wiesz jak wygląda baza i socjal w innych firmach. Jest socjal jedna kuchnia jedna ubikacja na tylu kierowców którzy zjeżdżają na weekend do Witten. Poza tym samochody stoją przy ulicy tak samo jak i naczepy to właśnie jest taka baza. To Bax jest kłamca Bo pewnie w (usunięte przez administratora) ie był i g... no widział jak wygląda baza, albo jest z tych których firma bierze do pracy że dwa dni temu odebrali prawo jazdy. Ja przestrzegam przed tą firmą, a miałem okazję sam się przekonać lecz szybko podziękowałem za ten wspaniały socjal i fazę na ulicu hahaha.

Śmieszna firma

Panowie kierowcy przestrzegam przed tą pseudo firmą, nie posiadają własnej bazy, samochodu parkują przy ulicy, atmosfera pracy jest okropna, i oczywiście właściciele jak i Pan Ł. myślą że są najmądrzejsi. Ja żałuję że traciłem czas pracując w tej firmie.

Abc
@Śmieszna firma

Teee kolega... Jak jest źle to po pierwszym miesiącu się zwalnia albo po dwóch... Widocznie taki oblatany jesteś ze "traciles czas"

Śmieszna firma
@Abc

Skoro jesteś taki wyszkolony to idź sam popracuj a się przekonasz. Pierwsze dni jak i miesiące jest w miarę ok. Ale to bardzo krótko trwa. 90 % kierowców w tej firmie to osoby co zrobiły prawo jazdy i chcą zaczynać swoją przygodę jako kierowca i siedzą cicho, nic się nie odzywają żeby tylko trochę praktyki nabrać i uciekają z tej firmy. A Ty Abc jeśli nie pracowałeś i nie wiesz jak jest to przestań głupio komentować.

Hanys
@Śmieszna firma

Jestes w pracy masz odbębnić to co do ciebie należy i tyle a jak ty caly czas pretęsje za byle (usunięte przez administratora) masz wszystko nie pasuje to gdzie bys nie poszedł to bedzie zle. Robisz to co masz zrobić i tyle.

@Hanys

Totalnie się zgadzam, bardzo nie lubię takiego narzekania. W tych czasach ja wiem, że panuje wizja pracy jako drugiego domu, no ale oczekiwania pracowników względem tego są czasami strasznie przesadne... Chociaż widzisz Ty jesteś kandydatem tak? Czyli nie znasz sytuacji na własnej skórze od środka?

Do Hanys
@Hanys

Jeśli nie wiesz jak dokładnie jest w tej firmie to się może bez sensu nie wypowiadaj. Idź Bo prawie cały czas przyjmują kierowców i sie przekonasz.

Agnieszka
@Abc

A Ty pracujesz tutaj? Jak tak to opowiedz coś o Twoich doświadczeniach z firmą?

Jakie narzędzia pracy zapewnia TNC express? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ale wymagania

Żadnych, wszystko musisz mieć swoje, nic nie otrzymasz.

Gabriela
@Ale wymagania

A jak z zarobkami? Są konkurencyjne?

@Gabriela

Tak i to bardzo konkurencje są, pracujesz tylko i wyłącznie w nocy Bo wozisz Amazona, lepszą kasę otrzymasz pracując na normalnych warunkach i nie w nocy. Ja z perspektywy czasu mogę powiedzieć że czas przepracowany w tej firmie był czasem straconym.

@Szofer

Serio w nocy mniej się zarabia? Zaskoczyłeś mnie tym teraz, zazwyczaj myślałam, że w firmach za "niestandardowe" godziny pracy wychodzi się lepiej na pensji. Ile czasu musiałeś tutaj przepracować, żeby zrozumieć, że te warunki są okropne?

@Agata

Agata ja długo nie pracowałem w tej firmie Bo przecież wszystko już wiadomo jak jest pod względem finansowym po kilku wynagrodzeniach. Przyjmując się do pracy masz obiecane gruszki na wierzbie, ale to tylko obietnice. i jaka atmosfera panuje między nawet samymi kierowcami też okropnie jest.

@Agata

A to może wybierasz się pracować w tej firmie?

@Szofer

Tak tu każdy zniechęca, że sama nie jestem pewna, a niestety znam siebie samą i charakter mam słaby. Przykro mi, że ludzi takie rzeczy muszą w życiu spotykać. A jest tu może jeszcze jakiś kandydat, który przegląda to forum? Bo ciekawa jestem zdania i tego czy tylko dla nałapania szybkiego doświadczenia, by się w to pchał?

Obecnie pracuję
@Agata

Najlepiej pogadać z obecnymi pracownikami którzy pracują a nie sugerować się tutaj wpisami. Szukaj kontaktu z kierowcami.

@Obecnie pracuję

A to żaden z nich jednak tego forum nie odwiedza? Szkoda na pewno dopiero po dłuższym czasie któryś z nich jakoś tu trafi. W sumie chłopaki pewnie pracują teraz to co po jakiś forach będą skakać niepotrzebnie.. ;)

Czy ktoś napisze jak jest w firmie TNC Express z Witten koło Dortmund? Na etransport.pl tylko same nagetywy ludzie piszą. Dajcie znać jak sie tam obecnie jeździ, jakie trasy, jakie auta, atmosfera i reszta. Ciagle się ogłaszają ze zatruniają na c+e.

Mikołaj
@Zainteresowany

Jak najdalej od tej firmy

Bump
@Zainteresowany

Jak chcesz zarabiać pieniądze i nie być robiony u (usunięte przez administratora) to nawet nie zwracaj uwagi na tą firmę. Oni Cie (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora), a w Grudniu oczekują od Ciebie prezentu na święta np w postaci dobrego alkoholu. Od nich nic nie dostaniesz…jedynie minus na koncie

@Bump

Jak to oczekują alkoholu? To pracownicy muszą tutaj przynosić do pracy jakieś prezenty? Tak po prostu każą czy jak to jest zorganizowane w takim razie?

Kacper

Ale dlaczego mówicie ze to pseudofirma?

….
@Kacper

Bo to firma KRZAK

Xyz

Polecam firmę, jeśli robisz to co do Ciebie należy, nie kombinujesz to współpraca będzie pozytywna.

Zostaw merytoryczną opinię o TNC express - Witten

• Jak się pracuje w TNC express?

Zobacz opinie na temat firmy TNC express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TNC express?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TNC express