Opinie o M.V.V. GmbH Personaldienstleistung w Gelsenkirchen

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy M.V.V. GmbH Personaldienstleistung. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w M.V.V. GmbH Personaldienstleistung na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.V.V. GmbH Personaldienstleistung w Gelsenkirchen

Oszukany

600 € mi wiszą. PIT-u nie dostalem. Szefowej to od pół roku w firmie nie ma. Jak ich pozwać? Namiary na jakaś windykacje czy coś? Konkrety proszę.

@ślązak

Przyszło po interwencji finansomatu i firmy co nam zwrot podatku rozlicza ale po roku

M.V.V. GmbH
@Oszukany

Dzień dobry, Niestety, nasz szef nie mówi po polsku, ale zawsze jest dostępny dla naszych polskich pracowników i chętnie pomaga. zawsze jest ktoś, z kim można porozmawiać. Podaj nam swoje imię, a my to wyjaśnimy :-)

adi17
@M.V.V. GmbH

Jaki szef? Szefową jest kobieta! I nie czarujcie nikogo że cokolwiek załatwicie albo zadzwonicie to co robicie to jest jawna kpina.Nikt nic nie wie o wszystko musicie pytać szefowej ale mnie to nie dziwi skoro co miesiąc jest nowa kobieta która rozmawia w języku polskim.Ja osobiście takich pan poznałem oczywiście telefonicznie sześć a ostatnia siódma dopiero się uczyła i oczywiście nic nie można było załatwić! Tak że nie róbcie sobie żartów my jesteśmy dorosłymi ludzmi którzy ciężko pracują i chcą dostać swoje wynagrodzenie.

@M.V.V. GmbH

+48786861647 ProsZę o kontakt.porozmawiamy.

Jacek
@M.V.V. GmbH

Jacek Pawelec z tej strony proszę o kontakt telefoniczny nowe mejlowy inaczej sprawę złoże wyżej

Jacek
@M.V.V. GmbH

Jacek z tej strony prosze o natychmiastowy kontakt zostalem oszukany

ślązak
@Jacek

Witam czy są osoby które nie dostały rozliczenia podatkowego za 2018r z MVV bo nie mam odzewu z firmy cisza na mejle nie odpowiadają a rozliczyć się trzeba???

były pracownik Nowy wpis
@ślązak

Jak jest z pakietem medycznym w M.V.V. GmbH Personaldienstleistung? Można dołączyć rodzinę?

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą M.V.V. GmbH Personaldienstleistung?

Q.

Przez pewien czas zatrudniali do pracy w Szczecinie (delegacja z De) stąd dobra opinia i nadzieje. Jakiś czas potem praca w Lubece. Obiecywanie gruszek na wierzbie... Co z tego, że masz umowę, dokumenty... W Lubece wiele osób oszukali, cieli na pensjach, nie płacili setek euro. Wszystko zbywają, dopiero po podaniu ich do sądu jest odzew i jednak chcą już gadać... Propozycja ugody, szybkie załatwienie sprawy... Kolejne dwa miesiące przeciągania (!!!)

ilan Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) MVV I PPS Dziś dostałem na email, że MVV ogłosiła upadłość i mam jakieś papiery wypełnić I złożyć w odpowiednim miejscu w De Żeby ubiegać się o rekompensatę za zaległe wynagrodzenia Mój znajomy w styczniu dostał propozycje przejścia do PPS a to ta sama firma krzak... (usunięte przez administratora) ludzi na wszelkie sposoby Dużo by tu pisać bo bym książkę napisał Kogo oszukali ten wie co to za (usunięte przez administratora)

MVV GmbH

Dzien dobry. Nie ma mozliwosci, aby pracownik nie otrzymal wynagrodzenia za wykonana prace. Mamy pracownikow, zarowno z Polski jak i z Niemiec, ktorzy pracuja z nami od dlugiego czasu. Wynagrodzenie jest wyplacane zawsze na czas. Jesli sa jakies problemy, zawsze mozna do nas zadzwonic. Rozmowa w jezyku polskim jest mozliwa pod numerem +48 666403153. Jesli akurat nie moge rozmawiac, zawsze mozna zadzwonic do biura (tu niestety tylko po niemiecku). Numery do wszystkich- do szefowej rowniez- sa podane na naszej stronie internetowej.

polak
@MVV GmbH

Witam dobrze że podaliście ten numer bo można się z wami skontaktować nareście pozdrawiam były pracownik

Polak
@MVV GmbH

To mi przeslijcie rozliczenie podatkowe za 2018r cóż z tego że macie ten numer jak nic się nie dzieje okłamujecie firme która rozlicza Polaków z Finansomatem Niemieckim dostała od was wiadomość że na mejla pracownika doszło rozliczenie podatkowe za 2018r a tu nie ma nic i jak tu się rozliczyć z urzędem skarbowym w Niemcach??? A jest możliwość że pracownik nie otrzymał wynagrodzenie ja też do nichh należe zasiłku chorobowego nie dostałem i żadnego rozliczenia i jak inni piszą że oszukujecie na wszystkim

alex Nowy wpis
@MVV GmbH

Niema możliwisci to nasrać w stringi w waszej firmie jest to możliwe i nagmnnie stosowane nie płacić pracownikom pieniędzy za pracę

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M.V.V. GmbH Personaldienstleistung? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
T111

Co to za cyrk dziśdostalem wypowiedzenie z ich firmy jak nawet umowy z nimi nie podpisywalem mialem jechać lecz pani bialy podawala mi caly czas inne adresy noclegu i jakieś tel do polskich kolegów lecz imiona i nazwiska ich były tureckie więc wyluzowalem bo opinie mają super a oni beszczelnie mi jakieś wypowiedzenia wysyłaja śmiech ja to już na policję zgłosilem bo jakim prawem ktoś podpisuje się prze zemnie czs już skonczyć z takimi firmami bo to jest już szczyt szczytów NIE POLECAM TEJ AGENCJI BO TYLKO W KONIA LUDZI ROBIĄ NIE JEDZCIE NIGDZIE Z TĄ FIRMOM BO NIE PLACOM I TYLE

Emilia

Witam, czy firma aktualnie poszukuje ludzi do pracy? Podpowiecie czy praca jest ciężka fizycznie i czy firma daje możliwość wypłaty wynagrodzenia w siedzibie firmy,bez konieczności przelewania pieniędzy?

Jan
@Emilia

Ty się dobrze zastanów nad współpracą z tą pse udo firmą! Pytasz czy możliwe jest pobieranie wypłat w siedzibie firmy... Emilio nie dosyć że nie jest to możliwe to na dodatek możesz w ogóle tej wypłaty nie dostać nawet na konto! Unikaj tej pse udo firmy jak diabeł święconej wody jak chcesz w zimie chodzić w sandałach lub na boso!

Emilia

Dziękuję za ostrzeżenie, ale może napiszcie więcej, Ty i @Jan, czego doświadczyliście pracując z M.V.V. Ostrzeżenia i niepolecanie są ok, pod warunkiem, że wynikają z konkretnych argumentów. Czy możesz napisać, jak wyglądała ta współpraca, kontakt z nimi itp.?

@Emilia

FIRMA NIE PLACI PRACOWNIKOM! LUDZIE! CZYTAJCIE OPINIE O TEJ FIRMIE! PANI BL.... I PANI GEH.... TO ZWYKLE OSZUSTKI!!! Nie dajcie sie oszukac rodacy..

Robert
@Emilia

Ta firma nie wypłaca pensji .Trzeba walczyć o swoje w sądzie.

Karol

Trzeba znać niemiecki ,żeby wyjechać z tą firmą do pracy?

@Karol

FIRMA NIE PLACI PRACOWNIKOM! LUDZIE! CZYTAJCIE OPINIE O TEJ FIRMIE! PANI BL.... I PANI GEH.... TO ZWYKLE (usunięte przez administratora) Nie dajcie sie oszukac rodacy..

Co wchodzi w socjal M.V.V. GmbH Personaldienstleistung?

Eddy

Firma nie godna polecenia.

Olek

Jeśli ktoś wyjeżdża do pracy za granicę to może trzeba pomyśleć o podstawach języka. Firma spoko, polecam.

Chris
@Olek

A ty co? Z firmy M.V.V.?

Krzychu i Aga

Jeżeli ktoś z Was chce wylądować w war...iatkowie i chodzić wiecznie bez kasy o którą trzeba walczyć w sądzie to zdecydowanie polecam tę firmę i rekomenduję! A jeżeli tego nie chcecie to... Ta firma to prawdopodobnie najwięksi osz uści na rynku! Złodz...iejstwo i kła....mstwa to ich wizytówka! Ludzie nie dajcie się zwieźć słodkiemu pier dzeniu ze strony koordynatorki polskiej, ta kobieta po prostu gada takie bzdety jakie jej nakazuje niemiecka szefowa! W momencie jak by wam przyszło do głowy dać tej firmie wypowiedzenie to bądźcie pewni że żadnej kasy wam nie zapłacą! Czyli zwróćcie uwagę że cała wypłata z miesiąca poprzedniego, miesiąca podczas wypowiedzenia jak również z zeitkonta nie zostanie wam wypłacona bo szefowa każe koordynatorce was zwodzić, potem telefony nie będą odbierane aż w końcu się dowiecie że pieniądze się wam nie należą! Czyli 2 miesiące będziecie robić za darmo! Razem z żoną zostaliśmy oszu kani na około 5000 euro! Sprawę o zwrot pieniędzy za pracę, a jednocześnie o znęcanie się psychiczne składamy do sądu! Będziemy się domagać odszkodowania za psychiczny uszczerbek na zdrowiu, bo byliśmy psychicznie wykańczani przez tą firmę i nadal jesteśmy, bo jak można pracować przez dwa miesiące i nie dostać za to ani grosza, a gdzie opłaty, zakup pożywienia itd?! Zachęcamy do kontaktu ludzi którzy zostali oszu kani przez tą firmę, mamy namiar na niedrogą kancelarię prawną w Niemczech i jeżeli macie ochotę złożyć pozew z nami oto kontakt do nas: natalia.0703@interia.pl

Krzychu i Aga

Ta firma to prawdopodobnie najwięksi (usunięte przez administratora) na rynku! (usunięte przez administratora) Ludzie nie dajcie się zwieźć słodkiemu pier dzeniu ze strony koordynatorki polskiej, ta kobieta po prostu gada takie bzdety jakie jej nakazuje niemiecka szefowa! W momencie jak by wam przyszło do głowy dać tej firmie wypowiedzenie to bądźcie pewni że żadnej kasy wam nie zapłacą! Czyli zwróćcie uwagę że cała wypłata z miesiąca poprzedniego, miesiąca podczas wypowiedzenia jak również z zeitkonta nie zostanie wam wypłacona bo szefowa każe koordynatorce was zwodzić, potem telefony nie będą odbierane aż w końcu się dowiecie że pieniądze się wam nie należą! Czyli 2 miesiące będziecie robić za darmo! Razem z żoną zostaliśmy oszu kani na około 5000 euro! Sprawę o zwrot pieniędzy za pracę, a jednocześnie o znęcanie się psychiczne składamy do sądu! Będziemy się domagać odszkodowania za psychiczny uszczerbek na zdrowiu, bo byliśmy psychicznie wykańczani przez tą firmę i nadal jesteśmy, bo jak można pracować przez dwa miesiące i nie dostać za to ani grosza, a gdzie opłaty, zakup pożywienia itd?! Zachęcamy do kontaktu ludzi którzy zostali oszu kani przez tą firmę, mamy namiar na niedrogą kancelarię prawną w Niemczech i jeżeli macie ochotę złożyć pozew z nami oto kontakt do nas: (usunięte przez administratora)

matti

ta firma to banda zlodzieji. tylko ich powiesic i pozwac do sadu

3ddd

Ta firma to zwykli (usunięte przez administratora) Wiszą mi 1200€ i przysłali jakiś śmieszny kwitek tylko na maila a pieniędzy nie widać już 3 miesiące! Kolejny raz moj post zostaje usunięty, ale nie odpuszczę. Dzwoniąc na ten polski numer pseudokorynatora nikt nie odbiera, po czym oddzwaniają z niemieckiego numeru i udają ze nie znają polskiego! Jest więcej osób które nie otrzymało wypłaty w tej firmie. Oni wiedza bardzo dobrze jak sobie pograć bo oszukując kogoś na około 1000€ taka osoba jest bezradna, gdyż aby odzyskać pieniądze koszta prawne przewyższają ta sumę. Radziłbym omijać ta firmę szerokim łukiem. Gdyż takiego syfu jeszcze nie spotkałem. Firma krzak, gowniane zarobki i nie są wypłacalni.

3ddd

Ta firma to zwykli (usunięte przez administratora) Wiszą mi 1200€ i przysłali jakiś śmieszny kwitek tylko na maila a pieniędzy nie widać już 3 miesiące! Kolejny raz moj post zostaje usunięty, ale nie odpuszczę. Dzwoniąc na ten polski numer pseudokorynatora nikt nie odbiera, po czym oddzwaniają z niemieckiego numeru i udają ze nie znają polskiego! Jest więcej osób które nie otrzymało wypłaty w tej firmie. Oni wiedza bardzo dobrze jak sobie pograć bo oszukując kogoś na około 1000€ taka osoba jest bezradna, gdyż aby odzyskać pieniądze koszta prawne przewyższają ta sumę. Radziłbym omijać ta firmę szerokim łukiem. Gdyż takiego syfu jeszcze nie spotkałem. Firma krzak,(usunięte przez administratora)

Bokser

(usunięte przez administratora) potwierdzają to sami Niemcy w pracy gdy z nimi się rozmawia na temat tej oto firmy, nie wypłacają pieniędzy i nawet nie maja zamiaru tego zrobić. (usunięte przez administratora) Jedyne co to na plus można zaliczyć pobyt w Hotelu. Kordynator który rzekomo zmienia się tam jak rękawiczki tłumaczy się ze nie może nic zrobić, firma beznadziejna, nie polecam nikomu bo będziesz robić jak beduin nadgodziny, a o pieniądzach możesz zapomnieć ! Tak jak powiedziała jedna osoba, chcesz pracować w Niemczech to nigdy przez agencje bo to zwykli (usunięte przez administratora) tutaj mamy najlepszy przykład !!! ????????????

Michael

Witam Ja również mam bardzo zle doświadczenia z tą nieszczęsna firmą. Oszukują na stawkach wyplacaja część pieniedzy na koniec umowy.wystawiaja fałszywe polecenia przelewu.nie odbierają telefonow.Jedna wielka porażka unikajcie tej firmy jak ognia.chyba że chcecie walczyć o swoje w Sądzie.

uczciwy
@Michael

Zgadzam się z Tobą kolegą,sam zostałem oszukany przez nich,nie odbierają telefonu,fałszywe polecenie przelewu

ślązak
@Michael

O widze kolejna osoba oszukana dość że oszukują pracowników to jeszcze nie płacą ludziom u których wynajmują mieszkania tam gdzie mieszkałem i trafiłem na fajnego właściciela domu który był mi pomocny jak firma milczała kasy za mój pobyt firma mu nie zapłaciła a ilu takich osób oszukali niewiadomo.OSTRZEGAMY PRZED MVV Gmbh

Zostaw merytoryczną opinię o M.V.V. GmbH Personaldienstleistung - Gelsenkirchen

• Jak się pracuje w M.V.V. GmbH Personaldienstleistung?

Zobacz opinie na temat firmy M.V.V. GmbH Personaldienstleistung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M.V.V. GmbH Personaldienstleistung