Opinie o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Gerda

Całe kierownictwo magazynu to hermetyczne towarzystwo wzajemnej adoracji ktore ma gdzieś zwykłych pracowników. Poobsadzali się na cieplutkich posadkach, a ludzie to widzą i opinia jest o magazynie taka jaka jest.

A pan Sylwester caly czas siedzi na kamerach i tego nie widzi

Robol

Sylwester to nawet nie potrafi życzeń Świątecznych założyć a co dalej, traktuje ludzi jak swoje (usunięte przez administratora) w Stodole.

Kibula
@Robol

O tak to prawda, kiedy wreszcie Krotoszyn się za tych samozwańczych kierowniczków weźmie?

Blabla la

Co Ty kolego niżej piszesz chyba jakiś prezesik z biura się odezwał żeby poprawić reputację firmy

Mi pracuje się tu dobrze pomimo bardzo ciężkiej pracy . Zarabiam też nieźle , z tego co się orientuję w stosunku co do innych magazynów finansowo jest nieźle więc nie ma co narzekać . Jeżeli nie odpowiadają komus warunki można zmienić pracę a nie jak dzieci narzekać i użalać się nad sobą .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Inwentaryzacja nocna Piotrków Trybunalski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
Magazynier

To moze Pan Poczta sie zainteresuje jak przyjedzie

Zakaz palenia za wyjscie na papierosa dostajesz nagane a co z kierownikami tez pala.Pani z opakowan popala w paletch jak robi obchod jej mozna a innych gania

Obie panie z tego działu tak robią :)

Zwykly pracownik,,swinka,,

Niestety wszystko to co pisza pracownicy to prawda.zastepca centrum czuje sie za pewnie na swoim magazynie.Sam nie daje przykladu a wymaga od innych.Mysli ze to jego ,,swinki,,pracuja na magazynie.a on ludzi wymaga i patrzy w swoje ulubione kamerki jak tu kogos zgnoic.nikt noe jest doceniany licza sie tylko znajomosci zero możliwości awansu.Reasumując jedna wielka lipa.Bylo dobrze jak jeszcze dawny kierownik centrum byl.szkoda gadac

LoL

Dzień dobry czytając państwa komentarze nie dziwię się, że na rozmowach kwalifikacyjnych do nowego magazynu w miejscowości Łobez , wynagrodzenie jest owiane wielką tajemnicą. (usunięte przez administratora)

Polo

@Pracownik to rzeczywiście straszne dziwne z aż tak wielką kontrolą oklejania co wnosimy..I czy serio sprawdzane są szafki i czy w ogóle przełożony ma do tego prawo?

Odnośnie magazynu w Wolborzu, dla wszystkich którzy chcieli by pracować w firmie dino ( z małej litery z powodu braku szacunku ) Za złe uczynki karać a za dobre ? no właśnie nic. Kierownicy w tym magazynie tylko czekają na twoje potknięcie. Zrób dobrze 14 palet a 15 źle ofoliuj i zobaczą tylko tą jedną. Jeśli chcą państwo się katować i być pomiotem za 2600 brutto - 2000 zł na rękę podstawy, to proszę bardzo. Ludzie w tym magazynie to elita polskiej ćwierć inteligencji. Odzywki, docinki, sztuczne uśmieszki,jedna wielka zbieranina dwulicowców, zarówo szeregowi pracownicy jak i kierownictwo. Na te 50 osób na mojej zmianie znalazło się naprawdę kilka osób, którzy są w porządku. Jeśli ktoś chciałby pracować w magazynie w Wolborzu to musi wiedzieć kilka rzeczy. Po pierwsze jeśli ktoś pali, to tam sobie nie popali na jedynej przerwie w ciągu pracy. Całe 15 minut na 8 godzin. Od 1 stycznia 2020 roku obowiązuje całkowity zakaz palenia, zostało to zrobione na złość, komu to przeszkadzało, panu z góry. Palarnia była ledwo ledwo ubłagana a teraz nie ma jej wcale. okej Po drugie moim zdaniem nie warto się zabijać i tracić zdrowie na osiąganie tzw. Normy 165 kartonów na godzinę, tyle od ciebie wymagają. 1320 kartonów dziennie. jeśli tyle będziesz miał dostajesz premię za normę, dokładnie nie wiadomo ile, ale zalóżmy niech to będzie 300/400 zł.Kartonów niby nie tak dużo, ale normę musisz mieć przez cały miesiąc. Niestety i wbrew pozorom czy wyrobisz normę nie zależy od Ciebie pracowniku. Starasz się 3 tygodnie, jesteś na spożywce, napojach, chemii aż tu nagle lądujesz na akcyzie z nośnikami 30 karton na półpalecie i normy mieć nie będziesz. Starałeś się na darmo. Lepiej jest przyjść dwa razy na nockę w wolny dzień i masz 480zł oczywiście brutto. W dino wszystko jest brutto tylko godziny netto. :) Ale wiesz, że to masz a w przypadku normy i dodatkowych pieniędzy za to już nie możesz być pewny. Trzecia sprawa Jak dla mnie, ważna, zabawna i żenująca. Pilnuj się, człowieku Kiedy wchodzisz do pracy mijasz cieciówkę, musisz dać do oklejenia to co wnosisz. oprócz kanapek, lekarstw, owoców etc Wszelkie wody kupione w innym sklepie musisz okleić, papierosy musisz okleić, batony, jogurty, etc jeśli się zapomnisz i akurat sprawdzą ci szafkę to możesz zostać za to zwolniony. Mój znajomy wyleciał za to, że nie okleił papierosów. Mimo, że miał paragon za te fajki i mimo to, że dino nie ma takich papierosów w sklepie i nie był w ostatnim czasie na akcyzie, gdzie mógłby je sobie wziąć z półki. Powód zwolnienia: złamanie regulaminu wewnętrznego. Bo nie okleił. Żeby ukradł to jeszcze bym jakoś zrozumiał. Nie ma normalności w dino, nie ma myślenia są tylko regulaminy, przepisy i głupota Ja osobiście miałem taką sytuację, że źle ofoliowałem paletę, słabo złapałem ją u dołu. Przychodzi do mnie pewien pan z wysyłki i mówi, ze powinien teraz zrobić zdjęcie i wysłać do góry. Radzę ci, mówi, żebyś dofoliował tą peletę i zwracał na to uwagę, bo ja pilnuję jakości palet. Aha czyli sam na siebie doniesie, że nie dopilnował. Ale nie w dino. W dino temu co pilnuje palet i widocznie nie robi tego dobrze, ty dostaniesz opieprz a nie osoba, która powinna tego dopilnować. Powiedzieć na spokojnie, wytłumaczyć a nie unosić się dumą, stanowiskiem, ambicją widocznie i naskakiwać z gębą. Wolborski magazyn Firma to ludzie, ludzie są różni. W Wolborzu niestety są same karły, moralne i intelektualne karły. Gdybym mógł wymienił bym z imienia i nazwiska te wszystkie osoby a nawet dodał ich zdjęcie, żeby inni widzieli. Moja zmiana ma najwyższą normę ze wszystkich a dostaje najbardziej po (usunięte przez administratora) Taka sprawiedliwość. Nie dziwie się tym wszystkim osobom, które pierdzielą to i idą na L4. Nie ma się co starać, bo i tak nikt ci za to nie podziękuje i nikt tego nie odwzajemni. Wszędzie układy, układziki. Tak więc czy warto pracować w tym magazynie? Miesiąc i na zwolnienie do końca umowy.

Xcv

Zgadzam się w 100% z tobą Ja przez tą atmosferę zmieniłem robotę ale nie żałuję bo tu to była jedna wielka porażka (usunięte przez administratora) Jeszcze trochę i padnie to

Grejson

Najgorzej jest na opakowaniach. To państwo w państwie. (usunięte przez administratora) Zwalnia ludzi którzy jej nie pasują i zatrudnia sobie do biura rodzine i znajomych którzy jej przyklaskują.(usunięte przez administratora). Strach iść zapytać się o cokolwiek. Czy Krotoszyn zrobi z tym kiedyś porządek?

Xyzpzw
@Grejson

(usunięte przez administratora) mógłby zrobić porządek nie tylko na opakowaniach ale i na kompletacji, a przede wszystkim z kierownikiem (usunięte przez administratora)który zachowuje się jak pan i władca i przez niego musiało odejść wiele pracowitych ludzi(usunięte przez administratora)

@Xyzpzw

Krotoszyn mógłby zrobić porządek ze wszystkimi kierownikami jeden drugiego wciąga na stanowisko wyżej i co niektórzy to nawet nie umieją się wypowiedzieć i zero szacunku dla pracownika.Pan Pestka powinien wymienić całą kadrę i wtedy może by było dobrze.

Hinch
@1111

@1111 Widać że nie masz pojęcia o korporacjach,tu liczą się wyniki WOLBÓRZ ma je doskonałe więc proponuję iść do masarni głowę wymienić a jak się nie podoba to proponuję pracę u dr Miodka, on się pięknie wypowiada.

@Hinch

I tym wpisem pokazał Pan jak się liczycie z pracownikiem i Swoją inteligencję obrażające człowieka na forum. Brawo .

?!?!?!
@Hinch

Masarnia w tym przypadku to przykład idealny ze względu na powiązania jednego z kierowników :D

Sir piotrkow
@1111

Pestka pewnie nie ma pojecia jak powinna wyglądać praca w profesjonalnym magazynie bo zna tylko krotoszyn to co ma zmieniać.....jak nie wie co i nie wie jak....

Tramp

Tak,do sprzątania biura ale przez firmę zewnętrzną , zapraszamy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

zorro

Jakie podejście? Firma Dino to czysty wyzysk pracowników. Drugi Kauszwitz albo i gorzej.

zorro

Reklamują się że płacą 3000 zł brutto by złapać ludzi do harówki. Nie prawda, na umowach widnieje 2500 brutto. Reszta to premia frekwencyjna którą tracisz jak zachorujesz nawet jeden dzień albo weźmiesz użetkę. Ciekawe czy to jest zgodne z Kodeksem Pracy?

Chce podjąć pracę w tej firmie ale dawno nie dodano nowych opinii. Czy są tutaj pracownicy Dino Piotrkow Tryb.i mogą powiedzieć jak wyglada praca i jaka panuje tam atmosfera ?

Jastrow

Dojechał kolejny magik Z Piotrkowa który się na niczym niezna - widać że chłop się boi własnego cienia taki obeznany że na takie wycieczki są pieniądze...

Dinuś Piotrków
@Jastrow

Jakieś imię albo nazwisko tego magika

Piotrków
@Dinuś Piotrków

Szkoda, ze na Jastrowiu macie takie podejście do ludzi. Plucie jadem to widać polska norma. Tylko jaki w tym cel ? Nic nie osiągniecie w ten sposób. Pewnie nadejdzie dzień, że i Wy przyjedziecie na Piotrków....zapraszamy...

Chyba S....

JASTROWIE
@Piotrków

A czemu Jastrowie miało by przyjść do Piotrkowa? Dlatego że wasz kierownik doprowadzi do tego że ludzie normalni będą się zwalniać z magazynu. A na ich miejsce jak to powiedziane czeka 10 ale takich co popracują 4 dni i uderzają na chorobowe. Czy dlatego że wasz kierownik ma taką ambicje żeby magazyn Dino w Jastrowiu upadł?

Jast
@Dinuś Piotrków

Ani dzień dobry ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) Panowie z Piotrkowa

Dinuś Piotrkow
@Jastrow

To przecież logiczne że wysyłają od nas do Jastrowia najgorsze (usunięte przez administratora) żeby umilić wam odpowiednio życie.

Łysy
@JASTROWIE

Już go nie ma

Bystrzak

Mirek D

Coats

Mirek dubert zł.

Sprawiedliwy

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka BRAWO!!!! Wielki pozer był i się zmył.

rebek
@Sprawiedliwy

A kto to taki?

Ula
@Sprawiedliwy

No i cisza się zrobiła na forum , już Ł.A. sam sobie nie prawi komplementów. Choć ma na to teraz więcej czasu.....

Wkurzony.

Pracuję w magazynie dino 4 miesiące w kompletacji, do wyrobienia normy brakło mi naprawdę niewiele a oni zabrali mi prawie całą premię. Wziąłem do ręki ponad 1480 zł. Gdzie tu sprawiedliwość, zabrakło mi do normy parę procent, to w takim razie z premi powninni mi zabrac parę procent - proste. Robię tu do końca miesiąca i mnie niema. Złodzieje.

zadowolony
@Wkurzony.

ale jaja. nie wyrobiłeś normy??? w dino norma jest tak niska, że pracownik bez ręki i nogi by ją wyrobił....

Ab
@zadowolony

Widać, że kierownik ŁA się udziela. Normy wcale nie są niskie. Skoro non stop jestem na chemii to jak mam wyrobić normę. Po roku zapierniczania mam dość, jako parkingowy zaarobię więcej.

qwerty
@Ab

Jakie tam macie teraz normy i płace? Bez premii nadal najniższa krajowa?

Pio
@Ab

Jego główne zajęcie he he

Łysy

Już nie będzie he he

Kamil

Czesc czy moze mi ktos powiedziec jak wyglada teraz placa w dino ? Ide tam na rozmowe w przyszlym tygodniu i nie wiem czego moge oczekiwac? Jaka podstawa i czy sa jakies benefity?

@Kamil

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Masz jakieś doświadczenie zawodowe w tym kierunku, czy może jest to Twoja pierwsza tego typu praca, o którą się starasz? Jeżeli możesz, to po rozmowie podziel się z nami tym, jak ona wyglądała oraz jakie warunki zaproponowała Ci firma DINO. Będziemy wdzięczni za podzielenie się szczegółami tej rozmowy.

Kamil
@Czesław

Nie mam doświadczenia za dużego na magazynie. A ile płacą szeregowym pracownikom, czego się mogę spodziewać?

Kolega
@Kamil

Kamil od @Czesława to sie nic nie dowiesz bo on tylko napedza stuczna dyskusje na temat Dino.

@Kolega

Nie jest to napędzanie sztucznej dyskusji, tylko dyskusja na ważne tematy związane z pracą w firmie DINO. Pamiętaj, że forum przeglądają osoby, które szukają informacji na temat pracy w tej firmie, aby móc podjąć właściwą dla siebie decyzję co do ewentualnego zatrudnienia. Dla pracodawcy również korzystna jest sytuacja, kiedy do pracy przychodzi osoba pewna tego, że chce tam pracować, ponieważ dzięki temu nie ma sytuacji, że osoba nagle po kilku dniach rezygnuje z uwagi na to, że nie wiedziała, czego można się spodziewać po pracy w tej firmie. Pracujesz może obecnie w tej firmie i możesz odpowiedzieć na pytanie użytkownika @Kamil?

Na zywo
@Czesław

Czesław a ty na jakim stanowisku pracujesz w dino? Ze tak wszystkich podpuszczasz

@Na zywo

Nie pracuję w firmie DINO. Staram się jedynie uzyskać informację pomocne dla osób rozważających zatrudnienie w tym miejscu. Przed podjęciem pracy dobrze jest zapoznać się z opiniami osób, które w tym miejscu pracowały, aby podjąć decyzję, czy warunki pracy w tym miejscu będą dla nas odpowiednie. A czy Ty pracujesz w firmie DINO? Poleciłbyś pracę w tym miejscu?

Polecam tobie

Roniek

To idźcie do Kauflandu tam za 2 tys zesracie się w kompletacji dyrekcja to matoły tylko wymyślają jak zrobić pod górkę pracownika i tą ściema że 6 tys można zarobić na 300 osób w Kauflandzie tylko 2 osoby zarabiają 5 tys A reszta 2 tys

@Roniek

Jest to temat opinii o pracy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18, dlatego, proszę, aby nie opiniować w tym wątku innych firm, ponieważ może to być mylące dla czytelników. Pamiętaj, że temat przeglądają osoby, które poszukują informacji o pracy w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18, więc jeżeli masz jakąś wiedzę o tej firmie, to zapraszam do dyskusji.

Eba
@Roniek

Prawda prawda prawda. Pracowałem tam 3 miesięce wyzysk......

@Eba

Mogłabyś coś więcej na ten temat napisać? W jaki sposób według Ciebie objawiał się rzekomy wyzysk w firmie DINO? Jesteś w stanie podać konkretne przykłady sytuacji, które potwierdzą, że rzeczywiście dochodziło do tego typu zdarzeń? Proszę o uzasadnienie Twojego wpisu.

Dino

Czesław Edyta to są sztuczne osoby które dostają kase za napedzanie rozmowy.

Zostaw merytoryczną opinię o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Zobacz opinie na temat firmy DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18
2.3/5 Na podstawie 110 ocen.

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18