Opinie o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Ffff

Dla mnie to całe kierownictwo do wymiany ludzi nie szanują. A brygadzisci to nic nie robią tylko kawę piją. To im najlepiej wychodzi.

Nolty
@Ffff

To widać że firma ma duży problem z tym magazynem. Ciekawe czy ktoś wie jak go rozwiązać i czy w innych magazynach jest tak samo

Kaufik

Dziwicie się ludzie że was tak traktują? Przecież te całe pseudokierownictwo to w większości niechciane odpady z magazynu Kaufl… Wcześniej tam pracowali więc mają na czym się wzorować, kariery niestety tam nie zrobili, Dino ich przygarnęło. A teraz na wzór Kaufl… robią Kauszwitz w Dino. O kulturze i ogładzie nie wspomnę. (usunięte przez administratora) Wiedzą jak się sprzedać przed Krotoszynem. Chyba że Krotoszyn to wszystko olewa , mając opinię o Dino i jak się traktuje ludzi w d…. bo liczą się tylko wyniki.

Kamil

Dla mnie to pierwszy do zwolnienia w Dino jest kierownik czerwony bo on tak wszystko wymyśla jest bardzo nie miły i nawet nie można o nic się spytać jego

SYLWIA

Zamiast ludzią pomagać w pracy to oni jeszcze gorzej robią dla ludzi rzucają cię wszędzie i nie da się zrobić normy A potem mają pretensje że nie robi się normy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Inwentaryzacja nocna Piotrków Trybunalski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Kto sie pytam

Komus przeszkadzalo, ze Piotrków trzymal poziom. Nowa wladza, nowe "porzadki", ludzie bez ambicji, bez wiedzy, bez honoru. Milion zlych decyzji, przez ktore wszyscy zamiast byc zespolem skacza sobie do gardel. Kto teraz ten (usunięte przez administratora) posprzata ?

Ronaldinho

To prawda może cały magazyn zaczął teraz żyć goworkiem ale to dobrze każdy wydusi z siebie to co leżało niech zobaczą co się dzieje może w końcu nadejdą jakieś drobne zmiany obiecali nam kokosy po przenosinach z Piotrkowa na wolborz A jest sto razy gorzej niż było miały być zmiany na lepsze niestety każdy widzi że cały magazyn zakazy nagany upomnienia są na początku dziennym czuję się jakbym był w gimnazjum kurczę zakaz palenia kto to widział mam przerwę więc należy mi się wykorzystać ja tak jak chce nie mamy po 15 lat że ktoś nam będzie bronił palić A wiecie co jest najlepsze zakaz został wzniesiony tym tytułem że wychodząc na tego głupiego papierosa stwarzalismy zagrożenie dla tirów mimo to idąc wyznaczonym szlakiem z kulturka teraz zastanówmy się czy idąc do pracy również tym wyznaczonym szlakiem nie stwarzamy tego zagrożenia ponownie ludzie co to ma być traktują nas naprawdę jak osoby niespełna rozumu

Incognito

Pozdrawiam wszystkich kierowników, ktorzy od niedawna żyją wyłącznie goworkiem. Praca jako tako jest znosna pomijając zadufanych w sobie prezesikow . Wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) mają. Osoba z niższego pułapu jeżeli sie potknie od razu jest tysiąc maili natomiast jeżeli kierownik coś odwali i powie głupotę która nie ma miejsca jest zamiatana pod miotle. Ostrzegam przed Brygadzista Wielmoznym Panem Marcinkiem, ktory wszystko opowiada w biurze, potem ledwo co się mieści na wózku i udaje że on nic nie pisnal. Szpieguje swoich poddanych chowajac się za paletami myśląc że go nie widać. Pensja często się nie zgadza, trzeba liczyć każdy grosz bo można zostać oskubanym. Norma niby taka sama od dawna lecz nośniki coraz gorsze. Ciężko jest wyrobić normę. Nasza cicha jaskoleczka również się wybiła na stanowisko poprzez nadawanie na innych. (usunięte przez administratora)

Fan
@Incognito

P. Jaskółeczka - kolejny zadufany w sobie kierowniczek. Pierzy się swoim stanowiskiem i wywyższa ponad innych. Ja się pytam, kto go zabrał z kompletacji na kierownika ??? Moglbym jeszcze kogoś wymienić ale co to zmieni.

???
@Fan

on zdecydowanie bardziej się nadaje na kierownika niż osoba oczko wyżej w strukturze. Co do samego szczytu tej struktury nawet nic nie napisze bo powiem szczerze korci mnie niesamowicie, ale po pierwsze wyjdzie z tego dobra powieść, a po drugie jeśli zacznie się tutaj opierać na konkretnych przykładach o których ktoś wcześniej wspomniał to już nie nadaje się na ten portal bo od tego jest PiP lub ewentualnie jeszcze jedna instytucja.

{}{}{}{}{}{}{}
@Incognito

Chce zaznaczyć tylko jeden drobny szczegół. Zobaczcie że teraz cały magazyn żyje portalem, każdy zerka w telefon czy coś nowego się pojawiło... ale czy ktoś zwrócił chociaż troszeczkę uwagę jaka atmosfera jest w firmie? Jeden pisze na drugiego - mam na myśli brygadzistów ale dzięki obecnym trzem głównym kierownikom tak dokładnie funkcjonuje CAŁE CENTRUM. Jeden na drugiego zgania bo boi się o swój tyłek - wydania na opakowania, opakowania na suchy, suchy na chłodnie, chłodnia na wydania, a kierownicy tylko szkalowanie, podjudzanie jeden na drugiego, a później siedzą w tym swoim biurze przed tv z jedzeniem które sobie przywiozą w czasie pracy i śmiechy... kiedyś tak nie było. Kiedyś mieliśmy wszyscy Lidera, a teraz mamy trzech panów którzy boją się samodzielnie podjąć decyzje, zaryzykować, a czasami nawet zapytać centrali. LITOŚCI

Rok 2019 . Na umowie mamy 2500 najniższa krajowa 2250 po wyrobieniu normy zabierają 250 zł żeby było 2250 . Mamy rok 2020 najniższa krajowa 2600 i z tego co wiadomo nadal będą nam zabierać 250 chodź nie powinni . Wszystko się okaże 9 lutego przy przelewach. Jak tak będzie to czas najwyższy się zebrać iść do kierownika M... niech nam to wytłumaczy czemu zabierają. Ale spokojnie wiem jaka będzie odpowiedź.(usunięte przez administratora)

Najt

Co do kierownikow to ja również powiem że Pani Wiola jest naprawdę w porządku bardzo ja lubię i szanuje

Zaskoczony11

Ludzie co wy tu wypisujcie?? W waszych opiniach w większości przypadkow nie ma tu żadnych konkretnych wypowiedzi tylko same ogóły i obrażanie kierownictwa. Ja rozumiem że ktoś za kimś nie przepada i że jesteście nie zadowoleni z płacy i warunków pracy. I trzeba gdzieś te żale wyrzucać. Ale żeby tę opinie miały jakiś sens to niech one będą poparte jakimiś przykładami. Ja osobiście gdybym się zatrudniała to nie chciałabym przyjść do tej pracy ze względu na te Wasze żale bo to w pewnym sensie mnie odrzuca. Jezeli chcecie komuś pomóc w decyzji jaką jest zatrudnienie się w Dino to na przyszłość proszę o więcej informacji co dokładnie Was boli(usunięte przez administratora)

Chłodnia mroźnia oiw

Powinni jeszcze zrobić porządek z dwoma kierowniczkami z chłodni tzw "brodawczaki" Panowie nigdy nic nie wiedzą ,są nie przyjemni dla pracowników swoimi odzywkami i nie mają czasu niby na to aby udzielić pracownikom konkretnej odpowiedzi ale przez 'znajomości " nic nikt z nimi nie robi. Ciekawe czy donosy zgłaszane na tą dwójkę trafiają dalej np do kierownictwa . (usunięte przez administratora)

Dawid

Zgadzam się że Brygadzista Adam od wioli nic nie robi A kasę bierze i chodzi tylko i sprzedaje ludzi

Olof
@Dawid

Adam brygadzista Marty nie Wioli taki mały szczegół

TOMEK

W Dino nie zmieni się nic do puki będzie tam kierownikiem czerwony A pan menkarski też nic z tym nie robi że on taki jest ma pracowników w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem

Kamil

Dla mnie do zwolnienia to pierw powinien być pan czerwo.. Bo jest strasznie nie miły nawet nie da się o coś to spytać bo jest burak wielki I to ma być kierownik

Bhp ?

Co za brednie... wladza I ich pociotki nie nosza...bhp chyba udaje ze nie widzi... czas najwyzszy, zeby ktos sie za to wzial !!!!!

@Bhp ?

Pani z BHP to widziała pracowników którzy w najbardziej upalne dni nie mogli nawet centymetr mieć podniesionych nogawek u spodni ???? zero zrozumienia wobec drugiego człowieka...

Pan Dziobak

Pan Piotr J. Super kierownik

Pan dziobak
@Pan Dziobak

Nie ten magazyn

Ha ha ha
@Pan Dziobak

Zostawcie Spurka w spokoju bo ten magazyn to dla niego całe życie. Chłopina działa trochę na zasadzie „głuchy telefon” ale zawsze co nie usłyszy to dopowie i jest gitara ;) Ważne że jest czego posłuchać :)

Opel

Sprzedam opla 1995

Many Many

Dla osób chcących godziwie zarobic mamy 9 dzień miesiąca godzina 13:00 A pinindzy jak nie było tak nie ma tylko biedronka

Aaa
@Many Many

Bo chyba jest do 10 xD

Many Many
@Aaa

W Dino zawsze jest 9tego

Aaa
@Many Many

Ale chyba czas mają do 10 :)

Yo

Do 10 mają czas spokojnie

W magazynie żeby wszystko było ok musiało by się zmienić kierownictwo na te co było parę lat wstecz pracuje w Dino cały czas i od momentu zmiany głównego kierownika wszystko idzie w zła stronę. Każdy się boi odezwać o co kolwiek i zapytać bo każdy się boi o swoje 4 liter. Nie to co kiedyś Pan kierownik A...... Z nim wszystko było do załatwienia i nikogo się nie bał . A teraz zeby cos zalatwic chodzisz od kierownika do kierownika i nik nic nie wie . Wiec po co oni sa i sie im placi . (usunięte przez administratora)

Rozczarowany zarządzaniem

Idealny opis. Brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytania. Niejednokrotnie kiedy kierownicy centrum zaczynali przedstawiać swoje pomysły i zaczęły padać konkretne pytania odnośnie danego tematu jedyna odpowiedź to „yyyyyyyy nie wiem”. Najlepiej jest namieszać a później robić z ludzi kozły ofiarne lub eliminować. Szkoda że my możemy sobie tutaj popisać a i tak nikt nic z tym nie zrobi.

Zostaw merytoryczną opinię o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Zobacz opinie na temat firmy DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18
2.3/5 Na podstawie 110 ocen.

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18