Opinie o DUON w Pomorskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DUON. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DUON o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUON w Pomorskie

ja nie pracuję tylko z@p!Erd@l@m

to ja napiszę:) Jako doradca zarabiałem ponad 8 tys. netto. Teraz jestem ekspertem i chwalił się nie będę, bo większość i tak nie da wiary.

xxx

A gdzie są łapki w dół ? Tylko opcja "w górę" ?

Mariola

Jeżeli chcesz naciągać ludzi aplikuj. Jeżeli chcesz dobrze i uczciwie zarobić, sam poszukaj jakiejś firmy(podpowiedz: Nie aplikuj do: Duon, Energii dla firm, Amber energii, Energetycznego Centrum) :D 80-100 tys. jest realne, ale po kiego wyrobić dla Duonu 500.000 zł żeby dostać 100.000? Nie łatwiej u konkurencji wyrobić 150.000 i zgarnąć 100.000 bez łaski?

fajnymarian
@Mariola

A kto według Ciebie jest rzetelnym dostawcą u którego można zarobić?

kpina

dokladnie tak jest jak pisze Mariola!!! Z daleka od nich. Teraz zmieniaja znow nazwe i logo i dalej beda szukac naiwnych. Firma lipna i umowy bardzo cwaniacko napisane i jednostronnie. Nie warto; nie polecam Duona nikomu. W kazdej konkurencji daja lepsze warunki i ceny!

kandydat
@kpina

Uśmiałem się jak nigdy dotąd :) a wiesz szanowna "kpino" dlaczego zmieniają logo? Bo łączą się z większym, czyli się rozwijają, stają stabilniejsi i silniejsi na rynku, najpierw trochę zasięgnij wiedzy, a dopiero później wypisuj na forach ... Jeszcze tam nie pracuję ale mam nadzieję że będę, aktualnie czekam na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej. Trzymajcie za mnie kciuki!

Mariola

Damos jeżeli uważasz że mając ceny bazowe 306 można coś na rynku zarobić to chyba jak trafisz na jelenia. Ja dzisiaj zarobiłam 22.000 zł na średnim kliencie(700 mwh rocznie), ceny końcowe 240 zł/mwh na lata 2017-2019 i 0 opłaty handlowej. w duonie byś takiej ceny bazowej nawet nie uprosił a co dopiero jeszcze konkretną kase zarobić. Do tego te marne 21% i rozliczenia nigdy się nie zgadzają za wszystko tną jak leci a się upomnisz to wielka histeria. Po 3 miesiącach pracy połowa kolegów zamiast odpowiedzieć cześć na ulicy da wam po pysku za to że ich oszukaliście taka prawda a skończą się koledzy to wypad bo nieznajomemu 40% drożej niż cena rynkowa nie sprzedasz. Jestem kobietą pracującą żadnej pracy się nie boję ale od nich naprawdę daleko!

kpina

zajrzałem z ciekawości i ja nie moge!!! wszystkie ostatnie wpisy mówiące prawdę jak naprawdę jest w Duon zostały usunięte!!! Tylko sami se drukują pozytywy-żenujące!! Popytajcie ludzi kto tam pracował i jak go traktowali to nic dobrego nikt nie powie o nich. firma to ściema i lipa! W każdej konkurencji dostaniecie o niebo lepsze warunki pracy i traktowanie też!

ponad rok
@kpina

Może i kpina, ale ja pracuję ponad rok i powiem szczerze: trzeba ciężko pracować, trzeba zapierniczać i nikt nie toleruje wymówek. ale warunki są jasne od samego początku, więc jeśli zrobię sprzedaż - mam super prowizję, jeśli nie robię sprzedaży to się po prostu do tego nie nadaję. Jesli biorę za swoją sprzedaż odpowiedzialność to mnie doceniają nie tylko finansowo.

Damos

ludzie, nie słuchajcie tej agnieszki. Jeśli to ta dziewczyna o której mysle, to ona przeszła do konkurencji i teraz podbiera ludzi z Duon. Sam dostałem propozycje pracy, na papierze warunki niby super, ale w praktyce nie da się zarobić tak jak w Duon.

szu

piszecie o karcie na paliwo, czy można ją uzyskać od początku i jeździć własnym autem (jak wtedy wygląda rozliczenie - kilometrówka? czy pełna swoboda). Podobno za podpisaną umowę otrzymuje się 70% prowizji, a resztę po roku, ktoś potwierdzi? Aha i jak się ma oferta cenowa dla biznesu na tle konkurencji??

niuniek

Zajrzałem z ciekawości, ale widzę, iż dalej "kierownictwo" produkuje opinie pozytywne. Im zależy na szukaniu kolejnych jeleni których można wykorzystać. Jak pracowałem to sami się szczycili tym, iż sprzedają najdrożej... ha ha. A z tym odcinaniem to prawda- gdzie tylko można obcinka. Praca dla specyficznych PH- "0" etyki i naciąganie ludzi. Polecam tym, którzy lubią jednorazowy deal- jak się klient orentuje jak został "zrobiony" - nie ma gdzie wracać.

wafel

szukam pracy po roznych serwisach olx,praca,pracuj i co znajde ciekawe mniej lub bardziej ogloszenie wpisuje nazwe firmy w gogole to na tej stronie kazda jest przynajmniej w 75% obsmarowana, czym to jest spowodowane, kur...naprawde tak ciezko znalezc ciekawa prace z godnym wynagrodzenie juz nie mowie o 7-8 tys na poczatek wystarczy 3-4 :P k... mać... jestem mlodym czlowiekiem, wielkiego doswiadczenia zawodowego nie mam, ale chce sie rozwijac ale jak czytam te opinie to mnie krew zalewa.... Mozecie cos powiedziec o pracy w tej firmie w okolicy warszawa-mokotów

Marlena
@wafel

Masz podstawę którą za wszystko ucinają, 1/3 rynkowej prowizji i ceny podstawowe zawyżone o 50-70 zł/mwh. Jeżeli ktoś napierdala ogłoszeniami gdzie się da to ZAWSZE!!!!!!!! jest to lipna firma jak w tym przypadku.

Artur01

witam, czytam opinie i są skrajnie różne - albo wychwalacie firmę albo totalnie ganicie. Czy są tu osoby które pracują ponad rok w firmie? Jaki jest rejon pracy - miasto? województwo? większy rejon? i średnio jak pracujecie: np po 10 godzin dziennie? dłużej? krócej? dzieki za odp

Ciekawa

Do: Agnieszka Jak wygląda sprawa z zakazem konkurencji pracuje w Duonie i nie wiem czy mogę odejść nie chce płacić tych 30000 złotych! Dla jakiej firmy pracujesz?

AGNIESZKA

Widzę, że DUON wynajął ludzi, aby wpisywali dobre opinie o tej żenującej firmie. Pracowałam jeszcze w AMB, które zostało sprzedane firmie DUON i również w niej. Kasa się nigdy nie zgadzała, ale MANAGER mówił, że tak musi być. Zabierali za wszystko, marże spadały i nikt nie wiedział dlaczego. Jaki samochód? Jakie narzędzia pracy? Telefon i tablet dostawało się po realizacji pierwszego planu sprzedażowego, a samochód po 3 miesiącach. Potem można było zapłacić za niego 1000zł. i dawali od ręki. Jak zrobiłam przez 3 miesiące plan to 2 miesiące czekałam na auto, bo niby zabrakło. Ceny zawyżone o jakieś 50zł. za MWh. Zakaz konkurencji na rok czasu. Jak sama odeszłam to zaczęli mnie zastraszać, że jak pójdę do pracy z branży to mnie znajdą i zapłacę im karę umowną.Na szczęście rok już minął i zaczęłam pracować dla innej firmy, która daje mi 45% od podpisanej umowy samochód i wszystkie narzędzia. Trafiam na klientów, którzy mają podpisaną umowę z firmą DUON i ceny 380, 450, nawet 500 zł za MWh się zdarza. Chyba, że dla was liczy się tylko kasa i macie gdzieś jak oszukujecie klientów!! Jak chcecie tutaj zarabiać dobrą kasę to podpisujecie i uciekacie...

proszę o kontakt!
@AGNIESZKA

Agnieszko, Czy mogłbym się z Tobą skontaktować mailowo ? Chciałbym uzyskać parę informacji. Czy możesz mi podać maila do siebie lub jakiś niezobowiązujący kontakt ? Forma jest dla mnie obojętna, chciałbym się tylko zapytać o parę kwestii, które mnie nurtują. Nie chcę wypisywać tutaj na forum wielu rzeczy. Z góry dzięki.

xxx
@proszę o kontakt!

Szkoda, że nie chcesz bo po to jest to forum.

Bolo
@AGNIESZKA

Agnieszko Proszę podaj swój email. Chciałabym porozmawiać w sprawie pracy w Duon. Mój mail. siarboid@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam Bożena

Bogu dzięki się nie dostałem :) Dyro może i dobrze ubrany ale ewidentnie zapomina że firma to ludzie ich empatia uśmiech i dobra atmosfera ( na śląsku to jakiś robot ) Pani z HR przerost treści nad formą :):) coś tam liznęła na jakimś szkoleniu o ocenianiu zachowań ale myślę że była mocno skacowana na tych szkoleniach :D kilka tygodni przed AC w Duonie przechodziłem profesjonalnie AC w mojej byłej firmie wypadłem powyżej oczekiwań ( 5 osobowa komisja ) Duonie miałem wszystko do poprawy Moim zdaniem firma z cyklu JKNW czyli Je...ać karać nie wyróżniać :D:D dopóki robisz umowy jest ok zero bazy Klientów jednorazowe strzały równie dobrze można chodzić i sprzedawać Biblię ( tylko tą akurat łatwiej sprzedać ) ODRADZAM tą firmę i jej podobne !

Gromster
@Gość

urażona duma wychodzi na jaw :)

SpiderMann

Zależy od stanowiska o które chcesz się ubiegać. Jeżeli doradca energetyczny, to dostajesz 2500 brutto UZ, albo 3000 netto+vat własna działalność, do tego 500 zł bonu paliwowego. Oprócz tego masz prowizję, która jest raczej średnia, aczkolwiek część twojej prowizji "pożerają" Managerowie, którzy spędzają z tobą kilka dni w miesiącu i szkolą w terenie, dzięki czemu po kilku miesiącach jesteś specjalistą :D

Cześć, może ktoś napisać jak wygląda praca w duon, opinii jest sporo ale nie wiadomo której wierzyć, chodzi mi o pewną podstawę czy w ogóle jest czy trzeba wszystko na prowizjach zarobić

Marcel

Panienko z przedmiotowej firmy pracująca w Mielcu i w okolicy - jeżeli będziesz wciąż robić kolegom z konkurencji czarny pijar to koledzy nie pozostaną dłużni. Nic nie sprzedajesz a w oczach klienta wyglądasz jak idiotka (może nią jesteś). Nie masz podstaw wiedzy, jesteś arogancka i pyskata. Ja nie zatrudniłbym cię nawet do polerowania moich felg, bo i na to jesteś za cienka. Pamiętaj, ktoś w końcu może do ciebie zadzwonić i to nie będzie miła rozmowa. Trochę pokory i ogłady laluniu.

JANEK

Młodzi handlowcy pamiętajcie, że każdy klient naciągnięty dzisiaj już na zawsze będzie Waszym wrogiem. Współpraca z obecną firmą kiedyś się skończy i gdzieś trzeba będzie pracować. Oszukany klient może Wam towarzyszyć bardzo długo, jak się zaweźmie to kaplica.

Menago

Jeśli ktoś potrafi czytać ze zrozumieniem to wie że te posty pisze "góra" Pracownik tak naprawdę nazywa się "producentem" i tak jest traktowany. Gdy się będziecie żegnać z firmą za ostatni miesiąc Wam nikt nie zapłaci (ja zostałem z dużym ZUS-em na lodzie czyli dopłaciłem ponad 1000zł + paliwo. Jednym zdaniem podsumować można to jako energetyczny Amway czyli akwizycja w najgorszej tego formie. Ja j

SpiderMann

Telefoniczne umawianie spotkań jest "passe", wchodzisz z buta do firm i takim sposobem umawiasz sobie spotkania. Telefonicznie można, ale raczej w dużych firmach, gdzie spotkasz się z managerem, który ma nad sobą kierownika, który ma nad sobą Prezesa, który ma nad sobą radę nadzorczą-czyli tam, gdzie nie warto, szanse na przebicie się są równe 0. 60 spotkań to nie jest dużo, jeżeli pracujesz 8 godzin dziennie, 20 dni w miesiącu 100 spotkań jest osiągalne. *Spotkanie=rozmowa, minimum 5-10 min., podczas której przedstawisz firmę i przeprowadzisz tzw. EPS. Średnio 7-8 dobrych spotkań przekłada się na umowę.

Zostaw merytoryczną opinię o DUON - Pomorskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUON?

Kandydaci do pracy w DUON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUON