Opinie o DUON w Pomorskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DUON. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DUON o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUON w Pomorskie

koza

ludzie czytam te wasze bzdury i oczom nie wierze ,radzę po napisaniu przeczytać,jeżeli to możliwe przemyśleć i dopiero potem puscić

marmas

Wczoraj byłem na pierwszej rozmowie. Menager kazal mi zadzwonić w czwartk rano i dowiedzieć się czy przeszedłem dalej. Zarobki tak jak mówił to są niezłe. Mam tylko pytanie ile na początku taki nowicjusz mniej-więcej wyciąga. Ja nie oczekuje od razu 8tys ale chciałbym wiedzieć ile można bez doświadczenia wyrwać na miesiąc

Cleo
@marmas

firma ma świetny system wdrożeniowy, dlatego nie zdziwiłabym się, jakbyś zrobił w pierwszym miesiącu 6-8 tysi. Mnie tez bylo w to ciężko uwierzyć dopóki nie otrzymałam pierwszej wypłaty

@Cleo

miło to słyszeć. pozostaje tyko czekac czy przejde dalej czy lipa.

asterix

Ja pracuję w tej firmie i jeszcze nie zdarzyło się żeby mnie w jakikolwiek sposób mnie oszukano czy nie wypłacono pieniędzy i to dużych pieniędzy... Zapraszam do Szczecina - rynek świeży, dobrze się sprzedaje

marmas

W poniedziałek mam pierwsza rozmowe rekrutacyjną. Jak się przygotować żeby dobrze wypaść i przejść dalej. Pytanie jeszcze jak sie ubrać

Cleo
@marmas

Marmas, ososbiście polecam zainteresowanie się mozliwościa pracy u nich. Działam w Duonie od pół roku, Praca jest, w dodatku nieźle płatna. Oczywiście zależy od tego jak pracujesz, ale jeśli się przykładasz możesz liczyć na całkiem sympatyczną wypłątę:) Nie żałuję.Pozdrawiam

kosiarz

@mirek - popieram Twoje zdanie. pracowałem w konkurencji i wiem jak to wygląda. Ci dla których to "proste" cały czas siedzą za niską pensję w jednym miejscu. Ambitni i z inicjatywą szybko awansują i nigdy się nie nudzą. no i nieźle zarabiają.

król fliperów

Ludzie czy nie przesadzacie trochę? Pracowałem już w kilku firmach jako handlowiec i w Duonie nie jest źle, dla pytających o warunki - dają umowę o współprace z podstawą + standardowo prowizja i to bez górnego limitu, samochód i narzędzia dostaje się od firmy.

Tomsa

Spokojnie możecie skladać do nich CV, pracuje i polecam

mirek

pracuję od 3 miesięcy i jestem miło zaskoczony - jest jak mówili na początku. Kasa się zgadza - tak jak było mówione na początku (a to rzadko spotykane). Mam tylko nadzieję że trochę odpuszczą parcie na wyniki - bo jest gorąco. Ale dla tych co całe życie pracują na serio a nie na papierze jest do wytrzymania.

master
@mirek

Ja pozdrawiam ekipę z Warszawy :) dobrze się pracuje i do tego kasa jest bardzo ok.

gość

Szkolą ludzi i dają jeszcze do tego niezłe pieniądze za podpisywanie umów, ja nie narzekam, jest ok.

Bony M

fajnie, że pracodawca inwestuje w swoich pracowników również za wykonane plany miesięczne, że są premie i dodatkowe nagrody, bo nie wszędzie się to zdarza, ale najważniejsze jest dla mnie to, że dają możliwość rozwoju :)

Zipleback

witam wszystkich nie wiem skąd się biorą opinie tak negatywne??? to tylko dlatego jeśli komuś się wydaje ze za darmo dostanie pieniądze w polsce za prace jestem od nie dawna w tej firmie i uważam ze tak poukładanej firmy jeszcze nie widziałem. a tym bardziej czy ktoś pracować w firmie w której ktoś inwestuje kupe kasy przez tygodnie szkoli, daje samochód, tablet i telefon, bez ograniczeń samochód.

krach

normalna akwizycja, od drzwi do drzwi i wciskanie kitu o drożejącej energii

Beatle
@krach

no własnie w tym cały sęk, że gwarantujesz stałą cenę energii, ale jak tego nie umiesz sprzedać to sukcesów Ci nie wróże :)

Muffinka
@krach

Tutaj się z Tobą nie zgodzę @krach. Ta praca przede wszystkim wymaga od pracownika pewnego rodzaju zaangażowania. Pracujesz z klientem biznesowym. Ma to wpływ na wyniki, a im lepsze wyniki tym wyższa premia.

globux

Pracuj systematycznie, odwiedzaj klientów,nie boj sie wbijać bezpośrednio żeby porozmawiać, pewność siebie i gadane, poprzedzone masą szkoleń branżowych... i wynik gotowy. Nie bedziesz wiedzial co robić z kasą :)

Tomaszek

A ja mam pytanie, skoro w duonie trzeba płacić za auto słuzbowe to czy można używać go do własnych celów prywatnych?

Klusek

Cześć, To jak to w końcu wygląda? Chodzi o opinie ludzi którzy już w Duon-ie pracują. Mam już możliwość pojechania na ostatni etap (szkolenie) i faktycznie spoooro osób przede mną odpadło. Idzie w tej firmie pracować/zarobić? Nie jestem z typu ludzi, którzy siedząc w domu, myślą że wpadnie im 6000pln. Na wstępnej rozmowie była mowa o podstawie + prowizja 30% od marży.

globux
@Klusek

Jeżeli chcesz zarobić to faktycznie branża idealna.

ww

Tyle bzdur dawno nie czytałem. Ludzie pomyślcie, jeśli byłoby tak pięknie jak niektórzy piszą to ludzie bez doświadczenia w branży, handlu nie mieliby najmniejszych szans na zatrudnienie w tej firmie. Nie bądźcie naiwni! Powiem krótko nie polecam.

gumiś
@ww

z takim podejściem to raczej dużo nie osiągniesz :)

legolas

Dostanie się do Duon jako samej firmy można już w zasadzie uznać jako sukces. Niektórzy składają aplikacji kilka razy i dopiero po paru latach udaje się coś w tym temacie podziałać, więc nie jest to łatwe jak widać.

BUAHAHAA
@legolas

śmieszny jesteś

duon

chętnie zatrudnie się w tej firmie

robbbson

wczoraj rozpocząłem prace w firmie, Pierwszy dzień to szkolenie. Dużo informacji, które moge wykorzystac pozniej w pracy. Ogolnie jestem pod wrażeniem całego procesu rekrutacji. Konkretnie, profesjonalnie, ludzie z mega doswiadczeniem sprzedażowym. jak ktos chce sie rozwijac w tym kierunku to na prawde polecam!

fantomas

Mozesz korzystać z własnego samochodu, jak nie masz lub nie chcesz to moga Ci udostepnic słuzbówke. Proste

Zostaw merytoryczną opinię o DUON - Pomorskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUON?

Kandydaci do pracy w DUON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUON