Opinie o DUON w Pomorskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DUON. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DUON o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUON w Pomorskie

piko

Hej mam pytanie o ilosc spotkan. 60 to jest naprawde duzo, srednio 3 spotkania dziennie. Ile telefonow trzeba mniej wiecej wykonac zeby tyle spotkan umowic?

ktoś

Spiderman udzielił dużo prawdziwych informacji, jeślic chodzi o assesment itd. Dzięki również za dalsze informacje. Mam jeszczejedno pytanie jak to jest z tym rozliczaniem spotkań sprzedażowych 60 szt. Czy faktycznie jest tak że musi ich tyle być? Myślałem że najważniejszy jest wynik sprzedażowy. Wieć jak zrobie 10-15 spotkań i spisze 3-4 umowy konkretne wypełniając jednocześnie plan sprzedaży to z podstawy utną mi brakujące spotkania ??

fantomas
@ktoś

podstawe dostaniesz proporcjonalnie za ilosci spotkań. dobra rada: im wiecej spotkan zrobisz na poczatku swojej pracy, tym łatwiej Ci bedzie w kolejnych miesiacach pracowac. 60 spotkan w miesiacu to nie jest duzo, a na serio procentuje na przyszlosc

fantomas

ale rozumiesz to, ze to od Ciebie tylko zalezy ile wyciagniesz w miesiacu? Poza tym, nie dziw ze nikt sie nie chwali ile zarabia, bo dla ludzi z poza branzy, to sa sumy nieosiaglane. realna kwotą jest prowizja w wysokosci 60 tys dla doradcy, bo taka byla wypłacona. i co? słabo? ja z samej prowizji zarabiam 5 cyfrowe sumy, raz wiecej raz mniej ale mnie to pasuje. To nie jest praca na ciepłej posadce, gdzie czy sie stoi czy sie leży dostajesz kase.

ggg

"nie boisz się wejść z buta do Prezesa dużej firmy, który po 2 minutach przekrzykiwania w drzwiach walnie tekstem "Dobra, macie 5 minut, gadajcie", a po 5 minutach zaproponuje herbatę" - widac kolezko, ze wypisujesz swoje fantazje, chcialbym zobaczyc jak wchodzisz z buta do prezesa duzej firmy bez umowionego spotkania hehehe

SpiderMann
@ggg

Czy dla Cb. koleżko firma zużywająca np. 5 Gwh Energii rocznie to dużo, czy mało? Prezesi takich firm bardzo często potrzebują pomocy, za duża na taryfowanie w OSD, za mała na własnych Energetyków... Trzeba mieć jaja i chęć do pracy, reszta przyjdzie z czasem :D

manager
@SpiderMann

Dobre! Jak Ci Prezesi wejdą we współpracę z firmą Duon - to dopiero będą potrzebowali POMOCY......

xxx
@manager

Teraz to już Fortum - czyli co złego to nie my.

SpiderMann

Pracuję dla Duonu od 2 miesięcy z hakiem. Ile zarabiam? Za 1 miesiąc było to 3250 zł netto, za 2 będzie to ok. 10.000 zł netto przy umowie zleceniu. Co mogę doradzić? Nie dajcie się zbyć, na Assesment(2 etapie rekrutacji) nie jest ważne za jaką opcją będziecie, każda odpowiedz jest dobra, ważne, żebyście potrafili swoją rację uargumentować, dyskutować z innymi, a nie chować głowę pod stół i wyczekiwać pozytywnego przejścia. Czy praca jest ciężka? To zależy... Jest to najcięższy rynek jaki znam, ale jednocześnie można na nim bardzo dużo zarobić. Musicie na czymś oprzeć swoją sprzedaż, w moim przypadku jest to fachowa wiedza, doradztwo i kompleksowa obsługa. Dlaczego to? Ponieważ zadowolony klient, któremu sprawisz radość finansową i uporządkujesz jego sprawy energetyczne-będzie cię polecał każdemu znajomemu przy wódce "mam zajebistego gościa od Energii i Gazu", "Dawaj go!". Praca jak wspomniałem ciężka, jesteś cały czas nadzorowany przez Managera(o ile trafisz na dobrego), masz w 1 miesiącu Coachingi nawet po 2-3 dni w tygodniu, kapitalne szkolenie wstępne(ja miałem jeszcze 2 dniowe, teraz macie 5 dniowe), sam chciałem się jeszcze raz szkolić się nowym trybem, niestety się nie dało... Co oferujesz klientowi? Energie i Gaz w przyzwoitej cenie. Czy najtaniej na rynku? Gaz tak(z wyjątkiem 1 małej firmy...), Energie drogo, ale dlatego, żebyś na tym zarobił i to nie 50 zł od umowy, a np. 2 tysiące za zwykły sklep z 5 lodówkami. Jeżeli klient ma duże zużycie, prosisz o wycenę-zazwyczaj dostajesz w p5rzeciągu 1 dnia roboczego. Reasumując: Jeżeli chcesz zarobić(a da się), jesteś ogarnięty, ogarniasz chociaż trochę sprzedaż, albo szybko się uczysz, potrafisz pracować w terenie, nie boisz się wejść z buta do Prezesa dużej firmy, który po 2 minutach przekrzykiwania w drzwiach walnie tekstem "Dobra, macie 5 minut, gadajcie", a po 5 minutach zaproponuje herbatę, da wam aktualne umowy, faktury i poprosi żebyście mu pomogli bo wpieprzył firmę w energetyczne (usunięte przez administratora) i tak właśnie wygląda ta praca :D Każdemu gotowemu na fajną kasę i fajną pracę(która ma ogrom wad, ale więcej zalet) Polecam DUON :D

ktoś

Dzięki za odpowiedzi. Byłem ciekaw, bo też niedawno byłem na rekrutacji i assesmencie. Ja znowu dostałem odpowiedź że się dostałem, co oznacza podpisanie umowy. Ciekaw byłem ile osób faktycznie przechodzi dalej.

piter

Ja dostałem tydzień temu odpowiedz ze jednak się nie dostałem. Widze ze nie tak łatwo tam dostać prace.

mam dziwne wrażenie, że część pozytywnych opinii jest pisana na zlecenie firmy...

Filippo

w Katowicach byłem na spotkaniu, ale jestem z Podkarpacia. szkoda, bo oferta byla zajebista.

PRACA W TEJ FIRMIE TO KWESTIA ETYKI. JEŻELI NIE PRZESZKADZA PRACOWNIKOWI WPROWADZANIE KLIENTA W BŁĄD I BEZCZELNE NACIĄGANIE TYLKO PO TO, BY ZAROBIĆ TO SPOKO. PIENIĄDZE TO SPRAWA PODRZĘDNA. TYLKO PAMIĘTAJCIE KANDYDACI I PRACOWNICY TEJ FIRMY, ŻE WSZYSTKO FIRMUJECIE SWOIM PODPISEM I SWOIM NAZWISKIEM, A TE MAJA WAM SŁUŻYĆ PRZEZ CAŁE ŻYCIE.

Damos

Dziwią mnie wpisy które widzę powyżej. Mi osobiście niedawno nie udało się przejść okresu próbnego w tej firmie, ale uważam, że nie można narzekać. Mi wypłacili wszystko: podstawę, prowizję, paliwo i to jeszcze przed ustalonym terminem. Otrzymałem od razu większość niezbędnych narzędzi pracy: tablet, smartphone itd. Dostałem wolną rękę przy doborze formy zatrudnienia. Ale co mnie najbardziej ucieszyło otrzymałem też auto, na które miałem czekać, a tu proszę taka miła niespodzianka. Firma wymaga i to sporo, ale płaci bardzo dobrze i na czas. Co jest fajne to tygodniowy system szkoleń. Jednodniowe szkolenie to moim zdaniem byłoby duża pomyłka, gdyż materiał do łatwych nie należy. Mi jest osobiście trochę szkoda, że nie udało mi się dłużej zagrzać miejsca w tej firmie. Ale cóż? Nie będę przecież obsmarowywał za to firmy w necie ja co niektórzy powyżej ;)

Filippo

Ja juz dostałem informacje zwrotna, niestety sie nie udało. Myślicie że moge za jakis czas znowu wysłac cv?

@Filippo

Filippo a kiedy dokładnie byłeś na rozmowie, Piter ty tak samo kiedy byliście? I czy Piterowi się udało

ktoś

Piter a kiedy byłeś na assesmencie, bo zazwyczaj pare dni 3-4, więc jeśli byłeś dość dawno to raczej Cie nie wybrali. Kiedy dokładnie byłeś?

piter

|Jak długo się czeka na odpowiedź z assesment center czy dostałem prace?

szczecin

UMowy o pracę nie mai nigdy nie będzie. Albo zlecenie albo działalność gosp. auto owszem i jest ale za nie płacisz 1000zł ze swojej premii więc za auto podziękowałem. Niestety na rynku jako firma mają jedne z wyższych cen i jak przyjdzie drugi sprzedawca z konkurencji a klient umie dodawać i odejmować w zakresie dziesięciu to sprzedawcę DUONU spuszcza . Szkolenie na start to jest ŻART. Prowadził je Jakub N. Żadnych konkretów ciągle jacy to my nie jesteśmy wybrani z wybranych - już mi coś śmierdziało ale przełknąłem lekcję i wiem że jak najdalej od DUONU. Teraz czekam na resztę wynagrodzenia , czekam cierpliwie to może się nie doczekam. Oczywiście firma twierdzi że rynek jest dziewiczy a przedstawiciela DUONU witają klienci na klęczkach i z nabożną czcią. Ci co przejdą komando (kolejny kretyński pomysł) to zobaczą jak jest naprawdę. Pracuj 10 godz to może średnią krajową zarobisz. Powodzenia Ludzie

malaga

Myślałąm z początku, że praca handlowca nie dla mnie, ale jakos sie przekonałam i już od roku u nich pracuje. Wiadomo - jak to praca z ludzmi - na róznych się trafia, wiec przyda się i cierpliwość (czasem anielska) a czasem odrobina empatii. Ale ogólnie duży plus

liver

Ciężko taki assessment center przejść czy raczej to tylko formalność. Ogolnie trochę się przygotowuje do tego ale stresik łapie

droom vasel

Drugi etap to tak zwane assessment center. Brałem w tym udział, całkiem przyjemne spotkanie. W sumie to spodziewałem się czegoś więcej, jakichś zadań, gier itp. Bo slyszlalem ze zwykle tak to wygląda. A okazało się ze jest to po prostu zadanie grupowe , dyskusja z innymi ludzmi ubiegającymi się o prace, typowo sprzedażowa… jak ktoś ma dosiwadczenie to nie ma się w ogole czego bac. Po ttej dyskusji są rozmowy indywidualne z dyrektorem i z paniami z HR i tez calkiem przyjemne, chociaż trzeba się mocno wykazac umiejętnościami i technikami sprzedażowymi, więc warto się przygotować. Z tego co widziałem oni mocno badaja wlasnie to jak sprzedajesz i jaki kontakt lapiesz z klientem. No i po tym całym assessment po kilku dniach jest info czy dostalo się prace czy nie

klavik12

Jak wygląda drugie spotkanie rekrutacyjne w Duon na przedstawiciela handlowego. Czy ktoś może coś więcej o tym napisać

artbass

Witam Wczytuje sie w tresc wypowiedzi poszczegolnych osob na tym forum i włos mi się jeży...... Ludzie byc dobrym handlowcem to nie jest tak łatwo, sprzedaz produktów takich jakie proponuje Duon to umiejetnosc z któą trzeba się urodzić. Jeżeli kochasz rybki czy lubisz naprawiać samochody to po co pchasz się do sprzedaży jak nic na ten temat nie wiesz robisz to bo musisz. Rub to co potrafisz i tam sie sprawdzaj a nie pisz na forach dyrdymałów .

Zostaw merytoryczną opinię o DUON - Pomorskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUON?

Kandydaci do pracy w DUON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUON