Opinie o Amister Sp. z o.o. Sp. k. w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amister Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Amister Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amister Sp. z o.o. Sp. k. w Piekary Śląskie

Jak w tym roku idzie automatykom? Co im oferują? proszę o przybliżenie zarobków, ponieważ widełki w aktualnym ogłoszeniu nie są wskazane. I co z ta napinającą się atmosferą? Ogarnęli ją? Można się z integrować na tych delegacjach?

Malfi Nowy wpis

Na początku miło i luźno jak wszędzie. Później atmosfera się napina i pojawiają się naciski z góry na wyjazdy w delegację za granicę, gdzie warunki noclegowe są nie do przyjęcia, a warunki pracy też odbiegają od opisywanych wcześniej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Amister Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w siedzibie firmy?

Odpowiedź Nowy wpis

Z tego co wiem i widzę, rozmowy odbywają się zarówno w siedzibie jak i on-line.

Maryla Nowy wpis
@Odpowiedź

Jak to będzie z mechanikiem przemysłowym? Jest teraz oferta na stronie i niby widnieje oznaczenie, że to rekrutacja zdalna. Ale to jak umiejętności kandydata zostaną zweryfikowane? Nie, że nie wierzę z umiejętności swojego chłopaka ale to znaczy, że będzie siedział na okresie próbnym? Ile on trwa w tym przypadku i na jakiej jest stawce?

Doris

Tak tu wszyscy o te delegacje pytają, ale chyba najpierw dobrze byłoby się przeszkolić? W opisach obydwu stanowisk na stronie widać, że widnieje taka pozycja. Czy programy kursów różnią się znacznie między sobą? Czy jest też szansa by uzyskać certyfikat?

DDDDDD
@Doris

W firmie są szkolenia oraz prace głównie z bardziej doświadczonymi pracownikami. I po niewielkim czasie sprawdzasz się u klienta.

@DDDDDD

A opiszesz szerzej te wspomniane szkolenia tak dla jasności? Jakiego programy można się spodziewać i ile trwa? I na PLC można przyjść bez większego doświadczenia? nie było wskazane w opisie na stronie ile trzeba byłoby go mieć.

Programista PLC

Przesłanie CV Rozmowa przez telefon

Ile lat doświadczenia, Poziom jezyka angielskiego, Poziom języka niemieckiego, Gotowość do pracy w delegacjach Znajomość Siemens/Allen Bradley Znajomość falownikow Lenze, Siemens Prawo jazdy kat. B

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Jadźka

Na czym polega ok system? Podają to jaki benefit na stanowisko programisty PLC, dlatego pytam. Jeśli korzystacie z tego, chętnie się dowiem, jak działa. Poza tym - jak oceniacie delegacje zagraniczne, czy są częste, czy obsługa wyjazdu jest w porządku? Wynagrodzenia faktycznie są takie nieatrakcyjne, jak tutaj czytam?

Edziu
@Jadźka

Ok system czyli Medicover Sport. Opłaca pracodawca, korzystam będąc w kraju. Ilość delegacji, jak w tym zawodzie bywa, jest na poziomie 60-70% rocznie. Pozostaly czas siedzę na hybrydzie, czyli jak trzeba to do biura, jak nie to bajlando. Organizacją wyjazdów zajmują się kierownicy oraz administracja. Ogarniają flotę, mieszkania, loty. Wynagrodzenie na takim samym poziomie jak w wszystkich firmach tego typu (wiem co mówię, bo nie jedną już przerobiłem). Delegacje i nadgodziny zawsze wypłacane, zgodnie z przepisami, przez jedną spółkę, bez kumulacji "na potem", a nie jak w szwajcarskiej firmie co niedawno padła.

Firma dodała nową ofertę pracy na Specjalista Ds. Rekrutacji. Czy ktoś o tym słyszał?

Bocian

Nie wiem czy zarządzający takimi firmami udają, czy nie rozumieją, że nikt im za darmo nie będzie pracował. Tutaj nie pomoże żaden specjalista do spraw rekrutacji, dajcie w ogłoszeniu ile wynosi wynagrodzenie i jak będzie konkurencyjne w stosunku do innych tego typu firm to i znajdą się chętni. No ale wiadomo, że tak nie zrobią, bo kiepsko płacą.

Iwona

Ciekawi mnie konkurencyjne wynagrodzenie na stanowisku robotyka. Nie ukrywam, że także pakiet OK System, bo chyba dotąd nie zetknęłam się z takim benefitem... Mam też pytanie może błahe, ale moim zdaniem ważne dla kogoś, kto nie chce przegrać szans na starcie - czy wklejanie owego linku do profilu kandydata na portalu jest koniecznością?

JJ

Funkcjonuje tu stanowisko robotyka offline, czy wszyscy równo w ciągłych delegacjach?

@JJ

Praca opiera się w głównej mierze na delegacjach w zależności od potrzeby projektu. Pozdrawiam!

Agnieszka
@Dział rekrutacji

są to delegacje w obrębie województwa czy kraju? Firma zapewnia noclegi i dojazd czy jest to w gestii pracownika?

@Agnieszka

Delegacje są w obrębie kraju jak i krajów Europy. Firma zapewnia noclegi oraz dojazdy. Zachęcam do kontaktu bezpośrednio z naszą firmą w celu przekazania więcej szczegółów.

Elektryk

Witam. Mam pytanko czy technik elektryk z doświadczenie ma szanse na prace w tej firmie? Pozdrawiam.

Kamila
@Elektryk

I to jest bardzo dobre pytanie. Ja także jestem tego bardzo ciekawa - może jeszcze znajdzie się tu ktoś, kto zechce rozwiać nasze wątpliwości. @Elektryk, zauważyłam jednak, iż ostatni raz zabierałeś tu głos w kwietniu. No to może zdecydowałeś się ostatecznie na aplikowanie i już pracujesz w firmie Amister? Jak to jest?

@Kamila

Witam. Nie aplikowalem czekam dalej, aż ktoś odpowie. Pozdrawiam koleżanke po fachu.

Renata
@Elektryk

To jak długo już tak czekasz na te odpowiedz od nich? Trochę chyba się zeszło już, co? :/

@Renata

Juz sobie dałem spokój.

@Elektryk

Dzień dobry, w przyszłości zachęcam do przeglądania ofert pracy na naszej stronie internetowej lub przesłania CV na praca@amister.pl. Serdecznie pozdrawiam! :)

Serdecznie polecam pracodawcę! Świetna atmosfera, elastyczne godziny pracy. Można się dogadać ze wszystkimi. Młody zespół.

V

Atmosfera w pracy bardzo fajna, ale na tym kończą się niestety plusy. Zarobki dość niskie, brak efektywnego zarządzania. W IT niestety mentalność z poprzedniego stulecia :( Pracownicy nie potrafią korzystać z gita, kod pisany jest jak zadania na studia... Firma zatrudnia studentów jako stażystów, niestety nie mają solidnego zwierzchnictwa seniorów - powoduje to powielanie starych schematów i tworzenie solucji, które ciężko nazwać nowoczesnym kodem. Kod oczywiście działa, ale pracy z nim nie można nazwać przyjemną. Nie wiem jak ma się to po stronie automatyki, opinia moja opiera się tylko na doświadczeniach z pracy w pionie IT.

Iwona
@V

Skoro, jak piszesz, zarobki niskie, to trudno, żeby zatrudniali kogoś bardziej doświadczonego niż studenci. A ile taki stażysta junior ma na starcie?

Programista
@V

Podpisuje się pod tą opinią obiema rękami. Finansowo grubo poniżej standardów rynkowych. Firma bazuje głównie na studentach, co tylko dodatkowo obciąża (nielicznych) i tak przeciążonych doświadczonych pracowników. Zarządzanie typu 'pożar w (usunięte przez administratora) panuje wieczny chaos. Brak jakichkolwiek standardów. Dodatkowo, ostatnio połączono dział IT z innym działem, co powoduje jeszcze większy chaos. Są tutaj projekty, które przez zaangażowanie liderów projektów wyglądają całkiem nieźle, ale są to wyjątki potwierdzające regułę. Poziom kodu jest żenująco niski, jak powiedział przedmówca - wygląda jak zadania na studiach. Praca tutaj wygląda tak, że firma jest przekaźnikiem, który zleca pracownikowi projekt, daje zdawkowe wytyczne, które można by zmieścić na jednej kartce A4, określa termin, a następnie zostawia pracownika samego z projektem i 'radź sobie' - za jakiś czas ktoś zgłosi się po rezultat prac. Biuro to jakiś żart, zaczynając od jego standardu i organizacji, a kończąc na wyposażeniu. Czasem patrząc na to jaki sprzęt dostają nowi pracownicy można zacząć się zastanawiać, czy został on wyłowiony na dnie jeziora. O ile w ogóle go dostaną, bo niektórzy pracują na swoim sprzęcie. Firma nie jest gotowa inwestować w IT, co widać na każdym kroku. Kadra managerska nie ma potrzebnego doświadczenia, dla większości z nich jest to pierwsza praca i są przekonani o własnej nieomylności, gdzie realnie, nawet nie wiedzą jak wiele nie wiedzą. Sugestie co można poprawić są zbywane i ostatecznie dzieje się tak, jak chce tego kierownik/dyrektor/zarząd, którzy o nowoczesnym IT nie mają zielonego pojęcia. Pracownicy są nęceni marchewkami na kiju, ale z większości obietnic nic nie wynika. Najprostsze tematy przeciągane są miesiącami, firmę nęka milion małych problemów, a nikomu z managementu nie zależy na tym, by je rozwiązać. Z plusów, nie ma problemów z parkingiem, biuro zlokalizowane blisko węzłów komunikacyjnych, możliwa praca zdalna, atmosfera wśród szeregowych pracowników fajna, da się tutaj nawiązać wartościowe znajomości.

Elżbieta

A te nadgodziny o których piszecie sa płątne jako normalna stawka czy coś ekstra? :) Piszecie że w pracy super atmosfera, ciekawi mnie czy rotacja jest duża w takim razie? Chyba nie skoro wszyscy się "kumplują"? :)

Ktoś
@Elżbieta

Nadgodziny płatne lepiej atmosfera dobra

Edyta
@Ktoś

Jest tu stała ekipa jeśli chodzi o pracowników? Z ilu osób składa się aktualny zespół i jaki mają średni staż pracy?

Daniel

@Justin nie ma tu stagnacji ?

Igor

Bardzo dobra firma i jednocześnie dobry pracodawca to idealne miejsce do pracy, polecam.

Justin

Amister - firma ciekawa i rozwojowa. Przyjmują pracowników ze stażem i tuż po studiach - Ci drudzy mogą liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów. Praca w delegacjach krajowych i zagranicznych - bardzo elastycznie podchodzą do spraw rodzinnych pracowników. Zarobki dobre. Swobodne godziny pracy (6-17 8h) jesli jest sie na miejscu, nadgodziny wg uznania - platne lub do wybrania.

Ewelina

Amister to zespół doświadczonych inżynierów automatyków i informatyków. Projektują rozwiązania dla przemysłu. Na stronie http://www.amister.pl/praca/ można znaleźć kilka interesujących ofert pracy nie tylko dla programistów, ale na przykład dla robotyków. Czy ktoś zastanawia się nad aplikacją do tej firmy?

Janusz
@Ewelina

Zastanawiasz się nad aplikacją, czy interesują Cię jakieś konkretne informacje?

Ewelina
@Janusz

Jestem moderatorem forum, a aktywizacja uczestników dyskusji, podsuwanie ciekawych rozwiązań problemów, czy aktualnych ofert pracy to między innymi moja rola tutaj. A Ty z jakiej perspektywy piszesz? Pracujesz w Amister? Jeśli tak, to podziel się proszę informacjami na temat tego pracodawcy.

admin

Pracowałeś już w firmie Amister Sp. z o.o. Sp. k.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Amister Sp. z o.o. Sp. k. - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Amister Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Amister Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amister Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Amister Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amister Sp. z o.o. Sp. k.
3.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Pod Lipami 29
    41-940 Piekary Śląskie

Amister Sp. z o.o. Sp. k.