Opinie o Vinco Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vinco Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Vinco Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vinco Sp. z o.o. w Zielona Góra

Była Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ! Miało być tak pięknie, na rozmowie zapewniają, że pensja będzie wynosić koło 3/4 tyś. Okazało się że do 2 to nawet nie dociąga ! Problemy z rozliczeniami nie idzie dojśc do ładu ! I jeszcze jedna pracwnica której imienie zaczyna się na literę M ! Perfidna (usunięte przez administratora) udająca miłą i pomocna po to żeby zarobic na tobie i kraść twoje zamówienia ! A no i nikt oczywiście nie mówi, że pierwsza wypłata jest prawie po 3 miesiąca. Instalacje są przekładane z miesiąca na miesiąc, z czego klienci są nie zadowoleni i rezygnują a ty tracisz pieniądze ! Pracownicy są wysyłani ciągle w to samo miejsce, ludzie mają już dość ich pukania do drzwi i oglądania tych samych twarzy ! TYPOWE KORPO !!!!

Była Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie tylko w filii, w innym mieście. To jakaś złodziejska koteria. Oszczędzają na wszystkim, co się da, mają niedobory kadrowe, jedna osoba tak na prawdę odpowiada za księgowość, rozliczanie pracowników, rekrutację, szkolenia itd. Do tego szkoleń jako takich w ogóle nie ma, przyjmują pracownika i rzucają w ogień roboty nie przygotowując go merytorycznie do wykonywanych zadań. System, na którym telemarketerzy pracują, działa wadliwie, zacina się, wiesza, pracownicy po licznych próbach apeli i namowach, żeby zmienić sposób rozliczania czasu, są traktowani jak (usunięte przez administratora) chcący okantować firmę. Sprzęt jest przedpotopowy, ciężko się doprosić o nowszą drukarkę albo skaner, jak przywiozą to zawsze jest to jakiś już zużyty sprzęt, na którym pracował ktoś "z góry" firmy. Na komputerach jeszcze stare XP-eki, pracownicy są zmuszani do zajmowania się konserwacją sprzętu, kwestiami instalacji oprogramowania, bo firma nie ma nawet informatyka. Totalna masakra - omijajcie to (usunięte przez administratora) z daleka szerokim łukiem!

Były pracownik Nowy wpis

Kolejne przepoczwarzenie pseudo firmy z Pruszkowa. Ostrzegam - omijać z daleka

Telemarketer

Krótka rozmowa o umiejętnościach, zero merytoryki, zero informacji i przekazania wiedzy na temat telemarketingu i metod sprzedażowych, fatalne przygotowanie menadżerów do procesu rekrutacji, firma działa jak za czasów komuny.

Gdzie pracowałeś, co robiłeś, czy umiesz rozmawiać przez telefon?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Kaja

Moja kolezanka tam pracowała to podobno spoko firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Vinco Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Vinco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vinco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vinco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vinco Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vinco Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Vinco Sp. z o.o.