EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Olw

Czy ktoś może się przyjrzeć temu że zbieracze rat chodzą bez maseczek i rękawiczek i rozsiewaja covid?to jest skandal.trzeba to zgłosić w sanepidze.

Panx
@Olw

Kto to jest "zbieracz rat"?

Sep
@Olw

Zawsze można wpłacać ratę mobilnie bez kontaktu z doradcą klienta. A polityka firmy jest taka że doradca ma obowiązek podejść po ratę. Jeśli nie ma maseczki czy innych zabezpieczeń można mu to zwyczajnie powiedzieć. A jeżeli ma się z taką czy inna sytuacja problem to się dzwoni na 600100100. Co nie zmienia faktu że doradcy w tym kiepskim czasie nie powinni chodzić po domach. Wtedy firma Everest powinna zwrócić koszty obsługi klienta w domu klientowi. Tyle

DAN
@Olw

Bzdury ,pracownicy chodzą w maseczkach i rękawiczkach

tomo
@Olw

Po co tyle zamieszania z testami , mamy przecież niejakiego/niejaką "Olw" który wie kto rozsiewa COVID, a kto nie.

@Sep

może Bocian wytłumaczy mi po co mi karta prepaid w mBank z debetem zamiast z pożyczka o która prosiłam 750 zł , na karcie tej mam debet około 700zł i jest prawem baba wzieła ode mnie pierwsza rate po 3 dniach podpisania umowy, a w umowie napisała że wziełam pozyczke 1800zł , pieniedzy nie mam do dzisiaj mimo kilkukrotnej interwencji za to mam debet na karcie około 700zł plus obciążenie na umowie 1800zł.

Iiiiiii
@grzeczna...

Proszę iść do bankomatu i pobrać z karty 700 zł

Audytor

Szanowni Państwo Nim zdecydujecie się na korzystanie z usług danej firmy czy też oferty pracy sprawdźcie proszę listy KNF, wyroki sądowe, BIG-i, również doniesienia prasowe, wyniki kontroli i audytu.

z Wawelu
@Audytor

coś jest na rzeczy, że taki wpis?

@Audytor

można też napisac skarge do KNF i też to zrobie żeby ich dokładnie przeswietlili

Zainteresowana

Jestem zainteresowana praca w tej firmie. Czy ktoś może napisać jak wygląda teraz praca w tej firmie i zarobki. Można coś zarobić czy to tylko strata czasu.

Paulina
@Zainteresowana

Jeśli masz stalowe nerwy to jest praca dla Ciebie. Praca nie należy do łatwych, bo musimy egzekwować wplaty od nieraz nurtujacych klientow. Natomiast wynagrodzenie jest całkiem przyzwoite. Jest to zależne wszystko od terenu jaki obsługujemy oraz ilości klientów. Ja przy okolo 140klientavh nie narzekam. Czas jaki poświęcam w firmie to około 15godzin tygodniowo.

Weronika
@Paulina

Hej możesz powiedzieć ile mniej więcej tobie wychodzi na rękę przy tych klientach? Z twojej wypowiedzi wynika że tylko 15 godzin wystarcza na 140 klientów, to jesteś bardzo efektywna.

Praca

Witam, jak wyglada praca na Infolinii? Jestem z okolic miejscowości gdzie znajduje się Infoliniia i byłabym ciekawa opinii pracowników.

Go
@Praca

Minimalna krajowa i malutkie premie za jakość rozmów i od ilości przyjętych wniosków które nie zawsze dostaniesz, bo np. masz za mało uśmiechu w głosie lub powiesz coś niezgodnego z scenariuszem. Na plus przełożeni sympatyczni.

Xddd
@Go

Jakich przełożonych masz na myśli? Panią kierownik czy koordynatorow??

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Sara

Jestem doradcą dwa miesiące..i mam dosyć (usunięte przez administratora) mnie, podcinania mi skrzydeł, za byle co. Daję z siebie wszystko praca od rana do wieczora, telefony też. Cały miesiąc super, ten tydzień słaby w zbiórki to zamiast dać mi motywację do działania to lepiej mnie dobić psychicznie.Mam duży rejestr, gdzie sporo osób nie płaci nawet od trzech miesięcy..Mam ok 80% zbiórki miesięcznej. Dzisiaj po kolejnej fajnej rozmowie z kierownikiem, popłakałam się. Olałam dzisiaj wszystko, w końcu zjem normalny obiad a nie jakąś bułkę w biegu..Nawet u miesięczników, powinnam być co tydzień na adresie.Jestem chyba za słaba psychicznie do tej pracy. Lepiej iść do normalnej pracy, 8 godz i do domu, stałą pensja. I to trasowanie, mam duży rejestr i nie jestem mobilna.Jestem nie raz na jednej dzielnicy, gdy dzwoni klient z drugiego końca miasta, żebym podjechała po ratę, więc zdarza mi się, że w końcu nie zrobię ulicy, którą mam w planie.

Brygida

Ja się pytam dlaczego doradcy takich firm jak Bocian, Prvident chodzą po domach i namawiają ludzi na pożyczki oraz odbierają raty w dobie Coronovirusa. Z dnia na dzień przybywa nam chorych, szkoły są zamykane. A Ci ludzie chodzą od mieszkania do mieszkania narażając nas na utratę zdrowia.

Masakra
@Brygida

Są zdalne wpłaty, nikt nie zmusza do kontaktu osobistego, jeśli się chce uniknąc wpłaty to są właśnie tego typu pretensję można robić przelew na konto,

Cleo

Można płacić linkiem.

Ilona

Widzę, że na temat warunków panujących w tej firmie zawrzała tutaj burzliwa dyskusja. Czy możecie zaktualizować te informacje? Ostatnie doniesienia pochodzą z 2020 roku. Ciekawa jestem, czy od tego czasu coś się zmieniło w firmie EVEREST FINANSE S.A.

aaaapp

ile będę zarabiać w bocian pożyczki przy 60 osobach do odbierania rat?

@aaaapp

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W celu zapoznania się z aktywnymi ofertami pracy zapraszamy na stronę Bocian Pożyczki, zakładka Praca i Kariera: https://www.bocianpozyczki.pl/strony-informacyjne/wyszukiwarka-ofert-pracy. Szczegółowe warunki zatrudnienia na stanowisko Doradcy Klienta i Kierownika Zespołu Doradców znajdują się również na gowork w zakładce aktualności. Pozdrawiamy i zapraszamy, Bocian Pożyczki

@aaaapp

70 zl tygodniowo

mirx

Nigdy w życiu nie wziąłbym od pasa ani grosza za taki procent

Mentos

Pracuję w Bocianie drugi miesiąc (praca dodatkowa) Mam do obsługi jedną dzielnicę miasta ok. 50 klientów. Poukładałem sobie zbiórki na dwa dni w tygodniu. Zajmuję mi to 5 godzin w tygodniu. Dużo klientów płaci zdalnie , ja generuję tylko linka. Wynagrodzenie za miesiąc wyniosło na rękę 1100 zł + dodatkowe premie za podpisanie umowy lub aneksu.Jako praca dodatkowa jest naprawdę super. Sam sobie ustalam godziny pracy aby nie kolidowały mi z główną pracą.

Brygida

Ja się pytam dlaczego doradcy takich firm jak Bocian, Provident chodzą po klientach z mieszkania do mieszkania namawiają na poźyczki i zbierają raty w dobie Coronavirusa. Zamykane są szkoły oraz inne działalności, a te osoby chodzą i narażają naa na utratę zdrowia.

Tomasz
@Brygida

To po co Pani bierze pożyczkę?

CLL XD
@Brygida

Niestety pracowałam w tym (usunięte przez administratora) i musiałam chodzić z domu do domu w pandemie

Marq
@Tomasz

A po co je oferujecie?

won

Zabieranie płacących klientów przez kierownika, to norma - w zamian dostajesz niepłacących. To jest temat na cenzurowanym

Iza

Mamy taki system, że Państwo pozwala takim jak Bocian czy Provident zerować na ludzkiej biedzie. W cywilizowanych krajach rządzący nie pozwolą, by takie firmy mogły powstawać i czerpać kolosalne zyski na naiwnych obywatelach. Od pozyczania są banki a nie firmy lichwiarskie.

klekotka
@Iza

Jaaaasne.....

Olsztyn
@klekotka

Opinia już po zaledwie dwóch tygodniach (baza w sumie 200 adresów) : pierwszy tydzień zbiórka od śpiochów (zaległości od kilkuset do kilku tysięcy złotych) - mój zarobek 200. Drugi tydzień zbiórka od śpiochów - mój zarobek 500. (usunięte przez administratora) Gdy zobaczyła efekty zbiórek, to wprowadziła nagle po tygodniu rzekomą rejonizację. Zabrała obudzonych śpiochów z różnych części miasta, a dała śpiochów z innych - tak samo oddalonych, a nawet bardziej - części miasta (baza w sumie 100 adresów po "reorganizacji"). (usunięte przez administratora) W SMSie napisała że zanim zatrudni kogoś, to zabranych obudzonych śpiochów będzie ogarniała sama bo martwi się o mój koszt dojazdu (do płacących klientów!) i w tej trosce daje mi nieznane adresy (śpiące avatary i anonimy!) Mam od nowa tracić czas, paliwo i kogoś budzić do płacenia, żeby może znowu wprowadziła za czas jakiś kolejne usprawnienia, które dołożą jej kasy, a mnie pozbawią? To nie rejonizacja, tylko selekcja zysku i kosztów - zysk dla kierowniczki i koleżanek, a koszty dla nowego doradcy. Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze (usunięte przez administratora)

Claxdd

Naprawdę dno a nie praca Tak jak wyżej trochę napisane zastraszanie i straszenie Dostępność 24/7 Bo inaczej wielkie awantury Kierownik musi wyrobić ponad normę i kazał chodzić doradcy nawet po 10 zł do ludzi O swoje dbają a kogoś juz nie Więcej paliwa spalić idzie niż zarobić Za wysokie bramy procentowe o premie Żeby zarobić to z 900 zł mies trzeba mieć co tydzień wynik 99% lub 100% ,który jest ciężko zdobyć Klienci niektórzy patologi*

@Claxdd

to prawda klienci to patologia zadluzeni wszedzie co mazna zakładaja w lombardzie dobrze ze czasem cos tam wplaca wiec trzeba na nich czatowac wiec nie ma mowy o trasowce niech sie firma cieszy ze wogole cos placa i ze dało sie cokolwiek wyciagnac ,Mi ze 130 klientow to zostalo po 4 latach 40 . z infolini nigdy nie dostalam oferty a oni wydaja tyle kasy na reklamy .

prokura

120%- faktycznie zmienili na to w reklamie ale tak podpadają pod art. 304 kk bo RRSO maksymalne wg ustawy wychodzi ok. 44% Dwukrotne przekroczenie tego nominału zagrożone karą do 5 lat. Pożyczka do 30 dni tylko 5 % od kapitału i nic więcej, czyli jak ktoś bierze 1000 zł to oddaje 1050. Jeśli na umowie jest RRSO 120 % to jest to klauzula abuzywna (prawnie niedozwolona) i z mocy prawa nieważna. Można wystąpić do sądu o stwierdzenie jej nieważności i wtedy odda się tyle ile pożyczyło, albo nie występować i płacić odsetki 14 % w skali roku bo 15 % od kapitału czyli 30 % w skali roku potrącił sobie wierzyciel na początku. Pożyczkodawca nie wystąpi do sądu bo sprawę przegra. Jest tu jednak pewne ryzyko bo niektóre firmy podają do sądu nieprawdziwy adres pożyczkobiorcy i w takiej sytuacji nie może się on odwołać bo nic do niego nie przyjdzie. A po podwójnym awizo (28 dni) wyrok staje się prawomocny i zaczyna działać komornik, który dostaje prawdziwy adres, wiadomo od kogo.

Wiecie czy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

CLL XD

Tylko shitowy tablet i kartę sim

Prokura

Niech mi ktoś wytłumaczy: maksymalne odsetki wg. ustawy anty lichwiarskiej to 8% w skali roku. Pozaodsetkowe koszty to maksymalnie 15% od kwoty pożyczki plus do 6% w skali roku a u Bociana RRSO 178% albo i więcej.W co tu jest grane? Czy ktoś już siedzi? bo art. 304 kk przewiduje za lichwę do 3 lat więzienia a ma być 5. ( W Niemczech 10 w Stanach 20 już jest)

Adrian1990

Witam byłem kandydatem do pracy było już wszystko omówione. CZEKAŁEM TYDZIEŃ CZASU. Przez panią kierownik miałem już zagwarantowaną pracę 2x spotykamy się po czym mamy wstępnie wszystko ustalone podpisujemy papiery i po 3h mam bytanie czy jestem w BIKU...MASAKRA 0RZYZNALEM SIĘ ŻE TAK...TO MAM PYTANIE JESTEM UCZCIWĄ OSOBOM ODMÓWIŁEM INNE OGŁOSZENIA PONIEWAŻ BYLEM ZAPEWNIONY O PRACĘ MAM 2 CORKI ZALEŻAŁO MI NA PRACY...JEST TO ŻENADA ŻE OSOBA KTORA CHCĘ PRACOWAĆ CO MA WSPÓLNEGO TO ŻE KTOŚ MA GDZIES ZADLURZENIA I JEST W BIKU...MASAKRA PRZECIEŻ TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO ZE WSPÓŁPRACA....STRACIŁEM TYDZIEŃ SWOJEGO PRYWATNEGO CZASU A PÓŹNIEJ DOWIADUJE SIE ŻE NIE OTRZYMAM TEJ PRACY TYLKO DLATEGO ŻE JESTEM W BIKU...MASAKRA I ŻENADA

ann5

Historia zaczyna się w momecie, kiedy przedstawicielka Bociana, wraz z kierowniczką przyjechały z ofertą aneksu- na mnie, lecz nie dla mnie. Nakłaniały, żeby wziąć tą kwotę i wpłacić na zadłużenie (chyba ok tys. zadłużenia ) innej osoby- w tym przypadku mojej mamy. Stanowczo protestowałam, mówiłam, że to i tak nie będzie płacone, przy czym Panie upierały się, że będzie, bo same tego dopilnują, że razie co będą wiedziały kogo ścigać. Jeszcze w momencie, kiedy stanowczo protestowałam Pani wyciąga dokumenty i zaczęła wypisywać, w tamtym momencie liczyło się, tylko aby wyrobić normę AP oraz by zebrać niezłą premię za zbiórki. Podpisałam, tu mój największy błąd. Cała kwota od razu wpłynęła na rzecz osoby zadłużonej, oczywiście bez przekazania pieniędzy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że na stronie firmy Everest możemy przeczytać " Nie wykorzystujemy faktu, że nasz klient znalazł się w ciężkiej sytuacji życiowej, ale robimy wszystko, aby w tych trudnych sytuacjach Klient znalazł wsparcie dzięki naszej ofercie. Wiemy, że łatwo popaść w ,,spiralę" długów. Wyznajemy zasadę odpowiedzialnego pożyczania". Brzmi na pozór pięknie, tylko jak osoba która, jest już zadłużona na 2 tys, niebędąca w stanie tego spłacać ma spłacić, jeszcze dodatkowe raty ? Pani kierownik przyjechała pewnego razu, akurat miałam problemy osobiste, odpowiedziałam więc, że przecież mówiły, że będą wiedziały kogo ścigać. Sprawa szybko trafiła do windykacji. Podczas każdego z telefonów, podkreślałam, iż chce być poinformowana o terminie rozprawy, zostałam zapewniona, że tak się stanie. Około 3 tyg temu dostaje pismo od komornika! O zajęciu wierzytelności (kwota to 6850) . Żadnej wcześniej informacji o procesie, absolutnie też żadnego wyroku. Wstaje rano i jadę z dzieckiem do sklepu po bułkę, po zwykłą bułkę na śniadanie do szkoły. Odmowa. Wracam do domu a tam z konta znikła kwota ponad 5 tyś- pożyczone, na remont, bo w lutym rodzę, jestem aktualnie z 2 dzieci na pokoiku u mamy. Pracuje przez ciąże, żeby móc coś zapewnić dzieciom, nie ciągnę od Państwa, chce i mogę to działam. I nagle nie za swoje długi jestem pozbawiona wszystkiego. Dzwonię na infolinie do Bociana, niestety nie mogę rozmawiać z kierownictwem, gdyż moją sprawą zajmuje się windykacja. W windykacji nie zostaję wysłuchana, ponieważ sama podpisałam . Piszę maila do firmy bocian. Na odpowiedź trzeba czekać do 30 dni. Przestaje móc spać, oddychanie zaczyna boleć. Jak mam z dziećmi spędzić święta, jak nawet nie stać mnie na własne długi. Zaczynam rozważać dom samotnej matki, bo przecież do porodu nic nie skończę.. Dzisiaj wpłynęła mi na konto kwota 380 zł-komornik zabrał. Dzwonię do komornika z prośbą o rozłożenie na raty- każe się kontaktować z firmą windykacyjną. Tak więc robię, Pani po drugiej stronie jest nie miła, ja jestem wzburzona i załamana. Po czym Pani mówi, że nie będzie ze mną rozmawiała, jak się uspokoję mam oddzwonić i się rozłącza. Ja już nie mam naprawdę pomysłu jak to wszystko zrobić. Jestem za płaceniem długów. Wiem, wiem że to był mój podpis. Ale to nawet nie było z mojej inicjatywy, to Panie w sposób rażący i świadomy sprawiły, że teraz ja i moje dzieci ponosimy za to najwyższą karę.

@ann5

napisac skarge na kierownika ktory podstepni zmusil pania do wziecia pozyczki .Oni TYCH KIEROWNIKOW NA SZKOLENIACH UCZA jak robic klientow w bambuko

@ann5

jestem oburzona bezprawna treścia umowy z Bocianem, mam 2 tyg. na odstapienie od umowy i to zrobie, jakas dziwna umowa chciałam tylko 750 zł nie dosyc że umowa nie zawierała w tresci tej kwoty i szczegółów to kasy tego dnia nie otrzymałam za to za 3 dni przyszła (usunięte przez administratora)po ratę, wsadziła mi jakies 2 pakiety medycze, prawnicze i ubezp. na mieszkanie i jakas karte w mBanku powiedziały że kase przeleja najpozniej za 2 dni do dzisiaj jej nie mam, za to zamiast 750 zł wpisały mi w umowie kwote 1.900 zł a na karcie dodatkowo minus 700zł bo sprawdziłam w internecie, to jest zwykłe (usunięte przez administratora) na umowie nie pisze nic oprócz tej kwoty, masakra, listem poleconym wyśle jutro do Poznania poczta że odstepuja od Umowy, podaruje im te kwote 53 zł która wpłaciłam ale jak beda fikac podam ich do sadu.

Jacek

Jak wpłacać rare mobilne.. Jakie konto?

@Jacek

Dzień dobry, aby dokonać płatności mobilnej proszę zgłosić się do Doradcy Klienta, który Pana obsługuje, w celu wygenerowania linku do płatności zdalnej obsługiwanej przez PayU. Pozdrawiamy, Bocian Pożyczki

@EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Przeciez ci klienci a zwlaszcza emeryci nie maja nawet komputera nie potrafia nawet wybrac pieniedzy z bankomatu tylko trzeba im pomagac a niektorzy boja sie płacic zdalnie i wola dac doradcy do reki wtedy czuja sie bezpieczni i moga spac spokojnie .Ja sobie nie wyobrazam mojej pani Gieni cz Zosi ktora by wiedziala co to jest link tym bardziej ze nie ma konta internetowego bo nie umie obsłuztc komputera ani go właczyc

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI