logo Bocian Pożyczki  Everest Finanse S.A.

Bocian Pożyczki Everest Finanse S.A.

Śrem

Opinie o Bocian Pożyczki Everest Finanse S.A.

salvatore 2016-03-14 08:25
kolejny internetowy maruda i użalator
zosia 2016-03-15 11:25
3000 brutto podstawy samochód komórka szału nie ma ..premia nie do wyrobienia
zosia 2016-03-17 22:54
Znam dokładnie system wynagradzania i premiowania w firmie ....jeżeli za pracę od rana do wieczora, uwzględniając również soboty i niedziele (wyniki i dziwne raporty)otrzymuje się 2700 no to chyba nie można dobrze zarobić. A jak jeszcze trafi się w ręce niejakiej (usunięte przez administratora)to zapomnij o życiu prywatnym i urlopie..
ja 2016-04-02 12:10
no to słabo się starałeś bo usamodzielnić można po podpisaniu 10 umów
a jak byłeś z kierownikiem na nowych umowach to kasę na pewno dostałeś
zosia 2016-04-14 10:27
Wracając do wypłaty 2700 zł to naprawdę nie jest adekwatna do wykonywanej pracy . Praca od rana do wieczora telefony od rana do wieczora. Bezsensowne raporty podawane 5 razy dziennie. Brak czasu dla rodziny ,bo O...K... wciąż dzwoni i coś chce . ATMOSFERA NAPIĘCIA TOWARZYSZY OD RANA DO WIECZORA!!!!!!GPS ŚLEDZI KAŻDY TWÓJ RUCH. SUPER PENSJA NIE MA CO . PROSZĘ SPRÓBOWAĆ WYTRZYMAĆ TAM 3 MC. A NA PREMIĘ NIE MA CO LICZYĆ BO NIE PAMIĘTAM KTO Z MOICH KOLEŻANEK I KOLEGÓW WYROBIŁ PREMIĘ W OSTATNIM PÓŁROCZU .
kamila 2016-04-14 11:26
Zgadzam się z Tobą .Ja już tam nie pracuje i mam św.spokój ,ale to nie wina właścicieli tylko kadry zarządzającej, ludzie którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu.Zrobili sobie prywatny folwark i bawią się w kopanie dołków pod innymi osobami. I to właśnie takie osoby niszczą wizerunek firmy. Właściciele może w końcu otworzą oczy i zrobią porządek bo najgorsze jest to jak jest niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu .Ludzie ,którzy oceniają innych nie dostrzegający swoich błędów.Jest takie powiedzenie kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.I tacy święci jak K.SZ.i jego świta ze Śremu powinni wiedzieć ,że zło wyrządzone drugiej osobie wraca jak bumerang,A kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada to kwestia czasu.
MASAKRA 2016-04-20 22:41
MASAKRA WYKORZYSTUJA SWOICH PRACOWNIKÓW JAK SIE DA. PANI KIEROWNIK DOBRZE WYSZLA NA MOJEJ KIESZENI.

Kaska 2016-05-11 14:57
Bzdura jestem doradca bociana od ok 3 lat w lubelskim w marcu ubeglego roku zarobilam 3400zl pracujac po 5 godzin dziennnie 5 dni w tygodniu. Tu zarabia sie ile ty zechcesz a jak czytam te bzdury to zal nie powiem co zciska. 5 zl za kartę bez limitu polaczenia i sma to dużo? Nic nie zabrania uzywac karty sluzbowej na cele prywatne ludziue sa super kierownik,am oraz rom wymagaja owszem ale sa fajne promocjie dla doradców,szkolenia imprezy. Pracowalam rok w marce.sa i wiem co znacza małe zarobki tu wystarczy liczba 61 klijentów i zarobki ponad 2000zl ps. Jest to praca która można traktowac jak dodatkowa ale jak sie komuś robic nie chce no to do wszystkiego sie czepnie sory.dla mnie jest to super praca z ludzmi
Panna nikt 2016-05-15 20:05
Zgadzam sie ale to i tak duza pensja ,ja pracowalam za 100-150 zl caly tydzien,kierowniczka rejonu-tragedia nie widziala nic poza czubkiem wlasnego nosa.
doraca 2016-05-23 22:57
Masakra
zadowolony 2016-05-31 18:46
Co wy narzekacie, firma pomaga jak może, daje telefon na który cały czas dzwoni przełożony z pomocą, kierownicy maja gps w komórkach i tabletach w razie gdy by im się coś stało bo przecież chodzą po domach z pieniędzmi to firma im w razie czego pomaga wiedząc gdzie są w danym momencie. Za chwile i doradcy dostaną tablety i też będzie można im pomóc w organizacji pracy i czasu, zawsze można zrobić coś więcej tylko czasem tego nie wiemy. Lenie zdala od bociana, tu się pracuje!
Marek 2016-06-07 10:29
Moi drodzy. Brałem udział w rekrutacji do boćka. Powiem tak.
Proces rekrutacji na kierownika jak na prezesa. Dużo testów, rozmów ok. 3 godziny.
W dodatku od razu odpuście sobie, jeśli macie, lub mieliście jakieś zadłużenie kiedykolwiek, bo was sprawdzą i odpadnięcie na przebiegach.
Wydaje mi się - nawet jestem pewien, że wszelkie wpisy pozytywne są wpisywane przez ludzi z biura, nawet nie przez kierowników, bo Ci są zabiegani. Kierownik pracuję po 16 godzin dziennie. Wiem co mówię z autopsji. Chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie. M.Holan@prokonto.pl
Rotacja jest bardzo duża. Dla bociana to spory problem. Jeśli się zdecydujecie, to nie pokazujcie zbytnio swej inteligencji, bo przełożeni nią nie grzeszą, więc wykluczają mądrzejszych od siebie.
Praca w bocianie to strata czasu i zdrowia. Niestety to przykra prawda. Warunki trzeba przyznać są nie najgorsze, ale obecnie jestem w firmie, która daje etat doradcom, a nie gnoi ich na umowie zlecenie, która nawiasem mówiąc, jest nielegalna w bocianie.
Pozdrawiam.
Marek 2016-06-07 10:46
Koleżanka Zosia z 14.04, czy Kamila mówią 100% prawdy. Niestety pełna inwigilacja. Śledzenie każdego ruchu. To praca dla samotnej osoby najlepiej bez pasji, bo trzeba podpisać papier, że niczym innym nie macie prawa się zajmować. Taka sekta finansowa.
Jeśli na prawdę jesteś zdesperowany i masz kasę jeździć na kilka spotkań rekrutacyjnych, to możesz spróbować. Każdy ma wolność wyboru. Niestety nikt już z moich znajomych już nie pracuje... odpali i niestety nie zgadzają się na niewolnictwo za parę groszy. Doradcom także odradzam, choć ci już mają lżej.
Pozostaje życzyć powodzenia.
Ewka 2016-06-08 17:01
Moi dordzy. Zgadzam się z Kamilą, Zosią, Markiem i innymi. Pracowałam w Boćku. Tragedia. Pieniądze nie są takie małe, nie ma co narzekać. Terminowo wypłacane, ale te ciągłe śledzenie, wydzwanianie, śledzenie gpsem sprawia, że nawet 3 tysie tracą całkowicie na wartości. Kiedy miałabym wychowywać dziecko? W niedzielę?
Jako adres korespondencji najlepiej podać nr rejestracyjny auta, bo tam spędzicie cały swój czas. Przełożonym brakuje odpowiedniej wiedzy. W dodatku nastawieni są na wykonanie planu po trupach. Nie ważne, że doradca ma pracę zawodową i to jest jego praca dodatkowa. Kogo to obchodzi. Zamiast go wspierać, to karzą go jeb... z góry i wymagać, wymagać.
Potem tylko narzekają, że duża rotacja wśród doradców. Zdziwieni? Gdzie tu problem prawda? W podejściu do sprawy głąby! Jakże się cieszę, że już się uwolniłam z tej firmy.
Kamila 2016-06-11 20:35
Niestety zgadzam się większość kadry zarządzającej nie ma pojęcia o zarządzaniu.Kierownik Regionalny E.K. buja się na krzesełku podczas rozmowy rekrutacyjnej drugi J.P buty w napisy i przydługawe tłuste włosy-oboje bez wykształcenia. Kierownicy Rejonu bawią się w donoszenie jeden na drugiego Co się stało z tą Firmą. Kierownicy mają problem z higieną osobistą .Ubierają się do pracy jak na zakupy . Zero wyglądu wykształcenia za to wymagania uuuu!!!!!!A co będzie jak przyjdzie nowa miotła i zrobi porządek.Kadra zarządzająca wróci do sprzedaży w sklepie,szycia ,zbijania palet. Problem jest w tym ,że przeczytanie paru książek o zarządzaniu nie pomoże nawet jak się zatrudni10 trenerów.!!! ale jak coś się wydarzy to każdy wie najlepiej i wszyscy są świętsi od Papieża.Administracja nadęta ,kadry obrażone bo ktoś coś chce..To co się stało z tą firmą w ostatnim czasie aż, przykro mówić. Nie polecam nie warto tam pracować. A wszystkim ,,Judaszom,,życzę żeby pracowali dalej w firmie tyle dobrego zrobili dla innych więc niech mają w nagrodę. A dla właścicieli przesłanie wymieńcie tych ludzi bo zniszczą wszystko to co stworzyliście swoją kiedyś ciężką pracą!!!!!
Staniek 2016-06-12 09:19
Święte słowa Kamila. Maniek, takie slogany piszą ludzie bez ambicji. Umowa o pracę. Tylko na tym Ci zależy? To nie jest najważniejsze. Co Ci po niej, jak cała reszta jest do d... Ponadto jaka um.o pracę, skoro Ci bez których nie byłoby firmy, czyli doradcy mogą tylko o niej marzyć?! W innych firmach doradcom dają etat. W bocianie nie, a wymagają jakby człowiek miał etat z 5 tys. pensji. Szkoda czasu i słów.
Anka 2016-07-04 09:54
A słyszeliście coś o Eden Finance, bo słyszałam, że dużo osób z Bociana tam przeszło... podobno dobre warunki proponują.
2@ 2016-09-07 14:11
Hehe a ja w bocianie juz kilka lat robie i nie narzekam ,tylko umowa cywilno prawna. Ludzie jak sie pracuje to w kazdej takiej firmie mozna wyciagnac pare tysiecy na miesiac!
leonardo sanchez 2016-09-13 08:50
Czy jesteś w potrzebie pożyczki? Chcesz być stabilna finansowo? Albo chcesz rozwinąć swój biznes? Oferujemy pożyczki dla przedsiębiorstw, kredyt samochodowy, kredyt biznesowe, pożyczki osobiste i Boże Narodzenie kredytu. dajemy pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniem 2% trwałego komfortu, który jest do negocjacji. Ta oferta jest otwarta dla wszystkich, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej na (sanchezloanfirm@gmail.com)
madzia 2016-09-18 16:10
Tak jak najdalej od nich obiecanki a pożniej szkoda słów... lichwa i tyle
Sydia 2016-09-28 23:13
Pracuje w firmie ponad rok i jestem bardzo zadowolona. W podobnej branży miałam doświadczenie 5 lat. Musiałam więcej czasu poświęcać za mniejszą kasę. Polecam
Joanna 2016-09-29 11:05
Karol. Skoro Sydia ukrywa swoje dane, a przecież jest zadowalana przez firmę, to pewno sam kierownik ją zadowala na swój sposób i to nie wiedzą, bo jeszcze w bocianie nie spotkałam inteligentnego przełożonego.
Przyjmę do pracy 2016-09-29 11:49
W Bocianie pracowalem kilka lat,kiedyś bylo po ludzku a teraz to korporacja gdzie ludzie to cyferki i ciagly nacisk by pracowac wiecej. Nobilon z tej samej branzy szuka do pracy na doradcę mobilnego na etat . Wynagrodzenie 2tys na rękę, samochód służbowy i telefon.. Lokalizacje: Szczecin i okolice,Trzebiatów i okolice,Słupsk i okolice,Wałcz i okolice. Kontakt slawek.nobilon@gmail.com
ja 2016-10-06 20:31
To żart - prawda ;-). Ha ha ha ha
Peter45 2016-10-06 23:00
Czy masz złych kredytów?
Czy potrzebujesz pieniędzy, aby zapłacić rachunki?
Czy trzeba założyć nową firmę?
Czy masz niedokończony projekt pod ręką z powodu złej finansowania?
Czy potrzebujesz pieniędzy, aby inwestować w jakiejś dziedzinie specjalizacji, które będą
zysku co? i nie wiem co robić.

Oferujemy następujące kredyty poniżej
pożyczki osobiste [zabezpieczone i niezabezpieczone]
kredytów na działalność gospodarczą [zabezpieczone i niezabezpieczone]
kredyty kombinowane
studentów kredyty
kredyty konsolidacyjne i wielu innych.

Email (peterjamesuba@gmail.com)

Z poważaniem
Joanna 2016-10-09 08:10
Halo. Głównie te mało pozytywne wypowiedzi są właśnie pod pracowników, bo piszą o faktach i tyle.
Podczytaj dokładnie!
doradca klienta bocian 2016-10-11 19:39
Ja pracuje w tej firmie ok 2 miesięcy. Na dzień dzisiejszy nie mam powodu aby narzekać na pracę w bocianie..
doradca klienta bocian 2016-10-11 20:38
A co chcesz wiedzieć dokładnie? Ja pracuje jako doradca klienta
doradca klienta bocian 2016-10-11 21:51
Prawda :) jeśli się komuś nie chce pracować to nigdzie nie znajdzie na dłużej pracy bo zawsze będzie mu "coś" nie pasowac. A poza tym czasem mimo wątpliwości warto spróbować, może okazać się ze jest to taka praca która nam odpowiada.
Sasiad bociana 2016-10-12 13:26
Znam jedna kierowniczkę z bociana ze Stargardu Szczecińskiego. Rotacja doradców jak by miala to w celu. Pytanie czy tak malo zarabiają jako doradcy i odchodzą czy to taki kierownik ... Warto pracowac tam gdzie ludzie są zespołem i nie donoszą na siebie, ale to wg opini powyzej raczej nie u tego pracodawcy. Warto dobrze decydować co robic z czasem, stracony nigdy sie nie wroci.
aga 2016-10-18 22:40
To prawda ze sie zamykaja ?
Marek 2016-10-19 07:47
Ludzie. Jak czytam, że ktoś ocenia pracodawcę, bo ma fajną reklamę, to ja p... wart jest bociana.
Ponadto jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracodawca, jak to wyzysk. Umowy o pracę nie ma dla doradcy, a a taki zap...ol i stres inne firmy dają stała pensję!
Ponadto jak do wielu pisało, przełożeni nie grzeszą rozumem!
Powodzenia, bo widzę, że niektórym będzie niezbędne.
doradca klienta bocian 2016-10-19 20:59
Nie, to nie jest prawda.
...... 2016-11-10 20:18
Taa na bank
Reksio 2016-11-13 18:12
Rekrutacja bardzo żmudna i długa. Po 3 tygodniach od momentu rekrutacji brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, kierownik regionalny, naprawdę osobę tę można pozostawić bez opinii. Prostactwo i chamówa.
Ponad to, oczekują że z doradców będzie robiło się osoby które bedą robić za darmo. Byłem na rekrutacji i naprawdę nie polecam - rekrutacja na rejon Brzeg, Nysa, Grodków ... Dno i sto metrów mułu.
cyganka 2016-11-13 20:47
To prawda bocian to banda oszustów przez 4 miesiące nie zjawia się doradca a oni obwiniają klienta o brak wpłaty i straszą sądem zero odpowiedzialności za własne błędy.
Pirol 2017-01-10 10:41
Żeby utrzymać pewne standardy na rynku muszą robić szczegółową rekrutację. Dobra firma dba o pełen profesjonalizm swojej załogi a taki rodzaj działalności jest bardzo podatny na krytykę głównie ze strony klientów, niestety.
Krystian 2017-01-11 11:20
Witam serdecznie. Dostałem ofertę pracy jako Doradca Klienta. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda w Bocianie sprawa podpisania weksla in blanco?. I czy potrafią wykorzystać lub nie oddać weksla gdy rozwiąże się z nimi umowę oraz jaka kwota w takim przypadku jest wpisywana na wekslu?. I czy w ogóle warto podejmować pracę w tej firmie?. I czy może być wykonywana jako dodatkowa?.
Z góry dziękuję za informację.
Krystian 2017-01-11 11:20
Z góry dziękuję za informację.
duda 2017-01-13 00:45
Niestety, ale niejeden się już przekonał, jakie kwoty z koziej d... powpisywali ludziom na wekslach, także odradzam.
lala 2017-01-13 00:49
Niestety prawda, nie mają szans na funkcjonowanie z nową ustawą, jak ktoś chce zostać w branży to tylko chwilówki. Ponadto tam idzie zarobić 3 x więcej.
Krystian 2017-01-13 16:52
Duda
Co masz na myśli?.
Krystian 2017-01-13 16:57
Comaszna myśli pisząc jakie kwoty z koziej D... podpisywali ludziom na wekslach?.
doradca Gniezno 2017-01-18 19:38
Ludzie piszecie bzdury albo to konkurencja wypisuje.jezeli sie chce to mozna zarobic duza kase wystarczy tylko chciec.nikt za darmo nie zaplaci.zero nacisku super ludzie.polecam Bociana.
Straszek 2017-01-20 11:48
Mam pytanko czy aktualna jest oferta na doradcę w Gryficach? Jak wyglada rozliczenie finansowe i jakie podpisuje się umowy? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest ciężka?
Czapla 2017-01-20 13:43
Fajna kierowniczka jest w terenie Gryfic. Polecam, miałem okazję pracować z nią kilka lat,mało już takich sympatycznych osób . Firma jednak skrajnie wymagająca jak na warunki płacowe...
Narybek 2017-01-26 12:16
Czy firma ma jakieś nowe oferty na doradcę klienta. Nigdzie nie mogę ich namierzyć. Wiem, że wśród firm prowadzących taką działalność są dobrzy. Chciałbym dostać się do pracy. Może ktos wie jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Czy zadają jakieś trudne pytania?
Jamie Freeman 2017-01-30 07:14
Oferujemy szybkie, niedrogie i niezawodne pożyczki dla każdego. Kontakt z Freemanloanfinance@gmail.com lub www.freemanfinance.webs.com i uzyskać natychmiastowy zatwierdzenia pożyczki dziś, pożyczki wszelkiego rodzaju są oferowane.
HR 2017-02-03 22:08
Zapraszamy na stronę www.bocianpozyczki.pl do zakładki KARIERA - WYSZUKIWARKA OFERT PRACY.
Poldek 2017-02-24 13:52
Dobrze wiedzieć, że moje informacje o firmie, iż są dobrzy w tym co robią się potwierdzają. Mam zamiar zmienić firmę i właśnie myślę o Bocianie. Może ktoś dopowie kilka cennych dla mnie uwag. Zawsze łatwiej idzie się na rozmowę, przynajmniej wiadomo o co pytać
Zostaw swoją opinię o Bocian Pożyczki Everest Finanse S.A. - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bocian Pożyczki Everest Finanse S.A.