EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Lichwa

Okropna lichwa a prezes jezdzi bentleyem i lansuje się na instagramie. Wciskanie ludziom kitu. A pozyczki biora sami zdesperowani. Na szczęście okret juz tonie dzięki Pisowi. Pewnie sa jakieś plecy polityczne. Ale fajnie chlopaki luksusowo pozyli na pelikanach i patusach co biorą pozyczki na 5tys

Żaba

Okropni zdziercy

turbogroszek

Największa lichwa i szulerka w Polsce pod przykrywką uczciwej polskiej marki. Kto lepiej okantuje Polaka jak nie inny Polak. Chcecie wziąć u nich pożyczkę? Powodzenia! Tak Was wciągną w ten system aneksów i usług dodatkowych, że zanim się zorientujecie, jak dużą kasę musicie im oddawać tygodniowo, to będzie już za późno. Mógł bym tu opisać wiele kompromitujących te firmę szczegółów, ale na razie się wstrzymam. Powiem tylko, że swoich przedstawicieli namawiają, by przychodzili do domów wierzycieli, nawet,, gdy ci zadeklarują, że raty nie zapłacą raty, z powodu braku pieniędzy. Poprostu każą im nachodzić ludzi, co jest nielegalne. Sam miałem wczoraj taka niechcianą wizytę o raz połączenia i bdudne smsy od przedstawicielki. Wykopałem się rata tygodniowa, przerosła moją wydolność finansową. Dlatego przestrzegam!

Xddd
@turbogroszek

Przeciez to strona internetowa o pracy w tej firmie a nie o niezadowoleniu xd. Jak pożyczka domowa to mogą se przychodzić. A jak przychodzą to pewnie nie spłacasz tak jak trzeba

@turbogroszek

Jak się wie że się nie da rady spalcic a się bierze to nic dziwnego że się później psioczy i źle wyraża

Aaa...Bocian

Doradca zarabia 5% od zebranych pieniędzy. Dostaje kartę służbową za którą co miesiąc pobierają 5zl Ci z wypłaty . Za umowę płacą 100zl za aneks oraz ugodę 50zl ktoś się nie spłaci pójdzie na windykację zabierają Ci 50zl. Mój Kierownik to porażka totalna sama sobie radź z ciężkimi klientami . Gdy mu mowilam ze klient niewystarczajaco rzetelny i tak kazal pisac umowe zeby mu sie zgadzal przyrost. Tlumaczyl ze jego kierownik dal przykaz podpisania tej umowy. Nie polecam tam pracy . Pracowałam 2 lata i nigdy nie zarobiłam powyżej 1400zl oczywiscie mogę zarobić więcej jak wyrobię miesięczna premie przy większej ilości klientów.

@Aaa...Bocian

Zgadza się. Jest mobbing. Jest porażka i zakłamanie. Jak klient trudny to radź sobie.

Elo
@Aaa...Bocian

Dobrze rozumiem, ze jak klient spadnie do windykacji zabieraja Ci pieniadze za niego.?

Iza
@Elo

No chyba tak jakby z tego wynika, przynajmniej tak to wygląda, że te 50 zł zabierają. Ale serio, żeby max 1400 wyrobić? To ja aż ciekawa bym była potencjalnego przelicznika na godziny ile nad tym trzeba spędzić...

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy pensja w wysokości 10000 w mieście Drawsko Pomorskie jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Doradca Klienta?

Chyba cię Bóg opuścił

Uschi

kiedy przychodzi ktoś od Bociana przekazuje wszystko będzie dobrze ,, ale nigdy nie powie ,,bierzesz 2000 tysiące ,,, ale oddajesz 4600 ,,, ludzie to koniecznie powinno być obowiązkiem ... plusy ?? jakie ?? to jest czyste (usunięte przez administratora) ,, koniec kropka . to dochód od takiej sumy koniecznie szef powinien odprowadzić,, gdzie URZĄD SKARBOWY ,, ?

Pan

Firma to kant i (usunięte przez administratora)

@Pan

Czemu kant? Pod jakim względem? Mają oferty pracy więc wolałbym się wcześniej dowiedzieć zanim wyślę CV. Chodzi o tą dodatkową prace jako doradca klienta? Bo widziałem że mają dziwny tygodniowy system wynagradzania i nic nie wspomnieli o podstawie. Wiesz coś?

Billy
@Marcin

Straszy cię człowieku ? Chcesz być (usunięte przez administratora) kierownika i pracować na jego premię ? Jak nie wciśniesz klientowi aneksów typu usługi prawnicze i pakiet medyczny, to (usunięte przez administratora) dostaniesz za takiego klienta, podczas gdy nie wpłynie to na premię kierownika, a nawet jak to wciśniesz, a po jakimś czasie klient się połapie o co w tym chodzi i wypowie te aneksy, to i tak Ci tą premię zabiorą. Mówić dalej, czy Ci wystarczy?

@Billy

BO TO PRAWDA

Młody
@Marcin

No tak żeby jak najmniej zapłacić.

beata6726

Nie polecam firmy EVEREST FINANSE jeżeli spłacisz pożyczkę przed terminem to za nic nie uzyskasz zwrotu prowizji, (usunięte przez administratora) są bardzo nie mili w rozmowach i kłamią na potęgę

06041968@wp.pl
@beata6726

Bzdury pani pisze,za wcześniejszą spłatę zawsze jest wypłacany rabat.Jestem pracownikiem i właśnie dzisiaj wypłacałam klientowi 2400 za wcześniejszą spłatę.

Krzyś
@06041968@wp.pl

Oooo to pożyczkę dużą musiał spłacić

Iwona
@06041968@wp.pl

To ilu procentowy jest tutaj rabat? Czy to nie ma tak ustalone stricte procentowo?

Czy Doradca może udzielić pożyczki Czy tylko kierownik?

06041968@wp.pl
@Marta

Doradca jak jest samodzielny

Pracowałem kilka lat w Everest i też spotkałem się z dyskryminacją i nierównym traktowaniem w tej firmie.

Leszek

Jaki był powód tej dyskryminacji? Wiesz może?

Pani

Pracowałam w firmie dwa lata, kierownik wywierał tak ogromną presję, upokazal, traktował jak śmiecia, kontrola za kontrola, nacisk na zbiórki i sprzedaż do tego stopnia że wylądowałam w zakładzie psychiatrycznym. Gdy zgłosiłam do dyrektora to mnie wyśmial.

@Pani

Tak to się dzieje

GRIMALDI

Sfinansujemy Twoje projekty i wszystkie Twoje potrzeby finansowe do 1 500 000 zł. Tak więc dla tych, którzy potrzebują tego finansowania, możesz się z nami skontaktować. E-mail: grimaldidomenico02@gmail.com

Aneta

A ten helpdesk i call center dla doradców to ma system płacy że im więcej osób się obsłuży to jest lepsza pensja? Albo premia?

Jaaaa

Ktoś może powiedzieć jak wygląda umowa zlecenie ,czy jest jakiś haczyk ?

TakPol
@Jaaaa

Brak haczyków

Megi

Mam podjąć pracę w firmie Pożyczkowej Bocian. Każą mi podpisać weksel in blanco. Nigdy tego nie robiłam i się boję... Co możecie powiedzieć na ten temat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoba która przeprowadzała rozmowę w ogóle nie była przygotowana, rozmowa nie profesjonalna, mało rzeczowa. Miała bardzo lekceważący stosunek do kandydata. Idealny przykład jak nie powinno się przeprowadzać rozmów rekrutacyjnych. Jeżeli ktoś z Everest Finance czyta ta wiadomość to proponuje przyjrzeć się sprawie bliżej. Przeszkolić , albo poprosić o pomoc HR aby pomogli w rekrutacji kadrze kierowniczej z województwa kujawsko-pomorskiego. Tracicie dobrych kandydatów już na poziomie rozmowy rekrutacyjnej.

Cóż można krótko i na temat. Jak ktoś jest w desperacji i chce (usunięte przez administratora) za grosze (nawet jako kierownik), to serdecznie zapraszam. Jedno z najgorszych wspomnień zawodowych w życiu i do teraz też gryzie mnie sumienie za udział w żerowaniu na ludziach, którzy potrzebują pomocy a nie dodatkowych kłopotów.

gosia.rechowicz@gmail.com

Przelalam ratę pozyczki dla bocian pozyczki z opóźnionym zatwierdzeniem U mnie na payu jest wszystko ok tzn pozyczka poszła na konto bociana mam potwierdzenia przelewu chciałabym z kimś porozmawiac

Dziękuję bardzo za taką firmę (usunięte przez administratora) i dusigrosze nie dosyć, że wyłudzają na płatności ich kartą płatniczą to małym druczkiem nie całkiem zrozumiałem walą umowę pod swoje potrzeby, a nie klienta. (usunięte przez administratora) i nie uświadomieni pracownicy co wciskają kit byle wcisnąć kredyt.

Jola

Witam czy wie ktoś może czy jest oferta pracy w Call Center w firmie bocianpozyczki?

@Jola

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na ten moment nie mamy ofert pracy w Call Center. W celu zapoznania się z aktywnymi ofertami pracy zapraszamy na stronę Bocian Pożyczki, zakładka Praca i Kariera: https://www.bocianpozyczki.pl/strony-informacyjne/wyszukiwarka-ofert-pracy. Pozdrawiamy i zapraszamy, Bocian Pożyczki

Ok
@EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Szukam pracy jako doradca pracowałam już w podobnej firmie

@Ok

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W celu zapoznania się z ofertą pracy na stanowisko doradca klienta zapraszamy na stronę Bocian Pożyczki, zakładka Praca i Kariera: https://www.bocianpozyczki.pl/oferty_pracy/doradca-klienta Pozdrawiamy i zapraszamy, Bocian Pożyczki

Mariusz

Nie miałem zdolności kredytowej w banku i wziąłem pożyczkę w Bocian... Drogo ale dostałem pożyczkę. Kierownik oddziału zachęcił mnie i podjąłem współpracę jako doradca. Ciężko na początku było ale teraz dorabiam ok 700 zł tygodniowo w Bocianie Łączę etat z pracą w Bocianie Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI