EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Morowy

Omijać szerokim łukiem. Kiepska kadra, brak szacunku do ludzi, masz problem z czymkolwiek to radź sobie sam. Szkolenia, wdrożenie - to bajki.

Budmax Dariusz marchewka

Leszczowata ta firma

Betris

Nie polecam firmy BOCIAN, najgorsza że wszystkich. Nękają ludzi, nachodzą w domu, w pracy, straszą windykacja i sądami. Doradcy klienta to też jeden wielki koszmar. Nie można z niektórymi dojść do ugody. Masakra jakaś i takie rzeczy co oni robią to ma znamiona lichwiarstwa, a to przecież karane. Najwidocznie się tym nie przejmują.

Wujek Dobra Rada
@Betris

Płać raty terminowo to nikt nie będzie Cię nękał.

@Betris

Bo to wszystko zalezy jakiego ma sie kierownika i ze klienci nie placa w danym dniu bo nie sa wytresowani a klient ma dobra wole lub jej nie ma to ma byc wszystko moja wina ze przelewu nie dostal albo wyjechal albo ze drzwi nie otworzyl bo nie to jest moja wina co do kasy moge sie zgodzic ale trasowki NIE nie jestesmy pracownikami trasowka jest niezgodna z prawem

Niesia
@Betris

Każda firma pozyczkowa , bank , czy osoba prywatna,która pozyczy pieniadze,ma prawo je odzyskać. A osoba , która je pozycza ma obowiązek je oddać.Całkowite koszta nie zależa od nas doradców. Więc jeśli klient nie zgadza sie z oprocentowaniem i kosztami całkowitymi to ma dwa wyjścia. Albo niech nie podpisuje umowy , albo może odstapić od takowej umowy w ciągu 14 dni - prawo konsumenta.Ale każdy dług trzeba oddać. I każdy ma prawo ( w granicach prawa )odszuka ćpożyczkobiorcę i upomnieć sie o dług.W naszym państwie, jeszcze nikt nic i nikomu nie podarował. A juz napewno nie pieniadze. NO CHYBA, ŻE DOBRA ZMIANA OJCU RYDZYKOWI :))

Kaska
@Betris

Wystarczy złożyć stosowne doniesienie do prokuratury. Nachodzą do pracy? Może jak firma zaplaci kare za naruszenie RODO to im się odechce?? Polecam też art 190A kk

Potrzebuje pilnie kontakt jakikolwiek do oddziału Everest finanse w Poznaniu. Nie chcą mi wypłacić wynagrodzenia.

margo

z jakiego powodu nie chca ?

Dariusz
@margo

Dołączam się do pytania. Również zarówno zaciekawiło, jak i zaniepokoiło mnie to, że pracodawca nie chce wypłacić wynagrodzenia. Jest jakiś konkretny powód?

Kaska

Polecam PIP

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Julia

Nie jest to informacja, która byłaby tu jakoś szczególnie potrzebna. Bardziej przydałyby się tu za to te informacje, które dotyczą aktualnych warunków zatrudnienia w Bocian Pożyczki. Mnie interesuje chociażby to, jak wynagradzani są tam pracownicy. Opiszesz mi zatem ten system?

margo

do czego oni ' zdolni sie jeszcze posunac ? Jak ja sie przyjmowalam to nie To co sie teraz dzieje w tej firmie to wola o pomste do nieba

Co robic
@margo

A kiedy się przyjmowałas?

@Co robic

dwa lata juz bedzie w 2017

Dominika

Hej mam pytanie ile będzie kosztować pożyczka 1000 zł na 35 tyg ?

Kiki
@Dominika

Drugie tyle. Jak bez pakietu prawnik i medycznego to z 350pln max.

margo

Czesto sie slyszy od kierownika ze doradcy pracuja na umowe zlecenie w zwiazku z tym nie mamy zadnych praw natomiast oni moga nas zwolnic z dnia na dzien nie podajac przyczyny np. za zla trasowke .Nie wiem czy to jest prawda czy tylko grozby .Wyczytalam w internecie ze pracownik na umowie zlecenie ma praw do swobodnego wykonywania pracy wiec przez te trasowki i ciagla presja ta praca nijak sie ma do swobodnych

@margo

Tak. Umowa zlecenie w swojej treści zawiera na pewno informację o tym, że to współpracownik decyduje, kiedy, ile i w jaki sposób pracuje. Wszelkie działania inne rodzą przejawy czystego (usunięte przez administratora). Rzeczywistość jest jednak taka, że zleceniobiorcy poszukują każdej możliwości zarobku i trwają w matni procedur nijak mających się często do rodzaju umowy.

@zszokowana

Dziekuje za potwierdzenie .

Waldi
@margo

Margo i to jest błąd kierowników, ze doradcę mają za nic. Wymagania mają ogromne, wymagają zaangażowania 24h na dobę, 3 razy dziennie życzą sobie wysyłać raporty. Zapominają, ze jest to praca dodatkowa. To doradcy z dnia na dzień mogą rzucić pakietem bez podania przyczyny i wtedy niech sobie kierownik radzi jak mu przyjdzie jeździć do 500 klientów. Dlatego właśnie jest tak duża rotacja pracowników. Jest to też z niekorzyscia dla klienta, któremu w ciągu roku zmienia się doradca 5 razy i pytaja: co w tej firmie się dzieje, ze znowu ktoś odszedł, mam dość że co chwilę przychodzi ktoś inny. Dobrzy pracownicy przychodzą do firmy, ale odchodzą od szefa. Odejście z pracy pracowników ze świetnymi wynikami powinno być sygnałem alarmowym, ze w jej obszarze zarządzania ludźmi dzieje się coś niedobrego. Pytanie czy własne zdrowie jest warte tej presji i stresu fundowanego przez przełożonych.

@Waldi

praca jak dla mnie jest ok bo jestem na emeryturze jak bym siedziala w domu to wychodzilabym tylko do sklepu Nie podoba mi sie tylko cwaniactwo i chamski tupet niektorych kierownikow rodem nie wiadomo skad Ale karma powraca ze zdwojona sila i moze sie zdarzyc tak jak mowi przyslowie NOSIL WILK RAZY KILKA PONIESLI I WILKA czego im zycze z calego serca

@margo

Czyli traktujesz zatrudnienie jako pracę dodatkową. Czy także jesteś doradcą i masz umowę zlecenie? Sama decydujesz ile chcesz poświęcić czasu na pracę, czy masz obowiązkowe osiem godzin z których musisz się wywiązać. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/everest-finanse-spolka-akcyjna,165528 znalazłem ogłoszenie na stanowisko kierownik zespołu doradców. Pracodawca oferuje wynagrodzenie podstawowe plus premię za realizację planów operacyjnych. Czy osoby na stanowisku doradcy także dostają prowizję od udzielonych pożyczek? Napisz o tym proszę.

@Marcin

pracuje jako doradca nie mamy stawki godzinowej tylko prowizje od zebranych pieniedzy to przy 60 klientow zarobisz od 70 do 100 zl tyg oczywiscie jezeli ci wszyscy zaplaca a klienci oporni sa bardzo to ogloszenie o ktorym piszesz jest na stanowisko kierownicze umowa stala ok 2.600 ale pracujesz 10- 12 godz dziennie tyle samo dostaniesz jako sprzedawca za 8 godz pracy praca kierownika doradcow straszna beda cie cisnac zebys cisna doradcow zeby pisali umowy bo cel trzeba zrobic ale kto dzisiaj chce pozyczke w bocianie ? ciezko o klienta

Maria
@margo

Świetnie, że tak dokładnie opisałeś tu kwestię związaną w wynagrodzeniem w Bocianie, ponieważ właśnie o nią miałam dopytywać. A jak wygląda sprawa, jeśli chodzi o jakieś pozapłacowe dodatki? Czy pracodawca oferuje Wam jakieś?

@Maria

jezeli dostaniesz okolo 60 klientow na poczatek to jak co tydzien zrobisz 100% zbiorki i to utrzymasz do dostaniesz 400 zl nagrody na koniec miesiaca jezeli 92 % 120 zl .Jezeli zaczynasz od zera klientow i sama musisz ich znalezc no to ciezko bedzie ale jezeli znajdziesz 10 klientow to otrzymasz 300 zl za kazdych nastepnych 10 tez po 300 zl . Ale to ciezki kawalek chleba inaczej to tylko prowizja okolo 18 zl tygodniowo a tego co sie osluchasz od kierownika i pod jaka presja bedziesz pracowac to po miesiacu powiesz dosc Trzeba poprostu isc i sprobowac

@margo

Jeśli ktoś mówi o umowie cywilno-prawnej, czyli na zlecenie to (usunięte przez administratora) litości - NIE JEST PRACOWNIKIEM! Jak dotąd w Polsce pracownik definiowany jest w kodeksie pracy i nigdzie więcej de facto! Ludzie douczcie się i przestańcie się dawać r... Jesteście na umowie zlecenia, to Wy dyktujecie warunki! Pracodawcy w tym kraju nie jednokrotnie to idioci, debile i tyrani, którzy myślą, że założyli jakąkolwiek firmę, to są panami świata a (usunięte przez administratora) nie stać ich na zagwarantowanie etatu pracownikowi! Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to polecę jedną z niewielu rewelacyjnych kancelarii prawnych w tym kraju, która się angażuje i pomaga, często nawet pro bono, ale walczy z dezinformacją i krzywdzeniem "pracowników".

@Marek

To jest umowa swiadczenia uslug przeczytalam swoja umowe i tam nic nie ma o trasowkach a kierownictwo twierdzi ze to jest obowiazkowe a jak sie komu nie podoba to niech sie zwolni To ja mam sie zwolnic bo oni lamia prawo Uslugodawca dziala samodzielnie co znaczy ze nie jest podporzadkowany poleceniom uslugbiorcy.Aoni cisna nas bo trasowke licza w procentach a jak jest nisko w rankingu to juz gromy na doradce leca A w prawie wyraznie pisze ze mamy prawo do swobodnego wykonywania czynnosci w dogodnym dla nas czasie a potem sie dziwia ze nie maja pracownikow jak ktos nowy przyjdzie tto po tygodniu sie ewakuuje

@Marek

Marek dziekuje za pomoc ale jezeli mnie zwolnia bez podania przyczyny bo moga nie jestem pracownikiem to zadna pomoc prawna czy sprawa sadowa nie ma uzasadnienia

polak

Pisząc ten post dochodzę do wniosku, że osoby które się wypowiadają, że tam panuje rodzinna atmosfera nie wiedzą, co piszą lub pełnią funkcje kierownicze. Moja żona pracowała w regionie Katowic, kiedy złamała nogę w styczniu 2017 r., kazano jej się zwolnić bo jak kierowniczka określiła firma nie lubi pracowników którzy chorują. Pan Kierownik z z Katowic bez ogródek wypowiedział się pomimo tego, żona miała chorobowe i przechodziła rehabilitację chodzą jeszcze o kulach cyt' To co Pani Beato spotykamy się za trzy dni w pracy" to jest jeden z tych przykładów szacunku do pracowników. Chce tylko nadmienić, że żona moja co miesiąc wykonywała sprzedaż 100 procentową, miała dużą sprzedaż, a to chyba o czymś świadczy. Pół roku temu zmieniła się kierowniczka, która od samego początku wywyższała się traktując niektórych pracowników po macoszemu. Mojej żonie oświadczyła, że ma oddać 50 klientów dobrze płacących bo zatrudniła sobie nowego pracownika a ona przecież nie będzie pracowała za darmo. Dla mnie to był przejaw dyskryminacji i pewnego rodzaju Mobbingu gdyż Pani Kierownik oświadczyła, że jak żona nie odda klientów sama to i tak jej ich zabierze i będzie musiała pożegnać z pracą. Rozmowa jak oświadczyła była przeprowadzona za zgodą Kierownika makro regionu. Wobec powyższego proszę sobie darować, ze panuje tam rodzinna i ciepła atmosfera, bo przykładów mogę przytaczać bez liku. Ale z uwagi na podjęte przez nas kroki nie mogę dalej wypowiadać ale jestem do dyspozycji Dyrektorów Everest Finanse ale wierzę, że nie będą chcieli rozmawiać na ten temat, bo przecież wychodzą z założenia, że nie ma ludzi nie zastąpiony. Nie będę cytował starego i sprawdzonego przysłowia gdyż wierzę, że każdy jest zna. Za pół roku dokonam wpisu jak sprawa się prawnie zakończyła gdyż żona trzy dni temu złożyła pisemne wypowiedzenie. Wierzę, że mój post będzie usunięty przez administratora

Maciek
@polak

Gwarantuje ,że Dyrekcja się tym tematem nie zainteresuje a to dlatego,że nie interesuje ich prawda. To co powie pan K.Sz .(Dr.Makro) oni kupują w ciemno.Mogę tylko napisać ,że dużo da się pozamiatać po dywan ale w końcu z pod niego zacznie się wysypywać......a ci ludzie nie wiedzą ,że karma zawsze wraca i nie robi się nikomu krzywdy. Więc do pana K.SZ wróci szybciej niż mu się wydaje a może już wróciła . Zdrowie i wzajemny szacunek są najważniejsze a jak nie jesteś zdrowy powoli stajesz się niepotrzebny.Powodzenia!!!!!

polak
@Maciek

Maciek dzięki za dobre słowa. Nie zamierzam odpuścić tego gwarantuje tylko, że bez problemu udowodnię swoje zarzuty. Wydaje im się, że mają wielką władze ale tylko im się wydaje

czarny
@Maciek

Lidka daj już spokój z tą karmą...

Aga
@Maciek

Maciek jak samemu nie jest się praworzadnym i oddanym jak można oczekiwać tego od innych? Masz 100% racji.

@polak

popieram im sie tylko wydaje .Ja zamierzam podejsc do inspektora pracy w zwiazku z ta obowiazkowa trasowka przedstawic jak to wyglada jezeli tylko bedzie podejrzenie lamania prawa dla pracujacycch na umowe zlecenie to oczywiscie to zglosze jak zaplaca kary to skonczy sie to poniewieranie nami

zszokowana

Właśnie w Przemyślu zwolnili moją znajomą. Kierownik Kontroli M. zarzucił działania niezgodne z procedurami, których sam nie umiał wskazać ( ze złości za nieodebranie od Niego telefonu). Do Firmy przekazał info, że nie udostępniła materiałów do kontroli, co jest nieprawdą, Doradczyni ma świadka. Była agresywny i chaotyczny. Na szali, jakich Pracowników szanujemy w Bocianie - no cóż... Stawiamy na (usunięte przez administratora) brak kompetencji, uczciwości. Doradczyni jest Panią w starszym wieku, z doświadczeniem, inne pokolenie - ulotki, plakaty, dawała z siebie wszystko. Była tak zaangażowana, że od rana do wieczora żyła ta pracą. Zarobki - 30-70 zł tygodniowo ( sic! ). Dzisiaj dostała do podpisania zwolnienie za porozumieniem stron. Nikt z Nią się nie porozumiał. Przez dwa tygodnie zawieszona, żyła w lęku i niewiedzy - zero informacji. Jak wytłumaczyć tej Pani, że lepiej się nie starać, że taki świat dzisiaj? Nad Nią..? Kierownik zwolniony z innej firmy - wykształcenie średnie, Kierowniczka nad nimi- wykształcenie średnie. Trudno się dziwić, że nikt nie stanął w obronie Pracownicy. Poza doświadczeniem i wykształceniem, potrzebna jest inteligencja emocjonalna, bez której dzisiaj żadna firma nie funkcjonuje prawidłowo.

@zszokowana

Twoja znajoma oczywiście mogła poczuć się niekomfortowo zaistniałą sytuacją, ale wypowiedzenie za porozumieniem stron to standardowa procedura, gdzie pracownik, którym ma krótki staż pracy ma tylko dwa tygodnie wypowiedzenia. Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i załagodzić sytuację?

@Andrzej

To nie był krótki staż pracy :) . Tu chodzi o fakt akceptowania sytuacji, w której strona popełniająca błąd ( Kierownik Kontroli ) nie zna procedur, których naruszenie zarzucił, nie umiał ich wskazać, wykazał się ignorancją i nieetycznym zachowaniem. Z ostatnich informacji - identyczną sytuację zafundował komuś innemu. Znam struktury sprzedażowe bardzo dobrze. Wniosek, o zgrozo, nasuwa się jeden: im więcej zwolnię Doradców, tym więcej... no właśnie? co?

Honorata
@zszokowana

W takim razie faktycznie nie wygląda to za różowo. Czy tacy kierownicy, o których piszesz, podejmują decyzje samodzielnie czy też ktoś wyżej u pracodawcy ma na nie wpływ? Ciekawi mnie, jak to dokładnie wygląda w Bocian Pożyczki Everest Finanse.

@Honorata

Trudno mi powiedzieć, jak jest faktycznie w Bocianie. Ostatecznie nikt Jej nie wyjaśnił sytuacji. Owszem pismo lakoniczne, stwierdzające Jej winę, bezpodstawne podejrzenie i oskarżenie - byłam przy zdarzeniu, wiem, jak to wyglądało naprawdę. Znam tę branżę osobiście kilkanaście lat ( inna firma, stanowisko decyzyjne ). Ale niepojęte dla mnie przyjęcie opinii przekazanej przez kierownika kontroli, który ewidentnie skłamał i przekazał fałszywe informacje. Można coś dodać? Szkoda komentarza.

@zszokowana

wiem ze po nie odebranym telefonie od k k nalezy sie z nm skontaktowac w ciagu 24 godz W zwiazku z tym ze pan M ma bardzo wysokie ego to poczul sie urazony stad taka reakcja Jego metoda polega na tym ze potrafi byc mily i sympatyczny by wzbudzic zaufanie poczym w ciagu sekundy potrafi przepotworzyc sie w bezwzglednego typa Pana znajoma niech sie nie zamartwia bo na rynku jest tyle podobnych firm gdzie chetnie przyjma doradce i beda go szanowac Powodzenia

@margo

Widzę, że Ty również miałaś dosyć nieprzyjemne doświadczenia z firmą Bocian Pożyczki Everest Finanse. Skoro wspominany przez Ciebie pracownik tej firmy w sposób tak niewłaściwy traktuje innych (nieco niżej postawionych), to może wypadałoby zgłosić ten fakt osobie, które sprawuje w niej wyższe stanowisko. Jak myślisz? Takie rozwiązanie mogłoby pomóc?

@Honorata

A sprawe do sadu dac z powodztwa cywilnego pare groszy dla adwokata i sprawa sie wyjasni

@Hanna

Sprawa została zgłoszona natychmiast po wyjściu zuchwalego kierownika kontroli Pawla M. I tu największe zaskoczenie ( stąd mój Nick zszokowana ): to Doradczyni została zawieszona i zwolniona. Dano wiarę w jego słowa, mimo, że to ona miała świadka, a nie on.

@Andrzej

Rozmowy z przelozonymi nic nie dadza szkoda zachodu z doradca nikt sie tu nie liczy wedlog kierownictwa doradca to glupi biedny zastraszony czlowieczek nie majacy zadnych praw ja na miejscu tej pani oddala bym sprawe do sadu tym bardziej ze swiadka ma no i skontaktowala sie z tym panem co tez zostal zwolniony w podobnej sytuacjii niech nie czuja sie tacy bezkarni bo nie kazdy doradca to glupi czlowieczek

@zszokowana

bardzo chcialam pani podziekowac za ta informacje bo dzieki temu ze czytalam je wszystkie wielokrotnie ze utkwily mi w pamieci bo gdyby nie to to dzisiaj podzielilabym los razem z pani znajomaJa napisze wiecej podejrzewam ze on nagrywa cale rozmowy a potem wyrywa zdania lub slowa z kontekstu dlatego wierza jemu trzeba byc bardzo czujnym bo to cwaniak jest

Kamila

Niestety zgadzam się większość kadry zarządzającej nie ma pojęcia o zarządzaniu.Kierownik Regionalny E.K. buja się na krzesełku podczas rozmowy rekrutacyjnej drugi J.P buty w napisy i przydługawe tłuste włosy-oboje bez wykształcenia. Kierownicy Rejonu bawią się w donoszenie jeden na drugiego Co się stało z tą Firmą. Kierownicy mają problem z higieną osobistą .Ubierają się do pracy jak na zakupy . Zero wyglądu wykształcenia za to wymagania uuuu!!!!!!A co będzie jak przyjdzie nowa miotła i zrobi porządek.Kadra zarządzająca wróci do sprzedaży w sklepie,szycia ,zbijania palet. Problem jest w tym ,że przeczytanie paru książek o zarządzaniu nie pomoże nawet jak się zatrudni10 trenerów.!!! ale jak coś się wydarzy to każdy wie najlepiej i wszyscy są świętsi od Papieża.Administracja nadęta ,kadry obrażone bo ktoś coś chce..To co się stało z tą firmą w ostatnim czasie aż, przykro mówić. Nie polecam nie warto tam pracować. A wszystkim ,,Judaszom,,życzę żeby pracowali dalej w firmie tyle dobrego zrobili dla innych więc niech mają w nagrodę. A dla właścicieli przesłanie wymieńcie tych ludzi bo zniszczą wszystko to co stworzyliście swoją kiedyś ciężką pracą!!!!!

Aga
@Kamila

Trzy lata minęły, a jakie to prawdziwe i aktualne...

Ardus

AM z Bydgoszczy prowadzi Swojego RMa który nie ma swojego zdania mimo że jest przełożonym AMa. Ciężko dostać się tam na stanowisko kierownicze bo sa obsadzone przez rodzinę i kolegów AMa, a jak już jesteś z poza kręgu to AM Damian szybko doprowadzi że sie zwolnisz albo przeniosą Cię inny rejon. Trasowki dla przedstawicieli to parodia, sprawdzanie godzin pracy,cały czas maja wgląd gdzie znajduje się przedstawiciel bo w tabletach jest GPS . Przedstawiciele nie mówią o pakietach "prawnych"które są w umowach a klienci płacą za to duże pieniadze. Pracowałem w tej firmie i nie polecam jej.

@Ardus

pracuje w firmie od miesiaca duza wage przywiazuja do trasowki kto i po co to wymyslil u nas to dwie osoby zastaly zwolnione za zly wynik z trasowania chyba sie zwolnie w zadnej innej firmie pozyczkowej czegos takiego nie ma

Andrus

Oj tak niezły ...jeden kierownik to szwagier , następni to koledzy z podwórka ..brak słów co się dzieje w Bydgoszczy

Kiki
@Andrus

teraz to i zona jego pracuje ????

Mateusz

Pani Kierownik regionalna z Piły zero profesjonalizmu i brak szacunku dla człowieka. Aplikowałem na stanowisko doradcy z początku wszystko ładnie,oddzwoniła do mnie Pani kierownik regionalna z Piły nie będę podawał nazwiska. Powiedziała że jest zainteresowana itp. umówiliśmy się na spotkanie u mnie w domu , na spotkaniu okazało się że wszystko jest ok podpisałem szereg umów i papierów i że wszystko to kwestia czasu że do piątku przyjedzie przywiezie tableta itp A było te spotkanie w poniedziałek tego samego tygodnia. Minął aaaa zapomniałem dodać że muszę sobie kupić tel drugi wiecwe wtorek pojechałem kupiłem ten tel ,minął piatek tydzien dwa tygodnie 3 tyg...miesiac. az wkoncu zadzwoniłem. A wielka Pani Kierownik że oni już mają kogoś na tym rejonie no to ja czegoś nie rozumiem szukają kogoś na ten rejon przyjeżdża daje swoje dane itp A ona tylko że przeprasza że nie zadzwoniła. Masakra brak szacunku dla człowieka. Człowiekzadowolony ze sobie dorobić jedzie kosztuje się na nowy tel. A gwiazda tylko przepraszam itp. I jeszcze beszczelnie ze ona sie odezwie. Czy to wogóle zgodne sprawne podpisałem szereg umów i zgód wiedząc o tym że jestem już przyjęty. A tu taka zlewka

@Mateusz

Na początku chcę Ci tylko przypomnieć, że jest to oczywiście wątek na temat firmy Bocian Pożyczki Everest Finanse, ale zlokalizowanej w Śremie, a nie zaś w Pile. Tak czy inaczej - i tak bardzo cieszę się, iż zechciałeś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy. Nie da się zaprzeczyć, że zostałeś potraktowany w niewłaściwy sposób. Pani Kierownik powinna Cię poinformować o zmianie sytuacji. Czy oprócz spotkania, był jeszcze jakiś inny etap rekrutacji? Powiedz nam coś o tym.

slepbee
@Hanna

Droga Hanno, ale oczywiście wiesz że Bocian Pożyczki Everest Finanse S. A. ma swoją siedzibę główną w śremie a w całym kraju są jego oddziały również w Pile - tak na marginesie

@slepbee

Oczywiście, jestem tego świadoma, ale bardzo Ci dziękuję za czujność i chęć pomocy. Byłoby jednak lepiej, jakbyś raczej skupił się na omówieniu warunków zatrudnienia w Bocian Pożyczki Everest Finanse. Czy pracownikom, którzy pracują tam na cały etat oferowany jest jakiś pakiet socjalny? Prosiłabym Cię o rzetelną odpowiedź, bowiem to ważna sprawa i na pewno wiele osób ona ciekawi.

Biela

Co do działu kontroli o której wcześniej napisala zszokowana - wnioskuje, ze lepiej zadreczac starsza kobietę, która się stara zeby kontrola mogła podbudować swoje ego i chwalić sie sukcesem. A gdzie jest kontrola w innych przypadkach???

@Biela

Dokładnie tak. Kiedy opisywałam tę sytuację że starszą Panią, ten sam kierownik kontroli robił ten sam numer mężczyźnie, również doradcy z tamtego rejonu. Podkreślę raz jeszcze: w konkurencyjnej firmie pracowałam niemal 10 lat i nie spotkałam się z taką sytuacją. Nie jestem więc osobą wydająca opinie z nudy.

Biela

Masz nakaz sprzedawania umów z pakietem medycznym i z pakietem prawnik. Jak tego nie zrobisz przychodzą raporty i jest reprymenda że sprzedajesz bez ubezpieczeń.

@Biela

Plany sprzedażowe są realne do zrealizowania? Co w przypadku kiedy w pierwszych miesiącach po zatrudnieniu nie koniecznie uda nam się wyrobić zakreślony przez pracodawcę plan? Pracodawca daje kredyt zaufania nowym osobom? Chętnie dowiem się, jak wygląda praca w firmie Bocian Pożyczki Everest Finanse pod tym kątem.

Gabi
@Andrzej

Czy plany sprzedażowe są realne do zrealizowania? Po pierwsze doradca nie ma planu sprzedażowego tylko plan na zbiórkę - w providencie jest plan na sprzedaż. Plan na sprzedaż ma kierownik i on będzie oczekiwal, ze będziecie sprzedawac wszystko wszystkim. Na sprzedaży się zarabia sprzedając umowy i aneksy z pakietami, bo jak Klient nie chce lub odstapi to jedziesz za darmo. A należy jeszcze wziąć pod uwagę niedostępnośc systemów albo bardzo wolne działanie i nieustanne zawieszki. Możesz siedzieć u Klienta od 1h do 3h a i tak niewiadomo czy sfinalizujesz sprzedaż czy Cię klient nie wyprosi zniecierpliwiony tym procesem. Dużo zależy od kierownika. Pierwsze umowy piszesz z kierownikiem. Pytanie czy on poswieci Ci wystarczająco czasu, aby z Tobą jeździć na umowy czy przydzieli je do doradców samodzielnym w terenie. Co do planu będziesz rozliczany z trasowki za którą Ci nie zapłacą. Co to znaczy? Jak umowisz się z klientem na wpłatę na środę, a on zadzwoni i poprosi aby wplacic w czwartek, bo jakaś sytuacja losowa to Ty i tak musisz iść w środę do Klienta chocbys pocałowal klamkę. Z tego pracodawca Cię rozliczy patrząc w GPS. Co do zbiórki to zależy jakich klientów dostaniesz. Jeśli ktoś przed Tobą narozdawal pozyczek mało wiarygodnym Klientom to może być ciężki orzech do zgryzienia dla Ciebie. Trzeba wiedzieć jak rozmawiać z trudnym Klientem, być konsekwentnym i nie odpuszczać. Nie każdy się w tym czuje, bo jesteś domokraznikiem ludzie nie otwierają Ci drzwi albo każą wyp**. Co do zaufania nowym pracownikom ujme to następująco: kontrola najwyższa forma zaufania :) Rotacja jest bardzo duża, stale przychodzą nowe osoby. Jedne na chwilę, inne na dłużej.

Biela

Z przykrością muszę stwierdzić, ze kierownicy którzy są zatrudniani to ludzie po podstawówce lub zawodowce. Brak im obycia, podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania zespołem jak i prowadzeniu negocjacji z Klientami. Profil kierownika to papieros w zębach, co drugie słowo na ,,k....". Czy Klienci nie zasługują na na kompetentnych i reprezentatywnych pracowników? Oni budują matkę tej firmy. Wciskają wszystkim pakiet prawnik i medyczny nie informując o tym.

margo

jakie prawa ma doradca jezeli ma kontrole kk bo ten cie drapna na miescie podczas zbiorek ? czy ma prawo przygotowac sie do kontroli zostawiajac kk za drzwiami na ten czas ?

Maria Gomez

Nazywam się Maria Gomez z Hiszpanii, ale mieszkam w United State Ohio Chcę złożyć zeznanie na temat firmy Regency Finance, która pomaga mi w spłacie pożyczki w wysokości 100 000 USD w celu zrealizowania płatności w domu w ciągu 48 godzin. Powiedziałem sobie, że pożyczkodawca może zmienić moje życie i moja rodzina z tą pożyczką, zwrócę się do osoby, która szuka pożyczki do Them, ponieważ zostałem (usunięte przez administratora) przez fałszywych pożyczkodawców, którzy obiecali mi pomóc w pożyczce, a na koniec tracę pieniądze na płacąc niekończące się opłaty. Moja historia zmieniła się, gdy tylko skontaktuję się z Regency Finance Company i przetworzę moją pożyczkę w ciągu 48 godzin, jeśli ktoś szuka legalnych pożyczkodawców. Skontaktuj się z Regency Finance Company za pomocą tego e-maila: (regencyfinancecompany09@gmail.com) ubiegać się o jakąkolwiek kwotę Pożyczki. Maria Gomez

Tej

Nie wiem jak inny ale dla mnie to lipa jak odejmiesz koszty używania samochodu od wynagrodzenia, policzysz czas, dodasz odpowiedzialność(praca z pieniędzmi) to robi się przykro. A bociek sobie jeszcze dodaje odwiedziny u każdego pod adresem plus raporty itd jak byś był na etacie z benefitami i odbierał 4 albo pięć- śmiech. Może ludzie z biedniejszych regionów jak np lubelskie są zadowoleni ale polska A napewno nie.

Antoni
@Tej

Obecnie Bocian Pożyczki nie wymaga prowadzenia działalności gospodarczej. Proponują tradycyjną umowę cywilno-prawną. A Ty jaki masz kontrakt z pracodawcą? Znalazłem rekrutację na stanowisko doradca klienta na stronie https://www.pracuj.pl/praca/doradca-klienta-warminsko-mazurskie%2Coferta%2C6892453. Może ktoś przybliży jak wyglądają obowiązki na tym stanowisku i ile czasu dziennie zajmuje praca, bo w ogłoszeniu można przeczytać, że jest możliwość pogodzenia współpracy z ich firmą z inną pracą.

Oj

Jakie wieści żabka. Będę miał na wszystkich oko, zielone pastwiska zrobili haha

Kredyt :D

Ostatnio to bocian mi siadł na kominie, niespotykane. Od tego to są bagna, albo mokradła

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI