DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Opinie o DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Obserwator

Cześć Nie pracuje w tym miejscu. Wiec patrzę na wszystko z boku. Interesowałem się ta firma. Opiniami, ludźmi bo chciałem złożyć tam cv. I czytałem co piszecie, jak piszecie... i zastanawiam się czy napewno problem tkwi w firmie czy tez może w tym jaka atmosfera jest przez Was kreowana? Jest bardzo mało opinii o firmie. Same osobowe zarzuty, krytyka każdego komentarza... Taka dygresja. Pozdrawiam

Nn
@Obserwator

Masz rację to ludzie tworzą firmę A niestety ci potrafią dac w kość szczegolnie nowym którzy przychodzą. Dlatego większość odchodzi z tego powodu

@Obserwator

w norwood w rusocinie co roku podwyzka w tym roku nawet dwie nikt nam nie mówi ze niedostsniemy bo jest pandemia tu sie ludzi szanuje

T4

Pracowałam na zaprawkach, nie długo ale na tyle aby zobaczyć jak to wygląda na co dzień. Jako że nie miałam okazji podzielić się moja opinia z nikim z zakładu napiszę ją tutaj. Zmiana B na którą trafiłam mega. W zasadzie dość osoby dość kompromisyjne jak i wyrozumiałe. Lecz zdarzały się też takie które zapominały że kiedyś też zaczynały pracę na nowym stanowisku. Brygadzista Łukasz J. W moim odczuciu naprawdę nadaje się na to stanowisko. Dość plusów. Osoby z innych zmian nie do dogadania. Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło. ☺️

Mariusz
@T4

Jeżeli twoim zdaniem łukasz nadaje się na brygadzistę to chyba za krótko pracowałaś by go poznać, a co do zmiany b to są też tam osoby chamskie które dłużej tam pracują i wcale zmiana b nie jest taka mega

nns
@Mariusz

No tak słyszsłem kilka razy że najgorsza jest natalia , ma problemy ze sobą , skarżyła się do brygadzisty, że ona sama nie jest na tablecie , ale to nie znaczy że ma prawo obrażać inne osoby skoro sama nie zna kultury to mogła się zatrudnić w jakimś lesie gdzie jej nikt nie zna, ale nawet zwierzęta by od niej uciekli , bo ona ma chyba jakieś kłopoty z głową że tak się drze , ale to nie powód żeby tak mordę wydzierać . Natalia jeżeli masz kłopoty z głową to idz do psychiatry ?

Jeszcze ja

Chodzą słuchy że na t7 mają wprowadzić 3 zmiany. Brawo dla Pana R. W. rozwaliłeś to co inni budowali przez tyle lat. Pan S. M. powinien w końcu przejrzeć na oczy i go wywalić. Niepotrzebni są tacy pseudo kierownicy. Nie dość że ludzie mają cały czas nadgodziny to jeszcze stoi nad nimi jak kat żeby zapiera..... na niego bo on na siebie nie zapracuje bo nie ma pojęcia o niczym. Bajkopisarz i tyle.

Stary
@Jeszcze ja

Podobno pan S. M. wybrał na supervisora R. W. Bo według niego to osoba która nie ma za swojego zdania a o rozumie to już nie wspomnę. Gorszego patałacha nie mogliście wybrać. Powodzenia

ccv

Ciekawe dlaczego wpis Wandy na temat jonego został usunięty ? , pewnie zabolała go prawda, a ta natalia z zaprawek też wydziera ciągle tą swoją mordę i obraża ludzi , to (usunięte przez administratora) !!!

T4
@ccv

Droga Aniu przestań w końcu obrażać ludzi, Jeśli masz problemy ze sobą i nie radzisz sobie z pracą w grupie polecam wizytę u PSYCHIATRY może pomoże chociaż wątpię. Dlaczego pracując z nami nie mówiłaś nam prosto w oczy co myślisz tylko jak tchórz piszesz na forum.?

@T4

Najpierw naucz się kultury baranie, gdzie ty mieszkasz ? , w buszu ? czy gdzie ?

@T4

Ty obrażasz ludzi fałszywie posądzając niby jakąś Anie , to jest karalne , gorszej patologii od ciebie jeszcze nie widziałem. Problemy ze sobą to ty masz , czyż nie ? , a psychiatra to odpowiednie miejsce dla ciebie , chociaż tobie to już nawet psychiatra nie pomoże

Wanda
@ccv

To jest śmieszne. Jak można wyrażać opinie i ktoś usuwa. Więc powtórzę Johny jest tak samo pomocny jak ładny. Hahahhahha

operator produkcji

sa 2 Panie ..jedna C. i druga M. o ile pamietam...Pani C. wersja mega pesymistyczna odpychajaca...mowiaca o samej podstawiw 2250 brutto czyli 1600 na reke..nadgodziny nic nie wiadomo bo kazda hala inna...wersja optymistyczna Pani M. sa premie dodatki bus ..bedziesz sie staral bedzie ok, sa darmowe autobusy ...itp

jak dla woła do pracy po podstawowce..czy masz auto by walic nadg. Testy jak dla idioty..masz 20 IQ lub jestes ukraincem nie panie maju (nachlany czy nie by stał na nogach dostanie prace)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ccv

Z Dovisty z kierownictwa to jedynie Sławek M. jest w porządku , a niektóre osoby z zaprawek to szkoda słów na nie , obrażają i poniżają inne osoby

Sowa

Bo Wanda napisała prawde i zabolało hahahah

Wanda

Bo prawda zawsze boli????????????

Jacek

Ciągle pojawiają się ogłoszenia na stanowisko speca od bhp. To jak to jest, poprzedni sami odchodzili, czy ich wyrzucali?

Agnieszka

juy
@Jędrzej

parówa z t2 ile razy bułes w tym tygodniu zakabłowac malarzyno

nnn

A ty alina z zaprawek z t 4 to jakim prawem mi wygrażasz oraz mnie poniżasz ? , pujdę z tym gdzie trzeba , bo jak można pracować z taką jak ty lub podobnymi do ciebie ?! , a jeżeli nie potrafisz poradzić sobie z własną psychiką to idz do psychiatry a nie wyżywać się na innych

vvn
@nnn

alina to ma chyba jakieś kłopoty z głową.Słyszałam od koleżanki że skażyła do drygadzisty że ona ją niby obraża na forum. Słyszałam o tej sprawie i przyznaje rację tej znajomej. Jony jest (usunięte przez administratora) zamiast pomóc .

Czy rozmowa kwalifikacyjna do DOVISTA Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

duch

tak jak nie masz czym dojechac przyjada po ciebie

xxx

Ciekawe czemu wpisy na temat tego h.ja w kitku z ostatniej rannej zmiany z prasy są usuwane ?, jakim prawem on obaża ludzi na przystanku bez powodu ?, koleżanka mi opowiadała, przecież to (usunięte przez administratora) te wszystkie osoby powinny mu za to sprawę założyć

×××
@xxx

Czytając twój wpis nie jesteś lepsza od niego bo tez go obrażasz na forum .Teraz on może Cię pozwać za obrażanie

@×××

Pozwać to on może samego siebie, bo pierwszy zaczął , i nie wypisuj mi tu tych bzdur

xxx

Ciekawe czemu wpisy na tem pracwnika z t 4 z prasy z ostatniej rannej zmiany z są usuwane ? , chodzi o tego w kitku , jakim prawem on obraża inne osoby na przystanku wyzywając pierwszy od pajay? , koleżanka mi opowiadała, a sam wygląda jak pajac w tym kitku, dziwię się że go jeszcze nie zwolnili

xxx

A ten z dzisiejszej rannej zmiany w tym kitku z prasy to w bardzo chamski sposób zachował się dziś na ppzystanku, powiedziałał cześć pajace a sam wygląga jak pajac w tym kitku ,to jest karalne żeby ta obrażać ludzi bez powodu ,

xxx

A ten co zszedł dziś z rannej zmiany z t 4 z prasy w kitku to tylko ludzi potrafi obrażać na przystanku, koleżanka mi opowiadała, że wyzywa ludzi na przystanku od pajaców, a sam wygląda jak pajac w tym kitku , to powinno być zgłoszone, dziwie się że on jeszcze tam pracuje

Jan

Witam Jakie stawki proponują na stanowisko brygadzisty? Warto aplikować? Ktoś coś merytorycznego. Z góry dzięki. :D

Olga

Jakie wykształcenie jest potrzebne do pracy w Dovista? Powiedzcie, czy wykształcenie średnie jest wystarczające. W sieci nie mogę odnaleźć takiej informacji. Mam nadzieję, że tutaj znajdę kogoś, kto dobrze zna to miejsce pracy i będzie w stanie powiedzieć.

Albert
@Olga

Podstawowe. Nie masz myśleć, dyskutować tylko robić.

boniek

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . To że kierownicy nie szanują pracowników to jedno ale dlaczego pracownicy robią sobie pod górkę .Wszyscy jadą na tym samym wózku , a co jeden to lepszy , mądrzejszy .

@boniek

a w norwoodzie w rusocinie kierownicy z pracownikami sa na stopie kolezenskiej wiadomo słuchac trzeba

a za co zwolnili jetke lpdera malarni t2

za co zwolnili jetke lpdera malarni t2

XD

(usunięte przez administratora) i tyle, uważajcie na swoje kobiety i mężów bo puszczają się na każdym kroku, jak to gdzieś już kiedyś czytałam dovista niszczy związki, brygadziści traktują ludzi jak podmioty musza (usunięte przez administratora) żeby na ich premie było, nie raz słyszałam z ust waszego brygadzisty ze operatorzy maja (usunięte przez administratora) mu na premie a on będzie kawkę w biurze pił :D powodzenia ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora) :D

Roman

fajna atmosfera dobrze się tutaj robi. Płaca zawsze na czas no i nie zamienie na żadna inna prace mam nadzieje ze uda mi sie dostac do biura bo bardzo marze o tym. Pozdro dla T5.

Hela

Nie szanują pracownika. Człowiek pracuje na maxa, stara się, robi nadgodziny kosztem czasu z rodziną a i tak wywalą bez zająknięcia albo zdegradują. Kto ma inne możliwości niech ucieka, bo nic dobrego w tej firmie go nie spotka.

Zostaw merytoryczną opinię o DOVISTA Polska Sp. z o.o. - Wędkowy

• Jak się pracuje w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOVISTA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOVISTA Polska Sp. z o.o.