DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Opinie o DOVISTA Polska Sp. z o.o.

T2

Szukam osoby ktora w dniu wczorajszym. 21 09 w godzinach 14/22 nakleila naklejke na aucie chcialbym poznac ta osobe osobiscie

Wszystkowiedzacy
@T2

Widziałem magazyniera z t6 lekko rudy lekko podlysialy przed 40tka jechał sztaplarka i ciagle się głupio uśmiechał prawdopodobnie to on naklejil, znany jest z takich świńskich numerów.

Matii

Jakiś czas temu odpowiedziałam kandydatowi , ? , kilka razy na temat że na pierwszym miejscu przyjmują ukaińców i usuneli te odpowiedz , pewnie by bardziej stratni byli i dlatego usunęli , dlatego na pierwszym miejscu przyjmują ukraińców bo mają z tego kase . Cv do tej firmy składałam kilka razy ale żadnej odpowiedzi . Nikomu nie polecam

like a boss

Ciekawie się tam bawicie w tej ochronie. https://www.youtube.com/watch?v=sToUqUE1U1Y

LIS

Dlugo sie zastanawialam zeby wystawic opinie na temat firmy Powiem tak firma nie jest najgorsza gorzej z ludzmi ktorzy tam pracuja to oni tworza tam klimat jaki jest. Moim zdaniem brygadzisci powinni przechodzic badania psychologiczne bo np. Pewna rudo wlosa Pani z T7 wyzywajac na kolesia ze za dlugo siedzial w WC to jest chyba przesada trzeba miec nierowno pod sufitem , moze mial jakies problemy osobiste itp.

BenBur
@LIS

Nie przesadzaj Ruda nie jest taka zła raz (usunięte przez administratora)..i innym razem przytuli i pomaca. Nam facetom nie przeszkadza. A tobie Lisek jak się nie podoba to zmień hale. Na twoje miejsce znajdą się chętni.

Lessie

s.x afera na T7 już była . Tyle że nie wszyscy o niej wiedzieli . Pozdrawiam tych co się gryzą w język. ????

Ccc

Ciekawe co jej mąż na to ????

Ktos
@Ccc

A co to za Pani? Czasami nie jest to blondyneczka około 40 roku życia?

Fiki

W doviscie to norma....

Wacek
@Lessie

Mniejszości jest żeby pracować. Większość jest dla tej drugiej przyjemności, żeby kochać za darmo. Pozdrawiam .

Ruda
@Ccc

No ciekawe jakie ma rogi po panie R. W.

Ktoś

Co za afera?

operator produkcji

sa 2 Panie ..jedna C. i druga M. o ile pamietam...Pani C. wersja mega pesymistyczna odpychajaca...mowiaca o samej podstawiw 2250 brutto czyli 1600 na reke..nadgodziny nic nie wiadomo bo kazda hala inna...wersja optymistyczna Pani M. sa premie dodatki bus ..bedziesz sie staral bedzie ok, sa darmowe autobusy ...itp

jak dla woła do pracy po podstawowce..czy masz auto by walic nadg. Testy jak dla idioty..masz 20 IQ lub jestes ukraincem nie panie maju (nachlany czy nie by stał na nogach dostanie prace)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
EB

Hej, mam pytanie. Czy ta firma ma jakiś przestoj latem dzięki któremu pracownicy idą na urlop czy jest rypanka non stop? Chodzi o robotę na produkcji jako pomocnik.

EB

Odpowie ktoś?!

miś
@EB

Akurat teraz zaczyna się przestój dwutygodniowy, tak jest co roku.

@miś

To w innych okresach nie można iść na urlop czy robią jakieś wyjątki?

Pik
@Agata

Zależy jak z liderem żyjesz jak ładnie się uśmiechasz i donosisz to dostaniesz w innym terminie

Olga
@EB

A co ma ilość pracy do urlopu? Należy ci się niezależnie urlop raczej od wszystkiego?

Bobo
@Pik

Dokładnie, wystarczy raz a dobrze i wszystko jest ok. Teraz jest kolejny romans na tapecie na t2.

Rozbawiona
@Bobo

Czy chodzi o starą wysolariowana Danę???? ona na wszystkich leci co mają kut.sa w spodniach.

Ruda

O kto tam znowu?

Szymon
@Bobo

Czemu tak bardzo zajmujecie się tam romansami zamiast pracą? Tyle wolnego jest w trakcie dniówki? :D

Hhhhh

Pustak tylko łasi się do swojego przełożonego myśląc że będzie jej łatwiej;)

Lola
@Szymon

Niestety co niektórzy sami dają powody do plotek, część w tym zakładzie jednak okazuje się prawda. Jak wiemy każdy lubi wiedzieć co się dookoła dzieje chodź nie każdy potrafi to przyznać.

Były
@Rozbawiona

To akurat żadna nowość, do nie jednego próbowała w końcu się udało

Szymon
@Ruda

Tam ciągle ktoś :)

@Hhhhh

Nic nie potrafisz to atakujesz innych ? Zajmujesz się plotkami bo nic innego nie potrafisz weź się do roboty to może Cię zauważą

@Rozbawiona

To tylko zazdrosna kobieta mogła napisać; ) Nie stać Cię na solarium czy w lustro spojrzeć nie możesz i zazdrościsz innym że dbają o siebie ; )))

@Rozbawiona

I chyba jeszcze problem z wiekiem swoim masz ; )))

Rudaaaaaxd
@Rozbawiona

Do zakopleksionej Pani M , nie pamiętasz jak sama dawałaś (usunięte przez administratora) swojemu przełożonemu i dajesz do dziś a teraz cię zazdrość zżera ? Daj spokój niewinnym ludziom

Lixo
@Hhhhh

Ludzie zacznijcie żyć swoim życiem a nie kogoś.

Sam
@Szymon

Ooooo.....zwolennik (usunięte przez administratora). A tak poważnie, nie trzeba się zajmować tym co naoczne. Z zamkniętymi oczami ,nie da rady pracować :)

Taatata

Haha z wiekiem to chyba Ty masz problem stąd ta solara i korzystanie z ostatnich uroków które Ci zostały

@Taatata

Ostatnie uroki Tobie zostały bo nawet nie potrafisz spojrzeć w oczy i powiedzieć tego oko w oko Tchórz jesteś Problem jest z Tobą Nikt nawet nie lubi tego co wstawiasz; ) Robisz z siebie człowieka z depresją i problem masz sama ze sobą dlatego atakujesz innych ....współczuję Przestań już bo nic nie zdziałasz oprócz tego że się pogrążasz i pokazujesz że jesteś nikim

Ktoś

Ma przestój w lipcu.

W przestrodze dla innych kandydatów!!! Zanim zaaplikujesz zastanów się czy na pewno chcesz tam pracować - poszukują tylko zdecydowanych kandydatów co od razu zgodzą się na ich warunki, pomimo, że sami nie podejmują od razu decyzji o złożeniu oferty. Jak za długo się zastanawiasz odwołują ofertę, której nawet nie chcą przesłać mailowo - już wiadomo dlaczego. W moim odczuciu brak profesjonalnego podejścia ze strony HR. Jeśli tak dalej będą traktować ludzi to życzę powodzenia w znalezieniu pracowników. Moje spostrzeżenia po przyjściu na rozmowę na teren firmy-brak oznaczeń, brak recepcji i zaopiekowania się człowiekiem. Czekasz, aż ktoś łaskawie podejdzie, nie wiedząc, czy jesteś w dobrym miejscu. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, choć nie było czasu na pytania bo rozmowa już musiała się zakończyć.

@Kandydat

Jak to? Czemu tak pospieszali na tej rozmowie?

@Agata

Bo w Doviscie nie ma zbędnego czasu. Wszystko jest policzone co do minuty. Żadnych STRAT.

@Agata

To już pytanie do Pani Dyrektor, dlaczego dla kandydata było zarezerwowane zalednie 30 minut

@Marcin

Wpływa to chociaż jakoś pozytywnie na wyniki pracy i na premie?

KASANOWA.

Proszę nie zazdrościć Paniom .

Loka

Hej macie jakies info na temat hali t2 jak kierownictwo i klimacik pozdr

filip
@Loka

klimat ok pozdrawiam zmiane C z maszynowni a szczegolnie zaprawk!!!!!!!! ludzie na produkcji ok a jesli chodzi o kierownictwo to trudno powiedziec bo czesto ich wymieniaja!!!!!

Gibo

Dokładnie,zawsze coś się dzieje. Nie ma nudy. Ten z tą,ta z tym. W tym zakładzie pracy małżeństwo, to tylko na papierze. Rzeczywistość przypomina Wacmierek.

Czy pracownicy DOVISTA Polska Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Werka

Kiedyś integrowała się pod sklepem ale teraz brak możliwości integracji można jedynie pod wiata autobusowa się (usunięte przez administratora) ale czasu mało 15 po odjeżdżają autobusy ;)

Koko

Ci co chcą to zdążą

Kapsel
@Werka

Integracja jest cały czas. Na hali,w krzakach,przystanku,w kiblach. Małżeństwo to fikcja. Tam pracuje jedna wielka rodzina ????????

Serwer
@Werka

Kto chce to zdąży. Integrują się nadal. Często i gęsto. (usunięte przez administratora)

Jeszcze ja

Dlaczego kolejna opinia została usunięta. To jest chore ludzie chociaż tu piszą co myślą bo inaczej się odezwać nie mogą a jeszcze usuwają. Dlaczego usunięto o Wardynie i jego obmacywaniu.

Zoska

Najlepszy tydzień w doviscie. Koniec pseudo supervisora na t7 chociaż niektóre będą pewnie płakać.

Stasia
@Zoska

To na pewno. Miał swoją ulubienice.

Gosc7

Chodzi o roberta W?

Barbara
@Zoska

A co się stało? Wnioskuje że będzie wolne miejsce pracy? Super, może mąż się załapie :)

świndi świnderson

Pracowalem na hali t 6 2 lata temu ale niestety nie przedluzyli mi umowy. Firma oczekuje od ludzi nie wiadomo czego w zamian oferujac glodowa pensje i katorznicze warunki pracy w godzinach nadliczbowych pracownicy nierzadko sa zmuszani do pracy w weekendy a jesli pracownik odmowi trafia na czarna liste i na dywanik do kierownika. Pracuje na tej hali pewien Pan o imieniu Łukasz mowia na niego Jocker ale tak naprawde z jokcerem nie ma nic wspolnego oprocz tych ciaglych glupich usmieszkow jesgo iloraz inteligencji porownal bym do dobermana ale dzieki swinskim ukladom od lat pracuje na kierwoniczych stanowiskach, oprocz niego jest tam tez kilku ludzi ktorych sam wyglad odraza do przychodzenia do pracy nie mowiac o samej atmosferze podsumowujac praca w tej firmie porownal bym do pracy w obozie koncentracyjnym w czasach 2 mwojny swiatowej choc i tam bylo lepiej bo tam dawali przynajmniej kromke chleba a tutaj tylko ciagle pretensje i zwiekszanie normy takze odradzam kazdemu zdrowo i normalnie myslacemu czlowiekowi prace w tej firmie no chyba ze nie ma wyboru i musi przezimowac ale potem sami sie dowiecie co to za zaklad i uciekniecie od razu przy pierwszej lepszej okazji nie polecam i pozdrawiam swindi swinderson..

Herman
@świndi świnderson

Jest w 100 % prawdziwa

Prawda w szminkę szczypie
@świndi świnderson

Widzę już 5 zgłoszeń ciekawe dlaczego? Czyżby prawda szczypała w małą kociewska pale? Jesteście nieudacznikami nie potrafiącymi zmienić pracy liczycie na drapane. Nigdy do niecnego dobrego i uczciwego w życiu nie dojdziecie ale mnie to bardzo cieszy niech tak będzie dalej życzę samych porażek ;) mam nadzieje ze ta praca skończy się szybciej niż wam się wszystkim wydaje a wtedy byli pracownicy jedyne co im zostanie to stanie pod sklepem i picie piwa bo do niczego innego się nie nadają ;)

Swindi
@Prawda w szminkę szczypie

Znając życie pewnie tam pracowałeś i się do niczego nie nadawałeś byłeś mały groby i miałeś mała ilość włosów jak i rozumu lubiłeś sobie wychlac i robić podsmiehujki a teraz szmina szczypie i skończyłeś gdzieś w lipnej firmie jako ochroniarz

Emilia
@Swindi

Dlaczego tak uważasz? Masz inne zdanie o pracy w tej firmie ?

Herman goering
@Swindi

Znając życie ty pracujesz w tej firmie nadal i robisz to na tyle długo ze ciężko już podjąć jakakolwiek inna decyzje. twój staż pracy może i jest duży ale zarobki tego nie potwierdzają w dobie dzisiejszej rosnącej inflacji.Wpadłeś w spirale tzw. (usunięte przez administratora) w kaktusie czyli rosnących długów i braku jakichkolwiek widoków na zmianę jedyne co ci pozostaje to w weekend po 60 h ciężkiej pracy (usunięte przez administratora) sobie 4 harnasie i wszystko zagryźć najtańsza kaszanka z delikatesów..

Swindi
@Herman goering

Jesteś pewnie Goering Bezwłoseling

Gigi
@Swindi

A Ty jesteś pewnie emerytowanym ratownikiem po nieudanym przeszczepie w podwarszawskiej klinice wlosow dr Marchewki, jeśli zabraknie Ci rudego blasku i kolorytu wlosow zajrzyj pod spod auta i wygrał trochę rdzy a wszystko wróci do normy..

Ten który umiał wyliczyć kase
@Swindi

Sam jesteś kurfa bezwloseling ja mam ich aż nadto 40 zł i 45 min jeżdżenia u fryzjera

Zakładowa zakała
@Ten który umiał wyliczyć kase

Już tu pewnie od dawna nie pracujesz a zaglądasz cały czas ..napewno 40 zł z czego 35zl dajesz napiwku i 40 min mycia ..nie szanujesz pieniędzy i chcesz się pokazać

Zakała z t6
@Zakładowa zakała

Sam jesteś zakała z t6 łysa pało

Ja zawsze wygrywam

Za dychu to ty pracujesz na godzinę

Podobno mają 100 osób zwolnić. Ktoś coś wie?

Zoska
@Piotr

Przecież tu nikt nic nie wie. Ale napewno coś się kroi grubego

Bogdan
@Zoska

No co ty? Chyba jednak coś wiesz jak piszesz takie teksty. Co grubego? Raczej pozytywnie czy negatywnie?

rambo
@Bogdan

Pozytywnie.

dovista to jest katastrofa nie polecam nikomu serio

Sobi

No i brawo tu się zgadzam ale widzisz są ludzie z grupy tych co jak się im pluje w twarz to mówią ze deszcz pada i potrafią się skorfic za marne ochłapy i myślą ze jest ok. hahahahhaha ja piefoleee ale porażka tam pracować ludzie totalne przgerywy..

Emilia

dlaczego katastrofa? jesteś w stanie coś więcej powiedzieć?

Marzrnka

Jak pani/pan tam nie pracował/a to jak można takie opinie pisać?

kasia
@Marzrnka

A niby skad takie posady ze niby tamta pani tam nie pracowaøa, przecieæ to nie bylo napisane !!!

Weronika
@Sobi

Nie no weź przecież różne mogą być powody pracy w takim miejscu, nie wszyscy chcą a muszą, ale mnie ciekawi to plucie, w sensie co tam się dzieje co można nazwać właśnie tym metaforycznym 'pluciem'?

Pytajacy hala t5

Witam czy na hali ty na lakierni to prawda że wynik to 600 normogodzin i że pracownicy jak nie wyrobia normy to muszą zostać 4h bezpłatnie?

Lakiernia T5
@Pytajacy hala t5

Kto Ci tak powiedział ? Norma to 400 i nadgodziny nie są obowiązkowe, tylko dla chętnych i są płatne, na nadgodzinach owszem musisz zrobić dodatkowe 200 co sumuje się na wynik 600 przez 12 h ale za te 4 dodatkowe godziny dostajesz 50 procent więcej, pozdrawiam

Smieszne
@Lakiernia T5

Nadgodziny nieobowiazkowe? Nie bardzo. Jest kalendarz i trzeba pracować inaczej wypierdziela człowieka na bruk!

masakra
@Lakiernia T5

co ty piszesz chłopie mam paru ziomków których wywalili z dovisty właśnie dlatego że nie zostawali na nadgodzinach

9 500 - 10 000 zł/mies.

Siema tu byly pracownik - wpiszcie w google olx tczew i znajdziecie Praca przy produkcji okien i drzwi – Zwickau - darmowe zakwaterowanie! - region zatrudnienia: Turyngia, 40 km od miasta Zwickau - Obowiązki są dobierane do doświadczenia i umiejętności pracownika, są to m.in.:- docinanie elementów drewnianych - profilowanie, szlifowanie obróbka drewna - sklejanie/skręcanie ra lakierowanie - okuwanie ram oraz skrzydeł okiennych - szkleni - uszczelnianie- silikonowani - montaż listew/szprosó - montaż ram aluminiowyc - produkcja ram aluminiowych tel pięćset pięc, pięćset , czterystadwadzieścia .powodzenia

Fg
@9 500 - 10 000 zł/mies.

To prawda

Fg
@9 500 - 10 000 zł/mies.

Napewno lepiej niż w Polsce doviscie

Odnośnie hali t5

Witajcie pracowałem na t5 straszna atmosfera jak i pieniądze pracowałem tam na drewnie. Prawda jest taka że za te "psieniądze" wszędzie więcej płacą niż w doviscie lepiej iść do innej normalnej pracy gdzie na start zarobisz więcej niż tu po 10latach pracy nowy pracownik ma tyle co ty. Zasuwać po 12h i dostawać po pracy w niedzielę przy obiedzie z rodziną śmieszne sms " "jutro do 18" soboty nieodpłatne za dzień wolny. To tylko dovista sobie coś takiego wymyśliła inne firmy normalnie płacą 100 setki nie polecam radzę omijać ta firmę dalekim łukiem

Ghost

Ostatnio bardzo dużą rotacja, pracownicy sami się zwalniają zarówno z biur jak i z produkcji. Dużo zatrudnionych konsultantów zewnętrznych którzy wprowadzają swoje wizję i przez to psuje się między innymi atmosfera. Myślę że dyrekcja tak do końca nie wie lub nie chce wiedzieć o tym. Najważniejsze że słupki się zgadzaja....

Poszkodowany
@Ghost

Albo nie przedłużają umowy ????na prawdę bez winy pracownika

Ghost
@Poszkodowany

Ogólnie nagonka i zastraszanie, grunt żeby ludzie robili i cicho siedzieli. Na podwyżki nie ma kasy ale dyrekcja się wozi furami i co chwila sobie zmienia.

@Ghost

I powoduje wypadki ;)

Hala t5

Podobno na t5 na lakierni najbardziej lipa chłopaki muszą zostawać dłużej aby mieć dzień wolny i wstyd im przyznawać się przy znajomym że pracują w doviscie wynik to 600 normogodzin robią jak beduini za baryłkę paliwa aby dojechać na nadgodziny masakraa co się tu dzieje w tej do viscie

@Hala t5

Tak to prawda mam tam bliskich znajomych i to co tam się dzieje to nie jest normalne

Lakiernia T5
@Hala t5

Przyjdź i sam się przekonaj ;)

@Lakiernia T5

Pracowało się tam dlatego wydaje opinie o tym miejscu. W życiu nie wrócę

Skazańcy?

Witam czy to prawda że dovista przyjmuje skazańców z więzienia. ?

@Skazańcy?

Czyżby mowa o dyrektorze który spowodował wypadek i zabił 3 osoby?

Zostaw merytoryczną opinię o DOVISTA Polska Sp. z o.o. - Wędkowy

• Jak się pracuje w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 8 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOVISTA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOVISTA Polska Sp. z o.o.