Opinie o FlexLink Systems Polska w Plewiska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FlexLink Systems Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FlexLink Systems Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexLink Systems Polska w Plewiska

byłyszczęśliwyżezmieniłpracę

Parę słow o firmie czy może dziale, na ktorym miałem nieprzyjemność pracować. Na początek rozmowa kwalifikacyjna (usunięte przez administratora) nikt nie wiedział po co przyszedłem i po kogo przedzwonić(usunięte przez administratora) Postanowiłem spróbować i bardzo tego żałuję. (usunięte przez administratora)I to w sumie wszystko na temat mojej przygody w tej firmie i parę słów do pracowników, idźcie gdzie indziej, szukajcie a znajdziecie dużo lepszą i lepiej płatną pracę(usunięte przez administratora) pozdrowienia i dziękuję za wspólnie sprzędzony czas, na pewno go nie zapomnę.

Bbb
@byłyszczęśliwyżezmieniłpracę

I wypowiedział się ktoś kto tylko oczekuje a nic nie daje. Takiemu to zawsze będzie źle:)

zainteresowany

wiecei czy szukaja jeszcze monterow?

@zainteresowany

ciągłe

@zainteresowany

Tak, szukają.

młodszy monterek
@Plato

ale ile płacą ?

Plato

To pracują sami pracownicy z Ukrainy??

Nie tak już i kiepsko jak tut piszą. Warunki na firmę są zdecydowano lepszy niż na przedsiębiorstwach Ukrainy. Firma zgodna polecenia!

Aplikowałeś na stanowisko Application Engineer (Concept Design Engineer) oferowane przez firmę FlexLink Systems Polska? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Plato

Jak wygląda praca na magazynie? Jest ciężko, dużo dźwignią?

@Plato

A przede wszystkim jaka płaca?

mistrz z suzo happ

W sieci ukazało się ogłoszenie że firma szuka pracownika na stanowisku Monter Mechatronik. Na jaką stawkę na początku można liczyć ?

wowa
@mistrz z suzo happ

Mizerną. Lepiej zarobisz zbierając szparagi truskawki w Niemczech. Nie pakuj się w to odradzam.

Majsterek

Witam Na jakie zarobki netto można liczyć jako monter ?

abc
@Majsterek

na start propnuja zwykle kolo 4k brutto

Ciekawski

Witam. Był już ktoś tam na rozmowie? Jaka stawkę oferują? Bo nie wiem czy warto składać cv?

Cześć

Poziom Flexlink leci na dno, ciągle nowi pracownicy często nie umieją y czytać rysunku czy posługiwać się najprostrzymi narzędziami typu wkrętarka,ludzie którzy się szanują uciekają jeżeli nie zmieni się nic w najbliższym czasie to słabo widzę przyszłość firmy

@Cześć

Czyli nadal Inżynierowi ds. Wsparcia Technicznego nie starcza do pierwszego. Zacznijcie płacić przyzwoicie. ile można wydawać kasy na ogłoszenia.

@Flambert

Następne ogłoszeniach dopiszcie: "Zatrudnimy pracowników z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze".

Janusz

Z daleka stąd wam radzę... Może trochę przesadziłem, ponieważ obok jest żabka, tam pewnie warunki są o niebo lepsze. Kiedyś 13 pensja, dzisiaj ? 13 pensja to przeszłość, a system płac coraz bardziej skomplikowany, porównując zarobki ze swoimi poprzednimi z np. ostatniego roku masz coraz mniej, jak to się dzieje? Podejście do pracownika też się zmieniło, jeżeli musisz coś załatwić po południu, a masz akurat drugą zmianę, to lepiej przygotuj porządne argumenty, inaczej zostaniesz zwyzywany i ośmieszony. Przyszłości nie ma, ponieważ jest coraz mnie pracy, projektów, teraz flexlink jest chyba na rynku uważany za feler. Obiecywali podwyżki, za rok. Za rok słyszysz słowa, że nie ma pieniędzy, niestety nic nie dostaniesz... Nie polecam

@Janusz

Czyli Programista Rootów nie pozbył i nie pozbędzie się finansowych kłopotów. Dziwi mnie tylko dlaczego firma wydaje tyle kasy na ogłoszenia. Ogłoszenia na to samo stanowisko pojawia się regularnie od 10 lat. Pewnie w zarządzie siedzi jakiś matoł który nie potrafi liczyć. Tam gdzie kończy się zdrowy rozsądek zaczyna się korporacja.

>>>

To jak ta firma traktuje kandydatów na stanowiska, to żenada. Na żaden umówiony kontakt nie dostałem odpowiedzi w terminie, po finalnej rozmowie, na którą kierownik działu nie dotarł (bo miał inne regularne spotkanie, czyli zwyczajne zlanie tematu) pani z HR zapewniała o kontakcie w obu wypadkach decyzji, ale do dziś słuch po niej zaginął, a telefonów zwyczajnie już nie odbiera. Jeśli tak traktują kandydatów, to wolę nie myśleć jaki stosunek mają do pracowników. Moje sugestie dla FlexLink Systems Polska: Zacznijcie szanować ludzi

Sławek
@>>>

Na moją rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Monter cała ekipa się spóźniła.

Byly pracownik

Witam Byly podwyżki w firmie?

Janek
@Byly pracownik

Nie i nie będzie przez długi czas. Firmę nie stać jak nam wmawiaja.

Filcowy
@Janek

Ma za to duży budżet na ogłoszenia o pracę.

Dominika
@Janek

Dlaczego sądzisz, że pracodawca nie podniesie wynagrodzenia? Czy pracodawca coś o tym wspominał? Widzę, że dla wielu osób wysokość zarobków jest największą wadą pracy w tym miejscu, a jak oceniasz inne aspekty, takie jak atmosfera, czy pakiet socjalny? Czy we FlexLink można się rozwinąć?

kandydat

NIe warto nawet tam jechac na spotkanie. Rozmawiac beda z Wami ludzie czytajacy szablon rekrutera, z wyksztalceniem max srednim ( lub oszukanym wyzszym) - tacy topowi janusze. wymagania na 4000netto, a wyplata proponowana zalosna. Stracony czas. Firma psuje sobie rangę takim postepowaniem, ale coz. Chociaz pewnie jezyk ukrainski jest wiodący w firmie, dlatego tez takie preferencje; )

jasko
@kandydat

dokładnie tak jak piszesz. nie warto i smiech na sali jakie wymagania a jaka płaca. umiesz mowic lekko po polsku to juz jestes zatrudniony przez agencje o stawce tu wyzszej niz polacy... nie warto przychodzic nawet na rozmowe.

Karol

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na poprawę warunków finansowych w firmie? Warto starać się o pracę?

Janek
@Karol

Nie warto

Magazynier
@Karol

Firma niech się lepiej postara.

Mów mi Janek

Na wstępie chciałbym opisać jakie mamy warunki pracy na hali. W lecie masz nawet 32stopnie na hali mimo włączonych wentylatorów i tak tylko mieszają ciepłe powietrze. Zimą spada do 14 chyba że włącza nagrzewnice wtedy jest ok 22. Płaca. Agencja ok 3100 brutto przez baaardzo długi czas... Jeśli jesteś ze wschodu to nigdy do firmy.. A przez firmę monter, magazynier 3500brutto. I po 3 miesiącach w obu przypadkach dopiero 15%premii. Przez firmę masz dodatkowe benefity typu multisport lub opieka lekarska. Szefostwo ma gdzieś warunki i atmosferę panującą na produkcji. Tym bardziej pokazuje to w postaci podwyżek, musieli dać to dali ale tylko inflacyjna. Ok50zl brutto. Choć robisz projekty gdzie z miesiąca na miesiąc firma zarabia kilka mln. Pracuje tu któryś rok i im dłużej jestem tym bardziej firma ma gdzieś pracownika liczy się zysk. Bez znajomości ukraińskiego nie warto tu przychodzić. Mam z dnia na dzień coraz większą ochotę zmienić pracę na bardziej opłacalna. Szczere nie polecam i nie zapraszam do pracy tutaj.

On
@Mów mi Janek

Klimy chciałeś na produkcji...? Wybij to sobie z głowy:)- w jakiejś innej firmie są...? A teraz o zarobkach: magazyn od ok 3000 do 3800 brutto, produkcja od 3300 do nawet 5000 brutto i czasem więcej, osoby funkcyjne na obu działach od 3500 do 5000 brutto, inżynierowie od młodych do starych od 5000 do 8000 brutto, automatycy od 6000 do 10000 brutto itd. Szychy odpowiednio więcej, utrzymankowie we wszystkich działach w biurze ok. 4000 do 7000 brutto.

Dominika

@Pinki @Faja13 Często pracodawcy niskie płace nadrabiają różnymi benefitami pozapłacowymi, jest to sposób na docenienie swoich pracowników. Jak to wygląda w firmie FlexLink Systems Polska? Co firma oferuje swoim pracownikom?

Jak wygląda praca w dziale jakości, na staowisku kontrolera jakości? Czy jest to praca zmianowa?

SEBA
@Anna

Tak dwie zmiany

Faja13

Sama praca nie jest zła ale jeśli chodzi o zarobki to slabo (chodzi o montaż bo jak w biurach mają to nie wiem)coraz więcej ludzi z Ukrainy itp.Ciekawy jestem zresztą co firma zrobi z ukraincami jak będzie trzeba wysyłać na zagraniczne delegacje gdzie oni nie mogą? -przyjsc,nabrać doświadczenia i szukać pracy za lepsze pieniądze taka moja rada.

Pinki

Ludzie masowo uciekają z jak i z produkcji to też z biura. W kwestii pracy na produkcji to zależy gdzie się trafi to i tak 2 zmiany. Atmosfera różna od ludzi ok po (usunięte przez administratora) donosy premia zabierania za nic. Placa podana wyżej. Wymóg do pracy na produkcji to dwie ręce dwie nogi. Większość ludzi traktuje jako przystanek na chwilę nie ma się co łudzić większość i tak będzie wiecznie w work. A płace nie wzrosną.

Karol

Potrzebujecie pracowników?Podpowiedzcie jak się tu pracuje i czy warto starać się?

Zostaw merytoryczną opinię o FlexLink Systems Polska - Plewiska

• Jak się pracuje w FlexLink Systems Polska?

Zobacz opinie na temat firmy FlexLink Systems Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FlexLink Systems Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FlexLink Systems Polska