Opinie o FlexLink Systems Polska w Plewiska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FlexLink Systems Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FlexLink Systems Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexLink Systems Polska w Plewiska

Prawda . Włosi myślą tylko o sobie . Patrzą wycisnąć ile się da z Polaczków . Jak na Poznań zarobki słabe

Nikt

Witam Czy dostaliście podwyżkę ?

Tak!

@pracownik

Można wiedzieć jaka dużą ?

@Nikt

Dobrą. Wszyscy są zadowoleni.

@pracownik

Chyba po zmianie pracodawcy.

Łukasz

Żadnych perspektyw. Nie polecam

Pawel

Opcykrajowców oszukują. Starszych pracowników z doswiadczeniem diedoceniają. Placą mniej niz młodym/ Chociaż oni maja pszeszkolić młodych.Kierownictwo kiepske. Odzież robocza masakryczna. latem na hali 33 stopni. Praca ciężka. Za takie forsy mam wiele lepiej prace/ Nie polecam

Aplikowałeś na stanowisko Application Engineer (Concept Design Engineer) oferowane przez firmę FlexLink Systems Polska? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
On

Pracuję w tej firmie 10 lat. Ogólne warunki w firmie ok. Stołówka szatnia ok. Ciepło na halach zimą i latem. Czysta praca. Wszystkie sprzęty ochrony osobistej oraz narzędzia dobrej jakości. Płacą jak kto sobie wynegocjuje, wystarczy chcieć pracować. Admosfera pojęcia względne zawsze można poprosić o zmianę stanowiska. Jest praca zespołowa lub indywidualna jak to lubi. Firma się rozwija.

Dominika
@On

On, czy jako pracownik firmy FlexLink Systems Polska, napiszesz czy firma ma w pakiecie socjalnym opiekę medyczną? Może jakieś inne benefity oferują?

@Dominika

Tak jest kilka pakietów medycznych do wyboru.

Rafał
@On

Nie dodałeś nic o szkoleniach. Czy firma oferuje kursy branżowe lub językowe i wszyscy pracownicy mogą brać w nich udział?

@Dominika

Karta sport oraz opieka medyczna.

Pawel
@Dominika

Dla wybranych? Jak będesz calowal w (usunięte przez administratora) kierownictwo? i to nie koniecznie

Nikt

Można wiedzieć co dostaliście na święta ?

@Nikt

Dobrę prezenty! Wszyscy są zadowoleni.

Pracowałem tem z 5 lat temu. Widzę że dalej się nic nie zmienia flet link nie szuka pracowników ma stałą kadrę wieśniaków która trzyma się tej roboty jak cygan zasiłku. Jak jesteś Nowy to będziesz zasuwał przez pośrednika i będą ci zwodzic jak długa się da. To nie była najgorsza robota.

@Tomek

W pewnym sensie tak jest, ale też są dobrzy fachowcy.

Czy pracownicy FlexLink Systems Polska chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

On

Tak są imprezy integracyjne, większość ludzi bierze w nich udział.

Pan on

Planuje firma dać coś na święta ,bo w tamtych roku szału nie było

@Pan on

Na wigil firmowej się okaże

Mańka

Firma w swoim formularzu zgłoszeniowym żąda podania informacji o wysokości zarobków na poprzednim/obecnym stanowisku, co jest niezgodne z Kodeksem Pracy!!! Tak samo nie może was interesować wysokość premii nawet w procentach. To są niejawne ustalenia między pracodawcą i pracownikiem, gdzie żadna ze stron nie ma obowiązku ujawniać tej informacji osobom trzecim. Ogarnijcie się, bo oczekujecie załączenia CV, a w formularzu należy na nowo wpisywać te same dane (automatyczne uzupełnienie danych z CV nie działa), to jest marnowanie czasu potencjalnego pracownika. Patrząc na formularz odechciewa się aplikować.

Sauerland
@Mańka

Chciałem aplikować, ale aż mnie zmroziło kiedy zobaczyłem ten ich formularz. Jako informacje "wymagane" mam podać moje wynagrodzenie u obecnego pracodawcy i procent premii oraz wszystkie benefity?? Kto poważny wypełni taki formularz, gdzie podać trzeba nazwę obecnego pracodawcy i zarobki?? No i przede wszystkim kto poważny stawia takie pytania w formularzu zgłoszeniowym? Już na stracie widzę, że to nie jest poważna firma.

Paulina
@Mańka

To prawda ,że nie powinno się wymagać wpisywania wynagrodzenia u obecnego pracodawcy, tylko ewentualnie wpisać oczekiwania. Czy ukończyłeś proces aplikacji przez formularz? I czy firma odezwała się do Ciebie?

Pan on

dostaliście podwyżki ?

@Pan on

Tak! To była największa podwyżka za całą historię FlexLinka. Odrzuć wątpliwości i dołącz do tych, którzy wrócił :)

Rymowanka

Czy Inżynierowi ds. Wsparcia Technicznego starcza do pierwszego ? Czy jak Monter montuje to nie wegetuje? Czy Inżynier Automatyk piszący programy nie musi się stołować u mamy? Czy Programista Robotów nie ma finansowych kłopotów? Czy Planista Produkcji może zaplanować sobie pomyślną przyszłość? Czy Monter Elektronik podłączający sensory za wypłatę może kupić sobie nowe pory?

Janek
@Rymowanka

Nadal ledwo starczy do końca miesiąca. Nadal zarobki marne

Eryk
@Rymowanka

Ciągle nie ma Inżynier ds Wsparcia Technicznego z jęz. angielskim?

@Janek

3000 netto da radę wyciągnać na miesiąć bez nadgodzin ?

Aplikant

Jakiś czas temu wysyłałem swoją aplikację do tej firmy, i faktycznie formularze do wypełnienia to jakaś paranoja, pytania o obecne zarobki premie. Po złożonej aplikacji, żadnych informacji zwrotnych.

cnc

Na jakie zarobki moze liczyc operator cnc ? stawka godzinowa? jaki system zmian ? nadgodziny platne 100%?

Witam Były może jakieś podwyżki w Flexie ? Czy była nagroda roczna za 2018 rok?

TAK!

@pracownik

Dużo dostaliście . Czy było po równo ? Bo były lata , że każdy dział miał inną premię

Wszyscy są zadowoleni i nikt nie zrezygnował z pracy!

Dominika
@pracownik

Napisz, proszę, coś więcej o pracy w FlexLink Systems. Odpowiedziałeś TAK na pytanie o podwyżki i nagrodę za zeszły rok. A jak stoi sprawa pensji, czy jesteś z niej zadowolony? Widzę, że na stronie firmy można w dowolnym momencie złożyć CV: https://www.flexlink.com/pl/home/people/join-us?utm_source=home-box&utm_campaign=eb Po jakim czasie odpowiadają?

KROPKA

Nie znam, ale co w poj. banej firmie można się spodziewać ??? Hahah

Szukający pracy

Właśnie teraz się dowiedziałem że stawka to 2100zł netto i uwaga razem z premią przecież to żal patrzeć,tam ktoś pracuje? niby sprzęt medyczny to powinien być trochę wart a oni jakieś ochłapy proponują

@Szukający pracy

Ooo, mój mąż dostał więcej, a powtarzał często, ma najniższą z monterów :o

Plato

A coś dobrego o tej firmie, chyba nie możliwe żeby były same negatywy pracując w firmie.

Plato

Witam. Jakie są warunki w pracy? Czy są szkodliwe dla zdrowia? Np. Chalas, chemia? Dajcie opinie.

Mac
@Plato

Hałas, będziesz musiał chodzić cały dzień, bez prawa do siedzenia nawet przez minutę, noszenia ciężkich przedmiotów, (usunięte przez administratora)Stamtąd nie odchodzą, stamtąd uciekają

Mac

(usunięte przez administratora) Obiecują jedną rzecz, ale w rzeczywistości inną. Nie polecam. Brak szacunku dla ludzi. W Poznaniu jest wiele innych prac, aby nie marnować czasu i nerwów na oszustów.

Zostaw merytoryczną opinię o FlexLink Systems Polska - Plewiska

• Jak się pracuje w FlexLink Systems Polska?

Zobacz opinie na temat firmy FlexLink Systems Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FlexLink Systems Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FlexLink Systems Polska