Opinie o PTW Uran w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PTW Uran. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PTW Uran o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTW Uran w Mysłowice

Były pracownik Nowy wpis

Czy ktoś może się orientuję gdzie można zdobyć informacje na temat firmy Uran że w latach 2009/2011 miała zawartą umowę z kopalnią Mysłowice wesoła na wykonanie robót górniczych na rzecz tej kopalni

Były pracownik uranu

Jak w tytule, jestem byłym pracownikiem firmy uran i mam taki problem ponieważ firma już nie istnieje a ja potrzebuję wykaz dniówek 1,8 - tak zwany druk rp7. Gdzie tego szukać? Znajduje tylko krs czy inne z nipem a nigdzie info o bazie danych z firmy. Jak by ktoś miał jakieś info odnośnie tego jak to załatwić to proszę o kontakt: cyprian.rs@wp.pl Z góry dzięki

gość Nowy wpis
@Były pracownik uranu

Tylko KRS Panu zostaje, w Sądzie Rejonowym na Lompy 14 w Katowicach powinien otrzymać Pan namiar na syndyka masy upadłości a On musi mieć informację gdzie zabezpieczono akta. Pozdrawiam

Guzikosz Nowy wpis
@Były pracownik uranu

Papiery z firmy "Uran: są w "Archiwum Państwowej Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku", należy wejść na stronę archiwum i w wyszukiwarce podać dane. Znacznie łatwiej jest napisać do nich maila podając swoje dane, okres pracy, nazwę firmy. Dostajemy informację zwrotną że papiery zostały znalezione i dalsze instrukcje jak te papiery otrzymać. Trzeba się pośpieszyć, ponieważ na odbiór tych papierów nie mamy 50 lat a lat 10. Wymagana jest także opłata.

Boguś Nowy wpis

@Były pracownik uranu Firmy już w ogóle nie ma? Czy może została jakoś przekształcona? Jak to teraz jest?

Rudy

Również podpisuje się pod wypowiedzią gdzie można znaleźć archiwum Uranu?

Aplikowałeś do firmy PTW Uran? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Konko S.A.
Daniel

Witam gdzie znajduje się archiwum P. T. W. URAN??

Wiktor

Szkoda, że firmy nie ma bo ludzie potracili pracę!

Alicja

@uranowiec, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na omawianie prywatnych spraw pracowników. Czy możesz napisać coś na temat aktualnej sytuacji firmy PTW Uran? Jeden z pracowników napisał, że firma już nie funkcjonuje, czy to prawda?

OLO

w uranie zostali kapusie i (usunięte przez administratora) których przeniesiono do nowej starej firmy Tytan teraz dokładnie widać kto kablował Hippsz Bober i inni największe kapusie w południowej Polsce siedzą teraz na marnej przebudowie a reszta która odeszła odetchnęli z ulgą w innych firmach gdzie zarobki są o 50% wyższe niż w tym uranie czy tytanie ja pracuję w Bumechu i mam 2800 bez sobót i niedziel ze świętami wyciągam 3880 Ostrzegam wszystkich na Wesołej ci co roba w Tytanie to perełki kablowania ...........

uranowiec
@OLO

Bober strzalowy ??

Igor

Skąd takie rewelacje macie? Na stronie firmy nic takiego nie ma!!

Karol

Cisza na forum bo jak się dobrze pracuje to nie ma co pisać.

jatoja
@Karol

cisza na forum bo firmy nie ma

Alicja

@Były pracownik Twój komentarz za wiele nie mówi. Każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Oświecimianin

Universal Energy Mysłowice można pytać o pracę firma stabilna wiem bo tam robie na kwk brzeszcze wschód i polecam. Godziwie płacą i zawsze na czas.

ryl do potęgi
@Oświecimianin

Jaka płaca ??? jesli mozesz powiedziec- jest sens??? bo jestem z Jaworzna troche drogi mam.

Kwk
@Oświecimianin

Ty to chyba jesteś z rodziny cera, universal energy to przekręt, pracujesz na umowie z saldaną a część kasy dostajesz na osobne konto, uważajcie na tą firmę

@Kwk

Ta firma to jeden przekręt .co umowa to z inną firmą mieszczącą się gdzie indziej. brak ubezpieczenia grupowego musisz się sam ubezpieczyć.brak kartek brak ubrań roboczych

Janek

Jaką macie atmosferę w firmę? Można spokojnie próbować?

Ślusorz

Na ktorych kopalnia aktualnie dziala firma?

Alicja

@BTG takie ogłoszenia w sekcji opinii o pracodawcy są naruszeniem regulaminu korzystania z usług. W celu zamieszczenia ogłoszenia o pracę zapraszam do kontaktu z osobami odpowiedzialnymi w zespole GoWork.pl. Wszelkie informacje dostępne są na stronie https://www.gowork.pl/pracodawca-oferta

BTG

Poszukiwani pracownicy DO PRACY-,posiadamy długoletnie kontrakty- górnicy, elektrycy, ślusarze , praca w ramach umowy o pracę, gwarancja wypłaty pensji, Wysokie Premie za wykony, świadczenia pracownicze , możliwość awansu, Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ,wysłania CV sekretariat@bumech.pl 32-789-38-66

Myślę, że rozstanie z niektórymi pracownikami jest również bardzo korzystne dla firmy!!!

Alicja

Czy ktoś pozostawi konkretną opinię na temat pracy w PTW Uran? Jakie są warunki pracy? I czy ciężko dostać się do firmy? Wszystkie opinie i informacje będą pomocne osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy jak tylko pojawią się nowe oferty pracy.

Alicja

@ryl do potęgi, jakie stanowisko?

Zeno

Nareszcie koniec tej syfiatej firmy dojść narobili syfu na kopalni ciekawe kto skończy te chodniki wodne ludzie uciekają do innych firm a jak ogłosili upadłość to koniec ostateczny będzie brak wypłat a za frajer robić nie będziemy idę do Górbudu tam zarobię

fakty
@Zeno

Wejdź sobie na stronę KRS i zobacz jaki jest kapitał firmy, to absurd żeby dyrektor kopalni takiej jak PNIÓWEK dopuszczał do przetargu "PATAŁACHÓW" których kapitał to 50,000 złotych, to złodziejstwo w biały dzień. Kolejny chętny na odszkodowania z GFŚP że tym się Prokuratura nie zajmie. Budwak oglosił upadłość i wyrwał z GFŚP ponad trzy miliony złotych.

ryl do potęgi
@Zeno

GÓR BUD co to za firma???? nie znam

Zostaw merytoryczną opinię o PTW Uran - Mysłowice

• Jak się pracuje w PTW Uran?

Zobacz opinie na temat firmy PTW Uran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PTW Uran
2.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Krasińskiego 29
    40-019 Mysłowice