Opinie o Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j. w Łódź

Nilan Nowy wpis

Odradzam z serca. jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem i nigdzie nie spotkałem się z takim brakiem szacunku dla lektora. To tutaj zupełnie normalne że najpierw trują ci , wydzwaniają,żebyś przyjął jakiś kurs a potem nie informują że kurs nie odbędzie.... Albo obsadzają innego lektora lepiej liżącego (usunięte przez administratora) pani dyrektor.Pani dyrektor to chora osoba z kompleksami bez grama ciepła czy życzliwości. z uśmiechem na twarzy wsadzi ci taką szpilę że się nie pozbierasz....żmija...... To jedyna osoba która potrafi ochrzanić za kserokopię która wyszła odrobinę krzywo i masę niemerytorycznych pierdół. Histeryczka I co gorsza ten typ co musi mieć wszystko na wczoraj niezależnie czy akurat jesteś w szpitalu, czy jesteś na wakacjach- masz co zrobić i już !-bo przecież masz kontrakt na dwie godziny w progresie ???????????????? oczywiście to działa w jedną stronę bo oni mogą zwlekać ze wszystkim miesiącami. Do tej pory widząc numer telefonu pani Dyrektor na moim telefonie zamieram w stresie... Chwilę mi zajmuje ogarnięcie że już nie mam z nią żadnych umów. Dzięki Magdzie uwierzyłem że jestem (usunięte przez administratora) wart jako lektor. Czego zupełnie nie potwierdzają wyniki moich następnych kursów czy ankiety zadowolenia - jakoś tak dziwnie wypadam na górnych pozycjach w każdej innej szkole językowej. Jednak to nie dzięki progresowy, który nie zapewnia ani szkole ani materiałów to śmieszne ale tak duża szkoła językowa korzysta z materiałów ściągniętych z chomika....Gdybym tu został straciłbym o resztki wiary w siebie i szacunku do siebie... Teraz pracuję dla szkoły która podwyższa mi stawkę bez proszenia ,docenia moje wysiłki ,całą papierologię i tego typu sprawy załatwia za mnie- z życzliwością i serdecznością. O życzliwości i serdeczności w progresie możecie zapomnieć. Po kilku latach przerwy skusiłem się na jakis kurs i.... znowu to samo.....np. tracisz kurs bez zdania wyjaśnienia.... Albo pani dyrektor przychodzi sprawdzać twoje zajęcia bez zapowiedzi i siedzi równo sześć godzin pod rząd bez mrugnięcia okiem????. Zapomnijcie że wasza praca zostanie doceniona,zapomnijcie o pochwałach, zapomnijcie o jakiejkolwiek podwyżce, jeśli bardzo mocno nie będziecie się jej domagać. Taka atmosfera panuje tam w każdym zakamarku... tragikomiczne jest to że nawet pani księgowa potrafi pouczać was w sprawach matematyki- nie pomoże ale będzie kpiła jeśli źle sobie obliczycie kwotę wypłaty... Podsumowując- lektor jest w Progresie zupełnie nic nie wart, jest tylko narzędziem do wyciśnięcia jak największej forsy dla szkoły językowej. A jeśli ci nie pasuje (usunięte przez administratora) i bardzo napięta atmosfera szukaj se gdzie indziej ...chwalić Boga szkół językowych jest dużo,pracy dla lektora od groma, zwłaszcza dla dobrego lektora. Szukajcie szczęścia gdzie indziej!

johnny Nowy wpis

Uważaj na tego pracodawcę. Tam panuje mobbing. Pani Magda Mączyńska bardzo śliska, interesowna, nieprofesjonalna, (usunięte przez administratora) osoba, manipulująca z uroczym uśmiechem na twarzy. Są o wiele lepsze miejsca.

Danuta

Czy na Pomorską można się jeszcze przyjąć? pracy szukam po Śródmieściu i wyskoczyła mi taka oferta z ubiegłego roku do biura. Dalej jest ta możliwość na prace na dwie zmiany? Wskazano cykl od 8 do 16 lub od 12 do 20. Jakie są przy tym zarobki i przy jakiej atmosferze w tym roku się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j. - Łódź

Firma Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Mechanik Pojazdów Samochodowych , Łódź - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j.
  • Pomorska 40
    91-408 Łódź

Centrum Językowe Progres Jagóra I Nordyński sp.j.