Opinie o Boetronic GmbH - BMW A.G. w München

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Boetronic GmbH - BMW A.G.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Boetronic GmbH - BMW A.G. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boetronic GmbH - BMW A.G. w München

Dominika

Firma Boetronic GmbH - BMW A.G. poszukuje w możliwie najwcześniejszym terminie Elektryka. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie na podobnym stanowisku, stosowne wykształcenie zawodowe (elektryk) oraz uprawnienia Sep do 1KV. Więcej informacji znajdziecie na stronie firmy pod tym linkiem: http://www.boetronic.pl/job.php?id=2 Czy ktoś z Was jest zdecydowany na rekrutację?

Gosc

Witam czy ktoś może mi powiedzieć ile tak naprawdę zarabia się w BMW w Monachium przez agencję pracy? Z mojej miejscowości i z moich okolic pracuje tam dużo osób i kogo bym się nie zapytała to wszyscy mówią że zarabiają teraz o ponad dwa tysiące euro. Czy naprawdę można tam tyle teraz zarobić? Tylko proszę o konkretną odpowiedź ludzi którzy tam pracują. I bardzo proszę o odpowiedź bez chejtu.

BACKU

Nasza współpraca przebiegała bardzo pomyślnie. 0 problemów :)

mark

wszystkich oszukuja w Munchen tej firmy nie polecam

@mark

Może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz jakich konkretnie sytuacji dotyczy Twoja wypowiedź? Jednocześnie pamiętaj, że jest to forum publiczne i informacje w nim zawarte powinny być zgodne z prawdą i regulaminem forum. Merytoryczne wypowiedzi są pomocne dla osób zastanawiających się nad pracą w Boetronic GmbH - BMW A.G. w München.

Andreas

Witam.Pracowałem w BMW WERK MUNCHEN w 1997 super firma na tasmie szła 3-ka byłem na przed ostatniej taśmie przed kontrolerami. Wspominam fajnie te czasy. DANKE Boetronic GmbH

Iwona

Firma w przeszlosci bardzo dobra. Teraz coraz gorzej. Pewnie za niedlugo zniknie z rynku pracy tak jak Tuja. Obsluga dysponentow tez sie pogorszyla. Nikt juz tam nie gada po polsku...a szkoda

Dominika

@Dannyk, a czy Boetronic GmbH - BMW ma jakikolwiek wpływ na to, co oferuje pracownikowi bezpośredni pracodawca? Czasem jest tak, że nie ma na to kompletnie wpływu, niestety. Może powiesz jeszcze jak wygląda kwestia językowa?

marko

pracuje i jest fajnie. a z jezykiem do dzis kiepsko. juz jestem na stałe. jak komus zależy to będzie robil.

Anicia
@marko

Jakieś namiary do tej pracy

Milo
@marko

Daj namiary na pośrednika czy koordynatora? Proszę. Najlepiej jak by mówił po polsku.

Dominika

@Dannyk udało Ci się uzyskać informacje na ten temat? Czy ktoś z Was posiada wiedzę odnośnie aktualnych rekrutacji w firmie Boetronic GmbH - BMW A.G.? Każdy merytoryczny komentarz się przyda na tej stronie.

Dannyk
@Dominika

Nie udało mi się uzyskać na ten temat informacji ponieważ zrezygnowałem z wyjazdu po tym jak zadzwonił to mnie pan z tej firmy i leciał tak szybko ze nie mogłem go zrozumieć . Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła wporzadku ale niestety później gdy dostałem telefon od Niemca nie było już tak kolorowo. Pozdrawiam

Dario

Ile płacą w bmw? Z góry dziękuję za odpowiedź --- chodzi dla początkujących

Igor

Jak trudno jest dostać się do pracy w firmie?

Dominika

@mats Na oficjalnej stronie internetowej firmy Boetronic GmbH - BMW A.G. są wszystkie dane do bezpośredniego kontaktu http://www.boetronic.pl/ Na dole witryny masz dwie zakładki, które będą dla Ciebie pomocne: "Aktualne oferty pracy w Niemczech" i "Znajdź oddział". Aktualnie poszukują sporo ludzi do pracy na różne stanowiska. A jaka praca by Cię najbardziej interesowała?

ONA
@Dominika

Bez znajomosci jęz. niem., nie da rady, czyz nie?

@ONA

Myślę że zależy to od stopnia zapotrzebowania pracowników. Ja sam czekam jeszcze z tydzień i będę dzwonił do nich :D P.S. muszę uporządkować sprawy w Polsce :)

Dominika

@ONA Zawsze możesz dopytać bezpośrednio pracodawcę o tę kwestię http://www.boetronic.pl/kontakt.html Jestem pewna, że udzielą Ci rzetelnych informacji. Planujesz złożenie CV w Boetronic GmbH - BMW A.G.?

mats

witam prosze o kotkat :) chcialbym zacząc pracow w bmw niewiem gdzie mam udac sie góry dziekuje .zosawiam nr prosze o kontakt .0048887830306

Dominika

@marko Jak długo i na jakim stanowisku pracujesz w firmie Boetronic GmbH - BMW A.G.? Co możesz powiedzieć innym użytkownikom forum a specyfice pracy tam? Co z atmosferą pośród współpracowników. Gorąco zachęcam Cię do podzielenia się z nami swoim zdaniem o tym pracodawcy. Twoje wszelkie uwagi mogą okazać się pomocne dla osób poszukujących tam zatrudnienia.

Dannyk

Witam. Mam okazję jechać do pracy w BMW w dingolfing . Jeśli ktoś tam pracuje proszę o opinie jak to wygląda. I jeszcze jedna sprawa . Proponowaną mam umowę bezterminową. Jak to wygląda z tą umową?

Kri

Wybieram sie wlasnie do firmy Boetronic moze ktoś tez jest zainteresowany praca w BMW razem zawsze raźniej iść ( Monachium)pozdrawiam ;)

Jestem zainteresowany z dziewczyną

@Gucio

Jeśli Państwu odpowiada możemy sie jutro spotkać

@Kri

Gdzie można się spotkać? Dzwonimy się jakoś?

@Gucio

Proponuje spotkać sie na stacji Stiglmaierplatz to stacja najbliższa do tego biura moze godzina 13? Nie chciałabym podawać numeru na forum

@Kri

Czy można liczyć na bierzące informacje o warunkach? Jaką stawkę proponują no i jak z tym językiem. Czy rzeczywiście trzeba go znać komunikatywnie?

@Miczi

P.s Aktualnie jestem w Polsce.

@Kri

Kri ja jestem w Polsce. Jeśli można to napisz informacje jak oceniasz te biuro i wgl?

animus
@Kri

Miałem jechać ale poczytałem że okropne warunki mieszkaniowe lub duże rotacje w pracy.

Sis

I jak, pracujesz juz?

Kri

Bardzo sie cieszę ja wybieram sie jutro do tej firmy czy Państwo jesteście zainteresowani spotkaniem sie i pojechania tam razem?( Do Pana ,,Gucio’’)

Sis

Nawet na produkcję komponentów, na montaż z branży automotive (podwykonawca do BMW)trzeba znać niemiecki. Do pracy w BMW przez jakąkolwiek agencję pracy, to tym bardziej przyjmują tylko z komunikatywnym niemieckim. Szkoda :/ Jesli ma ktoś jakieś info, kto przyjmuje bez języka, dajcie znać.

@Sis

Podpinam się pod temat. Ktoś z mazowieckiego też chce się tam dostać?

Dawid

Boetronic GmbH - BMW A.G. to bardzo dobra firma. Jak komuś nie po drodze z praca to ma problem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Boetronic GmbH - BMW A.G. - München

• Jak się pracuje w Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Zobacz opinie na temat firmy Boetronic GmbH - BMW A.G. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Kandydaci do pracy w Boetronic GmbH - BMW A.G. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boetronic GmbH - BMW A.G.