Boetronic GmbH - BMW A.G.

München

Opinie o Boetronic GmbH - BMW A.G.

BMW Dingol 2015-12-29 00:15
Ale z was ciołki.Jak....jak powtarzam się dostaniecie do Dingolfing BMW to się trzymajcie czym popadnie...Praca ciężka jak ktoś ma chory kręgosłup chleje albo mu się robić nie chce.Ja na trojce mam 2100,2200-teraz wybieraj ,ta praca to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba się wyalienować,albo zginiesz,jeśli nie masz tam znajomych bądź ostrożny,szczególnie wobec Polaczków,Ślązaki=chęć ,zemsta,podkładanie świń i kasakasakasa.Wyjątki się zdarzają.Podstawa język i dobre stosunki z Meisterem.Pozdrawiam OGL,OKR,OOL=śmierć na drodze,oby do Pragi.
benek 2016-02-03 14:43
ja pracuje w bmw Monachium i średnio na reke mam 1800eur
Mati 2016-03-04 10:13
Pierdoly opowiadasz straszne. Inaczej jak przez pośrednika się tam nie dostaniesz. Żadnego procentu nie biorą. Niejednokrotnie leiharbeiter zarabia więcej niż świeży stamwerker. Tyle, że nie przysługuje ci weinachtsgeld i urlabsgeld no i po za tym nie masz żadnych praw. Nie możesz być chory, a jak stwierdza, że cię nie potrzebują to tego samego dnia cie nie ma. To jest ta różnica, a w zarobkach nie ma aż takiej dużej.
Mati 2016-03-04 10:28
Bywały takie miesiące, że na trzeciej klasie wyciągnąłem 2500€ ale coś kosztem czegoś . To było latem bo festowcy chcieli mieć wolne i urlopy, a leihfirma musiała [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak przychodziła zima to jak debil siedziałem w domu i tracilem swoje godziny które sobie wypracowalem na urlop. Tylko po to jest leihfirma żebyśmy dymali kiedy nas potrzebują, a kiedy nie to mamy spieprzac.
Sandii 2016-04-14 11:51
Cześć. Jest tutaj ktoś kto pracuje w bmw ze śląska bądź opolskiego ? Raazem z koleżanką chciałybyśmy jechać do pracy do bmw. Jak tam z przyjęciami? jaka stawka? Wiekowa czy uzależniona od klasy?
Pozdrawiamy
Filip 2016-06-08 16:30
Słyszałem,że są przyjęcia obecnie na produkcję. Ciekawe jak to wygląda na dzień dzisiejszy z pracą tam,warunkami i znajomością języka itd. Ktoś się wybiera albo pracuję ?
Filip 2016-06-08 16:30
Słyszałem,że są przyjęcia obecnie na produkcję do BMW. Ciekawe jak to wygląda na dzień dzisiejszy z pracą tam,warunkami i znajomością języka itd. Ktoś się wybiera albo pracuję ?
Filip1 2016-07-06 14:28
Dopiero dziś to przeczytałem. Ogłoszeń typowo nie ma jeżeli chodzi o produkcję więc jest to wewnętrzna. Dowiedziałem się o tym wysyłając zapytanie na ich stronie i dostałem odpowiedz. Myślałem,że jest tu ktoś kto pracuję badz pracował i się wypowie. Pozdrawiam
Filip1 2016-07-06 16:11
Mają na stronie swojej oferty ale nie wszystkie jak widać więc warto zadzwonić czy zapytać meilowo. Ja tak zrobiłem jakiś czas temu. Chodziło mi o to bardziej,żeby ktoś się wypowiedział kto przez nich pojechał,pracował czy pracuje itd. Jak to w praktyce jest.
Filip 2016-07-07 14:08
Widzę,że nikt tu nie zagląda a szkoda. Kiedyś rozmawiałem o pracy na produkcji w Audi przez agencję Zeitm**n ale w porównaniu z Boetronic to ich oferta to padaka.
Fil 2016-07-07 15:40
Czytaj wyżej masz odpowiedz. Wejdz na stronę i masz obecne oferty możesz tez napisać na kontakt jaka praca Cię interesuję.
pechowy 2016-07-11 22:11
Radzę poważnie się zastanowić nad pracą przez tą firmę. Starałem się o nią kilka miesięcy, w końcu udało się, wszystko kolorowo się przedstawiało, Pan z danego biura pytał czy zdążę wszystko pozałatwiać- zwolnić się z pracy w Polsce, więc się zwolniłem. Po trzech dniach pracy okazało się, że zostaliśmy zatrudnieni tylko na okres jednego może dwóch miesięcy (niezależnie od tego, że w umowie zatrudnienie jest na 6 miesięcy), ponieważ likwidują tą część fabryki. Tak więc zostałem bez pracy w Niemczech jak i w Polsce...
biolog 2016-08-22 11:44
W mojm przypadku umowe mialem na miesiac pracowalem okey 4dni oo czym dowiedzialem sie ze bylem tylko na zastepstwo i ze ofert pracy narazie dla mnie nie maja Boeotrinic nie patrzecie na biuro tez z monachium jest biuro dobre hoffmann
Polak 2016-09-09 18:49
Wystarczy wjechać na,którykolwiek parking BMW i zobaczyć kto składa te auta,można wejść do fabryki każdego dnia jest kilka tur dla zwiedzających i zobaczyć kto tam pracuje,same wiochmeny z opolskiego,przez 5 lat nie spotkałem żadnego,ktory dobrze mówiłby po niemiecku.
Wymagania Boetronic w zakresie języka to czysty mit bo jakoś dostają prace zarówno Ci przez Boetronic,Aide,Loewe czy Cenis a potem jedyne co potrafią to nawzajem na siebie donosić i wchodzić w d... majstrom zmianowym.
Wiedzy w zakresie mechaniki ......?????
Jakiej wiedzy do zamontowania jednego lub dwóch elementów plastikowych bądź przykręcenia czegoś kluczem dynamometrycznym???
A opowiadają legendy o wykonywanej tam pracy.
Pracuje w BMW ale szczerze nie polecam mimo umowy na stałe.

Bo.
Nawet Deutsche Post płaci już od 14,70 i uwaga daje stałe umowy,bez problemu zarobicie tam 2200,- na jedynce plus dodatki i świadczenia których BMW juz od 9 lat nie daje nikomu do żadnej umowy,nawet jak pracujesz w cylindrach a nie "na werku".
Ślązacy czują się w tej fabryce Niemcami i wszem i wobec opowiadają jakimi są prawiwymi Niemcami i że Polacy to szkoda gadac itd itd.
Tylko zdania żaden z nich nawet po niemiecku napisac nie potrafi bez błędu i po pracy do passatów i do tej "okripnej" polski.
maciej 2016-09-09 18:53
A gdzie można znaleźć ogłoszenia o pracy z Boetronic GmbH - BMW A.G.? Może ktoś dać znać, jak je najlepiej śledzić? Jestem mocno zainteresowany pracą
Lukaszenka 2016-11-15 20:05
dałbym 4
ale mnie wyrzucili szybko to daje 3
:-(
Olek 2016-11-18 18:42
A wyrzucili cie za? i gdzie pracowałeś jeśli można wiedzieć?
Lukaszenka 2016-11-18 22:55
@Olek 2016-11-18 18:42:44

Pracowałem w Monachium w Werku na blachach
Przyszedł majster w piątek i powiedział że nie ma dla mnie pracy i podziękował mi za pracę
i koniec przygody.

Olek 2016-11-19 23:28
Witam, Lukaszenko a mozesz dac namiary na siebie jesli mozna, bo mialbym kilka pytan,
pozdrawiam
andrzej z mławy 2016-12-19 15:20
witam uważajcie na ta firme wielkie oszustwa zwerbował mnie zeitmann z polski umowe podpisywałem z BERTONIC nie płacą ,oszukuja, wymyslaja ,naliczają nie wiadomo za co kase pracowałem w euromaster w hamburgu praca cięzka jak grom ,jak coś to podpisujcie ,a potem będzie płacz jak ja ,pozdro
Wera_1 2016-12-28 11:53
Omijać!
Goral 2017-01-13 08:48
Witam,
Mam diswiadczenie 8 letnie na produkcji czy i w jaki sposob sie dostać
hanKA 2017-01-26 16:36
Jakieś argumenty?
marbi 2017-03-13 16:24
No cóż. Dodam swoją opinię bo miałem okazję posmakować pracy w Neutraubling k/Regensburga.
Agencja Loewe, jadę na pewniaka na stanowisko op. wózka widłowego, niemieckie papiery itp.
Efekt??kombinacje i machlojki Agencji, skutek taki że tydzień siedziałem na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez roboty a potem na odczep się pan wcisnęli mnie do obozu pracy o nazwie Rhenus. Robota pożal się boże, komisjonowanie tego szajsu dla BMW przez ponad 8 godzin. Ogólnie zarobek nieadekwatny do wykonywanej pracy. Mieszkanie znaleźli mi 30km dalej także nie polecam lub tylko dla wytrwałych.
WOW 2017-04-06 19:14
Jedna agencja pracy moze sprzedac twoja d*upe innej agencji pracy...
Wtedy zdzieraja po cichu wiecej kasy z ciebie.
Biznes jest na wszystkim....
Poszukujący pracę 2017-04-09 19:44
Jak się można dostać do pracy do firmy Boetronic ?
Czy jest może pośrednik w Polsce ?
Bayerische 2017-04-10 21:47
Witam jedzie ktos 18 Kwietnia do Dingolfing? Do mnie dzisiaj Niemiec dzwonil rekrutacja przez telefon, wszystko niby wporzadku sie wydaje. Pzdr
Nick 2017-04-19 20:12
No i jak tam w dingolfing? Ja mam jechać 2 maja. Napisz coś jesli możesz, jak atmosfera w pracy, mieszkanie itp.
Bayerische 2017-04-20 15:52
Witam dzwonili do mnie na 2 maja tez przesuneli mi date z 18 Kwietnia. Ale z tego co zrozumialem to mam przyjechac w przyszlym tygodniu juz wiesz cos moze wiecej?
Nick 2017-04-20 16:58
Z tego co ja zrozumiałem to mam być 2 maja na 4.30 rano w Dingolfing. Babka powiedziała mi, że będzie jeszcze dzwonić w przyszłym tygodniu i chyba poda dokładny adres gdzie mam przyjechać, bo do BMW nas nie wpuszczą od tak, wiec chyba do biura, do Boetronic trzeba będzie podjechać. Tam podpisujemy umowę, dostajemy strój roboczy, buty i do pracy. Tak ja to sobie wyobrażam. Trochę kijowo, jechać po nocy i jeszcze rano do roboty pół przytomny, no ale trudno.

Szkoda, że w Boetronic nie gada nikt po Polsku, bo łatwiej by się było dogadać.
Bayerische 2017-04-20 18:45
No to mniej wiecej podobnie zrozumialem, moj niemiecki nie jest az tak dobry ale jakos sie staram dogadac a skad mniej wiecej jedziesz?
Kajtek 2017-04-22 08:58
Witam

W jakim stopniu trzeba umieć język Niemiecki do BMW w Dingolfing? Czy biorą bez języka?
Bayerische 2017-04-22 14:42
Gniezno, a jedziesz swoim samochodem? Jestem ciekaw czy jakis transport jest z mieszkania do domu, bo ja bym wolal kupic auto na miejscu
Michael Scofield 2017-04-22 15:56
Rozmowa jest przez telefon po niemiecku, mysle ze komunikatywny wystarcza tzn. Musisz odpowiedziec na kilka pytan np. Jak sie nazywasz jaki masz zawod itp.
Nick 2017-04-22 21:19
Tak, jade swoim samochodem, taki był wymóg z ich strony. Transport z mieszkania do pracy i z powrotem masz sobie zorganizować we własnym zakresie. Oni tylko zapewniają zakwaterowanie, nic więcej.

Nie wiem czy to się opłaca kupować tam auto, musiałbyś je ubezpieczyć i zarejestrować a z tym może być problem. Pewnie na dłuższa metę się opłaca, ale na początku wchodzi tak głęboko w koszta to nie. Poza tym nie masz pewności jak długo tam porobisz. Wiesz jak to jest teraz...
kajtek 2017-04-24 09:27
Dzięki za odpowiedz może rekrutację jakoś przejdę. a jak później na miejscu pracy? Trzeba umieć język?
Ment 2017-04-25 08:44
Jakie pytania są zadawane przy rozmowie telefonicznej ?
Mirek 2017-05-09 21:26
Tam pracuja same smierdzace wsioki bez wyksztalcenia po liceum rybnym tepaki i ciecie No i jestes frajerem
Kuba 2017-05-18 15:09
Witam, o co pytają dokładnie na rozmowie telefonicznej . bardzo proszę o informację. Z góry dziękuje :)
Kuba 2017-05-22 23:16
?
robotnik 2017-05-23 00:11
chłopie nieprzejmuj się, biorą nawet bez jezyka. co do pytań to podstawy: jaki zawód i od kiedy jesteś dostepny. Niestresuj się bo poziomu niektórych pracujących tam ludzi to napewno nie przebijesz ;)
Kuba 2017-05-27 01:09
Rozmawiałem, z jakimś Polakiem i mówił że muszę umieć się z Majstrem dogadać nie? Ty tam robisz,daj kontakt jakiś do Siebie ;) !
Kuba 2017-05-28 20:51
?? :)
Edyta 2017-05-30 15:32
Czy ktoś może napisać o pracy szwaczek w dongolfingu ? Jest jakaś kobieta co tam prcuje przy produkcji tapicerki do Bmw?
Anonim 2017-05-31 11:54
Tu nikt nie chce odpowiadać; //
ALS 2017-07-09 21:57
MÓJ MĄŻ PRACUJE TAM 8 LAT.TO CIĘŻKA PRACA ALE DOBRZE PŁACĄ.TO CO PISZECIE TO NAIWNA GADKA DZIECIAKÓW.
Zainteresowany 2017-07-13 22:55
O której zaczynają się i kończą poszczególne zmiany w zakładzie BMW w Monachium?
Nik 2017-07-13 23:52
Pierwsza zmiana chyba o 5:30.

Zaczyna ktoś pracę w poniedziałek w Monachium?
M. 2017-07-15 02:14
5:45-14:45 ; 14:45-23:45(24:00)
Dominika 2017-07-24 09:35
@ALS a na jakim stanowisku pracuje? Jakie są wymagania na to stanowisko? Kto jeszcze pracuje w Boetronic GmbH - BMW A.G.? i mógłby się podzielić wrażeniami ?
Zostaw swoją opinię o Boetronic GmbH - BMW A.G. - München
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boetronic GmbH - BMW A.G.