Opinie o Europrofiparkett (działalność zakończona) w München

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Europrofiparkett (działalność zakończona). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europrofiparkett (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europrofiparkett (działalność zakończona) w München

Oszukanyprzezbednarkow Nowy wpis

Znam co najmniej 30 osob ktore pracowaly u tego oszusta i zadna z nich nawet jego brat nie poleca (chodz to bardzo delikatne slowa.. czytaj " trzymaj sie z daleka od rafalka ,żonki i andrzejka!!) Chodz przed jego bratem "marcinek-lovelas-marynarz" -co port to nowa żona i dziecko, tez by ostrzec, tyle tylko ze kobiety!!! Ps. Na dzien dzisiejszy nie maja jego pracownicy kontaktu z nim...tylko utrudniony kontakt z żona....moze go zamkneli w koncu! Tatus w Pl. Firma nie istnieje. J...ć bednarkow!

Ewelina Nowy wpis

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

zygmuntcichon@wp.pl

Panowie powiem wam tylko tyle pracowalem prawie 7 lat i nawet papierów z dysyplinarnym zwolnieniem nie mam mimo że na okrągło coś podpisywalem jak chcecie jest kontakt pan huber de parkett Niemiec który wam wszystko powie na temat Pana Rafała był on glowym zleceniodawca Pana Rafała zadzwoncie do firm polskich z pakietami w Niemczech każdy tego pana zna życzę owocnej współpracy

Xxx Nowy wpis
@zygmuntcichon@wp.pl

Witam Ma Pan jakies konkrety odnosnie firmy huber. Pozdrawiam

tY bEDNAREK wiesz KTO !! Nowy wpis
@zygmuntcichon@wp.pl

To jest zwykly oszust TAK oczywiscie stala ekipa jest ale do konczenia pracy po oszukanych i wysłanych do domu ludziach . rAFAEL razem z pania bEatką to zwykłe frajery co oszukuja Polaków w niemczech :) Niepozdrawiam

Xxx

Nie odpuszcze !!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Europrofiparkett (działalność zakończona) spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
zygmuntcichon@wp.pl

Czemu są kasowane wypowiedzi prawdziwe

zygmuntcichon@wp.pl

Ludzie wiecie co piszecie pa

zygmuntcichon@wp.pl

Co ty powiesz firma super

Najlepsza firma świata

mm

tyle tutaj roznych opinii, moze niech pracodawca i szef tej firmy sie wypowie, zyby mozna bylo to wszystko skonfrontowac i porownac

Darek

Nie wiem co jest grane niby tak tutaj narzekacie na firmę Europrofiparkiett a na innych forach piszą co innego i tez rozmawiałem z innymi ludźmi co pracują w tej firmie.Gdzie się wypowiadają ze są zadowoleni z pracy,i mieszkania a przede wszystkim z kasy ktora jest rozliczana do końca pod warunkiem ze praca jest skończona tak jak powinna być(bez reklamacji) to co mam informacje od paru osób szef firmy nie toleruje pijaństwa i reklamacji czyli fuszery na budowie bo wtedy nie rozliczy wypłaty do końca ale tez nikogo nie puścił bez kasy do domu choć nawet to był pijak zawodowy czy pracownik bez doświadczeń dlatego wybieram się od nowego roku Pozdrawiam Darek

Darek

Witam do mario@ pracuje do tej pory i nie mam problemu z płatnościami to co wiem Firma już nie przyjmuje ludzi tylko jest stała ekipa od dawna .Co mogę Się wypowiedzieć to jeździłem na parę butów gdzie były reklamację po innych osobach

Europrofiparkett (działalność zakończona)
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.

Europrofiparkett (działalność zakończona)