Opinie o Boetronic GmbH - BMW A.G. w München

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Boetronic GmbH - BMW A.G.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Boetronic GmbH - BMW A.G. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boetronic GmbH - BMW A.G. w München

bronson79

Witam, jaka jest szansa się dostać do bmw monachium, czy będą w tym roku jakieś przyjęcia?

szu

Tutaj masz calego bloga o pracy w bmw przez boetronic: (usunięte przez administratora) Nie jest idealnie ale da się zarobić

sebastian99932

Pracuje juz w betronicu 4lata i powiem tak: oszukuja na godzinach, umowy od pol roku nie widzialem na oczy, placa najnizsza krajowa, jak wezmiesz sie za jakas gorsza praca to juz innej ci nie daja nawet jak maja bo nikt inny tego nie chce robic udaja ze nie ma innej pracy kiedy sam slysze jak do MAN, BMW, BDW codziennie kilku nowych przychodzi. Jezeli sie robi w bmw robilem tam 3lata to bylo wszystko ok

Pablo

Witam, a są jakieś testy sprawdzające znajomość jęz. niemieckiego gdy rekrutują do BMW?

Był I Widział

Pomijając fakt ze 95% polaków którzy tam pracują to wieśniaki(nie obradzając ludzi którzy mieszkają na wsi) z opolskiego(poznałem kilku normalnych) to praca jest ok jeżeli chce się pracować, największy minus- brak możliwości rozwoju no chyba ze sie liże dupe majstrów co niestety notorycznie robią tam pracujący Polacy. Polak chce wygryźć polaka więc na jakąkolwiek pomoc z ich strony bym nie liczył.

BT

Robie w Dingolfing od poltra roku, przez Boetronic. Realia w porownaniu do tego co opisujecie o Norymbergii bardzo sie różnią. Przyjechałem tu z mysla znezienia pracy. Bewerbowałem sie przez 3d i w kilku firmach i po 2 dniach rozdzwonily sie telefony. Mogłem wybierać w oferach pracy. Oczywiście wybralem tam gdzie najwięcej placili. Dostalem sie do logistyki na Werk 2.4 i okazalo sie ze chyba lepiej nie mogłem trafic. Boetronic tutaj to slidna filia. Pracuje tam nawet jeden polak. Nigdy mnie na kase nie rabneli. Jak cos nie pasowalo to jedna wizyta i sie wyjasnialo. Ze np. niedopilnowalem kwesti urzedu skarbowego. Teraz zaczynaja przyjmowac na stałe do BMW bo duzo ludzi w tym roku idzie na emeryture.

polak
@BT

Kolego, że tak zapytam na forum. Z tym przyjmowaniem do BMW to pewne? Bo póki co oferty takiej nie mają, a szukam głównie do tej fabryki gdyż mam doświadczenie.

Karlo
@BT

KOlego mozesz podac mi swojego e+maila

kolego
@polak

tez pracowałem w Playmobil, stawka 9,07 za godzine na wozki i dodatek za przepracowany dzien 7,5 euro netto dziennie, wszystko sie zgadzało wszystko było ok, wypłacone nadgodziny, umowa z firma na 151,9 godziny a reszta szła na zeitkonto, problem ze stuerklasse 6 ludzie tam mieli ale to mozna szybko naprostowac przez steueramt, idziesz tam zgłaszasz, że dostałes na papierku klase 6, dostajesz dokument, że jestes na 1 a oni dodatkowo dzwonia do firmy i wyjaśniają wszystko :) ale wszystkim i tak tam cos nie pasowało, w tamtym rejonie to jedna z lepszych fabryk i kazdy chciał sie tam dostać, ale ludziom z Polski i wszystko nie pasowało jak w każdej firmie gdzie pracuje i są Polacy, jakoś nikt miejscowy nie marudzil tylko cieszył sie, że ma prace, przestanie jezdzic do Niemiec za chlebem tylko zacznijcie tam żyć, wtedy będziecie szczęsliwi

kosir

witam, jak to jest z tym BMW? Dobra to robota?

kosir

witam, jak to jest z tym BMW? Dobra to robota?

andreas028

Witam, jakich pytań mogę spodziewać się podczas rozmowy o prace na wozkach w digingolfie?

benek
@andreas028

ja pracuje w bmw Monachium i średnio na reke mam 1800eur

mich

Witam, mam takie pytanie. Otoz teraz bede konczyl studia inynierskie mechanika i budowa maszyn, niemiecki znam dobrze, chcialbym przeprowadzic sie razem z żoną i zamieszkac na stale w Niemczech. Prosze mi powiedziec, ale tak bez sciemy ile jestem w stanie zarobic w BMW? pytam, bo nie chce sie pozniej niemilo zaskoczyc. pozdrawiam :)

olas

A jaki ssytem godzinowy panuje w BMW?

Pyzdra
@olas

Sami jedziecie pchacie na miejsca , i narzekacie. Biorą tam byle kogo zamiast fachowców po inżynier mechanik technik mechanik. Chodzą na imprezy , palą papierosy, piją piwo , wino , inne szukają kobiet do łóżka. Nie bierzcie więcej takich pracowników, Dresiarze z blokowiska , i wyrostki niech nie jadą do Niemiec bo wstyd za nich nic nie umia tylko stoją , i chodzą pracownicy.

realista 2

troche sie rozpędziłeś z tymi 2500e po odliczeniu życia. realne jest 1400e przy skromnym życiu tu w dingolfing. chyba że jest się na steuer klasse 3 i ma się trójkę dzieci w Polsce to wtedy może i 10tyś zł wyciągniesz przez boetronika w bmw. pozdro firma nie jest zła robię przez nią juz 2,5 roku teraz nikogo nowego z tego co wiem to do bmw nie przyjmują gdyż ludzi pozwalnianych z monachium przyjmują do dingolfingu i to chyba na zdrowy rozsądek dla nich lepsze niż przyjmować nowych.

mariusz

Firma jak najbardziej godna zaufania i polecenia. Pracuje w niej wielu moich znajomych jak i ja sam sporo w niej przepracowałem. Jeśli chodzi o Pana (usunięte przez administratora)to mogę powiedzieć że naprawdę spoko gościu. Pozdrawiam i polecam

dawidek

Nie mieliście tam swojego opiekuna Einsatzleiter? pracuje z Boetronic w Stuttgart w magazynie i przynajmniej raz w tygodniu jest opiekun w firmie, pyta czy wszystko gra, jesli cos sie nie zgadza to jade do biura albo dzwonie do niego i sprawy sa zalatwiane raz dwa. Ale pewnie pare osob które były tam poimprezowaly i nie poszlo sie do pracy, a potem pretensje ze zwolnienie i wyplata sie nie zgadza.

tomasz.sz********

Witam nie polecam nikomu współpracy z firmą Boetronic GMBH w szczególności z firmą w Norymberdze!!! Oferują wysokie stawki, które nijak się mają do otrzymywanej wypłaty netto. Będą mydlić Wam oczy jaka to wspaniała firma, a z wypłatą oszukają twierdząc, że mają błąd w systemie. Ja i około 50 ludzi się o tym przekonaliśmy na własnej skórze. Np. za 168h pracy "zarobiłem" netto 600 Euro, przy stawce 9,07/h 2 tyg i 9,58/h 2 tyg, posiadam 3 klasę podatkową! Jeśli będziecie chcieli odzyskać pieniądze nikt się nie odezwie. Omijać to złodziejstwo bardzo szerokim łukiem! Mój email: tomasztobor89@o2.pl

tomasztobor89@o2.pl

Niestety po pierwszym połączeniu telefonicznym, już też nie odbierają... To jest taka polityka firmy. Przekonaliśmy się o tym osobiście i przestrzegamy, aby inni się nie dali nabrać. Pozdrawiam

Koli

A Ty chyba w biurze pracujesz ze sie tak burzysz Katarzyno S. jestes taka sama jak oni i wciskasz te same sciemy bo za to ci placa (mam na mysli te slawne biuro z Norymberga)

marlena

To jest Cwaniactwo ta firma Boetronic nawet na mejle esemesy nie odpowiadajom dalej majom Polakow za nic

gomez

z Poznania ? nie daleko ale wybacz nie pamietam nikogo z Poznania chyba ze z biura z Poznania

Playmobul

Gdzie te 1800???? W biurze w Norymberdze drugi miesiąc w wala nas robią z klasa podatkowa zamiast 1 jest 6 i ciagle mydła oczy , ze niby pomyłka i w następnym miesiącu wyrównają i za miesiąc powtórka. Z 30 osób ściągniętych z Polski zostały 4 pierwsi zwolnienie juz po dwoch tygodniach....nie polecam

gomez
@Playmobul

To prawda walom równo w Norymberdze cwaniaki jak cie nie zrobiom tak to tak i nie prawda z jezykiem ze musisz znac kali jesc kali pic i jest dobrze ale ludzi posłuchajcie robiom ludzi na wyplatach strasznie warunki mieszkaniowe fatalne nie ma ze kobieta meszczyzna pozatym zycie tanie wcale nie drogie jest

pOz
@Playmobul

cala prawda. jestem z Poznania. pewnie mnie kojarzysz. pozdrawiam.

Przemek
@pOz

cala prawda z tymi patałachami z Norymbergi

on1993

Panowie, Panie dajcie namiary jak dostać się do pracy w BMW, język podstawy, wykształcenie kierunkowe. Proszę o kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Boetronic GmbH - BMW A.G. - München

• Jak się pracuje w Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Zobacz opinie na temat firmy Boetronic GmbH - BMW A.G. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Kandydaci do pracy w Boetronic GmbH - BMW A.G. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boetronic GmbH - BMW A.G.