Opinie o Boetronic GmbH - BMW A.G. w München

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Boetronic GmbH - BMW A.G.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Boetronic GmbH - BMW A.G. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boetronic GmbH - BMW A.G. w München

felo

firma zasługuje na ocenę 4 kiedyś było lepiej,teraz obcinają dodatki, osoby w biurze niezbyt chętne do pomocy ( świński blondyn) można liczyć na 1800e steuer klasseI 250e kosztuje mieszkanie więc ogólnie nie jest źle.

tomasztobor89@o2.pl

Słuchaj nie wiem dlaczego wypisujesz takie bzdury, ale to świadczy o tym, że nigdy nie miałeś nic wspólnego z firmą Boetronic. Chyba, że wysyłasz do nich ludzi do pracy to by wiele tłumaczyło...

polak
@tomasztobor89@o2.pl

Witam. Pracowałem 3 tyg. w Boetronic w Norymberdze. Praca znaleziona przez Zitmann w krakowie. Miejsce pracy do Playmobil. Klasę podatkową załatwiłem sam. Mieszkanie również ale słyszałem jakie warunki są skandaliczne, nawet piwnica w jednym pomieszczeniem w 3 osoby. Ogólnie za 3 tyg pracy po 8 godzin dostałem ponad 700 e, a kiedy praca się kończyła szukali jeszcze przez dwa tyg czegoś dla mnie. Ogólnie wypłacili się ze wszystkiego, również z nadgodzin.

Michal

Witam Akualnie mieszkam w Niemczach i poszukuję tu pracy , tak czytam o tym BMW i wydaje mi się że praca jest godna uwagi . Czy mógłby ktoś podać jakieś namiary na Aplikacje lub bezpośredni kontakt do jakiegoś biura bądź kordynatora ? Fashionwro@gmail.com

ślonzołk

H7 rauss

Piiteer

To jedyny i konkretny gosciu w tej firmie zawsze we wszystkim chetnie pomoze nawet na odleglosc da sie znim zalatwic problemy z mieszkaniem czy praca Naprawde wporzadku gosciu

Goral
@Piiteer

Witam, Mam diswiadczenie 8 letnie na produkcji czy i w jaki sposob sie dostać

checkman

Co mozecie powiedziec o firmie "olmi" Oliwer Mikus? kojarzycie goscia, to jest ktos z boetronic? ktos juz pracuje w niemczech dzieki jego posrednictwu? ktos cos w ogole jest w stanie mi o tej firmie i tym czlowieku powiedziec??

XXXX

hehe smieszne te opnie tu sa :D Do Boetronic przez agencje pracy... A Boetronic to nie agencja?? (usunięte przez administratora)

WOW
@XXXX

Jedna agencja pracy moze sprzedac twoja d*upe innej agencji pracy... Wtedy zdzieraja po cichu wiecej kasy z ciebie. Biznes jest na wszystkim....

Mika

Chcialabym sie dowiedziec czy są już przyjęcia do bmw?

anka

A kto wybiera się do pracy do Niemiec, będąc ciemnym z języka? haha śmiechu warte...

G.

Czesc.Szukam teraz pracy tu na miejscu w niemczach i pytalam w Boetronic w Dingolfingu i odrazu powiedziali ze przyjmuja tylko ludzi ktorzy umia niemiecki

Bera

Powielam pytanie, jak dostać się do firmy Boetronic? Jak wygląda sprawa z językiem niemieckim?

gomez
@Bera

szukaj firmy zeeman kraków oni rekrutujom ale tylko w bmw jest fajnie bo reszta prac porazka jezeli chodzi o zarobki i mieszkanie

Stanisław12

A jak się dostać do firmy Boetronic? Proszę o namiary. Byłbym bardzo wdzięczny.

bobik

Obecnie pracuje przez ta firmę trafilem tam zupelnie przypadkowo ale jestem bardzo zadowolony po 4 miesiacach minimalnie dostalem 2080€majac 4 dni wolnego wszystko jest jasne proste i jak najbardziej polecam i pozdrawiam durnych ortofobow bo nikt nie wchodzi na fora by uczyc sie poprawnej pisowni

jendrek290
@bobik

słyszałem wiele dobrego pracując w dingolfing i interesuje mnie podjęcie pracy w tej firmie nie ważne w jakiej miejscowości mam doświadczenie nabyte na montażu w Skodzie jak również uprawnienia na wózki i suwnice ale preferował bym montaż jendrek290@gmail.com

@bobik

Bobik. Chyba zapłacili ci za taką opinie. Te 2080 to może za dwa miesiące??Znam osoby tam pracujące.Policz 9,22 x 160 godzin, tj 1475,20 brutto. Może wiec uświadomisz rodaków że warto wyjechać od POpaprańca TUskowego.

student
@Realista

Witam serdecznie. Pracowalem przez ta firme w zeszlym roku jako student i chcialem zapytac skad te 9,22?? Moze pracowales w firmie ktora produkuje czesci do bmw to owszem sa nizsze stawki ale w samym bmw obowiazuja inne umowy i w zeszlym roku stawka godzinowa byla 13,80 w tym roku znajomi mowili ze znowu dostali podwyzki.

Ona

a jak to wyglada z językiem ? trzeba umieć dobrze?

mati

a jaki jest numer kontaktowy do boetronica albo do monachium

MolaQ

nie wiem gdzie mieszkasz w Polsce, ale załóżmy że w białymstoku i masz tam 1700 km, to warto zainwestować 170e ! Boetronic placi regularnie, placi dobrze, polecam !

Realista

KOLEGO kogo chcesz nabrać. Skąd znalazłeś 1800. Przecież to bzdura, kiwają i nie dają tego co obiecują. Może napiszesz w jakiej formie wychodzi taka kwota, z jakich elementów?

orzełek1982

Powiem tak. Czy jest cięzko? Raczej nie, to tez zalezy na co sie dostaniesz, ale zdrugiej strony chodzbys niewiem na co sie dostal to i tak bedzie lzej niz u nas a zarobisz tez 4 razy tyle co u nas bo zarobiki zaczynja sie od 1800euro na reke za miesiac, to zalezy czy jestes kawalerem czy masz rodzine , dzieci. pozdrawiam i powiem ze warto

Klaus

Podłączam się do pytania... Niech ktoś powie jak się pracuje w bmw przez boetronic? Czy bardzo cięzko jest? Czekam na odp, dzieki..

@Klaus

Uważaj, co podpisujesz, bo po miesiącu zmienią ci umowę na inną, pomniejszoną.I będziesz szedł do sądu. Kiwają jak niektórzy u nas...

tomektroll26

ma moze ktos namiary na firme jakis kontakt albos cos bylbym bardzo wdzieczny

Zostaw merytoryczną opinię o Boetronic GmbH - BMW A.G. - München

• Jak się pracuje w Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Zobacz opinie na temat firmy Boetronic GmbH - BMW A.G. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boetronic GmbH - BMW A.G.?

Kandydaci do pracy w Boetronic GmbH - BMW A.G. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boetronic GmbH - BMW A.G.