Opinie o Dorel Polska Sp zoo w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dorel Polska Sp zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dorel Polska Sp zoo o rekrutacji.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dorel Polska Sp zoo w Chorzów

Karolina Nowy wpis

Czyli firma sprzedaje foteliki dziecięce ? Gdzie można ich znaleźć stacjonarnie ?

Paulina

@zainteresowany, wcześniej też odnosiłam się do tego stanowiska i pytałam o warunki pracy ale niestety nikt się do tego nie odniósł. Może teraz skoro pytają już dwie osoby, ktoś odpisze i poda warunki proponowane przez Dorel Polska Sp zoo? Jaka jest podstawa, premie, auto, paliwo, itp.?

Grzegorz Nowy wpis
@Paulina

Z tego co wiem, to mają już komplet a i chętnych było wielu. Warunki tak jak napisałaś, wszystko jest. Branża dosyć fajna bo dzieci się rodzą, wózki i foteliki potrzebne. Znam jednego ph i sobie chwali, parcuje tam od początku jak firma powstała czyli 6 lat. Czyli musi być ok.

oczko

Bardzo słaby pracodawca, brak przepływu informacji, słabe płace, brak jakiegokolwiek socjalu, brak podwyżek bo podwyżki rzedu 10,00 zł to śmieszne. Zarządzanie bardzo słabe ( niekompetencja wszechobecna) . Z czym spotkamy się u tego pracodawcy - po pierwsze z wszechobecną głupotą , nieżyczliwością , utrudnianiem każdego działania , (usunięte przez administratora)

kora
@oczko

To co napisano ,sama prawda , tyle niekompetencji co w tej firmie to mało gdzie, kierownik marketingu po podstawówce, itp

Paweł Nowy wpis
@kora

To chyba piszesz o nie tej firmie. Najpierw pojedź tam, są już w Sosnowcu od 2015 i sam zobacz. No chyba, że masz wgląd w teczkę osobową kierownika marketingu, ale wątpię.

Uszanowanie, czy mógłby ktoś powiedzieć jakie warunki oferuje firma dla przedstawicieli handlowych? Dostałem zaproszenie na rozmowę. Fakt, dziwna trochę, bo kontakt mailowy, a nie telefoniczny, ale nie będę narzekał. Poproszę o szczegóły osoby, które znają konkrety. Dziękuję.

nick Nowy wpis
@Zainteresowany

to chyba dobrze że zaproszenie przyszło oficjalnie , emailem. wydaje mi się, że to bardziej profesjonalnie niż przez telefon, gdy nie zawsze jest możliwość rozmawiać spokojnie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dorel Polska Sp zoo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Paulina

Teraz są aktualne oferty na ph-owców w Dorel Polska Sp zoo, @jako, więc nie ma tutaj tylko stanowisk, w których wymagana jest tylko i wyłącznie praca fizyczna? Dodając opinię warto sprecyzować na jakim stanowisku odbywało się zatrudnienie, tak żeby każdy mógł wiedzieć, czy może znaleźć pracę dla siebie.

Jako

Tyle osób co tam pracowało a juz nie pracuje to ...pracę ręczne i tylko ręczne ,kręgosłup pęka w szwach od dźwigania,masz siły jak koń to spróbuj swoich sił! Zarobki bardzo słabe!

@qwerty, będziesz aplikował?

ylia

Super, że jest wypłata terminowa, bo każdego cieszy to, że relacje odpowiednio przyczyniają się do sukcesu w firmie.

miki
@ylia

Ty masz chyba pokręcone w głowie , terminowa wypłata to nie przywilej pracownika , lecz obowiązek pracodawcy. Szanuj się trochę .

qwerty

Czy ktoś może powiedzieć jak wyglada praca w tej firmie na magazynie ??

Pampalini
@qwerty

Firma przeprowadziła się do Sosnowca na nowoczesny magazyn, ludzie są w porządku jeśli pracujesz a nie ściemniasz.Zarobki są w porządku jak na magazyn. Z kierownictwem idzie się dogadać i idą człowiekowi na rękę w miarę możliwości.

max

dziwny pracodawca - albo źle szukam nie widzę strony internetowej a chciałbym zobaczyć czym handlują, czy będzie z czego prowizję ukręcić możecie coś podpowiedzieć?

tomi

1900 netto to naprawdę jest zarobek "super" jedź człowieku do byle kraju trochę na zachód i dostaniesz dużo więcej , zobacz jakie ceny są w Polsce i zobacz co za te 1900 kupisz. Zacznij tam pracować i za 1/2 roku napisz to samo , ja tam pracowałem i takiego bagna nie widziałem . Sam się przekonasz , a opinie typu Martynka to wsadź miedzy bajki to pomyłka przyrody - Martynka.

Bob

Dziś dostałem właśnie zaproszenie do pracy i mi to tak zaproponowano w sosnowcu - 1700 na okres bez uprawnien na wózek z uprawnieniami 1900 zł netto praca 8-16 bez nadgodzin i bez weekendów . Zapewniał mnie ktoś bo nawet nie wiem czy to był kierownik że nie pracuję się w święta itp.. . Nie jest to złą ofertą

poligoniok

No ciekawe opinie o firmie tylko czy są do końca prawdziwe. Byłem na rozmowie i wcale takiego wrażenia nie sprawia; po rozmowach z pracownikami (bez osoby z kierownictwa) nie widzę zasadności powyższych wpisów. Pensja lepsza niż u innych choć szału nie ma... mogło być lepiej

teuta

A Tobie Martynko pomyliły się fora, na tym piszemy opinie o pracodawcach, a nie kto jest czyją mamusią i w jakim sprzęcie wozi swojego Piotrusia.

Pollack

Martnka90, pomyliłaś chyba mobbing z hejtem. Mobbing dotyczy gnębienia pracowników moja droga. Strzeliłaś z tym tekstem i Piotrusiem jak łysa blondynka warkoczem o kant kuli.

staś

Kiepski pracodawca, słabe płace, brak możliwości rozwoju, częsty mobbing ze strony kierownictwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Dorel Polska Sp zoo - Chorzów

Dorel Polska Sp zoo