Opinie o Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o. w Warszawa

Była pracownica

Dla mnie było to fatalne miejsce pracy. Zgadzam sie z tym co pisza inni. W tej firmie są ciągłe zmiany decyzji, toksyczna atmosfera, zestresowane kierowniczki, pani dyrektor która głośno komentuje nie tylko pracę pracowników, oczywiście krytycznie, jak i zarząd, właściciela. Nie wiem, jak ktoś tak negatywnie nastawiony do miejsca pracy może być kierownikiem. Z tego co wiem to dużo osób zwolniło się z powodu złej organizacji pracy i fatalnej atmosfery. Ja z całą pewnością. Plus to fajne relacje między zespołami i dobra lokalizacja.

@Pielęgniarka

Jak obiecali te podwyżki to ile one miały mniej więcej wynosić? Czy będąc zwyczajnym pracownikiem można jakoś zasłużyć na bycie wybrańcem, jeśli tak to co trzeba zrobić? Tajemnica jest odnośnie czego, wielkości wynagrodzeń?

Looool Nowy wpis

Praca trwała miesiąca - zwolniłam się - na szkoleniu było miło ale się skończyło szybciutko - (usunięte przez administratora) Pracowałam na call center. Prowadziłam rozmowy i powiedziałam głośniej bo w biurze było serio głośno. I już ze jestem (usunięte przez administratora)i nie profesjonalna. Nie zapamiętałeś czegoś już poniżanie. Nie możesz iść na przerwę bo koleżanka co pracuje dłużej musi teraz i często siedziałam bardzo Głodna. Pacjent cię wyzywa trudno zero reakcji. Ja płakałam w tej pracy codziennie z bólu jaki dawali mi współpracownicy. Zakazano mi picia mleka bez laktozy które było tam dla „pracowników” jak się okazało jest dla lekarzy a nie dla mnie. 2023 rok był i nawet mleka nie było- dostałam za to opieprz. - rotacja. Byłam na szkoleniu z innymi trzema osobami. No cóż jedna została dziewczyna tam. Ja i dwójka pozostałych nie wytrzymaliśmy. - lekarze którzy krzyczą, wyzywają i cię poniżają. - biuro. Ahh biuro. Nie było klimatyzacji przy upale 30 stopni. Otwarte okno przy ruchliwej uliczce pomiędzy blokami. Biuro na przeciwko bloku gdzie ludzie na nas patrzyli. Takie warunki. Rozwalona kuchnia. Nie sprzątający po sobie ludzie. Sprzątaczka co się brzydziła (usunięte przez administratora) wynieść. SPRZĄTACZKA XD - strój roboczy. No cóż koszula która się rozwalała i się w niej gotowało. - jak się zwolniłam okazało się że już się ze mnie śmieją, wyzywają i się cieszą że mnie nie ma. BRAWO wykończyliście kolejna osobę. Potrzeba wam gratulować ? - śmieszne pieniądze. To tragedia na pełen etat a zarobione w trzy tygodnie 800 zł. No sory XD. Praca w zespole (usunięte przez administratora)wrednym i poniżającym. Zniszczą cię jak mogą a żeby poczuć się lepiej. Zero wsparcia, nikt nie pomoże. Kierowniczko zamykające się w biurach bo nie chcą ci pomóc. Pracują tam same kobiety. Bardzo dziwne miejsce. Pacjentów też nie szanując chyba że płaci ci 10 tysięcy za operację. Ciągle system walił nie dało się pracować. Stanie na zmywaku na call center bo ktoś nie sprząta. Smród w biurze od (usunięte przez administratora) i jedzenia w zlewie. Na moje pytanie czy zdarza się że operacja się nie uda, dostałam odpowiedź „codziennie, każda operacja się nie udaje” gdzie większość jest prywatnie i to za duże pieniądze. Zmarnowany czas. Praca bardzo nie miła. Nie polecam

były pracownik Nowy wpis
@Looool

A ja się nie zgadzam z tą opinią. Faktem jest, że trzeba było przyswoić ogrom wiedzy, aby bez problemu porozumiewać się z pacjentami. Trudno było liczyć na pomoc osoby, która w tym samym czasie rozmawiała przez telefon z pacjentem, dlatego nie zdziwiłaby mnie irytacja kolegi/ koleżanki, który musi pracować za siebie i za kogoś. Materiał na szkoleniu był przygotowany mega skrupulatnie, a kierowniczki zawsze służyły pomocą, dlatego nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby zapomnieć informacji, które dostał też w formie ściągawek, a podczas szkoleń miał pełne prawo do robienia notatek. Poza tym pamiętam, że koleżanki z recepcji i call center (te starsze stażem) zawsze mi pomagały. Co do wynagrodzenia.. 800zł???? Osoba pisząca tę opinię musiała siedzieć non stop na zwolnieniu lekarskim. Wynagrodzenie było bardzo satysfakcjonujące, a szczególnie możliwość rozwijania się i próbowania nowych obowiązków, wiążących się zawsze z podwyższonym wynagrodzeniem. Po zwrocie " SPRZĄTACZKA" widać, że osoba pisząca tę opinię także nie szanuje swoich kolegów/koleżanek z pracy. Ja nigdy nie doświadczyłam "chamskiego" zachowania ze strony swoich przełożonych lub koleżanek. Atmosfera była sprzyjająca, a w sytuacjach nerwowych szybko wyciągano do mnie pomocną dłoń. Przerwa była kwestią do dogadania. Niestety staraliśmy się, aby pierwszeństwo miały osoby, które przychodziły na 7, ale zawsze istniała opcja zjedzenia kanapki, nawet między telefonami. Czego się spodziewać w centrum miasta od budynków? hmmmm... Odeszłam, ponieważ musiałam wrócić do rodzinnego miasta. Miło wspominam ten czas oraz pożegnanie, gdzie wszyscy byli bardzo mili i zapewniali, że zawsze mogę wrócić. Ale może chodzi o przysłowie " Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"..? P.S. codziennie piłam kawę z mlekiem, co prawda nie było to mleko bez laktozy, ale zdarzała się być przygotowana przez kierowniczkę, co było bardzo miłe :)

@Looool

Hejka, a to szkolenie to jak wyglądało? Chodzi mi o to, czego tam uczyli, kto prowadzi takie szkolenie, ile czasu to trwa? Jakie takie szczegóły jakby ktoś mógł podać.

Teresa
@Była pracownica

Co to jest toksyczna atmosfera? Szkodliwe macie? Trochę mnie zadziwiają takie określenia.

@Teresa

Serio pytasz, co znaczy toksyczna atmosfera? Poczytaj więcej komentarzy, wszystkie są prawdziwe. Nie bez powodu jest taka rotacja na recepcji.

@Była pracownica

Może po prostu trudno jej w to uwierzyć, dla mnie też jak czytałam to wszystko jakieś dziwne się zdawało. wiadomo w sumie jak to na dzień dzisiejszy jest? wszystkie stanowiska zajęte?

zażenowany
@Barbara

jestem zażenowany tymi obronnymi komentarzami tutaj. Firmą już dawno powinna zająć się inspekcja pracy, ale byli pracownicy siedzą cicho, szef ma prawdziwy dar straszenia i zniechęcania do tego. podczas pracy ciągła kontrola, obgadywanie, pouczanie i niegrzeczne wytykanie błędów na forum innych pracowników typu "jak nie wiecie jak to się robi to może wrócicie do przedszkola?" "jak sami zapłacicie to się nauczycie"albo określenia "jesteś chory/głupi". to na prawdę miejsce które jest przykładem jak nie powinna wyglądać praca. Dla szefa liczą się tylko zdjęcia z gwiazdami i ich wpisy w social mediach, i autografy, za co są leczeni za darmo. Nawet jak nie są zadwowleni to wpisy i polecenia lecą. radzę omijać szerokim łukiem, niekompetencja jest porażająca, a pracownicy poniżani

Pielęgniarka
@zażenowany

Uważam że zasługuje na równe traktowanie. Niestety tutaj są lepsi i gorsi. Obiecywanie podwyżki od dawna, np takiej której można się potem wypierać. Dawanie podwyżki wybrańcom. Wielka tajemnica. Obgadywanie i knucie za plecami. To jest toksyczne miejsce pracy. Nie wiem czy to kwestia odpowiedniego podlizywania się czy "pleców" ale jeżeli to się nie zmieni to odejdę.

@Pielęgniarka

Mali

Skoro jest rotacja na recepcji to gdzie się podziały ogłoszenia o pracę? Przecież na wolne stanowiska szpital musi kogoś zatrudnić? Jestem zainteresowana pracą na recepcji i sama chciałabym sprawdzić jak z tą atmosferą na własnej skórze. Rozumiem, że wymagana jest znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym a inne wymogi? Jakieś widełki mógłby ktoś zareprezentowac?

Praca

Koszmarna rozmowa rekrutacyjna! Odradzam bardzo nawet samego wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, to była najgorsza rozmowa jaka kiedykolwiek przeszlam. Aplikowalam na stanowisko recepcjonistki. Na rozmowie Pani, która patrzyła na mnie z góry do dołu, bardzo niesympatyczna, z brakiem minimalnego uśmiechu na twarzy…tak drętwej rozmowy nigdy nie odbyłam!!! Rozmowa trwała 3 minuty, Pani prawie o nic się nie spytała (najwidoczniej już jej coś nie odpowiadalo), po czym pare dni później dostaje wiadomosc ze nie przeszłam do kolejnego etapu, bo nie mam znajomosci języka angielskiego…a moja znajomość języka angielskiego to jest mocne C1 (co było tez wpisane w CV)… nieporozumienie a nie firma. Okropne doświadczenie

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Asystent ds. Obsługi Klienta.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Maria

Centrum Medyczne mml - z mojego krótkiego doświadczenia w firmie, odradzam pracę w back office. Bardzo fajne dziewczyny pracujące na recepcji oraz call center (choć jest rotacja), wspaniała lokalizacja (tuż przy metrze świętokrzyska), brak nadgodzin... tyle z plusów. Niestety minusy zdecydowanie przeważają. I Niestety to za sprawą kierownictwa, które wsprowadza negatywną atmosferę. Zdecydowanie zgadzam się, że ciągle słychać obgadywanie, wyjawianie tajemnic służbowych. Niejednokrotnie słychać było obgadywanie za plecami innych pracowników. Większość pracowników w administracji, to osoby będące rodziną/znajomymi właściciela lub osoby "awansujace" z rejestracji, kierownictwo również. No ale nie mi oceniać słuszność. Oszczędzanie na pracownikach, na niezbędnych materiałach do pracy czy umieszczenie niebezpiecznych butli z gazem w niedozwolonych miejscach, zagrażających bezpieczeństwu pracowników. W komentarzach czytam czy jest szansa na zmianę. Nie sądzę. Dopóki kadra jest jaka jest, sytuacja będzie taka sama. Na szczęście moje losy potoczyły się inaczej i miałam szansę szybko pożegnać się z MML co było najlepszą decyzją! Czy polecam tu pracę? Jako pracownik niemedyczny nie. P.s. wszystkie pozostałe komentarze na stronie są zdecydowanie zasadne.

@Maria

Uważam za plus możliwość awansu w tej firmie. Normalna ścieżka rozwoju. Nikt nie rodzi się dyrektorem. To miłe, że kadra docenia zaangażowanie i chęć rozwoju swoich pracowników, szczególnie rejestratorek, które dzięki poznaniu firmy od podstaw radzą sobie profesjonalnie na stanowiskach kierowniczych jak i administracyjnych. Centrum Medyczne MML daje możliwość rozwoju młodym osobom, dla których praca tutaj może być miejscem tymczasowych, a dla innych miejscem, gdzie mogą rozwijać skrzydła. Niestety trzeba się liczyć się z tym, że kompetencje pracowników są tutaj szybko weryfikowane. Przyszłym kandydatom polecam to miejsce nawet ze względu na satysfakcjonujące zarobki.

Grażyna
@Patrycja

A co to znaczy satysfakcjonujące zarobki? :) Jest szansa że podasz kwotę w widełkach? Ciekawi mnie też czy jest możliwość otrzymania umowy o pracę? :)

@Grażyna

Prosiłabym o sprecyzowanie o jakie stanowisko pytasz, jeśli będę znała odpowiedź to z chęcią podam widełki:) Tak, istnieje możliwość dostania umowy o pracę:)

@Patrycja

Jak długo pracował tu jakiś rekordzista, który od najniższego szczebla stał się kierownikiem?

@Patrycja

@Patrycja chyba ciągle tam pracujesz :) Ścieżka rozwoju jest na wyższe stanowiska, bo ciągle ktoś odchodzi i trzeba zapełnić luki. Nikt nie dostaje nie wiadomo jakich awansów. Kadra nie docenia zaangażowania i chęci rozwoju, a już na pewno nie są profesjonalistkami. Kierowniczki wiecznie naburmuszone, obgadujące innych pracowników, nie umieją rozmawiać z personelem. Na forum np. poprzez maila potrafią wytknąć błąd i potrafią ośmieszyć. Ale powiązania rodzinno-prywatne tak wyglądają. Zarobki satysfakcjonujące, ale atmosfera poniżej poziomu jakiejkolwiek krytyki.

@Barbara

nie jestem tu archiwistką i nie dociekam :) dzielę się swoim zdaniem, ponieważ uważam, że poniższe opinie wychodzą od jednej/dwóch niespełnionych zawodowo w CM MML osób i mocno mijają się z prawdą.

@Patrycja

A ja uważam zupełnie odwrotnie, że jedyne kilka pozytywów wychodzi od aktualnych pracowników marketingu albo od samych kierowniczek ;) Negatywne opinie są na 100% prawdziwe i nie jest to miejsce godne polecenia do pracy

@Patrycja

Jasne, rozumiem. ;) Ale to w końcu wiesz co to mogą być za osoby tak konkretnie?

Były Pracownik

Niestety zgadzam się z poprzednimi opiniami. Praca w dużym stresie i nieprzyjemnej atmosferze ze strony przełożonych. Pracownicy z recepcji fajni i sympatyczni, ale przez szczucie kierowniczek często się zwalniają. Zatem skład nie jest stały, ciągle ktoś się uczy a potem odchodzi. Kierowniczki obgadują zarówno pracowników podległych jak i personel medyczny i szefostwo. Bardzo nieprzyjemne i wybuchowe w sytuacjach stresowych. Mimo dobrej pensji, szkoda zdrowia na pracę tam.

Joanna
@Były Pracownik

Szkoda że atmosfera tak psuje pracę tam . A nie idzie porozmawiać z przełożonymi o tym wszystkim? Może zmieniliby podejście?

@Joanna

Porozmawiać idzie i może nawet do końca dnia być miła atmosfera. Ale MM szybko sprowadza kierowniczki na ziemię. One się go boją i przelewają swoją gorycz na innych pracowników im podległych. Moje zarobki tam były dużo wyższe niż w pracy jaką mam, ale dla zdrowia psychicznego lepiej było odejść. Człowiek uczy się na błędach, gdybym ciągle był pracownikiem to zbierałbym dowody że był tam mobbing. A tak moja praca się skończyła i mam święty spokój

Aleksandra

Muszę zdecydowanie zgodzić się ze wszystkimi opiniami. Nie jest to dobre miejsce pracy. Oczywiście wypowiadam się jako były pracownik niemedyczny. Kadra zarządzająca bez kompetencji oraz bez umiejętności zarządzania zespołem. Plotkują między sobą, godzinami rozmawiają o swoim życiu prywatnym i partnerach, przeklinają, obgadują Zarząd, narzekają na pracę. To prawda, że ciągle mówią, że nie chcą dłużej tu pracować. Nie chciałam negatywnie wypowiadać się o byłym pracodawcy, ale nie chcę aby kolejne osoby nacięły się na pracę w tym miejscu.

@Aleksandra

Czyli koniec końców według Twojej opinii jedyne gdzie leży problem to sam zarząd tak? Gdyby nie to, to normalnie byś poleciła innym to miejsce pracy?

Aleksandra
@Barbara

Nie Pani Barbaro. To miejsce, przy obecnym funkcjonowaniu, w żadnym stopniu nie jest do polecenia. Zdecydowanie odradzam!

@Aleksandra

Rozumiem, rozumiem, po prostu mam tendencję do szukania dziury w całym. A w niedalekiej przyszłości jest duża szansa, że jakoś się z tego odbiją? Może jakieś konkretne uwagi, co powinni zmienić? Bo naprawdę bardzo szkoda mi tych wszystkich pracowników jeśli oczywiście to co piszecie jest prawdą

Mi

W mojej opinii najsłabszą stroną mml jest niestety kierownictwo. Pracowałam tam w obsłudze pacjenta i nie chciałabym nigdy wrócić do takich warunków. Potwierdzam co pisali inni pracownicy, ogólny chaos, brak dobrej organizacji pracy, rozładowywanie stresów na pracownikach. Plotki godzinami na temat firmy i wieczne narzekanie na szefa i współpracowników. Niestety przykład idzie z góry i nikt nie miał motywacji do pracy po wysłuchiwaniu zza ściany jak jest źle. Plus to fajne koleżanki i nie najgorsze zarobki jak na pracę na tym stanowisku.

Nie będę ukrywać, że poniższe opinie to niestety prawda. Widziałam wiele niepoukładanych firm, ale akurat CM MML (Medicover Szpital Wilanów) to dopiero straszne miejsce. Pomimo najszczerszych chęci, realizowanych planów i założeń nie udało mi się w tej organizacji spokojnie popracować. Ciągłe zmiany decyzji Decydenta, jego chwiejne nastroje, wulgaryzmy, szowinizm i nieodpowiednie traktowanie kobiet (totalny brak szacunku do płci żeńskiej) doprowadziły mnie do skraju. Jawne delikatnie mówiąc krytykowanie nowego Zarządu Medicover w obecności pracowników każdego szczebla od konserwatora po Dyrektora.... Strasznie toksyczne środowisko. Brak benefitów, brak szansy na rozwój, wynagrodzenie nie szło w parze z zakresem obowiązków i odpowiedzialności, niestabilna sytuacja firmy (sprzedaż większości udziałów, cięcia etatów podczas lockdown'ów) i przede wszystkim niemiła atmosfera. Ja nie polecam tego pracodawcy (praca w back office), nie wypowiadam się w kwestii pracy medycznej tj. pielęgniarka, lekarz.

Totalny brak możliwości rozwoju i szans na podwyżkę, pracownicy zarabiają tam bardzo słabo, a przełożeni non stop dorzucają nowych obowiązków. Właściciel placówki pociąga pracowników do odpowiedzialności finansowej za najmniejszy błąd. Błędy są również wytykane na forum np. maile od kierownictwa wysyłane do wszystkich pracowników typu „jak nie umiecie czytać ze zrozumieniem to może się nauczycie jak zapłacicie ze swojej kieszeni”. Pracuje się tam na starym sprzęcie, komputery non stop się zacinają. W pandemii cięcia pensji, bo placówka mało zarabia, a właściciel lata sobie na liczne wakacje i nie wygląda jakby musiał zaciskać pasa. Kierownictwo i dyrekcja to bardzo niekompetentne panie, zrzucają dużo swoich obowiązków na pracowników niższego szczebla i podglądają pracowników na kamerach. Trzeba nawet informować, że ktoś będzie do nas dzwonił i że będzie się chciało na chwilę odebrać prywatny telefon, co nie zawsze da się przewidzieć. Bardzo niezdrowa atmosfera w pracy i faworyzowanie przez przełożonych osób, z którymi znają się prywatnie. Polecam omijać to miejsce pracy szerokim łukiem.

NICK

Dzień dobry, Po moim czasie pracy spędzonym w MML mam mieszane uczucia. Z jednej strony miła i koleżeńska atmosfera wśród pracowników, zwłaszcza recepcji. Z drugiej strony... brak organizacji, brak odpowiedniego podejścia do pracownika, brak wyposażenia nowych pracowników w niezbędne narzędzia pracy, co jest zdecydowaną podstawą. Już w pierwszym tygodniu pracy słychać było demotywujące narzekania przełożonych oraz współpracowników. Po miesiącu zza ściany słychać było słowa przełożonych, że nie chcą tu pracować, że szukają pracy, że się zwolnią. Hmm...to raczej nie wpływa na budowanie chęci do pracy. Co więcej niejednokrotnie słychać było negatywne opinie od przełożonych o wszystkich pracownikach. No cóż, brak jakichkolwiek zasad. Niby placówka medyczna, a nieustannie ktoś chory. Covid? Ok, Ty masz kwarantannę, ale cała reszta musi przyjść do pracy, łącznie z działem administracji. Przeziębienia, kichanie, kaszel - to była norma wśród pracowników wyższego oraz niższego szczebla. A co jeśli chodzi o narzędzia pracy? Stacjonarne komputery sprzed lat, brak pakietu Office. Dokładnie! 'Nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na kolejny pakiet, jeżeli Office jest już na innych komputerach" Patrzenie na ręce, zaglądanie w komputery, obserwowanie na kamerach - to jest norma. Podejście do pracownika jak sprzed 10 lat. No cóż, nic dziwnego, gdy cała kadra zarządzająca zaczynała na recepcji Przychodni i raczej nie została wyposażona w odpowiednie kompetencje. Tak to wyglądało z mojej strony. Jeżeli ktoś chce spróbować, to ok może się tutaj odnajdzie i będą mu odpowiadać takie zasady i atmosfera. Mi się nie udało spędzić tu długiego czasu, to nie miejsce dla mnie. Choć nadzieje były duże.

były pracownik administracyjny
@NICK

absolutnie się zgadzam z opinią, byłam świadkiem obgadywania niejednokrotnie.

Izabela
@NICK

No niefajne to obgadywanie i monnitoring, cięzko sie tak pracuje. Takie pytanie mam, czy pracownicy chociaz maja zapewniony pakiet medyczny w tym miejscu i moga bez problemu korzystac z porad lekarzy ?

@Izabela

nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Pakiet jako taki nie jest zapewniony, ale w miarę dostępności specjalistów, umożliwione są konsultacje z nimi, choć nie wiem dokładnie na jakich zasadach

Olga
@@NICK

A co z innymi benefitami? Są jakieś czy nie ma nic z tych rzeczy?

NICK
@Olga

Nie ma żadnych benefitów (ani karta Multisport, ani prywatna opieka, owocowe dni ani inne z tej klasyki) - "młody dynamiczny zespół" to można usłyszeć na rozmowie o pracę

ekspracownik
@były pracownik administracyjny

Muszę się niestety zgodzić, że atmosfera fajna ale tylko wśród pracowników niższego szczebla. Jeśli chodzi o kierownictwo to już gorzej, krzyki, język jak z podwórka. Mnie najbardziej uderzyło to, o czym pisała jedna z koleżanek, że kierowniczki z taką łatwością tak negatywnie wypowiadają się nie tylko o koleżankach i podwładnych, ale przede wszystkim o firmie, w której pracują. Prawdę mówiąc to był jeden z powodów, z których odeszłam.Bardzo toksyczna atmosfera. Teraz pracuję w bardzo podobnej placówce, jednak poziom kultury jest o wiele wyższy. Może to kwestia właściwego przygotowania do funkcji kierowniczej,a może po prostu kultury osobistej.

były pracownik administracyjny

T R A G E D I A !! Proponuję omijać szerokim łukiem! Bardzo dużo nadużyć, mobbing oraz wyzysk. Osoby na stanowiskach kierowniczych + sam (były już) właściciel to totalne (usunięte przez administratora). Przekleństwa oraz naśmiewanie się z pracowników prosto w twarz to codzienność.

Bronisław
@były pracownik administracyjny

Mobbing ? To poważne oskarżenia. Jak się objawiał ? Zglosiliscie to czy na razie nic w tej sprawie się nie dzieje ?

mick112

Atmosfera wśród pracowników przyjazna, ale na szczeblu zarządzającym jest już w większości nie najmilej. Firma nastawiona na pompowanie kasy jak to tylko możliwe. Pracownicy niemedyczni (głównie recepcja) jest obarczana coraz to nowymi obowiązkami, które są tak naprawdę poza ich kompetencjami. Podwyżek brak, a nawet wręcz przeciwnie - cięcia kosztów i zwalnianie pracowników z tłumaczeniem, że trzeba zacisnąć pasa przez (usunięte przez administratora) Warto zauważyć, że jest to placówka medyczna i ciągle działała nawet pomimo pandemii. Tak, jak zostało wspomniane, pracownicy recepcji zostają obarczani coraz to nowymi obowiązkami, a w tym samym czasie właściciel zatrudnia własną córkę (lat ok. 20) i nikt nie ma pojęcia za co jest ona odpowiedzialna. Może byłoby to jeszcze obojętne, gdyby w tym samym czasie nie byli zwalniani pracownicy, który już od dłuższego czasu tak przebywali, a dostali informację, że pracują do końca tygodnia (potwierdzona informacja od kilku osób, które tam pracowały). Na szczęście mój okres pracy nie był zbyt długi i pewnie udało mi się uniknąć zwolnienia poprzez samoistne odejście :) Przynajmniej już nikt nie obserwuje mnie na kamerach w czasie mojej pracy i nie wypomina mi, że nie nie mam efektywności 1000%. Co do pracowników medycznych, to na pewno dostają bardzo dobre wynagrodzenia, ale w tym samym czasie sprzęt taki jak komputery, z czasów przedpotopowych - ciągle się zawiesza, wyłącza się, a pacjenci i lekarze się denerwują przez długi czas oczekiwania. Szefostwo o tym wie i nic z tym nie robi (prawdopodobnie ze względu na to, że to dodatkowy wydatek, a tutaj jednak patrzy się tylko na coraz większe zyski). Specjaliści bardzo dobrzy, jest kilka przywilejów dla pracowników - zniżki i możliwość szybszego terminu.

Justyna

Ale cisza! Ciekawe,że nikt z obecnych lub byłych pracowników nie wypowiada się na temat pracy w tym przedsiębiorstwie. Naprawdę jest to zastanawiające. A może jednak znajdzie się ktoś chętny i podzieli się swoim doświadczeniem z pracy w Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o. oraz napisze, czy obecnie poszukują nowych osób do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Bagno 2WEJŚCIE E lok. LU3
    00-112 Warszawa

Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o.