Opinie o Catering Kantyny Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Catering Kantyny Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Catering Kantyny Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Catering Kantyny Sp. z o.o. w Wrocław

Zorro Nowy wpis

Muszę Państwa ostrzec, spółka ta, podobnie jak inne firmy tej bany są niewypłącalne, (usunięte przez administratora) od wielu lat różnych przedsiębiorców, nie wywiazuja się z płatnosci faktur, aktualnie prwadzą biznesy na kilku firmach, często zza pleców podstawionych osób.

Kiedys pracownica

Ludzie co wy piszecie za bzdury!! Przejrzyjcie na oczy i zrozumcie ,że za pracę należy się placa. (usunięte przez administratora) . Odpowiedz sobie nie mnie czy tam jest tak super.??? Jeśli tak to dlaczego cały trzon fachowców zwyczajnie stamtąd uciekl??

Artur Nowy wpis
@Kiedys pracownica

Co Twoim zdaniem musiałoby się poprawić w Catering Kantyny Sp. z o.o. aby Twoja opinia była nieco lepsza? Czy w firmie można liczyć na jakieś podwyżki wynagrodzenia? Daj znać koniecznie! :)

Ja1 Nowy wpis
@Kiedys pracownica

Jak uciekli kiedy ?

Również kiedys pracownica Nowy wpis
@Ja1

Normalnie. Nikt tam dłużej nie wytrzymał z nowych pracowników jak 7dni Ja pracowałam 3 lata i bardzo żałuje , pieniądze zamiast 10 tak jak w umowie to przychodziły najwcześniej 25. Mogłeś sie prosić i prosić i zawsze były tłumaczenia . Na prawdę trzymajcie się z daleka od tej firmy...

W. S.

Pracuję w tej firmie 18 lat więc chyba aż tak tragicznie jak piszecie nie jest. Zajmuje się zaopatrzeniem ,logistyką i imprezami. Różnie bywa raz lepiej raz gorzej. Jeżeli do pracy przychodzą konkretni ludzie którzy coś sobą reprezentują ,czytaj sumienność i zaangażowanie to źle nie mają. Można by się rozpisywać jak to źle jest tu czy tam. Pokażcie mi firmę cateringową w której jest wszystko idealnie. Kwestia podejścia do pracy. Takich jak ja i podobnych już nie produkują (39lat na zegarku ????)

Artur
@W. S.

Jesteś doświadczonym pracownikiem z długim stażem w firmie. Czy do pracy są przyjmowani pracownicy także sezonowo, żeby zajmować się imprezami w plenerze lub cateringiem? Dodaj więcej informacji o obecnych rekrutacjach.

Bubu
@W. S.

Zaskakujące jest to co jest opisane. Ktoś kto ma tak duży staż pracy, nie wiem jak mógł wytrzymać tyle i mówi o firmie dobre słowo. To skoro jesteś od imprez itd to wspomni o tym że bierzecie ludzi na 12H I NIE CHCECIE I'M ZAPŁACIĆ I CIĄGLE TYLKO SŁYCHAĆ NIE MAM Z CZEGO ZAPŁACIĆ. STANOWCZO ODRADZAM. Umowy zlecenie lub brak umowy to norma. A jak zlecenie to wpisywane że tylko np 30h się przepracowało... Kierownictwo z którym nie można się dogadać i jak coś dobrze się im radzi to wola cię zwolnić. A spróbuj się upominać o wynagrodzenie to zaraz chcą cię zwolnić. No ja was proszę na papierze podajecie datę do 10 a wypłacacie po 20 no śmiech na sali, jak kogoś nie ma w pracy a by się zjawił po wypłatę to i tak jej nie dostaniesz. Odpowiedź skoro masz wolne to po co tobie pieniądze. No ja (usunięte przez administratora)A opłaty rachunki... O ciągłym zmienianiu i oszukiwaniu dostawców nie wspomnę. Porażka

xyz

niewazne jak jest,wazne ze od ponad 200 dni nie moge dostac zaplaty za fakture i co nahdziwniejsze ,caly czas lawiruja

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Catering Kantyny Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Andzia

Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Kompletnie niewypłacalni, wynagrodzenia nie mogę otrzymać do tej pory! Z każdym telefonem jest odsyłanie, odkładanie w czasie, typowe próby zrobienia z człowieka glupszego niż jest. Kucharz, który zarządza w imieniu wiecznie nieobecnego szefostwa to gbur i kłamca. Żałuję, że w ogóle miałam do czynienia z tym bałaganem, bo firmą tego nazwać nie można

Justyna

Zdecydowanie nie polecam tej firmy! Wypłaty niemal nigdy nie były na czas, a po zakończonej współpracy odzyskiwanie pieniędzy ciągnie się miesiącami.

Obserwator
@Justyna

Jeśli chodzi o prace ,firma z różnymi placówkami, mogę tylko potwierdzić,ze niestety, ale praktyki tam stosowane dalekie są od poprawnych. Jeśli chodzi o aspekty pracy, jak wszędzie są wymagania i obowiązki, bo to naturalne. Z minusów jednak do wymienia brak narzędzi do pracy, braki w produktach spożywczych i środkach czystości. Niestety nagminne jest opóźnienie wynagrodzenia, oraz jego brak, spore nieścisłości ze strony prawnej, w kwestii zarówno braku umowy,jak i braku oraz kombinatoryce przy naliczaniu wynagrodzenia, składek oraz dodatków ;w tym konkretnie nadgodziny lub dodatki za prace w godzinach nocnych i dni świąteczne. Słyszałem, ze były problemy z odprowadzaniem składek do urzędów i związane z tym postępowania na drodze prawnej. Kontakt z kadrami utrudniony, lub niemożliwy, powszechnie stosowana praktyka odbierania telefonów ,zwłaszcza z uzasadnionymi roszczeniami pracowniczymi. Niejednokrotnie produkty w dystrybucji jakości wykluczajacej wizualnie i organoleptycznie możliwości sprzedaży, zapewne uzasadnieniem będzie tu oszczędność kosztem klientów lub konsumentów. W kontekście atmosfery to chyba kazda placówka ma swoje cienie i blaski, ale tu tez ciężko stwierdzić na podstawie doświadczenia z jednego z obiektów. Wybiorcza opinia raczej nie napawa optymizmem. Niejednokrotnie presja z gory wpływa na fakt ,ze niektórym puszczana nerwy, stosowane są praktyki,które można zaklasyfikować jako mobing pracowniczy. Ludzie ,którzy upominaja się o wynagrodzenia ,dla przykładu i jako przestroga są zwalniani ,by reszta zespołu siedziała cicho . Jak nietrudno się domyślać taki standard nie wpływa pozytywnie na morale ,ani prace zespołową. Mimo wszystko decyzja należy do każdego ,kto chciałby tam się zatrudnić. Choć raczej to miejsce dla ludzi o silnym charakterze i zabezpieczonych finansowo na tyle ,by wynagrodzenie wypłacane z dużym opóźnieniem lub na raty nie zaburzalo ich płynności materialnej.

Czy ubiegałeś się o pracę w Catering Kantyny Sp. z o.o.? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

Ewelina

Nie polecam tam pracy trzeba się narobić a za marne pieniądze

Gosia

omijać z daleka bo zostaniecie (usunięte przez administratora) a praca bedzie ponad siły ZA DARMO

Wyśmienite jedzenie obsługa profesjonalna. Polecam

Danuta
@Gość

To fantastycznie, że jesteś zadowolony z usług, które świadczy Catering Kantyny. Często korzystasz z ich cateringu czy raczej sporadycznie? Sporo opinii jest autorstwa klientów Cateringu Kantyny, a mnie z kolei bardzo interesuje zdanie pracowników tej firmy. Czy ktoś z Was wie, jak podchodzi się tam do zatrudniania osób, które chciałyby podjąć tam jedynie tymczasową pracę? Są one przyjmowane?

Grażyna

Pewni jesteście, że firma nie zasługuje na pozytywne opinie?

Baca

(usunięte przez administratora) Nie płacą od 4 miesięcy! Jedzenie marnej jakości. Gorzej jak dla psa.

Kucharz

Nie polecam. Niewyplacalni, nieslowni, nierzetelni. Brak profesjonalizmu. Warunki pracy słabe. Nikt nie potrafi ogarnąć firmy. Żenujące podejście. Wiszą mi hajs już rok ponad.

Inka
@Kucharz

Dlaczego nie zglosi ich pan,!

Xyz
@Inka

Bo nie dają umów pracownikom

Danuta
@Xyz

Jeśli to, co piszesz jest prawdą, to sprawa jest rzeczywiście bardzo niepokojąca. Powiedz nam, czy w dalszym ciągu jesteś pracownikiem w firmie Catering Kantyny. Może dopiero po odbyciu okresu próbnego oferują tam swoim pracownikom stabilny rodzaj umowy - nie jest tak?

Agnieszka

Omijajcie z daleka !!! Firma nie wypłaca wynagrodzeń w terminie, wypłaty nie można się doprosić. Można poczekać kilka miesięcy, albo nie dostać wypłaty wcale. Gdy się upomnisz wyrzucają i wtedy nie wypłacają nic. W firmie bałagan, brak zarządzania, za to (usunięte przez administratora) wyzwiska, oszukiwanie pracowników na nadgodzinach. Nie pracujcie tam.

UWAGA

Witam. Chciałem stanowczo odradzić pracę w firmie Katering Cantyny. Firma nie kompetentna bez profesjonalnego podejścia do pracowników tak jak do firm i osób z nimi współpracujących. Pieniądze nigdy nie są na czas, a gdy człowiek upomina się o swoje pieniądze zbywają człowieka tłumacząc się że faktury nie zostały im jeszcze zapłacone i są zdziwieni że prosi się o wypłacenie swojego wynagrodzenia(jak by 10kazdego miesiąca wypadał z zaskoczenia). Stanowczo odradzam wszystkim jaką kolwiek współpracę z tą firmą. Rozczarowanie gwarantowane.

@An-wu, rozumiem, że Twoja wypowiedź odnośnie firmy Catering Kantyny Sp. z o.o. jest z poziomu klienta? Możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać swoją sytuację, którą przedstawiłeś w komentarzu? Opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Czy obecnie firma Catering Kantyny Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowiska w swojej firmie? Na stronie internetowej firmy zamieszczona jest informacja dla osób zainteresowanych pracą, zachęcająca osoby z doświadczeniem w sektorze usług gastronomicznych oraz lubiące pracę z ludźmi do nadsyłania swoich aplikacji. Czy firma tylko w taki sposób prowadzi rekrutację?

An-wu

Jeżeli chodzi o ich wypłacalność- to jakiś koszmar - zapłaty za faktury nie można sie doprosić miesiacami. Nie polecamy współpracy z ta firma!

xyz

nie wiem jak z wynagrodzeniem za prace,ale oplacanie dostawcow to koszmar,nigdy nie placa i ciagle odsylaja od majmasza do kajfasza i tak ciagnie sie miesiacami

lipiec

Pracowałem u nich jako kierowca i niech nikt mojego błędu nie popełni. Na początku było "fajnie" - do pierwszej wypłaty. Dostałem w pierwszej racie jakieś grosze, w drugiej racie kolejną część ale i tak nie było to oferowane "2000zł". no nic. Pracowałem dalej, cały czas prosiłem się o swoje ciężko zarobione pieniądze, chodziłem do biura, do kierownika, no niestety nic nie pomagało. Robiłem dodatkowe "imprezy w weekendy" godzinowo za kolejny miesiąc zarobiłem na prawdę dużo bo pracowałem od 6-18 + weekendy, no ale niestety do dnia dzisiejszego nie zobaczyłem swoich pieniędzy. Generalnie kasa podawana pod stołem, o nic nie można się doprosić, a w szczególności o wypłatę. NIE POLECAM! ps. zapewne spotkam się z opiniami zachwyconych pracowników, którzy napiszą, że piszę bajki. Jeśli tak to albo przejrzyjcie na oczy, albo coś musiało przewrócić się w tej firmie i jest inaczej. Osobiście mam kontakt z osobami z kuchni czy kierowcami którzy swojego czasu też tam pracowali i są w takiej samej lub gorszej sytuacji jak ja. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz nie polecam.

zajebisty

do kolegi/kolezanki *Tora - 2015-07-31 23:23:23* to jest prawda sam bylem tego swiadkiem :) nie polecam masz dostac 10-tego 2/3 wyplaty dostajesz 500 zloty :) a jak sie upomiasz to cei wyjebia :)

OBCY

NA ODLEGŁOŚĆ MI TO CUCHNIE WPISEM KONKURENCJI ALBO ŻALAMI JAKIEGOS WYRZUCONEGO Z ROBOTY ZA ZŁODZIEJSTWO BUMELANTA. JAK Z FERDKIEM KIEPSKIM - WIDAĆ NIE MA DOSTATECZNIE DOBREJ PRACY DLA TAKIEJ JAK "ONA" - WSZYSCY "OSZUŚCI", A "ONA" ŚWIĘTA...

Zostaw merytoryczną opinię o Catering Kantyny Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Catering Kantyny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Catering Kantyny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Catering Kantyny Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 21 ocen.

Catering Kantyny Sp. z o.o.