Opinie o Sigit w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sigit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit w Skoczów

Marnotrawny

Witam Firma spoko, mało płaci ale lecisz się i jest dobrze. Nikt nie gania i za tą kaskę można robić bo gdzie znajdziesz kto nie stoi nad Tobą i patrzy na ręce. Na produkcji jest na prawdę luzik.

Napiszcie jaka jest faktycznie stawka, czy po okresie próbnym jest coś lepiej. Bo jak faktycznie 2000 brutto jak w ogłoszeniu to nie ma sensu iść...

Madzia32
@Zainteresowany

Macie racje zgadzam się z wami tez bym nie robila za takie pieniadze

Lepsza
@Zainteresowany

Stawka głodowa, zero zainteresowania

Oburzona

Widzę, ze ktoś powinien najpierw przeczytać słownik a potem się rozpisywać! ????Po pierwsze ta osoba dawno tu nie pracuje, a po drugie przewiduje, ze pisze to ktoś zazdrosny, kogo ewidentnie nikt nie chce ???? Jeżeli jesteś taka mądra to się podpisz...najlepiej kogoś obrażać...nie chciałabym widzieć jak ty wyglądasz, bo pewnie nieciekawie ????‍♀️????????????

Gambol

Poszukiwani ustawiacze maszyn wtryskowych. Praca dobra i wiele można zyskać. Zapraszamy

Mateusz
@Gambol

Witam. Czy ustawiacze nadal są poszukiwani?

Wieśmak
@Mateusz

Tak jak najbardziej.

Mateusz
@Wieśmak

gdzie można złożyć CV?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sigit odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Skoczów - Tajemniczy Klient, praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Edytka

Praca super, w pełni polecam. Zarobki w porządku, praca jako operator maszyn wtryskowych nie jest taka ciężka jak się niektórym wydaje. Z czystym sumieniem polecam i zapraszam gdyż potrzeba nowych pracowników. Pozdrawiam.

Jola
@Edytka

Dalej trzeba pracować na dwóch maszynach jednocześnie, które nie są obok siebie? ... czy coś się tam pozmieniało?

Ruda
@Edytka

Witam mozna prosic maila by wysłać cv pozdrawiam Ewelina

@Jola

Trzeba biegac jeszcze dalej i masz 3 maszyny!

Paolo

Sigit to spokojna firma, nie wychyla sie z szeregu, obsługa jak wszędzie każdy na każdego ten taki i owaki, brakuje zgrania w zespołach jak na tak mały zakład i zbyt dużo każdy na każdego, są lizusy i są też spoko ludzie, kierownictwo co piszą to prawda słaby poziom, popracować można jakiś czas. Mechaników potrzebują na gwałt.

molder
@Paolo

paolo---jakich mechanikow? chodzi o utrzymanie ruchu czy mechanikow odnoscie napraw i przegladow form???

Wieśmak
@molder

Potrzeba tu i tu najlepia z doświadczeniem.

Mechan
@Wieśmak

@Wieśniak Doświadczenie nie jest wymagane, tylko zapał do pracy.

×××

A kiedy podwyżki dla operatorów? Dla innych było ,dla nas brakło?

Bezrobotny

Jak z przyjęciami na operatora? Biorą? Jaka stawka bo za mała pracowac nie mam zamiaru. Słyszałem wiele złych opini, ktos moze potwierdzic?

@Bezrobotny

Czego konkretnie dotyczą posiadane przez Ciebie informacje o Sigit? Jeżeli dotyczą warunków zatrudnienia, oferowanej umowy i atmosfery w firmie, to zachęcam Ciebie do podzielenia się nimi. Dzięki temu pomożesz ewentualnym kandydatom o pracę, a osoby zatrudnione w Sigit będą miały możliwość ich potwierdzenia i skomentowania.

Bezrobotny
@Bezrobotny

Przepraszam ale pani Zuzanna chyba źle przeczytała moją wiadomość. Ja pisze z zapytaniem o informacje oraz opinie na temat pracy w Sigicie. Pozdrawiam

Zuzanna

@Jery, Twoja opinia nie wnosi zbyt wiele do forum. Może chciałbyś ją rozwinąć? Każda merytoryczna wypowiedź jest pomocna dla osób zainteresowanych pracą w firmie. Czy jesteś aktualnym pracownikiem sigit? Na jakich warunkach jesteś zatrudniony w firmie? Jak aktualnie prezentuje się jej sytuacja?

@@@@

Jak wygląda praca na magazynie? Może jakis nabór.

Vkm
@@@@@

Praca na magaznie polega na przegladaniu internetu

Roberto
@Vkm

Siamo orgogliosi del lavoro dei nostri magazzinieri. Per favore non insinuare nulla. Saluti, Roberto

Jery
@Roberto

Wszyscy się liczą ,tylko nie operatorzy

Zuzanna

@Vkm, może rozwiniesz swoją wypowiedź i zawrzesz w niej konkretne informacje? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na magazynie? Czy sam w nim pracujesz? Jeśli tak, to jaka panuje atmosfera między pracownikami? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż pomoże to osobom zainteresowanym podjęciem pracy w firmie.

Roberto IT

Zuzanna

@Operator maszyn, czy chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Aktualnie jest ona zbyt ogólna, a na forum pomocne są merytoryczne wpisy. Jak Ty oceniasz warunki zatrudnienia w sigit? Czy są one dla Ciebie satysfakcjonujące? Jakie są pozytywne aspekty pracy w firmie?

Валерия

Чому ASR сумно сплачує гроші з 10-денною затримкою? Жорстка робота і місяць по місяцях погіршується !! Особливо не писати по-польськи, щоб вони не зрозуміли.

Operator

Dyrektor i kierownik produkcji do wymiany - brak nawet najmniejszych kompetencji do zarządzania czym kolwiek! Zdecydowanie odradzam prace w tej pseudo firmie!

Alessandro
@Operator

Ogni dipendente ha competenze adeguate per la sua posizione. Cerchiamo di far apprezzare e supportare tutti. Crediamo che un dipendente felice sia un impiegato produttivo. Cordiali saluti

...operator

Praca w Sigit Spokojna ,jezeli nas na wszystkich zmianach przelozeni - Szanuja!!A nie poniewieraja!!!I To dziala w dwie strony!!!

Operator maszyn
@...operator

Nie jest tak źle, prosze nie narzekać

Zuzanna

Sigit ogłosiła rekrutację na stanowisko Kierownika logistyki. Wymagane jest wykształcenie wyższe, doświadczenie minimum pięć lat, znajomość systemu SAP i języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Czy ktoś pracuje na podobnym stanowisku? Jeśli tak, to jak oceniacie pracę na nim? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Zachęcam Was do podzielenia się swoim doświadczeniem z pracą w firmie związanym.

Stanisław
@Zuzanna

brak zapotrzebowania. Pozdrawiam

Operator

Pracuje sie spokojnie i bez zastrzerzen!zalezy na jakiej zmianie

Najgorzej zarządzana firma na śląsku a właściwie to nie zarządzana bo brak kompetentnych osób!

Rosberg

Jak się pracuje w firmie jako specjalista maszyn wtryskowych? Jakie jest podejście kierownictwa Jakie są warunki finansowe? Proszę o szczerość

Bartek
@Rosberg

Podpinam się do powyższego. Chciał bym zatrudnić się w tej firmie. Jakie sa zarobki jesli chodzi o specjalistę maszyn wtryskowych technolog, inzynier jaka jest atmosfera miedzy ustawiaczami Jaki jest system pracy Również prosze o szczere pisanie a nie wypluwanie sobie uwag na formu kto jaki jest.

On
@Rosberg

Supcio!

Rosberg
@On

Supcio, i nic wiecej a jak zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit - Skoczów

• Jak się pracuje w Sigit?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sigit