Opinie o Sigit w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sigit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit w Skoczów

Obserwator

Może warto by Inspekcja Pracy oceniła Sigit w Skoczowie bo trudno wszystko tam pojęć praca na cztery piąte etatu zaklad niby nie korzysta z tarczy praca miała być od poniedziałku do czwartku teraz nagle wszyscy musza oprócz biura pracować też piątki i soboty do końca czerwca ;praca za 1500 normy zwiększane jednym słowem masakra

@Obserwator

Wszystko jest robione po to, aby firma dostała kase i to nie małą, wszystko kosztem pracowników niestety(bo my nic nie dostaniemy) ale sigit ma gdzies ludzi! Nie ma sie co dziwic, ze nikomu sie nie chce norm wyrabiac!

Ty

Nieprawda w Czechowicach tez jest daremnie !

JA

A niech plajtnie ta pseudo firma, każdy się ucieszy! Biedni tylko liderzy bo gdzie znajdą taką robotę, nic tylko obijają bąki i siedzą zadowoleni, bo co mają się wysilać za takie marne grosze, sami tak mówią niech sie ktoś wkońcu weźmie za to!! W biurach to samo nawet dobrze wydrukować etykiety nie potrafią!

Główny technolog

Pozdrawiam Sigit. Było miło.

@Główny technolog

Nie było...

Liderka
@Mechanik

Bo byłeś pod dobrym nadzorem i ciągle wykazywał twoje błędy i braki. Teraz masz spokój jak kolega został pseudo kierownikiem i znowu możesz nic nie robić jak zawsze i być hamski dla kobiet.

Ustawiacz
@Mechanik

Współczuja tobie synek,wam zawsze jest źle jak macie tylko trochę bata nad sobą szczególnie tobie jak pakiety jesteś a do tego nie potrafisz nic porządnie naprawić. Nie roz miałak multum braków na tw9jej zmienię a ty tylko wylaczasz bo nie potrafisz zrobić. Pyszczyc tylko i gadać, teraz masz spokuj jak zwolnili tego co Cię rozliczał. Obecny jak każdy wie to funfel i liczysz na awansik tylko ty się nie nadajesz bo trochę masz mało wiedza. Nie wypisuje na forum tylko chyć się za robota i doszkol się bo nie bawem jak was zamkną być może, to gdzie Ty bidoko znajdziesz robota z twoim talentem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sigit odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Skoczów - Tajemniczy Klient, praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Niezadowolona

Proszą się o upadłość takim traktowaniem pracowników, 4/5 etatu, 0 premii i od poniedziałku do soboty 3 zmiany za 1500zl miesięcznie , bo ludzie nie mają rodzin, dzieci czy po prostu planów na weekend. Żałosna firma, jak tak bardzo są po tyłach to niech ludzie z biura ruszą swoje 4 litery na produkcję, ale znając ich nawet w piątek biuro już nie przyjdzie...

@Niezadowolona

Niezadowolona jak Ci tak źle to dlaczego tam pracujesz, chyba na siłę tam nikogo nie trzymają??? Pełno pracy wszędzie....

Niezadowolona

Naucz się czytać ze zrozumieniem po tym pisz.....

@Niezadowolona

Umiem czytać!!! Musisz przyjąć się do biura może będziesz miała lepiej i skończysz narzekać jaka ta firma jest żenująca ????

No raczej nie umiesz

Ktoś

Zakład tylko dla lizodupow którzy umia wcisnąć się w każde (usunięte przez administratora) żeby makaroniarza wylizać odbyte! Nie polecam Firma z epoki kamienia łupanego... Życzę jej żeby splajtowała...

Inny
@Ktoś

Potwierdzam a szczególnie jeden co nic nie potrafi a teraz niby kierownik.... Śmiech na hali.

Ktoś

Dobrze ze juz tam nie pracuje! Lepiej iść do pracy nawet drogi sprzątać niż tam podejmować pracę... Nie pozdrawiam

Liderka

Nie chce się tu pracować nawet w czasie pandemii.

Operator

Mamy luzik, maszyny stoją. Nie radzi sobie nowy technolog.

@Operator

Jak nowy technolog? Zatrudnili kogoś?

On

Są oferty pracy do Sigit w Czechowice-Dziedzice, gdzie dokładnie mieści się hala?

Ryl wtryskarek
@On

Wpisz sobie gm czechowice wyskoczy ci ulica Kochanowskiego 2

Ons
@On

Na ambrze koło tartaku.. Ale chyba za najniższa na 3zm nie chcesz pracować ????????

Xd

Masakra maszyny średniowieczne nic niedziała jak powinno, jaka maszyna taka firma ! Byle jaka do bani.

Po
@Xd

Zgadza się, a wiedza ludzi tam na zerowym poziomie. (usunięte przez administratora)takie fabryki powinno się zamykać bo przynosza straty. Bez przyszłości dla tego z tamtąd uciekłem bo cofałem się w rozwoju. Nie rozumiem co tam robią co poniektórzy,chodzą za maszynami i udają że coś robią a dyrektor ma chyba klapki na oczach. Połowa mądrusiów powinna trafić na taśmę a nie są niby kierownikami czy technologami. Totalny bajzel nie polecam

PC
@Po

Ja również mam nie miłe wspomnienia z tej fabproc choć byłem krutko.Maszyny zaniedbane bez przegladów, żadnego standardu. Jaki kierownik utrzymania ruchu takie maszyny nic nie wie i nic nie potrafi. Technolog z 10 letnim pobytem w jednej firmie to nie technolog. W innej by zginoł i nawet by nie był technologiem. Robić tylko chwytaki to każdy potrafi bo procesu to on nie umie i dla tego siedzi w tej firmie brak mu jaj. Formy są w opłakanym stanie. Firmie brakuje kopa w d.pe dla tych lizusów którzy niczego się nie nauczą. Narzekają a sami nic nierobią. Słaby zakład tyljo na przyuczenie i nic wiecej bo technologi brak.

EU 07
@Xd

Wtryskarki z lat 80 XX wieku np. Fo, Monomat, Kuas, Wh można nazwać średniowiecznymi natomiast maszyny które są w firmie wymagają dobrej kadry utrzymania ruch.

Obserwator
@EU 07

Widzę że brak ci wiedzy kolego. Zajmij się pracą w firmie, a nie wypisywaniem głupot. Nie masz zajęcia, mało masz pracy skoro tu siedzisz i mądrujesz. Powinien zająć się tobą dyrektor zakładu i dać ci robotę.

Janka

Czy w innych firmach ,postojowe też trzeba odrabiać

Julek
@Janka

nie, nie ma odrabiania Praca od pon do czw lub od wtr do pią i tyle. A w waszej odrabiacie??? Kto taki miał pomysł? A zwalniają bo rezygnacja z UK to też traktuje sie jako zwolnienia czu twoerdza że nie zwapniaja ale macie odrabiać. Poprostu żenua firma. Ale tam zawsze tak było, gdzie nie byłam to zawsze to sama firma kpina. Powodzenia może nie zatonie a konkurencja jest duża.

Ryl wtryskarek
@Julek

Oczywiście że odrabiamy i zebranie wkazda środę. Ten co szanował sobie urlopu nie musi odrabiać.

Ustawiacz

Czy są przyjecia na ustawiacza wtrskarek? Chętnie złoże CV

Audytor

Tak nie obrażając ale firma słaba jakosciowo i przyszłosciowo. Stek kolesiostwa i oszukiwanie się w koło. A niektórzy panowie to nawet nie umieja ustawic maszyny bedac niby" specjalistą " zajmuje to im cały dzień by powiedzieć nie da się. Nie polecam być mechanikiem bez przyszłości i rozwoju stoisz w miejscu a nawet czasem wstecz.

Materialista
@Audytor

Chyba Ty...tak robiłeś...

@Materialista

Prawda jest taka, słaba firma bez polotu i przyszłosci. Pojedz i popatez na prawdziwe firmy to otworzysz oczy co to są wtryskarki. Teraz liżesz du... i tyle. Nasza firma bardzo nażekała na jakość i utrzymanie naszej formy dla tego już maj tam nie ma. Wy mozecie produkowac co najwyżej te wasze śmigła a i to już was przerasta. Wasz główny to dopiero porażka szkoda słów. Marnie wypadacie na tle innych.

Mubi
@Audytor

Chcesz sie nauczyć ciezkiej brudnej pracy to polecam. Sa problemy jak wszedzie, ale idzie wytrzymać. Są gusta i guściki jednemu pasuje drugiemu nie. Najlepiej jechać zapytać się,przemiły personel HR jak i dyrektor zakładu. Atmosfera przyjazna, chcesz spróbuj to się przekonasz.

Jak aplikować na operatora do Skoczowa ? Są przyjęcia?

Bezstronny

Jak wszędzie są różni i różniaści i tu też. Takie nie rubstwo ma swoje plusy. że jest lenistwo to norma. Nie polecam

Ale po podwyzki to sa pierwsi, ale najlepsze jest to, ze je dostają, i za co? Chyba za to,ze operator ma coraz wiecej do obcinania, czyszczenia i kamuflowania wad!

No szszczególnie ten od robienia chwytaków co nic nie potrafi a teraz ma zarządzać. Ta sama sytuacja bedzie co z UR jaki kierownik taka praca. Ludzie bez kompetencji kierowniczych śmiech na hali.

Mechanik

Napisze krótko. Brak standardu, brak kontroli, brak ulepszeń, totalny bałagan. Co do technologa to jeden jest naprawde wkurzający i nie rób. Jest niby technologiem bo pracuje tam długo ale nic nie potrafi jest słabiutki i każdy go olewa.

Byla

Pracowałam tam i cieszę się że już tam nie pracuje. Udało mi się zmienić pracę i mam o wiele lepiej. Słaba firma, A do tego nikt nic nie potrafi naprawić. Nie polecam zła atmosfera którą psuje garstka osób nie operatorzy,które nic nie umieją tylko mądrują się. Mało płacą i wyzysk

Postronny obserwator.

Operatorzy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, od stycznia 2020 roku najniższe wynagrodzenie w kraju w kwocie 2600 zł., "cieć" na etacie w ochronie ma także tyle samo przy pilnowaniu - ktoś firmie ma problemy z logicznym myśleniem.

Operator
@Postronny obserwator.

I co ci to dało ze to napisales????-satysfakcje ??

Postronny obserwator.
@Operator

Porównaj pracę osoby zatrudnionej w ochronie z pracą operatora wtryskarki - potrafisz logicznie myśleć to odpowiedź znajdziesz jednakże myślenia bardzo boli co nie których.

Po
@Postronny obserwator.

Rozróżnij ochrona a ochrona. Co to za ochrona jak on nieubiegnie 5m a jak cos by miał to siedział bedzoe w budce. Ochrona z pierwszego zdarzenia tak a to jaka oni maja prace. To ty mylisz pojecia. Operatorzu zaraboaja 3000 na rele bez problemu ale tu jest inaczej aby jak naj mnoej dać a wymofgo jak by placili kokosy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit - Skoczów

• Jak się pracuje w Sigit?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sigit