Opinie o Yazaki w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Yazaki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yazaki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yazaki w Mikołów

OnaOna

Witam. Czy szykują się przyjęcia do pracy os czerwca albo czy wogóle czy będą jeszcze przyjmować nowych pracowników? Z góry dzięki za odpowiedź.

Dla ludzi którzy myślą o zatrudnieniu w firmie. Związki ogłosiły na fejsbooku że od czerwca maja być przyjęcia :) tak zwolnienia są - czym kierują się zwalniając dobrych pracowników? Nie wiem.. Zwolnienia maja być do końca marca. Obecnie floor maserati 161 i 157 maja postoje płatne nornalnie. Ludzie chodzą tylko na rano co 2gi tydzień, wypłata jest taka sama jak za cały miesiąc gwarantuje wam

Fr.

Trochę i pół więcej

aaaa

Witam, dziwi mnie jedna rzecz mianowicie...tyle glow siedzi w biurach...i jakos nie potrafia wpasc na to ze ludzie sie zwalniaja przez to jak sa traktowani...nikt nie porusza nawet tej kwesti pewnie maja to gdzies bo siedza w biurze.Ludzie jak to ludzie.. nie potrafia ze soba normalnie gadac.. najlepiej obgadywac i wysmiewac to potrafia ...ooo tak.... .np narzekacie ze macie za malo ludzi na liniach a jak wam daja nowa osobe do pomocy to jak sie zachowujecie wolicie ja zgnoic (bo za wolno-ja bym chciala widziec was jak zaczynalyscie pracowac na liniach). Osobiscie kiedys bylam swiadkiem dziewczyna nowa nigdy nie pracowala w zadnym zakladzie zostala wrzucona na linie -oczywiscie gjedzona przez zmije(dlugo pracujace na lini)nie wytrzymala presji- l4 i sie wzolnila ...niektore laski pieprza glupoty, a same moglyby spojrzec na siebie jak sie zachowuja..nowe osoby sa zle wprowadzane do pracy.. tyle mozgow siedzi wyzej niech cos wymysla...a tak ludzie beda przychodzic i odchodzic az ten zaklad padnie..tak niesprawiedliwa jest roznica w zarobkach miedzy nowo przyjetym, a starym pracownikiem z tym sie zgodze powinni z tym cos zrobic!! dodam jeszcze ze.... nie wszyscy liderzy zasluguja na swoje stanowiska!!!(jednych traktuja lepiej-tzw. lizusy innych gorzej)..tyle w temacie...

XXX
@aaaa

Prawda, najszczersza prawda. A lizusy z krajalni to już wg mają się super. Papierosek co 50minut, kaweczka w między czasie,żyć nie umierać. :)

Stara nowa pracownica
@aaaa

Zgadzam się w 100%, osoby nowe, czy po przerwie np. po urlopie wychowawczym maja ciężko, tym bardziej na Linii, ja trafiłam na super dziewczynę, pomogła, wytłumaczyła ale takich jest garstka. Też wróciłam po wychowawczym i też planuje się zwolnić, nie daje rady, a jak zjeżdża i słyszeć te wdychanie i obgadywanie to mnie szlak trafia..

Dana
@aaaa

Nie tylko nowych gnoją, kiedys na zakładzie byly tylko stoly stacjonarne i bylo inaczej, trzeba bylo zrobic swoje ale teraz taka co nigdy nie pracowala na lini wpadla na takie co cala linie na pamiec znaja i sie wydzieraja na nową,starą. Zapierdol ludzie sobie sami robia, nigdzie tak nie ma tylko tu i ogolnie w Polsce.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Yazaki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
byk

Czy ktoś wie ile osób ma zostać zwolnionych oraz jak długo ma to trwać ?

MerryChrismes

Potwierdzone info, od 24tego wolne, jeśli masz więcej urlopu możesz mieć więcej :) pzdr

Mnomni

Może się ktoś wypowie odnośnie tematu obiegowki? Ktoś robił? Ile trwa? Pozdrawiam

Ilona
@Mnomni

O jakiej obiegówce wspominasz w swoim wpisie? Warto, żeby na tym forum znajdowały się tylko merytoryczne i konkretne opinie o Yazaki ze względu na osoby, które planują rozpoczęcie pracy w tej firmie. Zechciej więc proszę napisać coś więcej na temat panujących tam warunków pracy. Czy istnieją jakiekolwiek pozapłacowe benefity w firmie Yazaki?

Xx
@Ilona

Póki co to szykują się zwolnienia a nie przyjęcia :)

wert
@Xx

Już zwalniają i tak ma być do końca stycznia.

byly moleciorz
@Mnomni

W 20min zalatwisz wszystko

Miomi
@byly moleciorz

Dzięki

Dawid

Wiadomo coś czy będzie ten postój od 17tego grudnia oraz od kiedy mają być 2 zmiany?

Miooin

A może Pan Dyrektor szanowny pożył by za 2200 :)

Mmoiik

Tyłu osobom nie przedłużono umow, gdzie nasze podwyżki? Gdzie porozumienie że związkami? Może by Kaśka odpuściła?! Ludzie chcą pieniądze już, nawet jeśli to ma być 500zl do stawki

gallanonim

Chodzą słuchy że od stycznia maserati ma robić na 2 zmiany. Ktoś coś wie?

Galll
@gallanonim

Jasne, i postój od 17tego grudnia

gallanonim
@Galll

Tak, tylko że tylko kolejowa ma postój.

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

jonek

nie polecam .2000 zl na reke po 2 latach

2050 po 5 latach

Q
@jonek

2200 po 9ciu haha

Goscc

A może tak się przyjrzeć premiowaniu targetowym? UR które nic nie robi poza jedzeniem, magazyn który ma głęboko godzies ciągłość pracy na krajalni, śpiac po kontach. To ja się pytam jak dział kralajnia ma cokolwiek zarobić Grunt że biura mają obiadki ???? pzdr

:::::

cześć mam pytanie. ile można zarobić mniej więcej miesięcznie wyjeżdżając w delegacje do Bułgarii.?

Justyna

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zrobić oj wiele... Dyrekcja nie ma pojęcia co się dzieje na liniach między pracownikami, a liderami

Monter
@Justyna

No co sie może dziać tylko mobing i poganianie i straszenie ,dyrekcja jak wie to zamiata to pod dywan takie są realia w naszej firmie.NIESTETY

Poszukiwaczka

kojarzy ktoś jak się nazywał kierowca przewozu pracowniczego ? Mi się przedstawił jako Zdzisław, ale ostatnio nie widuje gościa. Kręcił z jakimiś laskami , a potem by się żonka ni dowiedziala. Potrzebuje informacje ponieważ moja koleżanka jest z gościem w ciąży a slad po gościu zaginoł. ktoś coś moze pomoc ? Facebook co kolwiek ? ;)

@Poszukiwaczka

Agnieszka z orzegowa tez daje wszystkim moze ona ci powie

Normalny pracownik
@Marta

Pracownik takie absurdy ktore wypisujecie o ludziach ktorych nie znacie a w oczy nie umiecie nic powiedziedz a takie oszczerstwa sa karalne i administrator ma obowiazek podac dane .

Może trudno uwieżyć ale ja jestem zadowolona z pracy w Yazaki .Naoguł pracują tam młodzi ludzie nie nauczeni szacunku do pracy . Jak każdy zakład borykaja się z problemami ,czy tak trudno zrozumieć że zakład to my pracownicy .

Misia
@anonymous

Ho na solo

Filo

Ponoć maja zamknąć zakład wie ktoś coś więcej na ten temat?

moleciarz

Wiadomo kiedy linie będą zamykać bo słyszałem, że 12 października i co będzie z tymi ludźmi którzy tam robią oraz kiedy Kolejowa przychodzi na Wyzwolenia?

@moleciarz

Niech zamkną cały ten zakład.

Drocia

Zamierzam złożyć podanie. Czy są przyjęcia i o co w ogóle pytają na rozmowie rekrutacyjnej? Pozdrawiam.

anka
@Drocia

Niczego nie pytają, naopowiadają ci bajek jaka to super firma. Przydzielą ci stanowisko którego nawet Ukrainiec nie zechce. Ciekawe jak przeżyjesz za taką wypłatę???????????????????.

Anika
@Drocia

Odradzam. Przyjęć raczej nie będzie bo likwidują małe linie z małych związek i co się z tym wiąże muszą gdzieś rozdzielić tych ludzi . Kolejowa przychodzi do nas na wyzwolenia. Wszyscy będą pracować razem . Według mnie i osób które że mną współpracują nie dzieje się dobrze . Wypłaty marne. Atmosfera też do bani .

@Drocia

Nie ma przyjęć. Mają zwalniać 300 osób do stycznia. Nie pchaj się do tego gówna :)

Zostaw merytoryczną opinię o Yazaki - Mikołów

• Jak się pracuje w Yazaki?

Zobacz opinie na temat firmy Yazaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yazaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yazaki