Opinie o Yazaki w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Yazaki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yazaki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yazaki w Mikołów

Aga

Czy wiadomo coś w sprawie pomocy pracownikom, ktorzy będą zwolnieni? Czy przewidziany jest jakiś outplacement czy zostaniemy całkiem na lodzie?

Andrzej Kamiński

Mam rodzinę na utrzymaniu, jestem do zwolnienia, jestem bez wykształcenia, jestem nieudacznikiem.

K

Czy wiadomo coś na temat postoju w sierpniu czy będzie

wiązka
@K

w Sierpniu to niektórzy dostaną wypowiedzenia

M&ms

Firma o tyle dziwna że nikt łącznie z kierownictwem nie potrafi odpowiedzieć na pytanie "co dalej z zakładem?" Jedyną odpowiedzią jest "sytuacja jest dynamiczna!" I o ile ja pracuje tam już długo tak nie ogarniam jak można nie wiedzieć co dalej... Nie było dyrektora przez jakiś czas teraz dyrektorem został Pan Rogalski ale tez0 jakiegokolwiek zebrania czy informacji na temat przyszłości zakładu co jest frustrujące! Jedynie co mamy to robić bo fiat robi non stop!

Były
@M&ms

Oni dobrze wiedzą co dalej będzie tylko nie chcą gadać a odpowiedź jest prosta jak skończy się kontrakt fiata a maserati przeniosą zagranice zakład zamkną. BTW jak wygląda produkcja na maserati obecnie dalej przestoje są ?

M&ms
@Były

Tak maserati nadal ma przestoje jednak część osób podsyłana jest na 500 do uzupełnienia braków w ludziach.

@Były

A niech zamykaja. Niektorzy sadza, ze to jedyny zaklad pracy i ludzie beda niektorym wchodzic w wiadoma czesc ciala, byle tu pracowac.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Yazaki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
Ona 85

A słyszeliście, że osoby zwolnione wygrały w sądzie i dostaną odszkodowania?

Tak to prawda

Tak to prawda

@Ona 85

Tak to prawda. Lepiej dostac kase z odszkodowania i miec inna prace niz tu wypruwac sobie zyly. Choc sa osoby, ktore wrocily tutaj z powrotem. Dziwie sie

Co jaki okres czasu w Yazaki można ubiegać się o podwyżkę?

Pilot

O co?

anonymus

Yazaki to jedne najwieksze(usunięte przez administratora)w jakim pracowałem,Liderzy myślą że są Bóg wie kim 0 szacunku do pracownika, zwykłe pajace.Jak już się przyjmiecie to daleko OD FLOOR 161, totalna Patologia i narkomaństwo, pracownicy to zwykle cwaniaczki po kryminale.

@anonymus

Nie przesadzaj z ta narkomania i patologia.

Anka

Zakład produkuje do końca czerwca potem zostanie zlikwidowany, już od jutra zwolnienia grupowe.

@Anka

Co ty gadasz jak było gadane, że do grudnia 2020 ma funkcjonować. Skąd masz te informacje?

@Anka

Maserati ma kontrakt do końca roku tak nam przekazano także nie powtarzajcie plotek może sytuacja się zmieni w związku z obecną sytuacją

Bet

Cze jakim można być przybitym dzwonię na kadry jak sprawa wygląda czy mam przyjechać na zakład czy nie a ta odp. Ze gdzie to wyczytałem kadry zrobiły się tak chamskie że mam ochotę sam ich wyprowadzić z firmy

WY jeszcze wierzycie temu zakladowi? Dziwię sie Wam. Nie macie odwagi przeciwstawic sie dyrekcji, kierownictwu. Dymaja Was na kazdym kroku

Ewelina

Żadna firma nie zwalnia dobrych pracowników, widocznie nie byli dobrzy !

@Ewelina

Byli za dobrzy na takie dno jak yazaki

Byly pracownik
@Ewelina

Uwazasz, ze jak trzymali kogos 12 lat i zwolnili to trzymaliby tyle czasu zlego pracownika?

hehe
@Anonim

to po co pracowali w yazaki skoro mieli o sobie mniemalnie lepszych???

@Byly pracownik

Wlasnie, celna uwaga

Hejka, jak wyglada sytuacja Yazaki na dzień dzisiejszy czy dalej zwalniają, co dalej będzie z maserati i 500tką? Czy maserati dalej ma przestoje i robi na 1 zmiane Pozdro dla wszystkich pracowników i gratulacje podwyżek :)

Anka

Macie jeszcze jakieś wiadomości na temat Maserati czy to pójdzie czy na serio maja je likwidować

@Anka

Zwolnienia dalej są. Maserati dalej stoi ludzie są ciepani na 157. Ogólnie patologia

Anonim2
@Anka

Z tego co słyszałam to maserati mają likwidować a dokładnie mają przenosić za granicę. A ktoś wie jak wygląda sprawa z 500tką?

@Anonim2

Takie ploty siejecie że nie da się tego czytać masetati przenoszone 500tka też do zamknięcia jednym słowem zamykają tę budę Przestańcie pusać takie brednie!

@Anka

Podobno związki posiadają wiedzę na temat przyszłości firmy tylko o niczym nie mówią pracownikom

Anonim2
@Kas

To napisz kiedy maserati ma być przenoszone. Co do 500 tki to do końca 2020 roku ma kontrakt podpisany a potem nie przedłużają

@Anonim2

Maserati chodzi teraz na rano przez 4dni a druga zmiana ma wolne i tak niby przez 3 tygodnie co do przyszłości to nikt nic nie wie sam kierownik nie potwierdza ale też nie zaprzecza

Ktoś
@Anonim2

500tka ma kontrakt podpisany do 2023 roku.

Bartosz
@Ktoś

Jak aktualnie kształtuje się stabilność zatrudnienia w firmie Yazaki? Chciałbym zweryfikować, czy zatrudnione osoby mogą być spokojne o swoje posady. Ktoś może pomóc?

Ona
@Anka

Są podwyżki dla wszystkich pracowników, więc raczej nie;)

Ona

Hej! Co ciekawego słychać w kabelkach? To prawda że dawna liderka Karina awansowała? I jak tam szanowny dział jakości (byle jakosci)?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Yazaki odbywa się również w języku angielskim?

Ile razy mamy pisać że nie ma przyjęć i że zakład do zamknięcia idzie.

Czarek

Interesuje mnie praca w firmie ale spore zawirowania powodują, że trzeba chyba zaczekać, ktoś coś podpowie?

Lola
@Czarek

Szukaj innej pracy, ten zakład do zamknięcia idzie tylko nikt nie powie.

@Czarek

To jeszcze istnieje? Robią se siare niech to zamkną bo są śmieszni..

Majka

nadal są zwolnienia, czy są wstrzymane

M

Czy to prawda że szykują się grupowe zwolnienia i że Maserati ma być przeniesione do Maroka

Nn
@M

A skąd to wiesz?

Dawid

Czy to prawda ze zaklad ma byc zamkniety od 2021 roku ?

Kaja
@Dawid

Skąd masz takie informacje ?Słyszałam że do 2023.

Dawid
@Kaja

Moja znajoma tam pracuje i powiedziała że do końca 2020 roku zakład ma kontrakt podpisany a potem nie przedłużają.

kinoman

Nowy film: Yazaki. Koszmar z ulicy wyzwolenia. Horor.

Zostaw merytoryczną opinię o Yazaki - Mikołów

• Jak się pracuje w Yazaki?

Zobacz opinie na temat firmy Yazaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yazaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yazaki