Techgór Sp. z o.o.

Opinie o Techgór Sp. z o.o.

Promos

Witojcie, zarobki srednie !!!! Nie wazne jaka stawke wynegocjujesz, kartki wliczaja w zarobek!!! A firma hmmmm, zrobcie to ,ale na dole nic nie ma , Hahahahahahahaha zlom i (usunięte przez administratora) !!!! Dosłownie nic nawet glupich lopat !!!! Dobra firma dla dziadkow dla ludzi o normalnym wieku raczej nie, sa niedoceniani a dziadki tylko objezdzaja na plecach mlodych ...i maja dobry bajer...a niestety w biurach im uwierzą. Bo nadsztygarzy to dziadki x2 ???????????? szczerze srednio -

Margaj

Na tablicy ogłoszeń zobaczyłem takie oto ogłoszenie - Firma "TECHGÓR" Sp. z o.o. z siedzibą w Suszcu przy ul. Św.Jana 13 zatrudni osoby chętne do pracy pod ziemia w PG "SILESIA". BARDZO DOBRE WARUNKI FINANSOWE OD 4500 zł netto - 7000 zł netto + PŁACA ZA SOBOTY + BONY ŻYWNOŚCIOWE SODEXO Stanowiska: - Górnik, górnik strzałowy, Górnik kombajnista, cieśla - Elektryk, Ślusarz - Osoby dozoru ruchu górniczego, mechanicznego, elektrycznego Przyjmujemy również emerytów górniczych P.S. I podane są dane do kontaktu Więc pytam szczerze i uczciwie mając doświadczenie górnicze i będąc na pełnej emeryturze górniczej z kwalifikacjami górnika czy rzeczywiście dostane te wszystkie przywileje o których deklaruje firma TECHGÓR. Przynajmniej te 4000 zł plus barbórka bony, premie, wczasy pod gruszą itd.???Jeżeli ktoś z was już tam pracuje to proszę mi o tym napisać. Interesuje mnie tylko prawda, a nie słowa bez pokrycia napisane na papierze

Adrian
@Margaj

Człowieku jaja sobie robisz :?? Mało masz pieniędzy , idź wnuki bawić , albo do ochrony. Przez was dziadków młodzi nie chca robić na kopalni bo robią pawulony. |Powinni was po zmianie do zbiornika wrzucić ;!!! Barbórka się mu marzy, co jeszcze morze 8 ton węgla.

Hajer 1948
@Margaj

Żadnym przywilejów nie ma poza 500 zł Barbórka, 200 na święta BN, i paczki dla dzieci są jakieś. Zarobek z kartkami nie przekracza 5000 w tym oczywiście ze 2 soboty. Warunki pracy są okropne, ciepło, daleko i po kolana wody a raczej marasu. Firma ogólnie ok ale jak większość zresztą obiecuje a nie realizuje

Radek

Jeszcze nie słyszałem żeby wszystkim dogodzić. Wiem jedno, że dobrze pracując jesteśmy zadowoleni z pracy.

Margaj

Zauważyłem takie oto ogłoszenie - Firma "TECHGÓR" ...itd. zatrudni osoby chętne do pracy pod ziemią w PG "SILESIA" B.D. WARUNKI FINANSOWE OD (i na czerwono) 4500zł. netto - 7000 zł. netto + PŁACA ZA SOBOTY + BONY ŻYWNOŚCIOWE SODEXO Stanowiska: ( i tutaj są podane szczegóły) Przyjmujemy również emerytów górniczych P.S. Na ile to jest prawdy, jak myślicie

@Margaj

Fajnie że nowo przyjętym proponują taką stawkę a ci którzy robią tam od 5 lat i więcej mają na ręke 3500 + 1400bonów + barbórki 500zl o sory i na święta 200zł to jest ten socjal

Za żaden węgiel nie płacą nic poza tym co wymieniłem

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Techgór Sp. z o.o. kandydat na stanowisko GÓRNIK P.Z. ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Margaj

DO ADRIAN 05.03.2019 14:29. Jaj nie muszę robić kolego, bo już je mam. Bawić dzieci to możesz ty Krytykować to możesz sobie w rodzinie a nie mnie Żeby pisać o pawulonach to trzeba najpierw wiedzieć kto to jest. Jeżeli młody nie chce robić to do widzenia. Ja wcale nie mam zamiaru wciskać się na czyjeś miejsce i zabierać komuś pieniądze. Jak mi się należy to biorę i już. A masz ty w ogóle zielone pojęcie o kopalni??? Skoro gwarantują przywileje takie jak barbórka i węgiel to na pewno skorzystam z tego. A wyobraż sobie że pieniędzy zawsze jest mało choćby nie wiem ile człowiek zarobił Zrzera cię zazdrość i to wszystko.Nie odpisuj bo nie będę z tobą DYSKUTOWAŁ - hugh

Elektryk -Techgór

Pracuje jako elektryk już 2 lata w firmie Techgór i nigdy nie narzekałem na kasę. Zawsze 10 tego albo wcześniej jest na koncie. Solidna firma . Polecam

@Elektryk -Techgór

@Elektryk -Techgór Już dosyć długo pracujesz w firmie Techgór. Fajnie, że w końcu zdecydowałeś się na wyrażenie tu swojej opinii o tym pracodawcy, ale mogłeś poruszyć w swoim wpisie nieco więcej kwestii, związanych z warunkami zatrudnienia. Pracujecie tam w oparciu o stałą umowę, czy na nią trzeba długo czekać?

Józek

Polecam! Zarobki ok! Kasa zawsze na czas. Aktualnie pracują na szczygłach, ale na boryni też otwierają punkt.

Julita

@domek dziękuję za odpowiedź. To ważna wiadomość, że rekrutacja trwa dalej. Wiesz na jakie stanowiska najbardziej potrzeba nowych pracowników? Mógłbyś powiedzieć też coś więcej o warunkach pracy i zatrudnienia? Na stronie internetowej firmy ciężko znaleźć informacje na ten temat.

@Julita

Przyjmują wszystkich z kwalifikacjami lub bez warunek: chce robić i ma czyste papiery. Umowa o prace bez mataczenia.

Julita

@domekrozumiem, że odpowiada Ci praca w techgór. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Co doradziłbyś osobom, które chcą się w firmie zatrudnić?

@Julita

Polecam. Robota jak robota. ze wszystkimi się da dogadać. JAk chcecie sie przyjac do suszca trzeba jechać z papiurami i tyle. przjecia nadal sa.

WWW

Na chwile obecna Tech Gor i Eksplotech sa na Szczyglowicach. 2 przodki, jeden juz w polowie wybiegu drugi nie dawno zaczal. Ryle kartki po 38, pawulony 58. Szukaja ludzi ale jakos nikt do roboty sie nie garnie

domek

dobrze! dużo bonów mniej przelewu - ale suma bardzo dobra! polecam

bazin

i jak chopy na tych szczygłowicach sie zapowiado ?

BUBA

Normalnie echo nikt nic nie wie dwa kombajny na szczygłach kartki po 15 ponoć ale zarobki ponoć ok 3 na rękę, soboty na pasek, ale to ponoć prezes tak obiecuje, a jak jest rzeczywiście .

Fizol
@BUBA

To szału nima na tych szczygłowicach

Fizol

Co za robota na szczygłowicach że ogłoszenia dali? Za ile i na jak długo?

kris

@rafał też mnie to nurtuje. Przypuszczam, że dla najlepszych pewnie tak, ale jak szybko i ile ta podwyżka mogłaby wynosić? Mógłby ktoś dać znać, jak to jest w praktyce?

elektryk ;)
@kris

Witan Elektryk to ile tam zarobi? jaka robota na Szczygłowicach? i po ile kartki mają?

........cisza.............

górnik

I co???? nikt nie powie po ile kartki i jaka kasa w firmie obecnie? Same trole niezwiązane z firmą tu siedzą???

górnik

Dzwonili do kogoś ostatnio w sprawie przyjęcia? Ogłoszenie powiesili ze szukają ludzi do roboty, powiedzcie jaka kasa???? Po ile kartki obecnie???

@górnik

Do górnik 18.09.2016 11:45 Przeczytaj moją wiadomość, a dowiesz się tylko ile deklarują się że ci zapłacą. Ja emerytury górniczej dostaje niecałe 3000 zł, a oni ci napiszą 4000-7000 zł netto hihihi, hihihi Nie wiedziałem czy śmiać się czy pomarzyć tylko o tym. A jak to rzeczywiście prawda, to będę aplikował na stanowisko górnika Najwyżej już na rozmowie kwalifikacyjnej zrezygnuje, a w ostateczności po miesiącu się zwolnie. MAM TO OGŁOSZENIE I POKARZE JE NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ

NICK

umowa może i jest respektowana, ale wiesz co jest na umowie: minimum, reszta to uznaniowa więc może być może nie być...

Hornik

wydawac ci sie moze duzo kolego ,widac nie masz pojecia o dole i jestes malolatem ,bez obrazy ale teraz w tej branzy to tylko kupa ,wracaja czasy chłopa pańszczyźnianego czyt. gornik p/z, szkoda bo tez chcialem tam pracowac w tej branzy ale za ta kase nigdy !

Zostaw merytoryczną opinię o Techgór Sp. z o.o. - Suszec

• Jak się pracuje w Techgór Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techgór Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techgór Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techgór Sp. z o.o.