Techgór Sp. z o.o.

Opinie o Techgór Sp. z o.o.

Adinho

Czy jest dojazd na kopalnie x Woli gm. Miedźna?

@Adinho

Niestety nie ,ale refundujemy dojazd.

Ewelina

czy są jakiekolwiek limity związane ze wspomnianą refundacją? Dodatkowo coś jeszcze mogłoby być współfinansowane przez firmę?

Ewelina

A w jakim stopniu pracownicy są zintegrowani? ciekawa jestem czy na dojazdy wspólnie się umawiają i czy organizują sobie po pracy jakieś inne inicjatywy. Firma także je refunduje jak te wspomniane wyżej dojazdy?

Gornik Tychy

Ludzie dostajecie godne pieniądze,nawet 12 000 ,dojazd do pracy, lub refundację za paliwo .W innych firmach zarabiają po 4 do 5 tysi ,Twoja sprawa czym dojedziesz .Czy Wam już całkowicie na głowy padło?? .

@Gornik Tychy

tak dal pewności to 12 to na rękę? za ile godzin pracy, dojazd ile czasu przy tym jeszcze zabiera i czy ponosi się jeszcze jakieś dodatkowe koszty? zastanawia mnie wynik w związku z ich rozliczeniem na czysto już.

Daro

Czy faktycznie można ma początek zarobic 6500 netto plus karta sadexo? W ogłoszeniu oisze ze bezpośrednio pod firmę.

@Daro

Oczywiście że można ,nawet do 12000 z bonusami .Do potwierdzenia u pracowników firmy ,podkreślam pracowników ,nie "niebieskich ptaków", którzy pracują pół na pół - L4 i "zameldowanie się w pracy". Najlepiej przyjechać do firmy ,porozmawiać. Są tez inne bonusy ,za polecenie pracownika ,oferta na zagospodarowanie itp.

Ewelina

Skoro już wspominasz o tych bonusach to jest szansa na szersze ich rozwinięcie oraz ewentualne warunki związane z możliwością ich otrzymania? Na każdym stanowisku przysługują te same?

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 23 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Techgór Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Elektryk. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pacownik Silesia.

Pracuję na Silesii ,znam firmę Techgór . Super firma , bardzo dobra atmosfera . Płaca na maksymalnym poziomie. Kierownik elektryczny zna się na robocie ,jak trzeba to pomaga.Bardzo polecam robotę w tej firmie. Ja robię do końca roku i ide na emeryturę .Juz mam zaklepana robotę w Techgórze. Bardzo polecam tą firmę.

Ewelina

A tak z ciekawości to co takiego Ci Panowe mieliby robić, że taka opinia? Bo tak trochę nic z tego w sumie nie wynika

@Pacownik Silesia.

Widać że całe zycie siedziałeś na guziku albo na pompach, jak bys sie przez 25 lat narobił to byś na kopalnie nie spojrzał. Z żoną posiedzieć, wnuki bawić no chyba że jesteś wiecznym kawalerem to pracuj do konca

Mario

Po ile kartki za zjazd mają

@Mario

Kartki sa po 80 zł za dniówka . Przelewane są na kartę sodexo . Bardzo dobra forma ,wszystko idzie za to kupić.

@Górnik Tychy

40 zł za dniówkę . 80 zł ale dodaj że od każdej dniówki przerobionej jest to odejmowane z wypłaty czyli masz więcej kartek ale mniej wypłaty.

@Adam

Informacje, które Pan podaje nie są wiarygodne. Dniówka jest o wiele wiele wyższa.

Górnik Tychy .
@Adam

Dniówka wychodzi w granicach 500 zł . Zależy od zarobku ,a te kształtują się od 7000 d0 12000 tyś.Bardzo łatwo to sprawdzić, wystarczy spytać pracowników ,oni nie ciulają.

Szerszen
@Górnik Tychy .

Górnik Tychy to Ty Marcin?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Techgór Sp. z o.o. kandydat na stanowisko GÓRNIK P.Z. ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Julia

Witam, co do ogłoszenia na stanowisko osoby do dozoru, potrafi ktoś określić widełki finansowe? Ile gwarantują podstawy? Jak atmosfera pracy na tym dziale?

Johny
@Julia

Firma potrzebuje dozór średni górniczy , elektryczny ,maszynowy . Widełki płacowe od 6,500 do 8,000 .Atmosfera jak w każdej grupie ludzi zależy od dwóch stron .Ogólnie jest ok.

Górnik Tychy

Cóz Ty człowieku (usunięte przez administratora) sz . Kartki mozna realizowac prawie w kazdym sklepie . Prawie masz to na zycie , a moze braknac ,oprocz tego 6 tysi na lape ,gdzie to zarobisz lebrze.

Alicja
@Górnik Tychy

Ale jakie kartki? Jakieś bony? To w formie dodatku do pensji? Dużo tego dają? Myślałam że wynagrodzenie jest w gotówce na konto

@Górnik Tychy

I zaś komentuje Górnik Tychy człowieku przestań kłamać.Lebrem z biura to jesteś tu! Jedynie co potrafisz to usuwać wszystkie negatywne komentarze co jakiś czas zostawiać tylko te które ty komentujesz po każdym komentarzu... Jak chcecie mieć więcej bonów jak wypłaty bo w tej firmie tak to działa to powodzenia.

Alicja
@Johny

A taki dozorca jest zatrudniony na zasadach jak górnicy? Chodzi mi o te wszystkie przywileje emerytalne i dodatki około płacowe, które mają górnicy.

Borys
@Alicja

,, w gotówce na konto '' widać ze to ryl jakiś pisał , mówi się przelew na konto lub pieniadze na konto. To gotówka czy na konto? Wporzo jestes :))

Vico

Już na samej rozmowie o prace pracownik zostaje (usunięte przez administratora) , słysząc na rękę stawkę gdzie później okazuje się , że 80 zł za dzień idzie na kartę sodexo , każdy może policzyć sobie ile wychodzi to w ciągu miesiąca , którą można użyć w podanych sklepach , urlop weźmiesz czy l4 które jest nie uniknione gdy zaczyna się pracować w takich warunkach to nie przedłużają umowy Totalna żenada

Jajco
@Vico

Tak z ciekawości to ile ci zaproponowali że zarobisz? 80 zł kartka to dość dużo

Karp

Witam, na jakie zarobki mniej więcej może liczyć górnik w tej firmie na Silesii??

Czy Techgór zatrudniano obcokrajowców?

Firma Techgór zatrudnia obcokrajowców.

Borys

Jest możliwość dogadanie się o koperty w tech górze ?????

Górnik Tychy.
@Borys

Nie firma wszystko przelewa na konto ,i wszystko jest opodatkowane,

Leszek
@Górnik Tychy.

Czy przelewy zawsze na czas, bo w moim poprzednim miejscu pracy były z tym problemy?

Natalia
@Górnik Tychy.

No to super jak firma dba o to by wszystko było opadatkowane. Jak już jesteśmy przy wypłatach, to dasz znać ile one dokładnie wynoszą?

Gornik Tychy.
@Natalia

Przelewy są zawsze na czas .Pracuje tu od 6 lat ,nigdy nie było spożnienia.Wysokosc zarobków ustalają osobiście ijest tak jak godaja

Górnik Tychy

Czemu nie piszesz wiela pożniej??. Jo Ci odpowiem 1 dzień ,a była to wina banku ,bo se przeciągli kasa bez weekend . Opóżnienie było 1 dzień !!!!!!!.

Margaj Jest ogłoszenie ze firma TECHGÓR zarzadza w Suszcu i przyjmuje do pracy dozór, górników, kombajnistów, slusarzy, ciesli i nawet mi powiedzieli ze mozna nawet pracowac przy obsłudze napedów typu gwarek. Deklarowali ze pracownik na stanowisku górnik zarobi nie mniej niz 8500 zł brutto, a ciesla górniczy 6000 zł. Nawet mi powiedzieli ze jak sie pracuje wszystkie soboty i niedziele to mozna wyciagnac 10.000 zł brutto na miesiac. Jak nie wierze to niech zapytam chłopaków o zarobki. Wyczytałem na forum ze górnik bez problemu zarobi 5000 zł Netto Czyli 8500 brutto , wychodzi 6000-5500 netto na reke. Deklarowali ze wszystko co jest napisane to prawda Barbórka symboliczna 500 zł, bo za to dniówki sa wieksze. Bony SODEXO 9 zł za zjazd. I pytałem o najwazniejsza rzecz jezeli przekrocze zarobek brutto czy ZUS nie zabierze mi emerytury. Pisali ze oni sie tym wszystkim zajma tak zeby było dobrze i zadnych pieniedzy ZUS mi nie zabierze, chociazby to był przekroczony limit. Moze tu chodzi o tzw załacznik do KOPERTY zeby mówiac brzydko pociulac ZUS

@Marek

Czekaj, czyli Ty już po rozmowie rekrutacyjnej?

@Marek

Do Marek.Firma Techgór nigdy nie płaciła i nie płaci inaczej za pracę jak tylko przelew opodatkowany .Do ręki są tylko kartki Sodexo.

Czy w trakcie rekrutacji firma Techgór Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Czechowice-Dziedzice?

Zatrudniony

Tak, zawsze ustalasz swoją stawkę z pracodawcą

Aneta
@Zatrudniony

A powiesz mi jaką stawkę najwyższą można wynegocjować tutaj ,tak mniej więcej

Pracownik Techgór

Do stary pracownik. Chyba naprawdę jesteś stary bo wypisujesz idiotyzmy . Pierwsze kolejka jeżdzi cały czas , dozór jest ok. pracujemy tam od 07 03 2022 więc o jakim oszustwie piszesz? ,jeżeli jeszcze nie było wypłaty?? .Nie jesteś czasem ruskim trollem??

Stary pracownik
@Pracownik Techgór

I znowu post usunięty. Ktoś tu się boi prawdy. To świadczy o tym że manipulacja jest lepsza niż w Rosji. Dalej podtrzymuje, i ostrzegam wszystkich żeby trzymać z daleka się od firmy.

Doswiadczony
@Stary pracownik

Jeśli wpis dotyczy konkretnych osób które można by po wpisie rozpoznać to jest usuwany. Myślę że przezywasz jak mrowka okres! Techgor jak każda firma górniczą raz na wozie raz pod wozem. Aktualnie robotę mają płacić płacą, pierwszy miesiąc był ok zobaczymy po marcu. Jak ściągniesz kogoś do firmy też fajnie idzie zarobić. Jak się nie chce robić to wszędzie jest źle.

xxx
@Pracownik Techgór

Ja tam jeszcze kolejką nie jechałem - póki co zasuwamy w jedną i drugą stronę na nogach.

@xxx

Kolejka jezdzi na każdy szychcie ,ale jak pito się z roboty to trza (usunięte przez administratora) z buta.

gonzo
@Gornik Tychy

Chyba ci się kolego firmy pomyliły. Od miesiąca nie jechałem kolejką poza tą która jedzie ze ściany. Ale do niej swoje pod górę też trzeba dojść

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Ślusarz w firmie Techgór Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Zatrudniony

Doswiadczenie+ kwalifikacje Robiłeś na dole, masz czyste papiery to Cie wezmą

Toudi

Miało być w sensie jakie roboty dostali na silesii :)

@Toudi

Techgór dostoł robota na dalekim wschodzie ,pochylnia 410.Jes to daleko ,ale dowożo cugiem i potem kolejkom . To je robota na 8 miechów ,a potem majo dostac pochylnia 607 to je blisko szybu. Na razie jes super. Fajny dozór , fajno tworzy sie ekipa .Oby tak dali!!!

Willi z Radzionkowa

Fajno ekipa ja? Te dwa stare pierdziele z Czech? Nie zartuj se

Toudi

Jakie roboty pochylałem na silesii?

Robert

Panowie czy firma ma tylko kontrakt na Silesii czy na innych grubach tez ma robotę?

@Robert

Aktualnie na silesii

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Techgór Sp. z o.o.?

wodnik

Nie mają żadnych szans.

Górnik Tychy

Nie wiem skąd Wodnik mo takie info . Przyjmujo właściwie każdygo ,ino musi mieć czyste papiury.

Gornik Tychy

Pracowałem w firmie Techgór 2 lata temu na Silesii , super zarobki ,super ekipa. Wchodzą znowu na Silesia ,byłech w kadrach , mają kontrakt na 3 do 5 lat . Zarobki b. dobre ,(5 tysi netto na ręka jako górnik ) ,wszystko uzgodnili ze mną podczas przyjęcia . Wyższe kwalifikacje placom lepiej .Dają dojazd do roboty , ubezpieczenie zdrowotne . Obiecali bony na święta , paczki dla dzieci i impreza Barbórkowo. Sprawdziłem to u chopa który tam robił na chwałowicach i tak było ,ino nie było imprezy Barbórkowej bo był wirus. Wszystko żech sprawdził i tak było.Polecom ,było trocha ludzi do przyjęcia , chyba trza sie uwijac.

Gornik brzeszcze

Czy są jakies przyjecia w frmie, podobno wchodzą na silesje

Zorientowany
@Gornik brzeszcze

Tak są przyjęcie, za niedługo na silesii. A w firmie jak to w firmie górniczej - jest robota jest kasa nie ma jaj. Kontraktów nie ma to jest różnie. Teraz robota wygrana to ze dwa lata spokoju będzie!:)

O co chodzi z tymi bonami? Nie płacą ci przelewem pieniędzy tylko dostajesz bon za prace? Często są takie sytuacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Techgór Sp. z o.o. - Suszec

• Jak się pracuje w Techgór Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techgór Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techgór Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techgór Sp. z o.o.