Techgór Sp. z o.o.

Opinie o Techgór Sp. z o.o.

Jurek

Niby prezes obiecują robotę a do tej pory nic nic ma

Wiktor

Czy to już koniec, czy mają nowe projekty bo podanie złożone a odpowiedzi nie ma

Francek

Z trzech firm w których pracowałem, ta była najgorsza. Więcej bonów niż przelewu. Absolutnie nikomu nie polecam, chyba że komuś nie przeszkadza to że w portfelu ma bony zamiast kasy.

Ryl

Firma solidna, dobrze płaci . Jedynym mankamentem wysokie bony. Dużo młodych pracowników.

Mlody
@Ryl

Jakie wysokości są te bony i czy one są odliczane od wypłaty, żeby na konto mniej wpływało

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Techgór Sp. z o.o. kandydat na stanowisko GÓRNIK P.Z. ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Elemele

Co się dzieje w techgor??? !!!!!!!!!!!

Bullit
@Elemele

Nic dobrego same zwolnienia????

emeryt
@Elemele

witam ,na ile może liczyć emeryt i czy jest szansa na pracę,bo z tego co czytam to chyba zwalniają a chcę się przyjąć,ile dostaje się na rękę i jak to jest wrazie przekroczenia zarobków,ile dostaje się za dzień wekkendowy i czy jest urlop?

Elemele
@emeryt

Zwalniaja, bez mrugnięcia okiem !!!!!!

kandydat
@Elemele

teraz też zwalniają? czy jest jakaś robota?

Bebe

Szkolenia są, a kasa i tak dobra w porównaniu do innych

jasiek

Wie ktoś w jakich godzinach się tu pracuje?

emeryt

czy są przyjęcia dla emerytów i czy praca jest ciężka jakoś nikt mi nie chce odpowiedzieć a w biurze coś kręcą

Jacek
@emeryt

Emeryci powini siedzieć w domu a nie młodym miejscu pracy zabierać a jak malo masz to sie do ochrony przyjmij

Jan

Czy szefowie i kierownicy dobrze traktują ludzi ?

Bob górnik

Witam chce się zatrudnić w techgór mam ponad 5 lat stażu na ścianie polskie papiery górnika technika sekcyjnego i kombajniste scianowego na jakie zarobki mogę liczyć pracuje w Czechach za informację serdecznie dziekuje

Anka

Orientuje się ktoś na jaką pensję może liczyć specjalista ds. budżetowania i controllingu?

Justyna

Nadal są tak duże zwolnienia jak pisaliście ?

????????????????????

Opinia firma w ciągu półtora miesiąca zmieniła się na fatalna!!! Słowa ludzi na dole z kopalni i innych firm: Jak(usunięte przez administratora) można tak ludzi potraktować , na święta zwalniać!!!! Okazało się ,że ludzie których tak bardzo poszukiwali i zabiegali są dla nich zerem , maszynka . Bardzo to przykre... Ludzie jednak wszystko wiedzą , że za tydzień L4 w ciągu roku chłop został zwolniony. Kiwali tylko głowami, no ale dla ludzi na stołkach pewnie to blachostka.

Czy w firmie Techgór Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Robol

Nie

Puma

Elektrycy podobno mają najlepiej tak mi mówił znajomy elektryk emeryt coś koło 4kafli a roboty mało co mówi więcej spania i ściemniania jak roboty także do 65 lat wyrobi drugą emeryture

Piaskun

Witam czy w firmie odprowadzane są normalnie składki i szychty 1,8 do ZUS ???

mat

witam chciałem zapytac ile zarobi ten ktos bez doswiadczenia bez kwalifikacji jako pomoc na początek ktos cos wie ?

@mat

Ja jestem na emeryturze górniczej i dostaje 3100, ale jak podejmę pracę w górnictwie jako emeryt, to będę żądał 5040 zł. bo tyle są warte moje kwalifikacje obliczone według standardowego systemu normalizacji płac i wynagrodzeń.Jeżeli masz kwalifikacje górnika i pracujesz ok. 7 lat na kopalni to już powinieneś dostać do 4500 brutto.To jest obliczone według standardowych dni, godzin i kwalifikacji jakie posiadasz.Jeżeli zarabiasz mniej to inni zarabiają na tobie. Tak jest napisane w krajowym urzędzie normalizacji płac i wynagrodzeń.W każdym bądz razie nie możesz dostać mniej niż 2900 na rękę, bo tak było na kopalni BRZESZCZE.Bo skoro górnicy w przodku dostali 4300 netto, a na drugi miesiąc 2900, to potem dyspozytor prosił żeby zrobili chociaż 1 metr na 3 przodki.A wiadomo co się robi żeby wybijało prąd bardzo często.Jak oni nam tak my im

@mat

https://dziendobry.tvn.pl/a/ile-naprawde-zarabia-gornik- (tutaj gościu ci mówi ile on zarabia na kopalni, a pracuje dopiero 3 lata) Dla nie majacych czasu. Górnik zarabia nie wiecej jak 3200 ze swietami 3400 plus dodatki, a nieraz nawet 3000, 2900.Najbardziej mnie wkrywiło to ze jakis matoł nagadał ze górnik zarabia 7000 brutto i jeszcze ma mało, bo rzeczywiscie ma mało. to przeciez rozbój w biały dzien. Ja w latach 1990-2010 zarabiałem srednio 2100, 2400, 2600 plus dodatki. Dwa razy tylko dostałem 3000, ale to juz po 2011 roku

@Margaj

To, na jakie konkretnie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniony górnik w firmie Techgór? Wiadomo, że media mogą podawać stawki zawyżone, tym bardziej że ostatnio do opinii publicznej podano, że górnik zarabia właśnie 7000 brutto, więc zastanowiło mnie jakim doświadczeniem należy się legitymować, aby osiągnąć taki poziom wynagrodzenia?

@Paweł

Pawełku nie wiem nawet czy tyle dostanie sztygar zmianowy nawet w ścianie, a o zwykłym pracowniku z kwalifikacjami górnika przodowego to proszę zapomnieć. Obliczyłem jak podaje regulamin jakości płac i tak jest napisane ze górnik mający szkołę ZSZ Mechanizacji rolnictwa, zawód kierowca mechanik, plus co najmniej 7-10 lat pracy pod ziemią na stanowisku górnika nie może zarobić mniej niż 5040 brutto, plus dodatkowo święta osobno. A widzę ze jest mnóstwo ofert 4000, 4500 brutto, nawet 3000 wiec o czym my mówimy. Ja nie będę harował na kogoś. Jeżeli dostaniesz na rękę mniej niż 4000-4500. to ZUZ zarabia na tobie. Obliczyłem to dla indywidualnego pracownika, a ogół może być inny. Na kopalni KWK Brzeszcze teraz Tauron górnicy bez świąt oddz. GRP-2 potrafią zarobić 4300 na rękę. Co z tego jak za miesiąc wezmą 2900, ale potem wiedza co zrobić żeby kopalnia była niezadowolona z pracy. Ogólnie nie przestrzega się regulaminu pracy, bo wtedy płacili by za nic, a za nic nikt ci nie zapłaci, tzn. praca w temperaturze, plus mokro i kapie na ciebie, błoto itd. Liczą się tylko metry, a pieniędzy nie ma. Nawet za nic maja pracownika

Promotor

3000 plus kartki

Wiktoria
@Promotor

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia to chyba większość przyzna mi rację co do tego, że jest to raczej kwestia indywidualna. A czy w Techgór zarobki nie rosną razem z przepracowanymi latami, z doświadczeniem? Wymagałoby to jakiegoś dopowiedzenia.

Promotor
@Wiktoria

Ja odp , że tyle mniejwiecej jest , jak się zaczyna przygodę bez papierów i doświadczenia, co mojim zdaniem jest naprawdę nieźle w porównaniu do innych z konkurencji , pzdr

Zaciekawiony

Mam pytanie do pracowników tej firmy Czy wiadomo wam coś czy są blokady przejść pod sig, jsw czy ROW z góry dziękuję za odpowiedź

Wiktoria
@Zaciekawiony

Oby któryś z pracowników Techgór w miarę szybko Ci odpowiedział. A interesujesz się tą kwestią, ponieważ planujesz rozpoczęcie pracy w tej firmie, czy może masz jakiś inny powód? Jestem ciekawa.

Pożądana firma ile dajecie ???

Przemo

Panowie napiszcie jaka jest w firmie atmosfera, zarobki, i czy warto składać podanie.

Margaj

http://jasnet.pl/?m=wydarzenia&mod=komentarze&id=35452 - srednia płaca górnicza w jednej z kopalni Jak ja to przeczytałem to mysle sobie ze tyle zarobi na starcie nowoprzyjety. Okazało sie ze górnik który pracuje 24 lata ta sume dostaje za 3 miesiace a tu pierd... ze to srednia płaca za jeden miesiac.No ch.j mnie boli i nie przestanie.Banda złodziei, oszustów i gnojów

Zostaw merytoryczną opinię o Techgór Sp. z o.o. - Suszec

• Jak się pracuje w Techgór Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techgór Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techgór Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techgór Sp. z o.o.