PlusJob Poland Sp. z o.o.

Opinie o PlusJob Poland Sp. z o.o.

Czemu nic nie piszecie na wątku Polvik? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

:-)) pomysły i negatywna "kreatywność zapewne sie skończyła ;-) . Njważniejsze by obie strony były względem siebie uczciwe i życzliwe a wszystko jest prawidłowo i rozwojowo na przyszłość. Płatności i pomoc ze strony firmy i koordynatorów jest realizowana solennie . Nic złego się nie dzieje, nie ma zadnych "(usunięte przez administratora)" ;-) i tragicznych warunków . Nakezne składki odprowadzane , ubezpieczenie zarowno państwowe w kraju pracy jak i dodatkowe wykupione i opłacone przez firmę . Formalnosci zwiazane z urzedami także dopilnowane . Można bezpiecznie wspołpracowac długi czas jesli sie sprawdzasz w pracy oraz chcesz dłużej pracowac za granica .

Dodam , że piszę tu zarówno o firmie Polvik jak i PlusVikar w Danii z którą bezpośredni wspołpracuję .

FitterZS

Hej, mam pytanie odnośnie nowych ofert pracy dal tej firmy. Podbno podlapali kontrakt przy budowie gazociagu Nord Strem 2 i szukają ludzi z doswiadczeniem. Ktoś cos moze wie więcej o ofercie dla monterów rur albo spawaczy? Pozdrawiam!

Witam, czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w rekrutacji ale ciągle odraczają i mówią że będzie wznowienie. Nie wiem czy agencja polvik jest wiarygodna

Viki

Jeśli macie podpisaną umowę z firmą Polvik to powinno być wszystko zapisane. Wszystkie warunki i uzgodnienia. Jak nie pilnujecie dokumentu najważniejszego to do kogo teraz pretensje? Może źle usłyszeliście w trakcie uzgodnień i dlatego takie rozbieżności?

Pracownik Produkcji

Rozmowa około 30 minut, profesjonalne podejście, kawa na wejściu. Na następny dzien kontakt tel odnosnie przyjecia do pracy. Szybko i sprawnie.

- umiejętności - wczesniejsze doświadczenie - ogolnie caly zyciorys - test jezykowy

Tulipka

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o agencji? Mam wrażenie, że niektórym narzekanie weszło w nawyk i robią tak bo mają kaprys!!!!

Leon

Czy może ktoś napisać co słychać w Polvik-u? Martwią mnie niektóre wpisy a mam zamiar aplikować. Firma ma sporo ofert pracy, tylko czy aktualne jeszcze?

John z Koping
@Leon

Ostatnio aplikowałem z polecenia kolegi na stanowisko Magazyniera do Niemiec. Jak dotąd wszsytko ok! Trochę dlaeko do domu, ale co zrobić :/ Wiem ze napewno szukaja więcej kandydatów. Pozdrawiam

Ronaldinho 10
@John z Koping

Cześć John, Również mam zamiar wybrać się z poprzez tą agencję do pracy w Niemczech na magazyn. Czy jest konieczność posiadania własnego samochodu na dojazdy do pracy czy firma organizuje jakiś samochód? Jak z zakwaterowaniem? po ile osób mieszka na pokoju? Czy pewne jest przepracowanie przynajmniej 160 godzin w miesiącu? Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam :)

Ronaldinho 10
@John z Koping

Cześć Chciałbym wyjechać poprzez tą agencję do pracy na magazyn w Niemczech. Czy agencja zapewnia dojazd do pracy czy trzeba mieć własny samochód? Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem, po ile osób w pokoju kwaterują? Czy jest pewność przepracowania przynajmniej 160 godzin w miesiącu? Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam

Waldi

Bardzo fajna agencja, dobrze wspominam współpracę. Tylko wyjeżdżając za granicę trzeba pamiętać, że tam się ciężko pracuje.

Ryszard

Szukam pracy za granicą i właśnie słyszałem, że Polvik to spoko firma. Może ktoś dodać jakie załatwiają mieszkania i czy praca jest cały czas bez postoju?

Xoxoxo

Totalna lipa na każdym kroku chcą wyciągać pieniądze z Ciebie, trzeba znać prawo Norweskie żeby nie dać się oszukać

Agnieszka

@operator na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo? Czy umowę o pracę dostałeś od razu czy po jakimś próbnym czasie pracy? @Słowak co masz dokładnie na myśli? Pojawiły się nowe oferty pracy na stanowiska: Mycie naczep, Kierownik Projektu ds. Robót Odwodnieniowych, Przedstawiciel medyczny, Pracownik Ogólnobudowlany. Może ktoś składa na któreś ze stanowisk cv?

Antek

Mam zamiar aplikować do firmy Polvik bo z tego co wiem to maja dobrą opinię jako pracodawca. Może ktoś podpowie mi jaką umowę mogą zaproponować na początek?

operator

Ze swojego doświadczenia moge powiedziec tylko dobre rzeczy o Polvik , praca w Schramberg jak najbardziej ok z umowa o prace wszystkimi dodatkami i darmowe zakwaterowanie a to dosyc istotne przynajmniej dla mnie na poczatek , kontakt z pracownikami agencji tez bardzo ok dostalem duzo informacji i odpowiedzi na moje pytania, dlatego nie rozumiem opini negatywnych o tej firmie.

Karol

@Słowak Czy możesz rozwinąć zdanie które budzi wiele niepokoju? Czyżbyś miał jakieś niemiłe doświadczenie z ta agencją? Jeśli tak było to bardzo proszę napisz żeby inni wiedzieli na co zwracać uwagę. Chociaż wątpię ponieważ słyszałem o agencji sporo dobrego.

Bogusław

Jade do pracy w schramberg może ktos jeszcze jedzie ?

Słowak
@Bogusław

Uważaj na ta robote

Jerzyk

Też mam takie zdanie o agencji jak @Zadowolony. Sporo osób myśli, że pojadą przy okazji zwiedzą okolice i dużo zarobią bez pracy.!

Boguś

Odradzam!!!

nowy
@Boguś

Napisz dlaczego?

Irek

Czyli macie o agencji dobre zdanie, można z nimi wyjechać za granicę?

Zadowolony
@Irek

Dobra agencja jesli potrafi sie ciezko pracowac wakacji tam nie ma, pensja na czas ubezpieczenie konsultanci zawsze w kontakcie. Nie ma tam miejsca dla leni i pijakow - polecam pracowalem dla nich juz 3 razy i jest naprawde ok. Nie sa oszustami i zawsze mozna sie z nimi dogadac.

Zadowolony

Bogdan

Odradzam.

Leoś

Już dawno słyszałem, że Polvik to fajna agencja i można spokojnie wyjechać z nimi za granicę. Widziałem ostatnio, że mają sporą listę ofert pracy czyli jest ruch. Ja też niedługo jadę z nimi do roboty

Mechanik

Moj znajomy dla nich pracuje stawki zaczynaja sie od 13-14 eur/h plus sa coo jakis czas podwyzki, placa zawsze na czas bezproblemowo. Mozna wyrobic duzo godzin i zarobic dobre pieniadze, oczywiscie jelli ktos potrafi ciezko pracowac bo pracy maja duzo , za jakis czas tez bede przez nich jechal.

Amator

Widziałem ostatnią ofertę i agencja potrzebuje mechanika do ciężarowych w Skandynawii oraz w Anglii. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie może być najlepiej pod względem zarobków oraz w kwestii mieszkania ? Jak juz jechać to przynajmniej tam gdzie jest dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o PlusJob Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w PlusJob Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PlusJob Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PlusJob Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PlusJob Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PlusJob Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PlusJob Poland Sp. z o.o.