Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310), będąca częścią duńskiej firmy Profil Match z główną siedzibą w Danii, zapewnia pracę na terenie państw północnej i zachodniej Europy. Łączymy firmy z branż motoryzacyjnej, budowlanej, magazynowej i produkcyjnej z najlepszymi kandydatami. Jeden z naszych klientów planuje renowację swojej floty naczep samochodów ciężarowych, w związku z czym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter naczep. Miejsce pracy: Holandia

Twoje zadania na tym stanowisku to m.in.:

  • demontaż starych elementów naczepy
  • montaż nowych podzespołów układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych
  • spawanie, nitowanie, skręcanie

Z nami zyskasz:

  • długoterminową współpracę z perspektywą rozwoju w kierunku napraw naczep
  • pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin
  • elastyczne warunki zatrudnienia – w oparciu o własną działalność lub umowę
  • wynagrodzenie 18,50 EUR/h brutto
  • możliwość zjazdów do domu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • pomoc naszych konsultantów w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, jak i po rozpoczęciu pracy

Nasz przyszły współpracownik, czyli TY:

  • posiadasz doświadczenie w montażu naczep
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • masz prawo jazdy kat. B (CE będzie dodatkowym atutem)
  • chcesz podjąć pracę za granicą