PlusJob Poland Sp. z o.o.

Opinie o PlusJob Poland Sp. z o.o.

?!?

A jest tu ktoś kto pracował jako rekruter w tej firmie? Jakie pracuje? Jaka umowę dają? I najważniejsze ile płacą?

Karol

Podpowiedzcie jak pracuje się z firmą za granicą?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Polvik?

Karina 84

Przestrzegam przed ta firmą nie jest tak kolorowo jak obiecują (usunięte przez administratora)!!

pracodawca
@Karina 84 06.04.2018 17:24

Witam, Nasi pracownicy pracuja na dunskich lub niemieckich umowach. Nie mozemy ingerowac w rozliczenia podatku w Polsce. Niestety czesto odbieramy telefony z zapytaniem o pit 11 za czas pracy za granica - wiele razy tlumaczymy ze nie mozemy wystawic takiego dokumentu gdyz zatrudnienie nie bylo w Polsce. Wszystko co dotyczy rozliczen za prace za granica niestety trzeba wyjasniac z urzedami podatkowymi w tych krajach w ktorych pracownik byl zatrudniony. Nie swiadczymy uslug ksiegowych gdyz nie mamy do tego uprawnien.

pracodawca

Witam serdecznie Jestesmy agencja posrednictwa pracy. Wszelkie rozliczenia z podatku pracownicy zalatwiaja we wlasnym zakresie. Dunski Skat wysyla odpowiednik polskiego pit do pracownikow i my jako agencja nie mozemy ingerowac w rozliczanie podatku. Nie jestesmy w stanie rozliczac pracownikow z podatku gdyz nie mamy do tego uprawnien - nie jestesmy biurem ksiegowym niestety ale zawsze sluzymy rada.

Łukasz

Czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w tej rekrutacji ale co jakiś czas była odwoływana ze względu na brak zakwaterowania, podobno będzie wznowienie, ale już sam nie wiem czy to nie będzie odwlekane w nieskończoność. Generalnie mam wrażenie że polvik trochę zwodzi kandydatów bez podawania konkretów.

Łukasz

Dlaczego nie zapłacili? A jak sama praca i zakwaterowanie? Praca na wózku czy ręczne rozadunki?

worker
@Łukasz 15.11.2017 10:54

Czy ktoś pracuje w magazynie w Horsens?

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Szczecin i okolicach.

Czemu nic nie piszecie na wątku Polvik? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

@Administrator 06.02.2018 09:28

:-)) pomysły i negatywna "kreatywność zapewne sie skończyła ;-) . Njważniejsze by obie strony były względem siebie uczciwe i życzliwe a wszystko jest prawidłowo i rozwojowo na przyszłość. Płatności i pomoc ze strony firmy i koordynatorów jest realizowana solennie . Nic złego się nie dzieje, nie ma zadnych "(usunięte przez administratora)" ;-) i tragicznych warunków . Nakezne składki odprowadzane , ubezpieczenie zarowno państwowe w kraju pracy jak i dodatkowe wykupione i opłacone przez firmę . Formalnosci zwiazane z urzedami także dopilnowane . Można bezpiecznie wspołpracowac długi czas jesli sie sprawdzasz w pracy oraz chcesz dłużej pracowac za granica .

@Administrator 06.02.2018 09:28

Dodam , że piszę tu zarówno o firmie Polvik jak i PlusVikar w Danii z którą bezpośredni wspołpracuję .

FitterZS

Hej, mam pytanie odnośnie nowych ofert pracy dal tej firmy. Podbno podlapali kontrakt przy budowie gazociagu Nord Strem 2 i szukają ludzi z doswiadczeniem. Ktoś cos moze wie więcej o ofercie dla monterów rur albo spawaczy? Pozdrawiam!

pikolo

Jedz przez jakakolwiekagencje pracy do Holandii to wezma Ci ubezpieczenie, podatek,oplate za mieszkanie i przy 40 godzinach tygodniowo dostajesz 285 euro na konto z tego musisz kupic jedzenie a tysiace ludzi tak jezdzi i sa zadowoleni...nie chciało sie uczyc jezyków i (usunięte przez administratora) to trzeba tak tyrac.

rozczarowany
@pikolo 02.11.2017 00:47

czy Ty nie umiesz czytać? to są informację których nikt Ci nie powie przed wyjazdem, jak ktoś zarabia w PL 3 tysie do łapy to śmiało niech tam jedzie, nauczy się czegoś nowego i hej, zobacz jak są zbudowane oferty agencji zeiteman czy nawet soberki...

olo
@rozczarowany 17.11.2017 13:51

Właśnie dostałem ofertę od Zaitmann, coś z nimi nie tak?

Adam

Witam, czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w rekrutacji ale ciągle odraczają i mówią że będzie wznowienie. Nie wiem czy agencja polvik jest wiarygodna

Viki

Jeśli macie podpisaną umowę z firmą Polvik to powinno być wszystko zapisane. Wszystkie warunki i uzgodnienia. Jak nie pilnujecie dokumentu najważniejszego to do kogo teraz pretensje? Może źle usłyszeliście w trakcie uzgodnień i dlatego takie rozbieżności?

Tulipka

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o agencji? Mam wrażenie, że niektórym narzekanie weszło w nawyk i robią tak bo mają kaprys!!!!

Leon

Czy może ktoś napisać co słychać w Polvik-u? Martwią mnie niektóre wpisy a mam zamiar aplikować. Firma ma sporo ofert pracy, tylko czy aktualne jeszcze?

John z Koping
@Leon 04.10.2017 18:53

Ostatnio aplikowałem z polecenia kolegi na stanowisko Magazyniera do Niemiec. Jak dotąd wszsytko ok! Trochę dlaeko do domu, ale co zrobić :/ Wiem ze napewno szukaja więcej kandydatów. Pozdrawiam

Ronaldinho 10
@John z Koping 16.10.2017 13:53

Cześć John, Również mam zamiar wybrać się z poprzez tą agencję do pracy w Niemczech na magazyn. Czy jest konieczność posiadania własnego samochodu na dojazdy do pracy czy firma organizuje jakiś samochód? Jak z zakwaterowaniem? po ile osób mieszka na pokoju? Czy pewne jest przepracowanie przynajmniej 160 godzin w miesiącu? Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam :)

Ronaldinho 10
@John z Koping 16.10.2017 13:53

Cześć Chciałbym wyjechać poprzez tą agencję do pracy na magazyn w Niemczech. Czy agencja zapewnia dojazd do pracy czy trzeba mieć własny samochód? Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem, po ile osób w pokoju kwaterują? Czy jest pewność przepracowania przynajmniej 160 godzin w miesiącu? Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam

Waldi

Bardzo fajna agencja, dobrze wspominam współpracę. Tylko wyjeżdżając za granicę trzeba pamiętać, że tam się ciężko pracuje.

Ryszard

Szukam pracy za granicą i właśnie słyszałem, że Polvik to spoko firma. Może ktoś dodać jakie załatwiają mieszkania i czy praca jest cały czas bez postoju?

Xoxoxo

Totalna lipa na każdym kroku chcą wyciągać pieniądze z Ciebie, trzeba znać prawo Norweskie żeby nie dać się oszukać

Agnieszka

@operator na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo? Czy umowę o pracę dostałeś od razu czy po jakimś próbnym czasie pracy? @Słowak co masz dokładnie na myśli? Pojawiły się nowe oferty pracy na stanowiska: Mycie naczep, Kierownik Projektu ds. Robót Odwodnieniowych, Przedstawiciel medyczny, Pracownik Ogólnobudowlany. Może ktoś składa na któreś ze stanowisk cv?

Antek

Mam zamiar aplikować do firmy Polvik bo z tego co wiem to maja dobrą opinię jako pracodawca. Może ktoś podpowie mi jaką umowę mogą zaproponować na początek?

operator

Ze swojego doświadczenia moge powiedziec tylko dobre rzeczy o Polvik , praca w Schramberg jak najbardziej ok z umowa o prace wszystkimi dodatkami i darmowe zakwaterowanie a to dosyc istotne przynajmniej dla mnie na poczatek , kontakt z pracownikami agencji tez bardzo ok dostalem duzo informacji i odpowiedzi na moje pytania, dlatego nie rozumiem opini negatywnych o tej firmie.

Karol

@Słowak Czy możesz rozwinąć zdanie które budzi wiele niepokoju? Czyżbyś miał jakieś niemiłe doświadczenie z ta agencją? Jeśli tak było to bardzo proszę napisz żeby inni wiedzieli na co zwracać uwagę. Chociaż wątpię ponieważ słyszałem o agencji sporo dobrego.

Bogusław

Jade do pracy w schramberg może ktos jeszcze jedzie ?

Słowak
@Bogusław 18.08.2017 13:13

Uważaj na ta robote

Jerzyk

Też mam takie zdanie o agencji jak @Zadowolony. Sporo osób myśli, że pojadą przy okazji zwiedzą okolice i dużo zarobią bez pracy.!

Boguś

Odradzam!!!

nowy
@Boguś 14.08.2017 21:56

Napisz dlaczego?

Irek

Czyli macie o agencji dobre zdanie, można z nimi wyjechać za granicę?

Zadowolony
@Irek 14.08.2017 12:50

Dobra agencja jesli potrafi sie ciezko pracowac wakacji tam nie ma, pensja na czas ubezpieczenie konsultanci zawsze w kontakcie. Nie ma tam miejsca dla leni i pijakow - polecam pracowalem dla nich juz 3 razy i jest naprawde ok. Nie sa oszustami i zawsze mozna sie z nimi dogadac.

Zadowolony

Bogdan

Odradzam.

Leoś

Już dawno słyszałem, że Polvik to fajna agencja i można spokojnie wyjechać z nimi za granicę. Widziałem ostatnio, że mają sporą listę ofert pracy czyli jest ruch. Ja też niedługo jadę z nimi do roboty

Mechanik

Moj znajomy dla nich pracuje stawki zaczynaja sie od 13-14 eur/h plus sa coo jakis czas podwyzki, placa zawsze na czas bezproblemowo. Mozna wyrobic duzo godzin i zarobic dobre pieniadze, oczywiscie jelli ktos potrafi ciezko pracowac bo pracy maja duzo , za jakis czas tez bede przez nich jechal.

Amator

Widziałem ostatnią ofertę i agencja potrzebuje mechanika do ciężarowych w Skandynawii oraz w Anglii. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie może być najlepiej pod względem zarobków oraz w kwestii mieszkania ? Jak juz jechać to przynajmniej tam gdzie jest dobrze.

Ciekawy

Czy ktoś coś wie o pracy przez polvik w schramberg jak operator cnc jakie zarobki itp.

noname
@Ciekawy 07.07.2017 14:44

Również chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca, zarobki i zakwaterowanie w Schramberg. Chodzi o ogłoszenie "operator produkcji", "operator cnc". Jeśli ktoś coś wie proszę o odpowiedź:) Pzdr.

Słowak
@noname 12.07.2017 16:41

11 euro h 450 euro mieszkanie 2 3 pokojowe

Viki

Polvik fajnie że jest na rynku pracy sporo agencji. Można zawsze znaleźć coś ciekawego i przynajmniej zarobić dobre pieniądze. Słyszałem o nich sporo Dobrego i mydlę, że jak ktoś przykłada się do pracy to będzie zadowolony i jeszcze nie raz skorzysta .

Zostaw opinię o PlusJob Poland Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PlusJob Poland Sp. z o.o.