PlusJob Poland Sp. z o.o.

Opinie o PlusJob Poland Sp. z o.o.

Pytanie do pracodawcy. Czy macie podpisany układ zbiorowy z duńskimi związkami zawodowymi w Danii?

@Pracownik 20.11.2018 04:01

Jesteśmy agencją pracy w Polsce. Nie występujemy jako pracodawca.

Mogget
Zweryfikowany użytkownik

Unikajcie wyjazdu z nimi do Niemiec. Trafiacie "pod opiekę" ich niemieckiego oddziału. Tu właśnie zaczynają się problemy. Przez 6 miesięcy nie miałem nawet jednej prawidłowo wypłaconej wypłaty. Miesiąc w miesiąc upominałem się o pieniądze, ciągle brakowało godzin, lub były liczone po złej stawce. Wypłaty zaczęły się spóźniać, nawet o dwa tygodnie. Na pieniądze za godziny z Zeitkonto czekam już drugi miesiąc. Utrudniony kontakt z agencją

Karina 84

Przestrzegam przed ta firmą nie jest tak kolorowo jak obiecują (usunięte przez administratora)!!

@Karina 84 06.04.2018 17:24

Witam, Nasi pracownicy pracuja na dunskich lub niemieckich umowach. Nie mozemy ingerowac w rozliczenia podatku w Polsce. Niestety czesto odbieramy telefony z zapytaniem o pit 11 za czas pracy za granica - wiele razy tlumaczymy ze nie mozemy wystawic takiego dokumentu gdyz zatrudnienie nie bylo w Polsce. Wszystko co dotyczy rozliczen za prace za granica niestety trzeba wyjasniac z urzedami podatkowymi w tych krajach w ktorych pracownik byl zatrudniony. Nie swiadczymy uslug ksiegowych gdyz nie mamy do tego uprawnien.

hej
@PlusJob Poland Sp. z o.o. 06.04.2018 17:57

Umowy dunskie które sa w dani nie legalne lepiej mówić prawde dobrze

@hej 01.10.2018 13:45

Skąd te zarzuty o nielegalność umów duńskich? Wszyscy pracownicy w Danii mają oferowane umowy duńskie oraz wyrobione tzw. żółte karty, które otrzymują stali rezydenci, dzięki czemu mają bezpłatny dostęp do opieki zdrowotnej itp. Gdyby umowy byłyby nielegalne to nie można byłoby na ich podstawie ubiegać się o stały pobyt i wszelkie benefity z tym związane!

?!?

A jest tu ktoś kto pracował jako rekruter w tej firmie? Jakie pracuje? Jaka umowę dają? I najważniejsze ile płacą?

Karol

Podpowiedzcie jak pracuje się z firmą za granicą?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Polvik?

pracodawca

Witam serdecznie Jestesmy agencja posrednictwa pracy. Wszelkie rozliczenia z podatku pracownicy zalatwiaja we wlasnym zakresie. Dunski Skat wysyla odpowiednik polskiego pit do pracownikow i my jako agencja nie mozemy ingerowac w rozliczanie podatku. Nie jestesmy w stanie rozliczac pracownikow z podatku gdyz nie mamy do tego uprawnien - nie jestesmy biurem ksiegowym niestety ale zawsze sluzymy rada.

Łukasz

Czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w tej rekrutacji ale co jakiś czas była odwoływana ze względu na brak zakwaterowania, podobno będzie wznowienie, ale już sam nie wiem czy to nie będzie odwlekane w nieskończoność. Generalnie mam wrażenie że polvik trochę zwodzi kandydatów bez podawania konkretów.

Łukasz

Dlaczego nie zapłacili? A jak sama praca i zakwaterowanie? Praca na wózku czy ręczne rozadunki?

worker
@Łukasz 15.11.2017 10:54

Czy ktoś pracuje w magazynie w Horsens?

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Szczecin i okolicach.

Czemu nic nie piszecie na wątku Polvik? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

@Administrator 06.02.2018 09:28

:-)) pomysły i negatywna "kreatywność zapewne sie skończyła ;-) . Njważniejsze by obie strony były względem siebie uczciwe i życzliwe a wszystko jest prawidłowo i rozwojowo na przyszłość. Płatności i pomoc ze strony firmy i koordynatorów jest realizowana solennie . Nic złego się nie dzieje, nie ma zadnych "(usunięte przez administratora)" ;-) i tragicznych warunków . Nakezne składki odprowadzane , ubezpieczenie zarowno państwowe w kraju pracy jak i dodatkowe wykupione i opłacone przez firmę . Formalnosci zwiazane z urzedami także dopilnowane . Można bezpiecznie wspołpracowac długi czas jesli sie sprawdzasz w pracy oraz chcesz dłużej pracowac za granica .

@Administrator 06.02.2018 09:28

Dodam , że piszę tu zarówno o firmie Polvik jak i PlusVikar w Danii z którą bezpośredni wspołpracuję .

FitterZS

Hej, mam pytanie odnośnie nowych ofert pracy dal tej firmy. Podbno podlapali kontrakt przy budowie gazociagu Nord Strem 2 i szukają ludzi z doswiadczeniem. Ktoś cos moze wie więcej o ofercie dla monterów rur albo spawaczy? Pozdrawiam!

pikolo

Jedz przez jakakolwiekagencje pracy do Holandii to wezma Ci ubezpieczenie, podatek,oplate za mieszkanie i przy 40 godzinach tygodniowo dostajesz 285 euro na konto z tego musisz kupic jedzenie a tysiace ludzi tak jezdzi i sa zadowoleni...nie chciało sie uczyc jezyków i (usunięte przez administratora) to trzeba tak tyrac.

rozczarowany
@pikolo 02.11.2017 00:47

czy Ty nie umiesz czytać? to są informację których nikt Ci nie powie przed wyjazdem, jak ktoś zarabia w PL 3 tysie do łapy to śmiało niech tam jedzie, nauczy się czegoś nowego i hej, zobacz jak są zbudowane oferty agencji zeiteman czy nawet soberki...

olo
@rozczarowany 17.11.2017 13:51

Właśnie dostałem ofertę od Zaitmann, coś z nimi nie tak?

Adam

Witam, czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w rekrutacji ale ciągle odraczają i mówią że będzie wznowienie. Nie wiem czy agencja polvik jest wiarygodna

Viki

Jeśli macie podpisaną umowę z firmą Polvik to powinno być wszystko zapisane. Wszystkie warunki i uzgodnienia. Jak nie pilnujecie dokumentu najważniejszego to do kogo teraz pretensje? Może źle usłyszeliście w trakcie uzgodnień i dlatego takie rozbieżności?

Tulipka

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o agencji? Mam wrażenie, że niektórym narzekanie weszło w nawyk i robią tak bo mają kaprys!!!!

Leon

Czy może ktoś napisać co słychać w Polvik-u? Martwią mnie niektóre wpisy a mam zamiar aplikować. Firma ma sporo ofert pracy, tylko czy aktualne jeszcze?

John z Koping
@Leon 04.10.2017 18:53

Ostatnio aplikowałem z polecenia kolegi na stanowisko Magazyniera do Niemiec. Jak dotąd wszsytko ok! Trochę dlaeko do domu, ale co zrobić :/ Wiem ze napewno szukaja więcej kandydatów. Pozdrawiam

Ronaldinho 10
@John z Koping 16.10.2017 13:53

Cześć John, Również mam zamiar wybrać się z poprzez tą agencję do pracy w Niemczech na magazyn. Czy jest konieczność posiadania własnego samochodu na dojazdy do pracy czy firma organizuje jakiś samochód? Jak z zakwaterowaniem? po ile osób mieszka na pokoju? Czy pewne jest przepracowanie przynajmniej 160 godzin w miesiącu? Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam :)

Ronaldinho 10
@John z Koping 16.10.2017 13:53

Cześć Chciałbym wyjechać poprzez tą agencję do pracy na magazyn w Niemczech. Czy agencja zapewnia dojazd do pracy czy trzeba mieć własny samochód? Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem, po ile osób w pokoju kwaterują? Czy jest pewność przepracowania przynajmniej 160 godzin w miesiącu? Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam

Waldi

Bardzo fajna agencja, dobrze wspominam współpracę. Tylko wyjeżdżając za granicę trzeba pamiętać, że tam się ciężko pracuje.

Ryszard

Szukam pracy za granicą i właśnie słyszałem, że Polvik to spoko firma. Może ktoś dodać jakie załatwiają mieszkania i czy praca jest cały czas bez postoju?

Xoxoxo

Totalna lipa na każdym kroku chcą wyciągać pieniądze z Ciebie, trzeba znać prawo Norweskie żeby nie dać się oszukać

Agnieszka

@operator na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo? Czy umowę o pracę dostałeś od razu czy po jakimś próbnym czasie pracy? @Słowak co masz dokładnie na myśli? Pojawiły się nowe oferty pracy na stanowiska: Mycie naczep, Kierownik Projektu ds. Robót Odwodnieniowych, Przedstawiciel medyczny, Pracownik Ogólnobudowlany. Może ktoś składa na któreś ze stanowisk cv?

Antek

Mam zamiar aplikować do firmy Polvik bo z tego co wiem to maja dobrą opinię jako pracodawca. Może ktoś podpowie mi jaką umowę mogą zaproponować na początek?

operator

Ze swojego doświadczenia moge powiedziec tylko dobre rzeczy o Polvik , praca w Schramberg jak najbardziej ok z umowa o prace wszystkimi dodatkami i darmowe zakwaterowanie a to dosyc istotne przynajmniej dla mnie na poczatek , kontakt z pracownikami agencji tez bardzo ok dostalem duzo informacji i odpowiedzi na moje pytania, dlatego nie rozumiem opini negatywnych o tej firmie.

Karol

@Słowak Czy możesz rozwinąć zdanie które budzi wiele niepokoju? Czyżbyś miał jakieś niemiłe doświadczenie z ta agencją? Jeśli tak było to bardzo proszę napisz żeby inni wiedzieli na co zwracać uwagę. Chociaż wątpię ponieważ słyszałem o agencji sporo dobrego.

Bogusław

Jade do pracy w schramberg może ktos jeszcze jedzie ?

Słowak
@Bogusław 18.08.2017 13:13

Uważaj na ta robote

Jerzyk

Też mam takie zdanie o agencji jak @Zadowolony. Sporo osób myśli, że pojadą przy okazji zwiedzą okolice i dużo zarobią bez pracy.!

Boguś

Odradzam!!!

nowy
@Boguś 14.08.2017 21:56

Napisz dlaczego?

Irek

Czyli macie o agencji dobre zdanie, można z nimi wyjechać za granicę?

Zadowolony
@Irek 14.08.2017 12:50

Dobra agencja jesli potrafi sie ciezko pracowac wakacji tam nie ma, pensja na czas ubezpieczenie konsultanci zawsze w kontakcie. Nie ma tam miejsca dla leni i pijakow - polecam pracowalem dla nich juz 3 razy i jest naprawde ok. Nie sa oszustami i zawsze mozna sie z nimi dogadac.

Zadowolony

Bogdan

Odradzam.

Leoś

Już dawno słyszałem, że Polvik to fajna agencja i można spokojnie wyjechać z nimi za granicę. Widziałem ostatnio, że mają sporą listę ofert pracy czyli jest ruch. Ja też niedługo jadę z nimi do roboty

Mechanik

Moj znajomy dla nich pracuje stawki zaczynaja sie od 13-14 eur/h plus sa coo jakis czas podwyzki, placa zawsze na czas bezproblemowo. Mozna wyrobic duzo godzin i zarobic dobre pieniadze, oczywiscie jelli ktos potrafi ciezko pracowac bo pracy maja duzo , za jakis czas tez bede przez nich jechal.

Amator

Widziałem ostatnią ofertę i agencja potrzebuje mechanika do ciężarowych w Skandynawii oraz w Anglii. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie może być najlepiej pod względem zarobków oraz w kwestii mieszkania ? Jak juz jechać to przynajmniej tam gdzie jest dobrze.

Zostaw opinię o PlusJob Poland Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PlusJob Poland Sp. z o.o.