Plusjob Poland Sp. z o.o.

Opinie o Plusjob Poland Sp. z o.o.

Zuzanna Nowy wpis

No tak, poczytałam wpisy zrekrutowanych, ale widzę, że rekruterzy tu się pojawiają tylko, żeby odpowiedzieć pracownikom. Czy ktoś z Was napisze, jakie warunki musi spełniać specjalista ds HR, żeby dostać się do tej agencji? Ważne! Chodzi o pracę w agencji, nie "przez agencję" :)

Nowy wpis

@Zuzanna

Pani Zuzanno, mile widziane jest doświadczenie w rekrutacji, jednak nie jest to warunek konieczny - może być pokrewne, np. w obsłudze klienta czy sprzedaży. Niezbędna jest jednak znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie, atutem jest umiejętność porozumiewania się także w innych językach. Obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacji do naszej firmy, ale zachęcamy do przesłania CV - jeśli będziemy poszukiwać nowego członka zespołu, chętnie się z Panią skontaktujemy. Pozdrawiamy zespół PlusJob Poland

Irek Nowy wpis

Witam czy wyjechał ktoś jako mechanik naczep w ostatnim czasie? Dania lub Szwecja? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda na miejscu.

Robert Nowy wpis

Na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę?

Witam czy pracował ktoś za pośrednitwem plusjob jako operator cnc w niemczech? Bardzo prosiłbym o jakieś opinie.

Pracowałem i odradzam!!!(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Plusjob Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Jasiek

Szkoda, że tak rzadko zaglądacie na forum. Liczyłem, ze dowiem się coś jak organizują pracę.

Michał Parcz

Witam. Wyjechałem z Holandii na szkolenie do Szczecina. Gdy dostałem szkolenie w tym adresie rzeczywiście się odbylo . Po szkoleniu zostałem oddelegowany do Finlandii gdyż byłem zatrudniony prze, duńskie biuro zostało mi potrącenie 26 do 36% podatku. A teraz napisze wam co ja przeżyłem na początku oferują tyle a co miesiąc więcej w pierwszej zabrali 40% w drugiej 58% w sprawach wyjaśnień dzwoniłem kontaktował się e-mail bez bez odzewu. Nie daj się zrobić niewolnikiem oni takich szukają ze będziesz robić za darmo.jeżeli pojedziesz znaj język żeby porozumieć się z osobą u której stacjonujesz angielski wystarczy nie dajcie się ja byłem i naprawdę to mnie zniszczylo. Zainwestowane pieniądze w kurs (który jest inwestycja dla firm gdyż oferują szkolenie nic nie warte przez Roberta zabierają za pobyt. Wydałem 10000zlotych pracowałem w tym zawodzie masz rodzinę masz dzieci Proszę dla waszej rodziny nie jedzcie tam. Michał Parcz

@Michał Parcz

Panie Michale, proszę nie pisać, że Pana maile są bez odzewu, ponieważ mamy potwierdzenie na skrzynkach mailowych wszystkich maili, które do Pana wysłaliśmy. Informowaliśmy Pana, że dopóki Pan nie odeśle podpisanej umowy do nas to nie możemy aplikować o Pana numer personalny. Mimo kilkukrotnych próśb, umowy Pan dalej nie odesłał, więc do kogo ma Pan pretensje?

Czechu

Pytanie!!! Czy ktoś pracuje pod Berlinem przy naczepach??? Jeśli tak, bardzo proszę o opinie. U mnie sytuacja jest taka, ze na poczatku bardzo mnie pani Sandra zachęcała, że mogę mieć pracę zaraz po kursie etc. Jak przeszliśmy do romowy o zjanomość języka i powiedziałem że biegle rozmawiam po niemiecku i nie potrzebuję pomocy jakis tam koordynatorów, to zainteresowanie moja kandydaturą spadło do zera. No tego to ja nie rozumię.

olek

Przyjmnują ludzi którzy powinni leczyc sie psychicznie, socjopaci bez zasad. Tworza kliki króre eliminują nowych aby im godzin nie zabrali,cyrk gorzej jak dzieci. Psychole zdolni do wszsytkiego. Mam na mysli prace przy naczepach w szwecji szczególnie, Jonkoping patologia odradzam omijajcie szerokim łukiem .

Czechu
@olek

Janusz

Ja zawsze twierdzę, że jak ktoś pokaże co potrafi to z całą pewnością będzie to zauważone i docenione.

Ola

A jak jest w Danii? O tych opiniach jestem mocno zniesmaczony dostałam ofertę pracy i podpisałam z tą firmą umowę teraz gdy czytam opinie nie wiem czy dobrze zrobiłam. Czy naprawdę są tak nie wypłacalni?

Nowy 2

Hej Możecie coś napisać o TIP GOTEBORG? Pozdr

colo

To co wyrabiaja rekruterzy to paranoja. wysyła sie ludzi obiecujac zarobki kosmiczne, a tak naprawde stawki godzinowe na warsztatch w danii to od 120 do 140 w porywach koron brutto na godzine. Zbieraninia ludzi z problemami alkoholowymi narkotykami, bez zasad traktujących innych polaków jak konkurencje robiac wszystko by sie ich pozbyc, cyrk. zabawa podatkami cpr przy przyjeździe zmiana nazwy by uniknac bankructwa. Co najlepsze promowanie własnych działanosci umów angielskich gdzie jest to nielegalne kiedys to bedzie afera ja z amber gold. Nawet jesli nie ma pracy na jedno miejsce upycha sie kilku pracowników chore czym sie to konczy smiech na sali., a to ze w holandii jest (usunięte przez administratora) i dzieja sie tam sceny jak z horroru to ludzie sami sobie winni moze kiedys uwaga albo telewizja i pójdzie ktos siedziec. Ja byłem w szwecji i to co na warsztatch polacy wyczyniaja to kryminał nie mówiac o okradaniu firm

@Zawiedziony, czy sytuacja się wyjaśniła od Twojego ostatniego postu na naszym forum? Czy po zmianie w strukturach firmy, warunki uległy poprawie? Jak oceniacie warunki oferowane przez pracodawcę? Ze względu na niewielką ilość komentarzy każda opinia obecnego pracownika będzie bardzo cenna.

Zawiedziony

PlusVikar to teraz Ramsdal Plusjob Aps powiązana z Agencją Pracy tymczasowej Polvik ze Szczecina. Ludzie nadal nie otrzymali swoich wynagrodzeń. Lepiej siedź w domu na du...ie z rodziną niż z dala od niej . Ta wycieczka do Danii może sporo kosztować. Nie dosyć że nic nie zarobisz to jeszcze się zadłużysz i nerwy stracisz. pomocna (0) odpowiedz

Niko

uwaga na Polvik ,Plusvikar APS- ,Danco Group na pracę w Danii nie płacą kasy ciężki kontakt aby dowiedzieć się coś o kasie .Zmieniają nazwę firmy ,nie zorientowane pracownice nikt nie ponosi odpowiedzialności za nie wypłacenia wypłaty .Zostawiają pracownika z niczym.

Geny

Nie polecam, to porazka calkowita praca dla desperatow. Marnowanie czasu.plusvicar czy polvick jeden czort.desperaci nigdy do holandji Tam jest oboz ss. W szwecji tez dobra patologia.

Zostaw merytoryczną opinię o Plusjob Poland Sp. z o.o. - Szczecin

Plusjob Poland Sp. z o.o.