PlusJob Poland Sp. z o.o.

Opinie o PlusJob Poland Sp. z o.o.

Ł.

Jedna z lepszych prac i zarobkow jakie mialem a bylo ich wiele, gdyby nie rozlaka z rodzina i zbyt duze koszty utrzymania mieszkania w Danii lecz takie sa realia z pewnoscia bym tam do dzis zostal a wcale nie jest powiedziane ze tam kiedys nie wroce ;-). Jesli chodzi o agencje nie bylo zadnych problemow, kontak o kazdej porze dnia w przypadku niejasnosci, wszelka pomoc w zalatwianiu wszystkich formalnosci numeru CPR ubezpieczenia itp. Co prawda praca byla zalatwiana przez polska agencje a nastepnie w Danii byla koordynowana przez Profill Match. Szczerze moge polecic Anne W. oraz Kima ( bez podawania nazwisk ) z agencji Profil Match w Danii choc pewnie znajda sie osoby co maja inne zdanie ... niestety kazdemu nie da sie dogodzic . Pozdrawiam

Wiktoria
@Ł.

Bardzo cieszy nas taka opinia! Tylko proszę Cię, żebyś następnym razem raczej unikał używania danych personalnych konkretnych osób. Rozjaśniłeś nam wiele kwestii, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia w PlusJob Poland. Jednak nie wspomniałeś nic o jednej, bardzo istotnej rzeczy, a mianowicie o ubezpieczeniu. Czy zatem, decydując się na zatrudnienie za pośrednictwem PlusJob Poland można liczyć na dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Mati

Dlaczego mam się wstydzić, że jestem zadowolony ze swojej pracy? Taka polska cebulowa mentalność co ? Tylko zjechać jak coś nie pasuje na forum haha ;) A negatywne komentarze świadczą jedynie o tym, że niestety ktoś został przyłapany "na rauszu" i wyleciał z pracy albo poczuł trochę władzy i zaczął ponosić się na warsztacie jak Pan i władca! Ot co. Dobrze, że kordyantorzy reagują w takich przpadkach i usuwają "element" z warsztatów :)

suchy
@Mati

Chłopie owe elementy sa przenoszone z warsztatu na warsztat a ich przeszłosć zatajana, bo liczy sie głowa czytaj kasa. Rekruterzy maja takie pojecie o rekrutacji ze stosuja jedna zasadę, wszystkich kto przysłał CV. Podniesienie kabiny ciezarówki to wydarzenie nie mówiac o prostej mechanice. Problem jest w Dani ze duny to naiwne osoby i nie ma tam standardów w pl po dniówce goscia nie ma. Jesli nawet Polak jest managerem i jest dobry to i tak polaczki go zniszcza w taki sposób ze to powinien byc kryminał. Chore a potem płacz

Jakub
@suchy

Ja mam trochę inne pytanie. Mianowicie, jak powszechnie wiadomo, rozpoczynają się wakacje. Chciałbym dowiedzieć się, czy agencja PlusJob Poland daje możliwość zatrudnienia tylko na okres wakacyjny? Ktoś z Was pracował może w takiej formie? Proszę o odpowiedź.

Zadowolony

Nie słuchajcie bredni. Głupoty wypisują nieudacznicy lub (usunięte przez administratora) i pijacy, których zwolniono karnie. Współpracuję z nimi już 3 lata. Firma jest w pełni wypłacalna. Wszystkie formalności zawsze załatwione. Nigdy nie ma opóźnień w wypłatach. Koordynatorzy zawsze służą pomocą w kwestii pracy. To jest vikar czyli pośrednictwo, są inne zasady zatrudniania, ale wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Polecam tym, którzy chcą pracować rzetelnie i dobrze zarabiać. Odradzam nierobom i alkoholikom.

Robert

Pracuje w Danii od ponad dwoch lat i jestem zadowolony z wspolpracy z plusjob. Odkąd zmieniony zostal koordynator, wszystkie problemy sa rozwiazywane na czas i bezbolesnie. Otrzymalem pomoc z wyrobieniem wszystkich potrzebnych dokumentow. Wypłaty są na czas, mieszkanie jest blisko, kontakt z koordynatorem bardzo dobry. Polecam korzystanie z usług plusjob

Łukasz Jemie

Bardzo dobra agencja duza pomoc ze strony koordynatora Anny . Wszytsko na czas. Wszelkie problemy rozwiazywane natychmiast . Polecam

Pracownik Produkcji

Rozmowa około 30 minut, profesjonalne podejście, kawa na wejściu. Na następny dzien kontakt tel odnosnie przyjecia do pracy. Szybko i sprawnie.

- umiejętności - wczesniejsze doświadczenie - ogolnie caly zyciorys - test jezykowy

Sylwek

100% pozytywni. Umawiane warunki w polskim biurze z p. Joanną pokrywały się z kontraktem podpisanym w Danii. Żadnych rozczarowań na miejscu, praca spokojna, mieszkanie dobre i przede wszystkim niespotykana pomoc i zaangażowanie koordynatora p. Ani. Po siedmiu miesiącach przeszedłem na duński kontrakt BEZ PROBLEMÓW. Do tej pory dostaję informacje dotyczące zmian przepisów w Danii... Szczerze polecam

Charlie

Bardzo fajne biuro pracy. Współpracuję z tym biurem ponad rok czasu i nigdy nie miałem żadnych problemów - wypłaty na czas, organizacja pracy. A jeśli chodzi o zaangażowanie koordynatora-( Pani Ani) to wydawałoby się że robi więcej niż powinna... Polecam

Rzetelna Firma. Pracuję dwa lata Dostałem pełne wsparcie w załatwieniu potrzebnych dokumentów i założeniu konta. Wypłaty są na czas, jakiejkolwiek rozbieżności czy pomyłki wyjaśniane i poprawiane błyskawicznie.. Jeśli pojawiają się inne problemy koordynatorzy sprawnie je rozwiązują, jak ilości godzin w pracy jeśli mamy za mało czy mniej poważne dotyczące usterek w wynajmowanym od firmy mieszkaniu. Pierwszy raz w życiu korzystam z usług firmy pośredniczącej w pracy, nasłuchałem się o takich układach samych złych żeczy od znajomych, rodziny. Najwidoczniej miałem szczęście bo nie mogę narzekać, dodam że jestem dość roszczeniowym człowiekiem i jakoś dają ze mną radę. "Plus Job" Zdecydowanie mogę Polecić. Marcin

Rzetelna Firma. Pracuję dwa lata. Dostałem pełne wsparcie w załatwieniu potrzebnych dokumentów i założeniu konta. Wypłaty są na czas, jakiejkolwiek rozbieżności czy pomyłki wyjaśniane i poprawiane błyskawicznie.. Jeśli pojawiają się inne problemy koordynatorzy sprawnie je rozwiązują, jak ilości godzin w pracy jeśli mamy za mało czy mniej poważne dotyczące usterek w wynajmowanym od firmy mieszkaniu. Pierwszy raz w życiu korzystam z usług firmy pośredniczącej w pracy, nasłuchałem się o takich układach samych złych żeczy od znajomych, rodziny. Najwidoczniej miałem szczęście bo nie mogę narzekać, dodam że jestem dość roszczeniowym człowiekiem i jakoś dają ze mną radę. "PlusJob "Zdecydowanie mogę Polecić ...

Danon84

Ja Polecam. Zaczynałem z nimi przygodowy w Danii w marcu 2018. Umowa podpisana w pierwszy dzień pracy. Ja spokojnie pracowałem a koordynator załatwiał formalności ( żółta karta. Nemid. Itp.) oczywiście to co wymagało mojej obecności to wymagało ale koordynator zawsze w kontakcie. Po 8 miesiącach przeszedłem bezpośrednio pod firmę Duńską bez problemów. Także z mojej strony mega pozytyw.

Twoja wypowiedź jest bardzo niepokojąca, lecz na chwilę obecną w żaden sposób nieuzasadniona. W jaki sposób zostałeś rzekomo wykorzystany przez firmę PlusJob Poland? Tego typu opinia może być krzywdząca dla pracodawcy bez podania konkretnych przykładów, dlatego, proszę, abyś to zrobił i przybliżył swoją wypowiedź.

Pracował ktos za pośrednictwem plusjob jako operator cnc w niemczech?

Artur

Nie polecam , pracy na stanowisku mechanika naczep ,goteborg , jonkoping totalna kpina ,wszyscy wszystko w (usunięte przez administratora) maja , i z dnia na dzien mozesz zostac zwolniony ,bo w biurze na tych serwisach siedza (usunięte przez administratora) niejaki (usunięte przez administratora)(sama ksywa mowi za siebie ) i (usunięte przez administratora)(pierwszy aby cie podje....ac za byle co ) jezeli macie okazje szukajcie gdzie inndziej bo tu Kariery nie zrobicie . Pozdrawiam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam , pracy na stanowisku mechanika naczep ,goteborg , jonkoping totalna kpina ,wszyscy wszystko w (usunięte przez administratora) maja , i z dnia na dzien mozesz zostac zwolniony ,bo w biurze na tych serwisach siedza (usunięte przez administratora) niejaki Sliski (sama ksywa mowi za siebie ) i Mateusz (pierwszy aby cie podje....ac za byle co ) jezeli macie okazje szukajcie gdzie inndziej bo tu Kariery nie zrobicie . Pozdrawiam

Nie Artur
@Artur

Tez cie pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Maxio

Witam,proszę uważać na działania tej firmy, zmienia ona nazwy itp. Jak tam pracowałem to nazywała się Polvik, nawet numery telefonów są te same i dane w necie, można sprawdzić. Mnie próbowała wkręcić w koszta, prawnik mi musiał pomagać, całe szczęście pomógł. Portal gowork doskonale wie jak było z Polvik, fala krytyki była bardzo duża, były usuwane komentarze mimo, że były prawdziwe, finalnie zmienili nazwę! Jak nie musisz to poszukaj innej agencji

@Maxio

Dzień dobry. Dlaczego uważa Pan, że zmiana nazwy firmy to coś podejrzanego? Firmy zmieniają nazwę również kiedy się rozwijają lub potrzebują ujednolicić nazwy biur, które mają w różnych krajach. Nie mamy nic do ukrycia. :) O jakich kosztach pan mówi? Gowork nie pozwala na usuwanie krytycznych komentarzy, jeśli są one zgodne z regulaminem, więc proszę nie oskarżać portalu o usuwanie komentarzy.

Kriss

Uważajcie !! Nic sie nie zgadza! Umowy niby legalne jak zobaczyła moja pani adwokat to wyśmiała ich. Mieszkania tragiczne za niebotyczne kwoty. A praca .. ja wiem ze duzo zależy od warsztatu ale oni obstawiają tylko te najgorsze. Co miesiąc problem z pieniędzmi bo coś sie ni zgadza .... zastanówcie sie 20 razy zanim wyjedziecie przez nich do pracy. Dodam ze po wysłaniu do pracy panie w biurze maja na ciebie(usunięte przez administratora) A koordynatorzy to jakieś popaprani ludzie z problemami ....

@Kriss

Dokładamy wszelkich starań, aby mieszkania były w jak najlepszym standardzie. Nie ma przymusu, aby korzystać z zapewnionych zakwaterowań, można znaleźć sobie coś na własną rękę. Wszystkie zarzuty są bezpodstawne i szkalują dobre imię firmy. Proszę uważać na to co zamieszcza Pan w sieci, ponieważ nikt nie jest tu koniec końców anonimowy. Jeżeli chce Pan porozmawiać z nami to zapraszam do naszych biur lub proszę o kontakt telefoniczny.

Pytanie do pracodawcy. Czy macie podpisany układ zbiorowy z duńskimi związkami zawodowymi w Danii?

Jesteśmy agencją pracy w Polsce. Nie występujemy jako pracodawca.

Mogget

Unikajcie wyjazdu z nimi do Niemiec. Trafiacie "pod opiekę" ich niemieckiego oddziału. Tu właśnie zaczynają się problemy. Przez 6 miesięcy nie miałem nawet jednej prawidłowo wypłaconej wypłaty. Miesiąc w miesiąc upominałem się o pieniądze, ciągle brakowało godzin, lub były liczone po złej stawce. Wypłaty zaczęły się spóźniać, nawet o dwa tygodnie. Na pieniądze za godziny z Zeitkonto czekam już drugi miesiąc. Utrudniony kontakt z agencją

?!?

A jest tu ktoś kto pracował jako rekruter w tej firmie? Jakie pracuje? Jaka umowę dają? I najważniejsze ile płacą?

Karol

Podpowiedzcie jak pracuje się z firmą za granicą?

Witam serdecznie Jestesmy agencja posrednictwa pracy. Wszelkie rozliczenia z podatku pracownicy zalatwiaja we wlasnym zakresie. Dunski Skat wysyla odpowiednik polskiego pit do pracownikow i my jako agencja nie mozemy ingerowac w rozliczanie podatku. Nie jestesmy w stanie rozliczac pracownikow z podatku gdyz nie mamy do tego uprawnien - nie jestesmy biurem ksiegowym niestety ale zawsze sluzymy rada.

Łukasz

Czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w tej rekrutacji ale co jakiś czas była odwoływana ze względu na brak zakwaterowania, podobno będzie wznowienie, ale już sam nie wiem czy to nie będzie odwlekane w nieskończoność. Generalnie mam wrażenie że polvik trochę zwodzi kandydatów bez podawania konkretów.

Łukasz

Dlaczego nie zapłacili? A jak sama praca i zakwaterowanie? Praca na wózku czy ręczne rozadunki?

worker
@Łukasz

Czy ktoś pracuje w magazynie w Horsens?

Zostaw merytoryczną opinię o PlusJob Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w PlusJob Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PlusJob Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PlusJob Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PlusJob Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PlusJob Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PlusJob Poland Sp. z o.o.