PlusJob Poland Sp. z o.o.

Opinie o PlusJob Poland Sp. z o.o.

mareckikonik

ja wiem jedno jak ktoś normalny i dobry w mechanice to zrobią wszystko żeby go zostawić wyrzucają tylko ciamajdów który nic nie potrafi wiem to z doświadczenia jak ktoś jest dobry to w Polsce zarobi dobrze co wy na to

duduś

Witam Wszystkich, Ja także zastanawiam się nad podjęciem pracy jako mechanik naczep za pośrednictwem WW agencji. Jestem tylko ciekaw jak praca wygląda,jaki jest rodzaj umowy i przedewszystkim czy jest to praca stała... ? W Polsce pracuję cały czas i nie chciałbym zrezygnować z obecnej pracy,wyjechać -po czym okazało by się,że praca w skandynawii okazała się niewypałem np. poprzez wypowiedzenie mi umowy albo przez jakieś inne niezależne odemnie powody...

Mietek

tak. kurs z podstaw angielskiego+ słówka techniczne. Jedna grupa. kurs darmowy chyba że nie zdasz końcowego egzaminu to albo poprawiasz albo płacisz 2200 zł

Mietek

Co myślicie o kursie angielskiego który organizuje firma Polvik i o późniejszej pracy jako mechanik naczep (pod warunkiem ukończenia kursu z wynikiem pozytywnym) ?

Pracownik Produkcji

Rozmowa około 30 minut, profesjonalne podejście, kawa na wejściu. Na następny dzien kontakt tel odnosnie przyjecia do pracy. Szybko i sprawnie.

- umiejętności - wczesniejsze doświadczenie - ogolnie caly zyciorys - test jezykowy

Leszek

Mam nadzieję że ktoś napisze faktycznie jak jest.

Polvik

Witam serdecznie, Panie Dariuszu niestety nie zgodzę się z Panem. Nasi pracownicy dostają stawki od 13 eur/godzina. Zapomniał Pan dodać, iż stawki zależą od godzin pracy i tak: praca w godzinach między 6.00 -18.00 to 13 euro, praca w godzinach między 18.00 - 6.00 to 14 euro a w weekendy 14,5. Te stawki dostaje nowy pracownik po 3 miesiącach stawka wzrasta o 1 euro. W tym momencie Pana wyliczenia niestety nie są rzetelne i wprowadza Pan w błąd osoby szukające pracy. Ilość godzin pracy na warsztacie nie zależy od nas, jednakże wiem że bardzo wielu Panów pracujących w naszych warsztatach ma ponad 200 godzin pracy miesięcznie, jeżeli jest tylko możliwość to warsztaty starają się dawać jak najwięcej pracy naszym mechanikom. Pana wyliczenia zawierają kwotę 500 euro/miesiąc na jedzenie co niestety jest kwotą bardzo zawyżoną (nie wiem co Pan tam kupuje?) i połowa tej kwoty spokojnie wystarczy na miesiąc normalnego życia. jeżeli chodzi o zakwaterowanie to jest ono różne standard podstawowy ale nie tragiczny jak Pan pisze na naszej stronie są zdjęcia naszych zakwaterowań, które ja osobiście robiłam więc wiem jaki jest standard. Opłata 300 euro także jest niska jak na warunki skandynawskie ponieważ wynajęcie pokoju w Szwecji czy Danii to koszt minimum 4000 koron plus opłaty . Przez długi czas nasze zakwaterowania były darmowe jednak koszt zniszczeń jakie Panowie robili był tak wysoki, iż podjęto decyzje o opłacie za zakwaterowanie. W cenę naszego zakwaterowania oprócz wszystkich mediów wliczane jest sprzątanie raz w tygodniu oraz internet ale tego oczywiście nikt z Panów nie napisze. tego, że są różne stawki i często o wiele więcej godzin niż 8 dziennie też nikt nie napisze. Niestey często zdarza się, że mechanicy pracujący już u nas nie chcą, aby przyjeżdżali następni Panowie w obawie o utratę godzin co jest błędnym myśleniem i niestety często to forum sprawia, ze nowi Panowie rezygnują a starzy wyjadacze jak to Pan ładnie ujął się cieszą. Przykre jest to, ze zamiast Panowie sobie pomagać to sobie szkodzicie zarówno w Polsce jak i na obczyźnie.

kama83
@Polvik

witam! nie dawno zabrałam do siebie do Edynburga męża i dzieci. mąż na tą chwilę nie zna angielskiego ponieważ nie miał z nim styczności. od ponad 20-stu lat jeździł TIRami międzynarodowo (hiszpania, włochy ,niemcy , francja i inne kraje). szukamy obydwoje dla niego pracy jakiej kolwiek. polacy -jak sama pani/pan zauważyła nie chcą pomagać. mój angielski nie jest bardzo dobry a chciałabym żeby znalazł tu pracę nawet ciężarówką. czy mogę liczyć na państwa pomoc. lekcje mu organizuję, ale nie wiem jakie dokumenty są mu tu potrzebne. to jest mój email : magda-wiatr@wp.pl byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź. pozdrawiam

ader
@kama83

Idz znim do job center albo do jakiejs polskiej firmy transportowej w twojwj okolicy

Leszek

Proszę Cię Darku napisz co należy do Twoich codziennych obowiązków.Jak wygląda faktyczna początkowa stawka i ile można odłożyć miesięcznie po odliczeniu mieszkania i wyżywienia.

Leszek

A orientujesz się jak wygląda sytuacja w Norwegii, Szwecji?

Leszek

Witaj Darku Interesuje mnie wszystko co jest związane z tym pośrednikiem i pracą już na miejscu. Dostałem propozycję wyjazdu, zastanawiam się poważnie nad wyjazdem. Jeśli możesz to prosiłbym Cię o jakiś kontakt do siebie

grzegorz

Cześć. dostałem propozycję pracy w polvik jestem tylko ciekawy zarobków tak naprawdę ( liczę na minimum 50 godz. tygodniowo czy to jest realne )obecnie pracuję w Holandji za 1600euro czy w polvik można wyciągnąć więcej?

Witam . Mam kilka pytań . Czy warunkiem koniecznym do pracy jako mechanik jest posiadanie E . Czy kwatery są płatne . Co z Ubezpieczeniem . Oczywiscie mogę napisać maila do pań z biura ale tu tez sporo ludzi zagląda i może chcą mieć aktualne informacje . Czy w związku z płatnymi kwaterami jeżeli takowe są stawka jest wyższa .I w jakim kraju jest praca .

ROBO

Witam panowie pracowałem pół roku i mega dobrą opinię mogę wystawić pomimo że rozwiązano ze mną kontrakt powodem jak to bywa z naszymi rodakami podłożono mi ŚWINIE ale cóż i tak bywa z naszymi polaczkami pozdrawiam POLVIK

Polvik

Witam, Jak najbardziej wszyscy Panowie mogą mieć swoje zakwaterowania. Nikt absolutnie nie zmusza Panów do korzystania z naszych mieszkań, jeżeli ktoś ma własne mieszkanie lub ma możliwość mieszkania u znajomych to my nie widzimy problemu.

Polvik

Witam serdecznie, Rzeczywiście wprowadziliśmy opłaty za mieszkania - jednak są one wynikiem zachowania Panów mieszkających w naszych mieszkaniach - wybite szyby, zniszczone meble lub braki w wyposażeniu to tylko kilka przykładów. Wynajem mieszkania wiąże się z wpłatą bardzo wysokiej kaucji przez nas jako firmę. W momencie zdania mieszkania wszystko jest dokładnie sprawdzane przez właścicieli - każde braki i zniszczenia wiążą się z tym iż kaucja nie zostaje zwrócona. Pomimo wielu próśb, aby dbać o mieszkania i regularnie sprzątać nic się nie zmieniło dlatego właśnie została wprowadzona opłata dzięki której Panowie będą skłonni do większej dbałości o zakwaterowanie, proszę sobie wyobrazić, że wynajmujecie Panowie komuś swoje mieszkanie a po miesiącu czasu w mieszkaniu brakuje szyb w oknach a sprzęty są popsute itp. nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności - rozumiem że bez słowa żalu pokryją Panowie wszystkie straty z własnej kieszeni? Nam też jest przykro, że musimy w taki sposób zmuszać Panów do dbałości i czystości o miejsce w którym żyją nawet kilka miesięcy.

Mark40

Dobre czasy już się skończyły w Polvik już trzeba płacić za mieszkanie 300euro miesięcznie.

kami

Pracownicy są zawsze niezadowoleni. Taki polski standard.

Bedrosi

Po wymaganiach jakie mają od razu widać, że kierują tym nasi kochani rodacy... jak już ktoś pisał jeżeli nie macie wyjścia stoicie pod scianą ok. Ale z takimi kwalifikacjami i odrobiną cierpliwości znajdziecie pracę np. w szwecji za 18-19 euro na godzine. Praca za pośrednictwem dorobkiewiczów z Polski opłaca się w 80% tylko im. Pozdrawiam.

aro.mat
@Bedrosi

W firmie popracowałem miesiąc, zapożyczyłem sie na wyjazd, zrezygnowałem z pracy w Polsce i po miesiącu dostałem kopa, bo sie nie dogadali z warsztatem i projekt upadł. Jestem w plecy, tak jak i reszta chłopaków która była tu trzy miesiące. (usunięte przez administratora) Może nie do końca to ich wina, ale po jaką holere wystawiaja nowe ogłoszenia skoro ludzi mają na miejscu w Szwecji i odsyłają ich do domu? Nic nie rozumiem z tego. Zakwaterowanie ok, brak nadgodzin, goła stawka (usunięte przez administratora) chłopqki musieli wykupować prywatnie. Firma wypłacalna, w miarę możliwości pomagała we wszystkim, ale i tak nie dobrze będe wspominał tę porażkę.

Piotr Horsens

nie kolego nie pracuje na podatki i bilety.policz stawkę razy godziny i od tego place 8 procent podatku 167 godzin miesięcznie masz + nadgodziny. dojeżdżam własnym autem. wiec liczyć za bardzo nie umiesz widocznie mi sir opłaca ta praca a jak nie pasuje ci taka praca nikt cie nie zmusza żebyś tutaj pracował i aplikował w ogóle mi to pasuje wiec tu pracuje

kikor

super klego ale z tego co piszesz to wynika ,ze pracujesz wylacznie na podatek i bilet do domu tylko pogratulowac poodzenia hej

Piotr Horsens

kolego ja jestem na własnej działalności ponieważ ponieważ mi to się bardziej opłaca place zus i podatek w Polsce. ubezpieczenie jak masz opłacony zus to wyrabiasz kartę na Europe i jak co to karzy szpital cie przyjmie. urlop to ustalasz indywidualnie z kierownikiem warsztatu ja zjeżdżam co 2 tygodnie do polski pierwszy raz zawsze na weekend a 2 raz na tydzień i niema żadnego problemu tylko ze jednocześnie nie mogą zderzając 2 osoby wiec ustala się zawsze z chłopakami kto kiedy zjeżdża i na jak długo nie ma z tym problemu

Zostaw merytoryczną opinię o PlusJob Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w PlusJob Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PlusJob Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PlusJob Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PlusJob Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PlusJob Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PlusJob Poland Sp. z o.o.