Opinie o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intermedio Sebastian Drozd. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermedio Sebastian Drozd o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Zapraszam wszystkich poszkodowanych pracowników do zeznawania w komisariacie Szczecin nad Odrą lub w Prokuraturze.

Krzysiu

Jako były pracownik chętnie zglosze sie jako osoba pokrzywdzona i zeznam przeciwko panu Sebastianu Drozdu

Alicja

Prezes Intermedio Sebastian Drozd udzielił nam wywiadu :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,886934,wywiad-sebastian-drozd Kto się już zapoznał?

Guru
@Alicja

Pani Alicjo, od kiedy w jednoosobowych działalnościach gospodarczych wyłaniany jest prezes? :D Ale mnie pani rozbawila :D :D :D :D

Dorota
@Alicja

Zapoznałam sie z wywiadem, owszem, szef pyta o samopoczucie... ale nie czeka na odpowiedź. pewnie kawka juz gotowa i nie ma czasu

Mam taką spółkę
@Guru

Zgodnie z prawem można założyć jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i wtedy prezes jest wyłaniany ;-)

@Dorota

Kurtuazja nakazuje aby zapytać o samopoczucie. Nie oznacza to, że będziemy opowiadać drugiej osobie o swoich bolączkach i chorobach. Często spotykając znajomego pytamy: "co słychać?" - nie oczekujemy jednak na odpowiedź.

byly pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie i uczciwie powiem ze na poczatku wszystko wyglada pieknie i jak w bajce. Potem dostajesz "wiadro pomyj" na glowe, jestes zawalony praca i chcesz jak najszybciej uciekac.

Specjalista ds. rozliczeń

Pierwszy etap to zadanie doi zrobienia, dopiero drugi etap przez tel i spotkanie w miłej atmosferze, w mieście. rzeczowa kilkunastominutowa rozmowa. Chcą na 5 h dziennie, a dopiero póxniej na 8 jak się sprawdzisz. mają 3 menedzerów, mozesz awansować. Później kolejny etap

kilkanaście minut rozmowy o mnie i zainteresowaniach, planach na przyszłość i doświadczeniu do tej pory. Normalne

Kaczor_1975

Pracownicy dobrze wyszkoleni, wiedzą o czym mówią. Człowiek zawsze się wszystkiego dowie. Teraz tylko A1 i wszystko powinni być na prawdę dobrze!

Marta - interessato

Witam, czy mozna juz aplikowac do panstwa wloskiego oddzialu? czy zapewniacie panstwo prace na miejscu we Wloszech, we wloskiej siedzibie?

Kinga

Nareszcie!! już ponad pół roku czekałam na tą A1... w końcu się udało! Jest! Mam! Dostałam! Dzieki firmie pana Drozd i jego pracownikom, nie bede musiała płacić tego ZUSu... super!

Święty MIKOŁAJ
@Kinga

@Barbara - 2015-09-21 13:10:43 " Barbara 2015-09-21 13:10:43 Mam kłopot z rozwiazaniem sprawy w ZUS. DROZD brał pieniądze i teraz pomóc nie chce, może ale za kasę!!! Im płaciłam, a teraz będę musiała spłacić w ZUS!!!!!!!!!!!!!!!!

Igor_23

Spółkę założyłem i jestem bardzo zadowolony nie mam żadnej działalności w Polsce . Firma szybko i sprawnie założyła mi ubezpieczenie S7, karte EHIC też już otrzymałem!

Tomi

Wszystko przebiega zgodnie z zapowiedziami P Drozd. Wniosek o A1 złożony . Wylot do Uk po NIN i założenie konta w banku załatwione łatwo i szybko. rezydent czekający na nas w UK miły i sympatyczny, ale przede wszystkim bardzo pomocny. Wszystko idzie zgodnie z planem!

nowy

Rozpocząłem pracę kilkanaście tygodni temu. Szefowie to ludzie na poziomie. Współpracownicy pomogli mi się wdrożyć w ich pracę i w system funkcjonowania biura. Dzięki nim wszystko stało się proste i jasne. Współpraca układa się wzorowo.

Uszczęśliwiony

Szukałem oszczędności na ZUSie i podatkach. Udało się! Teraz już nie musze się przejmować ani ZUSem ani skarbówką. Firma Pana Drozd pokazała mi jak oszczędzać i jak wypracować sobie lepszą emeryturę. pomogli we wszystkim i mogę się w każdym momencie z nimi skonsultować! Dzięki wielkie!

Aneta

Mam A1! Trochę czekałam ale w końcu jest i przyszło długo wyczekiwane przeze mnie A1. Koniec z ZUSem! nikt już nie będzie ze mnie zdzierał moich ciężko zarobionych pieniędzy! Dziękuje wam Drozd.biz!

Wieloletni Klient

Moje zadowolenie wynika z profesjonalizmu jaki zastałam w firmie Pana Sebastiana. Wspaniale podejście, super wiedza i rzetelność. Życzę każdemu takiego ksiegowego, bo nawet w Polsce jak ze świeczką...

Fibek_78

nie wierzyłem w sens zakładania takiej firmy tam w UK, ale faktycznie do tej pory się to sprawdza. Oszczędność na tym wszystkim jest bardzo widoczna. Wsparcie merytoryczne od pana Sebastiana jak i techniczne od jego drużyny. NIN juz przyszedł więc możemy działać dalej. Na prawdę bardzo owocna współpraca.

prezydenT

jak obiecali tak zrobili. A1 dostałem po 3 miesiącach a prawdopodobieństwo było prawie zerowe. Panie w biurze bardzo miłe i chętne do pomocy. wylot przebiegł zgodnie z planem. obsługa na miejscu w Londynie też super. WSYZSTKO PIĘKNIE!

Wasyl

Ja mam swoja firme w firmie Drozd.biz i nie mam na co narzekać. Wszystkie dokumenty mam dostarczone na czas. Państwo w obsłudze klienta są bardzo mili. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Mirek

Witam, jestem Klientem Pana Drozda. Współpraca przebiega jak narazie bardzo dobrze. tak trzymać!

Marcino

Jestem pod pozytywnym wrażeniem rozwoju firmy Pana Sebastiana Drozd. Regularnie wprowadza nowe rozwiązania i ulepszenia. Chylę czoła!

Lubska

Wybrałam Drozd.biz do założenia swojej firmy LTD. Biurokracja księgowo-podatkowa w Polsce oraz szereg utrudnień i obowiązków nakładanych na przedsiębiorców powodował, że zamiast zajmować się swoją firmą, angażowałam się w nieefektywne, kosztowne i czasochłonne procesy prawne i księgowe. Dzięki Drozdowi oszczędzam kupe czasu.

Mariusz

W miesięcznym abonamencie klient otrzymuje pełen pakiet usług i konsultacje z nimi bez limitu. W innych firmach za godzinną konsultacę płaci się od kilkudziesięciu GBP za godzinę, to mi sie podoba, że nie ma żadnych gwiazdek ani niedomówień.

Zostaw merytoryczną opinię o Intermedio Sebastian Drozd - Ladzin

• Jak się pracuje w Intermedio Sebastian Drozd?

Zobacz opinie na temat firmy Intermedio Sebastian Drozd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermedio Sebastian Drozd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intermedio Sebastian Drozd?

Kandydaci do pracy w Intermedio Sebastian Drozd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intermedio Sebastian Drozd