Opinie o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intermedio Sebastian Drozd. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermedio Sebastian Drozd o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Magda z Otwocka

Polecam Pana Sebastiana jako sprawdzonego partnera dla Twojej spółki Ltd. Jeżeli chcesz założyć spółkę to nie znam bardziej kompetentnej firmy, a zahaczyłam juz o trzy. Żadna z pozostałych nie dała rady.

Agnieszka ż.

Fantastyczna obsługa i bardzo uprzejmi ludzie. Cieszymy sie, ze możemy współpracować z Panem Drozdem. Pomógł mi i mężowi poukładać biznes internetowy. Nawet doradził wiecej niż musiał. Dziękujemy.

Manio

Konsultacja była bardzo udana i uświadamiająca. Jedyne czego żałuję, to tego, że tak późno z Panem porozmawiałem. Swoim mailingiem stukał Pan wielokrotnie do moich drzwi, a ja niestety tego nie „słyszałem” …Dzisiejsza rozmową wlał Pan w moje serce dużo optymizmu, który w bieżącej sytuacji jest mi bardzo potrzebny J. Bardzo za to dziękuję.

Wspaniale

Panie Sebastianie, bardzo dziękuję za dzisiejsza rozmowę. Obserwuję Pana działalność niemalże od początku istnienia. Czytając mailing i obserwując stronę internetową, zawsze postrzegałem Pańską firmę jako rzetelną i pełną profesjonalizmu. Dziś miałem okazję się o tym przekonać osobiście.

Specjalista ds. rozliczeń

Pierwszy etap to zadanie doi zrobienia, dopiero drugi etap przez tel i spotkanie w miłej atmosferze, w mieście. rzeczowa kilkunastominutowa rozmowa. Chcą na 5 h dziennie, a dopiero póxniej na 8 jak się sprawdzisz. mają 3 menedzerów, mozesz awansować. Później kolejny etap

kilkanaście minut rozmowy o mnie i zainteresowaniach, planach na przyszłość i doświadczeniu do tej pory. Normalne

Mocno zadowolona

Ufff, kilka lat to trwało. Dostałam A1 za okres aż 4 lat! Aż chce mi się płakać ze szczęścia.

MOCNO NIEZADOWOLONA

Jestem za i popieram ten WPIS jest tu prawda i cała PRAWDA w każdym słowie...!!!

Młody

Ja sobie chwale. Pracuję od niedawna. Współpraca przebiega bardzo dobrze. Pan Sebastian wie jak mamy dużo pracy. Jest pod tym względem wyrozumiały i sam pomaga wszystkim tyle ile jest w stanie. Zespół z którym pracuje jest fantastyczny a o takie warunki w dzisiejszych czasach jest bardzo ciężko. Wszyscy pracują wspólnie i każdy sobie pomaga. Jeśli chodzi o komentarze innych to dziwie się jak można pisać coś na temat BHP gdy nie jest sie w biurze. Troche to śmieszne. Jak najbardziej szanuje wpis ale nie doceniam. Pozdrawiam :)

Bozena

Aby płacić za pracę należy być pracodawcą, czyli podpisać z pracownikiem umowę o pracę. Powinna ona być podpisana tam, gdzie pracownik ma centrum zainteresowań życiowych. Nie ma co się dziwić, Pracusiu, że osoba przed Tobą zostawiła niezły bałagan - na umowie zlecenie (nieważnej, jeśli można udowodnić stosunek pracy) każdy może wstać i wyjść bez zachowania okresu wypowiedzenia. W tym wypadku można mieć pretensje tylko do osoby zatrudniającej, która daje umowy zlecenia, aby nie dać urlopu (lub wypłacać pieniądze należne za zaległy); odstraszyć rodziców, którzy zwalniają się z pracy bo muszą zająć się dzieckiem; nie stosować się do przepisów BHP itd. Szkoda, że zamiast uczciwości i przestrzegania przepisów prawa potencjalny pracownik/zleceniobiorca może natknąć się na obietnice bez pokrycia i kawkę.

Pracuś

Współpraca przebiega w porządku, pomimo tego, że poprzedni pracownik na moim obecnym stanowisku zostawił niezły bałagan... I już od dawna staram się wyciągnąć sprawy na prostą. Na szczęście Pan Sebastian jest wyrozumiały co do tej kwestii. Owszem pracodawca jest wymagający, bo przecież jeżeli ma zapłacić za pracę to powinien wymagać jej wykonania. Wypłaca pensję w terminie. Każdego dnia zaczyna dzień od nowa, a jeżeli było jakieś spięcie poprzedniego dnia to stara się wyrzucić je w niepamięć. Pracowników traktuje poważnie i po ludzku z każdym wita się osobno podając dłoń bez względu na płeć czy wiek. Jeżeli ktoś ma coś do załatwienia lub uczy się to można ustalić bardzo elastyczny grafik godzin pracy, pod tym względem można się dogadać bez problemu - dobra opcja dla studiujących zaocznie lub uczących się na różnego rodzaju kursach czy szkoleniach. Jeżeli są jakieś wątpliwości co do wykonania jakiejś czynności to można bez wahania poprosić o pomoc i nie zostanie ona bez odzewu.

Pracuj i bądź szczęśliwy
@Pracuś

Ciekawe jak długo będzie trwało te FAŁSZYWE szczęście??? Powodzenia

Bliski współpracownik

Widzę "były Pracowniku", że chyba jest w tobie jakaś osobista nienawiść. Wstawiasz ten post po raz 3. Współpracuję z Drozdem 9 lat i jeszcze ani razu sie na nim nie zawiodłem, prowizje są na czas. Jak mam problem z dnia na dzień to nawet nadpłaci mi 3 miesiące naprzód. Duzo rozmawiam z jego pracownikami i jeżeli szef Ci robi kawę, to raczej traktowania jak szmaty to nie przypomina. Szef zwierzał Ci się, że nie ma majątku na siebie albo z kim się o co sądzi? Jeżeli pracujesz u konkurencji to zajmij się pozyskiwaniem dla nich klientów a nie hejtem uczciwego człowieka, ciekawe dlaczego jesteś byłym pracownikiem..?

??????

A gdzie się podziała Pani Mirela A.... która była prawą ręką Pana drozda??? czyżby zrezygnowała z pracy w tak wspaniałej Firmie jak Intermedio Sebastian Drozd!!! Chyba nie tylko klienci uciekają lawinowo od Pana drozda !!! Można zauważyć że pracownicy również się zmieniają i odchodzą od wspaniałego PRACODAWCY PANA DROZDA... Pewnie małe te premie o których aż tłusto na tym forum!!! Może nadszedł czas na lepsze traktowanie pracowników Panie drozd???!!!!

Były Pracownik
@??????

Dziwię Ci się, że tak zaśmiecasz forum koleś. Czy drozd ma na własność jakąś Panią Mirelę? Jak dziecko. Masz coś do drozda to porozmawiaj z nim a nie jak tchórz uciekasz w Hejty. Chce sie czegos dowiedzieć o premiach i wolnych stanowiskach a nie o tym że ktoś postanowił zmienić pracę. Nie zmieniałeś nigdy pracy na inną?

coco

premie sa nie male bo kilku set zlotowe a do tego dodatki na swienta i inne

rambo

no wiadomo ze sa premie, zalezy czym będziesz się zajmował ale dla każdego stanowiska jest do uzyskania premia. Maja premie miesieczne, kilka premii kwartalnych kilka premii stażowych i kilkanaście premii innych takze do zdbycia jest calkiem sporo kasy

Były Pracownik

Z tego co wiem to - premie na święta - Urlopowe - Urodzinowe - Podwyzki - za zrobiony plan miesięczny indywidualny - za zrobiony plan zespołu - Premie stażowe (siłownia, ubezpieczenie medyczne, prywatna emerytura)

PRAWDA I CAŁA PRAWDA

Mam takie samo zdanie!!! I jak najbardziej popieram wszystkie negatywne wpisy.

zadowolony

polecam gorąco współprace z Intermedio Sebastian Drozd.Jest miła atmosfera i dobre zarobki

mam ltd

Wiem że to forum dla opinii pracownikow ale czy ktoś może powiedziec mi o przeniesieniu do nich Ltd do obslugi?? Zastanawiam sie nad tym, a opinie są różne tymbardziej że moja firma nie ma numeru pracodawcy i troche jest do naprawienia po poprzednim pseudo ksiegowym... ktos cos?

Joanna
@mam ltd

Spokojnie, moja spółka potrzebowała "renimacji" po poprzednim księgowym. Kompetentni pracownicy Pana Sebastiana Drozda pomogli mi w anulowaniu kar za brak raportów (wina poprzedniego polskiego pseudo pośrednika), okazało się, że moje payslipy zawierały błędy, więc byłam na prawdę w tarapatach. Obsługa firmy Drozd jest na bardzo wysokim poziomie i warta swojej ceny. Jakbyś potrzebował więcej informacji to chętnie pomogę, zostaw mejla do siebie.

happy

A ja śmiało moge polecić... Jestem ich klientka od ponad 2 lat a wczesniej obsługiwala mnie koszmarna firemka z miasta Łodz. I to byly same klopoty dla mojej spolki! teraz wszystko w normie a nawet lepiej

Manager

Witaj Stykan, Praca na stanowisku Gwiazdy Sprzedaży polega na: - codziennym odpisywaniu i udzielaniu odpowiedzi na nowe zapytania mailowe i telefoniczne oraz własnej inwencji w poszerzaniu możliwości pozyskiwania nowych klientów, np: praca na rekomendacjach od zadowolonych klientów lub wynikach mailingu - sporządzaniu ofert handlowych na podstawie trafnej oceny sytuacji klienta - utrzymaniu dobrych relacji z obecnymi klientami Co zyskasz? - pensja podstawowa wraz z prowizjami zależnymi od Twoich wyników - premie tygodniowe, miesięczne i kwartalne za najlepsze wyniki indywidualne i zespołowe - premie stażowe (prywatna opieka medyczna, karnet na siłownię, prywatna emerytura) - dodatki świąteczne i okolicznościowe Aplikuj na manager@drozd.biz

@@@@@@@@

Popieram w całości ten wpis!!! Można zauważyć iż pracownicy naprawdę się zmieniają z dnia na dzień więc o czym to świadczy.... Odradzam współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o Intermedio Sebastian Drozd - Ladzin

• Jak się pracuje w Intermedio Sebastian Drozd?

Zobacz opinie na temat firmy Intermedio Sebastian Drozd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermedio Sebastian Drozd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intermedio Sebastian Drozd?

Kandydaci do pracy w Intermedio Sebastian Drozd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intermedio Sebastian Drozd