Opinie o Vilmorin Garden w Plewiska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vilmorin Garden. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Vilmorin Garden o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vilmorin Garden w Plewiska

Tak

Tatiana mogłaby bardziej się przykładać do swoich obowiązków, a mianowicie przyspieszyć i nie siedzieć na telefonie na antresoli. Jakim cudem nie została jeszcze zwolniona?

@Ona

Skoro tak to w jaki sposób ludzie są ze swojej pracy rozliczani? Gdyby tak każdy niczego nie robił, to co wtedy? I to kierownictwo nie ma żadnych premii od wyników zespołu? Jaki tu jest system wynagradzania?

xoxo

Praca sama w sobie jest całkiem fajna, lekka. Atmosfera TRAGEDIA!!! Stary Pan, który jest wózkowym, stałym pracownikiem Vilmorin ewidentnie lubi sobie stanąć ze swoją starą załogą i obgadywać- później przyjść do Ciebie i jak gdyby nigdy nic rozmawiać :) Takich ludzi jak Pan A. nie powinno być tak naprawdę nigdzie, bo psują całą dobrą aurę. Pomimo przeszkolenia przez rzekomo dobrego pracownika ciągle coś robisz źle, przychodzą do Ciebie i wyżywają się w każdy możliwy sposób. Tak naprawdę każdy dzień w tym (usunięte przez administratora) to nowe atrakcje. Podsumowując, warto pójść, spróbować, ale nic poza tym. Trzymajcie się tam wszyscy i nie dajcie się zwariować.

Mateusz
@xoxo

Och tak, od Pana Adama to lepiej trzymać się z daleka. Doskonale mi to wiadomo jak 2 lata temu tam pracowałem

Elżbieta Nowy wpis

Dlaczego nigdzie juz nie widzę ofert pracy na tym magazynie? Rok temu jeszcze było. Czyżby firma zamierzala upaść lub nie ma sezonu?

@Elżbieta

Czemu nie ma tu także przyjętego jakiegoś pozytywnego wariantu, na przykład takiego, że ludziom na tyle dobrze się pracuje, że nie chcą rezygnować? Zastanawiam się czy to dobra praca dla kobiet

Nela Nowy wpis

Witam, czy pracował ktoś może teraz niedawno jako pomocnik ogrodnika? Znalazłam ofertę i zastanawiałam się czy by sobie nie dorobić. Po przeczytaniu jednak tych komentarzy odnośnie atmosfery chciałabym się jednak co do niej trochę upewnić. czy mogła do teraz się polepszyć? Ludzie się zmieniają bo to bardziej praca sezonowa?

xoxo

@xoxo

Widziałem wzmiankę o atrakcjach. Czy są jeszcze jakieś organizowane przez samych pracowników miedzy sobą? Wyjścia, wyjazdy? To nie pierwsza opinia, gdzie ktoś nawiązuje do złej atmosfery a ludzie mimo tego robią, wiec ciekaw jestem gdzie to się równoważy? W zarobkach? Jakie stawki maja być od kolejnego roku? będą podwyżki?

Przemek

Miałem okazję swego czasu pracować w Vilmorinie (przez agencję pracy). Mam zupełnie odmienne zdanie. Przez kilka miesięcy mojej pracy wielu pracowników sezonowych się zmieniało. Odchodzili bo znaleźli inną (lepiej płatną) pracę, bo uczyli się lub studiowali i nie byli wstanie tego pogodzić. Część zwalniał Vilmorin. W moim odczuciu zwalniał tych co przeginali bez skrupułów. Wydawało im (zwalnianym) się, że w pracy można robić wszystko tylko nie pracować. Jak ktoś zwrócił uwagę to totalna obraza - jak pracodawca śmie cokolwiek wymagać. Czytając te negatywne opinie odnoszę wrażenie, że piszą je właśnie ci.

Mateusz Nowy wpis
@xoxo

Jaka atmosfera jest między działami w Vilmorin Garden?

Vilmorin Garden prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta w sklepie internetowym. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Tak

@Tak

Nie ma żadnego nadzoru że zamiast pracować można sobie siedzieć i pykać na telefonie? Monitoring tego nie wyłapuje?

@Paweł

Tak, nie ma żadnego nadzoru, żadnej narzuconej normy , pracownicy więcej ściemniają niż pracują. Kierownik też mało nadzoruje pracę. Monitoringu brak... Ośmielę się stwierdzić, że można było wynieść coś z magazynu i nikt by nie zauważył. Przynajmniej tak było w czasie,gdy tam pracowałem

@Paweł

Tam nie ma żadnego monitoringu, żadnej ochrony. I zero nadzoru że strony kierownictwa. Dodatkowo zerowa organizacja pracy i fatalna atmosfera

@Ona

Czy Vilmorin Garden zatrudnia studentów?

Tak zatrudnia

Tak zatrudnia

@Elżbieta

A czy ktoś z was jest może studentem i pracował? Macie na myśli teraz odbyty w pierwszej kolejności staż czy bezpośrednie zatrudnienie? Jak elastycznie do pracy tu podchodzą?

@Agnieszka

Zatrudniają na umowę zlecenie, dlatego z chęcią biorą studentów. Praca ma charakter sezonowy

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Vilmorin Garden jako Magazynier. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Ktoś

Jako były pracownik odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą

Karolcia
@Ktoś

Możesz jakkolwiek rozszerzyć tę opinię? Widziałam na forum, że pojawiali się chętni kandydaci, chociażby jeszcze w kwietniu. Coś konkretnego wydarzyło się przez ten okres?

Miłosz K.

Lepiej się w to nie pakuj, no chyba, że na chwilę. Nie da się tam wytrzymać psychicznie z towarzystwem koleżanek mających umowę o pracę

Były....

Niestety ludzie pracujący na stałe są zawistni i fałszywi , atmosfera fatalna !

Witam czy firma prowadzi obecnie jakaś rekrutację?

Ewelina

Czy obecnie firma prowadzi rekrutację ? Gdzie złożyć CV?

Przemek
@Ewelina

Na jakie stanowisko chciałaby Pani aplikować ?

Po kliku miesiącach pracy właśnie rozstaję się z firmą Vilmorin. Dziękuję wszystkim za wspólne miłe chwile. Będę Was dobrze wspominał. Firma godna polecenia.

Magda
@Andrzej

My Ciebie również. Powodzenia

@Magda

To jest powszechne tutaj zjawisko że po kilku miesiącach zatrudnienia ludzie się rozstają z firmą? tak dla pewności ile wynosi średni staż pracy? i jakie są ewentualne powody odnośnie odchodzenia?

Pan Adam i Aga (ta w krótkich włosach) to jeden wielki zart. Zamiast pracować, to obgadują wszystkich nawet jak jesteś parę metrów dalej. W sumie to tutaj każdy każdego obgaduje Praca od 7 do 15 Przez agencje często wywalają z pracy, bo rzekomo nie ma roboty Albo jesteś pickerem i wsadzasz do odpowiednich kartonów nasiona, albo wczytujesz cały sklep do skanera, albo jesteś przy stole tzn. bawisz się w jakieś durnowate prace manualne Kierownik to już powinien dawno stąd wylecieć, jak większość tych jeżdżących facetów Długo to tu się nie da wytrzymać

@Marcin

A ile jest tu osób przez agencję, tylko przez nią obecnie można się dostać? Jak później przejść pod firmę?

@Marcin

Proponuję nie wprowadzać w błąd swoją opinią .Jeżeli zatrudnia się pracowników sezonowych z agencji pracy to świadczy również o sezonowości branży,Zwalniani są Ci którym nie chce się pracować,dla przykładu siedzi się na palecie schowany w regałach lub wpatrzonym w telefon i w ten sposób nabija godziny . Jeżeli notorycznie ktoś nie pojawia się w pracy bo zaspał,,to proszę o wskazanie firmy która toleruje takie zachowania . Wiele osób z pracowników sezonowych zostaje w Vilmorin ,lub po przerwie wracają ponownie ,wiec chyba nie ma dramatu . Prace manualne ..,hmm taka specyfika branży,pracownicy skierowani do Vilmorin są informowani między innymi o tym ,że jednym z zadań jest również sortowanie torebek .Fakt jest taki ,że trzeba tu wykazać się podstawową umiejętnością liczenia :) Co do tego czy kierownik powinien wylecieć ,niestety się nie wypowiem , ponieważ nie wiem czym Ci się naraził i czym uraził ,ale skoro tu pracowałeś to wiesz ,że każdy kierownik ma swojego przełożonego do którego Ty możesz się zgłosić , jest również brygadzista i jest również opiekun z Twojej agencji do którego mogłeś zgłosić problem jeżeli taki wystąpił .Zakładam że żadnego z tych kroków nie podjąłeś .

@Marcin

To są bzdury. Kolega pracownikiem był słabym.

@Andrzej

Skąd od razu taka pewność, że słabym? To co musiał robić, żeby takie warunki mu wyszły? Zresztą oni na start tego jakoś nie weryfikują przypadkiem? Nie powinni?

Jarek

to jest nie prawda.

Praca sama w sobie nie jest zła, ale ATMOSFERA tragiczna, kierowniczka torebkarni nie wie lub nie umie posługiwać się pojęciem SZACUNEK. Potem wielkie zdziwienie że nir ma kto pracować bo każdy normalny człowiek czyli taki który odróżnia dobro i zło nie pozwoli sobie na ciągłe poniżanie. Zastanawiam się jak może tak kobieta kobiecie albo po prostu człowiek człowiekowi. Radzę przemyslec pracodawcy komu daje funkcje kierowania. W koncu skonczy się inspekcją :)

@:)

Dokładnie Pani Marzena z torebkarni nęka ludzi psychicznie..

Prezes
@:)

Człowiek odróżniający dobro od zła, pewnie rozumie co to szacunek na który się tutaj też powołuje. Z treści tej informacji jednak to zupełnie nie wynika. Mamy tutaj raczej ogólnikowe pomówienia za które też można zostać pociągniętym do odpowiedzialności. Osoba która się tak uskarża miała co najmniej cztery możliwości zgłoszenia swoich uwag, nie wykorzystała żadnej możliwości. Czyli co, szacunek polega na obsmarowaniu czym się da najlepiej bez uzasadnienia. Radzę dorosnąć i problemy jeśli takie są rozwiązywać korzystając z możliwości jakie są dostępne, a nie publikować pomówienia i robić z siebie męczennika. To nie jest poważne.

@:)

Nie ma szans żeby dogadać się z kierowniczką? Bo jak jest taka konfliktowa atmosfera to słabo sie pracuje. Zarobki tez kiepskie jak atmosfera czy płacą dobrze?

To nie jest prawda

Darek

Nie prawda,

Były

Pan Adam to obgaduje wszystkich ....

@Były

Nie prawda

Elżbieta

Byłam pracowałam jest w porządku

Od dzisiaj w firmie panuje świąteczna atmosfera. Pojawiły się ozdoby świąteczne, jest miło jak co roku o tej porze.

Marian

Tak, to już u nas tradycja, do tego w przyszłym tygodniu odbędzie się firmowa wigilia, jak zwykle będzie uroczyście i miło.

Albert
@Marian

Zgadzam się bardzooo

Joanna

Pamiętam w Komornikach były wszędzie ozdoby i było zawsze świątecznie. Teraz w nowej firmie mamy tylko bony świąteczne, szkoda.

Michalina
@Joanna

Ozdoby świąteczne były inicjatywą pracowników, a zwłaszcza jednej z nas, długoletniej pracownicy. Nic nie stoi na przeszkodzie udekorować i to nowe miejsce pracy ????. Mamy jeszcze czas. Zdążymy ????

Joanna
@Michalina

@Michalina chodzi mi o nową firmę w której pracuje, w której nie ma tak kreatywnych pracowników jak w Vilmorin :-)

Michalina
@Joanna

Zgadza się, są bardzo kreatywni :)

Była pracownica

Pracowałam przez jeden sezon na tzw. torebkarni, jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć o pracy, proszę podajcie email, chętnie opowiem. :)

Proszę o kontakt
@Była pracownica

Proszę o email Ola.mass@wp.pl z opisem

Jakie godziny pracy obowiązują w Vilmorin Garden?

7-15

Ale za to mamy dobrego pracodawcę, szanującego pracowników i do tego fajną atmosferę w pracy więc pracuje się dobrze.

@Marek

Nie wiem ile Ci zapłacili żeby napisać tak kłamliwą opinie xD Fajna atmosferę w gronie fałszywych koleżanek i kolegów na wózkach, którzy jeżdżą i podwalają do stronniczej kierowniczki? xD Faktycznie, o takiej atmosferze marzy każdy kandydat do pracy. Serdecznie pozdrawiam Ukrainę, Wózkowych smieszkow z mataczem Adamem na czele i stale koleżanki, które powinny dawno odejść, bo im praca nie służy :D Wystarczy krótki czas pracy żeby poznać, że Wasza atmosfera błaga o świeża krew i normalnych ludzi.

Mmm...

Tam nikt normalny nie zagości na dłużej...każdy ucieknie od tej chorej atmosfery... Nie zapomnijmy o szanownym Panu kierowniku, który przyzwala na taką atmosferę i nie potrafi zarządzać ludźmi... Aż szok, że od tylu lat utrzymuje sie na stanowisku.

Czy w Vilmorin Garden panuje luźna atmosfera?

Nie, atmosfera jest fatalna. Ludzie zachowują się jak w przedszkolu, ciągłe obgadywanie nowych pracowników, chodzenie na skargi do kierownika. Stali pracownicy mają łatwiej, tzn. mają przywożone lżejsze i mniejsze paczki, a i tak większość dnia plotkują i nic nie robią.

@pracownik

Oj tak, zgadzam się. Przyjście tam na sezon i wytrzymanie więcej niż miesiąca graniczy z cudem. Dziewczyny tam pracujące dłużej, zachowują się jak księżniczki. Wieczne obgadywanie i nic nie robienie. Łażenie i skarżenie to chyba mają we krwi. Ciekawe jak pójdą do innej pracy czy się odnajdą, bo z takim zachowaniem będą niestety piętnowane. Z resztą kolesie na wózkach nie są lepsi. Tu coś podslysza, tam pojadą i powiedzą i jeszcze przekręca. Szczerze mówiąc w firmie z tak fatalna atmosfera nie pracowałam nigdy. Do koleżanek pracujących na stałe - jeśli chcecie komentować czyiś wygląd i zachowanie, może warto najpierw spojrzeć w lustro, bo nawet do przeciętniaków Wam wiele brakuje :) Nie będę używać słów jakimi Wy się posługujecie, bo wstyd ;)

@pracownik

Atmosferę tworzą pracujący ludzie. Jeżeli ktoś oczekuję ze ktoś inny będzie go zabawiał to nie ta firma.

Mmm...
@Kropka

Prawda atmosferę tworzą ludzie, sądzę że nikt nie oczekuje "zabawiania". Bardziej tego by dorośli ludzie nie zachowywali się jak przedszkolaki biegający na skargi. No i obgadywanie innych oraz naśmiewanie się z czyjegoś wyglądu - rzeczywiście postawa godna dorosłego człowieka. Najlepiej omijać firmę z takimi pracownikami z daleka.

Jak wyglądają przerwy w tej firmie?

Jak w każdej firmie..przysluguje 15 minut przerwy

15 minut to mają pracownicy sezonowi. Stali mają więcej ;) Szczególnie koleżanka Ukrainka, ktora siedzi z dobre 30min, a potem udaje,że pracuje.

Kropka

W jakim konkretnie dziale mają więcej.

@Kropka

Ogólnie chodzi o pracowników na umowie o pracę, którzy sobie samoistnie przedłużają przerwę. Niezależnie od działu

Zostaw merytoryczną opinię o Vilmorin Garden - Plewiska

• Jak się pracuje w Vilmorin Garden?

Zobacz opinie na temat firmy Vilmorin Garden tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vilmorin Garden?

Vilmorin Garden
2.2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Ks. Piotra Wawrzyniaka 2
    62-052 Plewiska