Opinie o Plaster Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Plaster Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plaster Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plaster Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Julia

Jeżeli ktoś chciałby uzyskać szczegółowe informacje o firmie Plaster z Wodzisławia proszę o kontakt. Napiszcie w komentarzu...

Jj
@byk

Jeśli panie byku jest pan to proszę napisać jak was liczył bo to co on liczy dodatkowe metry i jakieś pogrubienie to się niczego nie trzyma całości

Na jakie benefity można liczyć w Plaster Sp. z o.o.?

@Julia

Poproszę ponieważ zostałem (usunięte przez administratora)

Plaster
@Tomek

Tak panie (usunięte przez administratora), został Pan przez nas pozwany bo nie zapłacił pan 11 tyś zł za wykonaną pracę. Jest taka zasada w biznesie, że jeśli klient ma trudności z zapłaceniem zaliczki, to będzie z nim problem przy rozliczeniu końcowym - i tak właśnie z Panem było. Nie życzę żadnemu wykonawcy takie płatnika jak Pan, następnym razem zanim Pan zacznie budować to proszę policzyć koszty, bo firmy budowlane to nie darmowy Bank.

@Plaster

Zniszczyliście mi drzwi garażowe oraz wejściowe, zawyżyliście ilość mkw, zawyżyliście zużycie materiału nie wskazując miejsc w których rzekomo doszło do większego zużycia. Fakturę zapłaciłem. Sąd orzeknie

@Plaster

Poza tym ujawnię Wasz proceder , który uprawiacie już kilka lat. Zmobilizuję oszukanych , Waszych Klientów żeby opowiedzieli przed Sądem jak wygląda współpraca z Wami , jak naciągacie ludzi, Klientów i podwykonawców. Tacy jak Wy nie mają prawa bytu na rynku usług. Myślę, że sąd orzeknie właściwie, dowodów jest aż nadto. Wzywam też wszystkich którzy mają złe doświadczenia z Plaster sp. z o.o. do kontaktu.

@Plaster

To prawda co piszesz. Mają umowy bardzo skonstruowane pod siebie. Przy wycenie dają dobrą cenę, jednak przy końcowym rozliczeniu kwota ni stąd ni zowąd mocno zawyżona. Jak nie zapłacisz od razu podają do sądu i na tym żerują. Na wygranych sprawach kroją klientów podwójnie. Miałem z nimi do czynienia to wiem co mówię. Proszę uważać na firmę plaster z Wodzisławia bo możecie mieć Państwo ogromne problemy z nimi i narazić się na spore straty finansowe. Nie polecam tej firmy!!!!!

@Tomek

Proszę o podanie maila - napiszę na priv.

@Plaster

Za wykonaną pracę miało być 11882 zł netto (z materiałem), zapłaciłem na "dzień dobry" 5000 zł a potem ponad 3000 zł po potrąceniu za zniszczoną bramę i drzwi frontowe . Wasze 11000 zł wyssane z palca za doliczone wirtualne mkw, jakieś bezpodstawne kary umowne itd czy dodatkowe roboty tynkarskie których nie było to żart.

Nie zadowolony kijent

Ta firma jeszcze istnieje , niestety też miałam z nimi doczynienia!!! Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy nie to nie można nazwać firma. (usunięte przez administratora) po ten nawet nie odbierają telefonu ,straty po tej firmie ogromne. Trzymać się jak naj dalej od tych (usunięte przez administratora) i partaczy. Pozdrawiam

kam
@Tomek

prosze o jakies namiary do pana (usunięte przez administratora)

Czech
@Tomek

proszę o kontakt w sprawie firmy plaster też zostałem (usunięte przez administratora) sprawa w sądzie

Grzegorz

Proszę o kontakt telefoniczny 887738787

@Czech

Ojej! Powiesz coś więcej? Co takiego się wydarzyło? Fajnie by było gdybys ostrzegł chociaż

grzegorz

daj znac jak twoja sprawa w sadzie .ja mam jutro sprawe w wodzislawiu. Ponad normatywne zuzycie materialu.

byk Nowy wpis

dokładnie tak i do tego słabo zabezpiecza inne elementy domu typu kominek itp jego robota zrobiona a kominek ubrudzony nie do umycia

Jj Nowy wpis
@byk

Jaki jest okres rozliczeniowy w Plaster Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy firma Plaster Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Klient

Hehe rozbawiło mnie to w tej firmie nie ma nic kompletnie nic. A nie są przepraszam zaliczki z których trudno wyjść

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Plaster Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Julia

Masa tu opinii niezadowolonych klientów ale tez w starszych coś było ze i z pracownikami jest problem tzn jeśli chodzi o wypłacanie i przeliczanie pieniędzy.. prawda to?

@Julia

Tak jest to prawda nie wypłaca w terminie i niektórzy do tej pory nie dostali swojego wynagrodzenia

Teresa
@Klient

I sobie grzecznie czekają? To jakieś przedszkole, nie rozumiem takich ludzi.... Walczcie o swoje, na co czekacie?

Halina

Czytam opinie i nie widzę wpisów pracowników Plastra. A tymczasem firma szuka tynkarza http://www.plaster.com.pl/praca.php Bardzo wprost piszą, jakich zachowań nie tolerują u pracowników. I ok, chciałabym jednak ustalić, jakie zarobki przewidują na tynkarskim stanowisku. Może jednak odezwie się ktoś z pracowników tej firmy?

Kolejny niezadowolony klient

Witam. To, że nie polecam firmy plaster to mało powiedziane. Ostrzegam wszystkich. Mechanizm działania tej firmy jest taki . Przyjeżdża p. Damian i sprzedaje. Przyznaję ,że handlowcem jest dobrym i wzbudza zaufanie i jest miły ( Uwaga , ale tylko dopóki robicie co chce. Jeśli się nie zgadzacie szczególnie z końcową mocno zawyżoną cenę p. Damian pokazuje prawdziwą twarz). Mierzy metry , opowiada bajeczki o swojej firmie ,że profesjonalna , ugruntowana pozycja na rynku itd. Podpisujecie umowę , której wszystkich punktów nie rozumiecie bo nie jesteście budowlańcami. Pan Damian mimochodem dodaje ,że zdarzają się czasami nieduże dopłaty ( jak dla kogo) ale to są naprawdę małe kwoty. Na razie nie jest źle , prawda? Jazda zaczyna się na koniec. Tynki zrobią jakie zrobią zależy od ekipy, która jest podwykonawcą. Przychodzi dzień rozliczenia i zaczyna się jazda. Ups! Przed podpisaniem umowy p. Damian źle policzył metry o 100 m2. Nic to zdarza się, mimom,że według niego są najlepszą firmą w okolicy. Drobna dopłata o której mówił Damian to kilka tysięcy złotych . Teraz sobie policzcie : p. Damian proponuje Wam stawkę 26 zł za metr , ale po wykonawczo musicie zapłacić powiedzmy 5000 pln a o takich kwotach mówimy. średnio dom ma 500- 600 m2 tynków . Czyli do każdego metra dopłacicie 10 zł , czyli końcowo zapłacicie około 36 zł za metr. Przestrzegam przed tą firmą. Piszcie jakie macie doświadczenia z tą firmą . To przyda się innym .

@Kolejny niezadowolony klient

Na początku chce Ci przypomnieć, że nie używamy na forum publicznym żadnymi danymi personalnymi. Przeczytasz o tym w regulaminie Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Opisujesz mechanizm działania firmy Plaster, ale musisz wiedzieć, że te informacje w niewielkim stopniu pomogą, szczególnie nowym, osobom na tym wątku. Powiedz Nam lepiej, czy firma przyjmuje pracowników, którzy szukają jedynie tymczasowego zajęcia?

Julia2015
@Kolejny niezadowolony klient

Proszę o pana maila priv- ja się z draniami sądzę......

Julia2015
@Kolejny niezadowolony klient

Na pewno zadzwonię do PIPU i niech sobie sprawdzą ich partactwo. To najgorsza firma, którą miałam na budowie....oszuści, partacze, robotnicy alkoholicy z wiecznym piwem w ręku. O p. Damianie już nie wspomnę....oszust, zawyża metry, których tak naprawdę nie ma. Proszę o kontakt z osobami, które są oszukane....

drzewo życia
@Kolejny niezadowolony klient

Znowu stary były wspólnik Artura ....hahaha:::)))), chłopie daj se już spokój zajmij się swoim życiem. A z zazdrości idź gryźć korę.

drzewo życia
@drzewo życia

kolejny niezadowolony klient i Julia2015 to ta sama osoba ...buaahhhahahahaa. Tomciu stary ściemniaczu, piszesz o sobie te komenty?

@drzewo życia

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że wdawanie się w takie dyskusje raczej nie ma tu sensu. Chciałabym Cię ponadto prosić, abyś nie używał następnym razem żadnych danych personalnych - jest to bowiem zabronione. Odsyłam Cię do regulaminu Gowork, gdzie jest o tym mowa: https://www.gowork.pl/regulamin Jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy Plaster?

@drzewo życia

Znowu Damian ....hahahaha:::)))), chłopie to Ty daj sobie spokój ze zwalaniem wszystkiego na byłego wspólnika. Co jego też załatwiliście , tak jak swoich klientów?

@drzewo życia

Drzewo życia , Klient z Jastrzębia, Janusz i kilka innych wpisów to ta sama osoba . Damianek.

Asd
@Kolejny niezadowolony klient

Z kilometra widać Piekarza, i dobrze. Możesz jedynie poszczekać z daleka. Z zazdrości się zatraciłeś.

Asd
@Asd

A dużo sie zmieniło od czasu gdy Walczyk kopnął cię w tyłek hehe... hehhee.... hehe....buahahahahahaaaa hahaha

@Asd

I znowu Damianek podszywający się pod różne nicki. Nawet nie masz na tyle inteligencji ,żeby zmienić styl pisania komentarzy : Drzewo życia : Buahahahaha Asd : buahahahahaaaaa Żenada. Musisz sam pisać pod innymi nickami ( także te komentarze wychwalające firmę plaster) .

ach cacy cacy
@Kolejny niezadowolony klient

w nowym słowniku języka polskiego synonimem ciećkarzewicz określa się miernotę wyładowującego się na innych za własne błędy i porażki. Tacy ludzie się samo okaleczają własnymi myślami. Coś cię wyraźnie przerosło. Osoby za które się podszywasz to twoi jedyni przyjaciele.

ach cacy cacy
@ach cacy cacy

jak chcesz być bardziej wiarygodny to napisz kolejny niezadowolony klient w mojej głowie

@ach cacy cacy

Damianku jesteś naprawdę żenujący. Jedyne co Ci wychodzi to robienie w konia klientów. Dobrze wiesz, że jakby nie Twoje wpisy , to nic dobrego by tu o Plastrze nie było. Nikt nie jest zadowolony z waszych usług.

Hwdp
@Kolejny niezadowolony klient

W 4 kwadratach też tak wygrażałeś ludziom? Znam cie szmatławcu i twoją przeszłość powiem ci też jaka bedzie twoja przyszłość, na dnie. Idź z zazdrości żreć tę kore

@Hwdp

Oj Damianku widzę ,że Cie już nerwy ponoszą. Gdzie komuś wygrażam? Piszę tylko prawdę.

Psychiatra
@Kolejny niezadowolony klient

stary (usunięte przez administratora)

@Psychiatra

Powyższe posty w sposób znaczący odbiegają od spraw, które powinno się tu poruszać. Do tych wpisów należy także i Twój. Zapewne pracujesz w firmie Plaster, a więc najlepiej byłoby, jakby Twoje komentarze oscylowały wokół tamtejszych warunków pracy. Czy nowo zatrudnieni pracownicy zarabiają tam na podsobnym poziomie, co Ci bardziej doświadczeni?

Stary

Prawda

Były Wspólnik Tomasz P.
@Julia2015

Wita Państwa, jestem(usunięte przez administratora)widzę po tych wpisach że kogoś ponosi ułańska fantazja, Ja nie udzielam się na tym forum w nawet najmniejszym stopniu, to co teraz czytam to jakaś chora fobia na byłego wspólnika , to znaczy ze większość wpisów jest więc od faktycznych klientów - dziś o tym co tu piszecie poinformował mnie kancelararia zbierająca te dane, postępowanie (usunięte przez administratora) każdy z Was oceni sam z własnego doświadczenia i współpracy z nim i jego pracownikami. Jeśli Chodzi o pana(usunięte przez administratora) to myślę ze on kiedyś był ok , teraz sądzę że został marionetką i nie ma wyjścia, połknął przynętę pana A. Walczyk tak jak kiedyś My wszyscy ( byli przyjaciele). Ogólnie proszę nie pisać głupot na mój temat bo ja się nie udzielam na tym forum , (usunięte przez administratora) Mało mnie interesuje wasza firma eng: tynk / Plaster bo sama nazwa mnie bawi ( plaster chyba na stare rany klientów i wspólników i pracowników ) a już nie wspomnę o sposobie jej prowadzenia i działania w stosunku do klientów - domyślam się ze to ten sam schemat co w Dom System SC . Zalecam daleko idącą ostrożność w dalszym komentowaniu oraz przypisywaniu winy wszystkim dookoła tylko nie sobie panie(usunięte przez administratora) Dla potencjalnych KLIENTÓW zalecam podpisywanie umów RYCZAŁTOWYCH , wpisujcie cenę ostateczną za całość usługi , dokonujcie pomiarów przed realizacją prac, w umowie nie zgadzajcie się na dopłaty za pogrubienia - niech to będzie już z góry w cenie ujęte, płaćcie 60 % po zakończeniu prac ,do odbiorów warto powołać firmę zewnętrzna która dokona audytu i kontroli pomiarów jakości prac wedle norm, nie akceptujcie wpisanych w umowie starych norm dla tynków. Oceniajcie jakość pracy na innej budowie, firma ma kilka ekip do tynków i podwykonawców, jeśli już podejmujecie współpracę wybierzcie sobie u nich dobrą ekipę po oględzinach jakości i kontakcie z poprzednim klientem ( w spółce Dom System mieliśmy kilku dobrych podwykonawców może dalej coś dla nich robią) . Nie odradzam współpracy z nimi ale też Szczególnie nie polecam - oczywiście nie trudno zgadnąć iż spółka z(usunięte przez administratora) to był mój największy życiowy błąd.

Były Wspólnik Tomasz P.
@Kolejny niezadowolony klient

Teraz też przypiszcie winę za komentarz byłemu wspólnikowi z Dom System (usunięte przez administratora) To jest porostu śmieszne jak próbujecie się wybielać kosztem innych . Nie podszywam się pod waszych klientów bo nie jesteście dla mnie żadną Konkurencją , nie muszę z wami walczyć o klientów Panie (usunięte przez administratora). Proponuję zmień schemat i zacznij postrzygać innych jak partnerów w szczególności dotyczy to klientów. Damian a ty już dawno powinieneś iść w swoją stronę - zanim stuknie ci 40 i będziesz z ręką w nocniku.

Niezadowolony Klient
@Julia2015

ja. rowniez pozwe ich do sadu

Ofiara oszustow
@Julia2015

rowniez mnie (usunięte przez administratora)

Jak szefostwo w Plaster Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Firma bardzo nierzetelna. Szefostwo nie płaci wynagrodzeń!nie pooleccam!

Niezadowolony Klient

Nie Bawia sie w firme,nie wiedza co robia,nieslowni zdecydowanie nie polecam

Julia

Za darmo bym tej firmy nie wzięła. Partactwo to mało powiedziane. Już podczas podpisywania umowy zostaliśmy zrobieni w bambuko, czyli (usunięte przez administratora) Firma spisuje umowy pod siebie, zawyża końcowy wynik rozliczenia nawet o kilka tysięcy. Nam dopisali metry. Nie poooleeecam nawet za darmo, bo poprawki więcej wyjdą niż robota plastra.

@Julia

Oj Tomek Tomek, ty dalej swoje. Jakby Ci za hejt płacili to byś był już dawno bogaty.

Prezes
@Julia

Witaj Fikcyjna Julio, zmień sobie NICK na Były Wspólnik (usunięte przez administratora)

Aneta

(usunięte przez administratora), wylewke poprawiaja mi juz 4 raz

dla byłego Wspólnika

Panie Tomku nie znudziło się panu jeszcze? Piszesz pan z Anglii te bzdury. Twój hejt to nie opinia. Lepiej zajmij się swoim małżeństwem i rodziną, chyba, że masz tam drugą ..hehe

Robert

Firma zrobiła nam podłogi, ale podłoga pękła i nie reaguje na reklamacje. Przybędą to naprawić, nawet nie odbierają telefonów i nie komunikują się. Dlatego nie można go polecić. Ponadto nawet po 2 miesiącach nie można pilnie po wystawieniu faktury za pracę.

wojkoc z Chudowa

Tak panie(usunięte przez administratora)6 lat temu prowadziliście prace tynkarskie w moim domu cena zawyżona o ok.25% umowa sformułowana pod was aby tylko klient był poszkodowany nadal czekam na poprawki oraz wypłacenie za zniszczone okno i parapety.

tynki wojkoc

Firma plaster wykonała 6 lat temu tynki końcowy finał to same błędy krzywizny a koszty o ok.25% wyższe pozdrowienia do panów (usunięte przez administratora)nadal czekam na poprawki i zwrot kosztów za uszkodzenia okna i parapetów .

Artur
@tynki wojkoc

6 lat temu Damian pracował w 4 kwadratach, tak więc to chyba nie do nas. Nie pamietam klienta z Wojkowic.

@tynki wojkoc

Zgadzam się . U mnie też były jakieś dziwne przeliczenia . Po robocie okazało się ,że muszę dopłacić sporą sumę. Tak mają skonstruowane umowy , żeby naciągnąć klientów.

tynki

Ta firma dalej działa ? plaster robił u mnie tynki 6 lat temu tragedia budowlana jak i finansowa nie polecam nikomu nawet wrogowi.

Tynkarz

Firma pożal się Boże pracowałem u nich przez chwilę. Tynkowałem domek na wszystkich możliwych materiałach ,przywozili wszystkie resztki bo wszędzie mają długi i nikt im nie chce materiałów sprzedawać bo nie płacą.A co do p.kierownika Damiana to koleś jezdzi bez prawa jazdy bo po pijaku spowodował wypadek i mu zabrali .Damian weź się za siebie i przestań naciągnać ludzi jaka to wy najlepsza firma jesteście SAME PARTACZE

zwykły normalny
@Tynkarz

(usunięte przez administratora), jeszcze ci się nie znudziło?

Xxcxx
@Tynkarz

Zgadzam się z Panem nie mówiąc już o Panu Arturze Walczyku jeden wielkie (usunięte przez administratora) nie wypłaca pracownikom wypłat

@Tynkarz

Tynkarz . Jakbyś tak robił klientów jak El Damiano też byś musiał pic ,żeby rano móc spojrzeć w lustro.

tomasz.p

Wita Państwa, jestem byłym wspólnikiem A.Walczyk widzę po tych wpisach że(usunięte przez administratora) ponosi ułańska fantazja, Ja nie udzielam się na tym forum i nie ma tu moich komentarzy, to co teraz czytam to jakaś chora fobia na byłego wspólnika, to znaczy ze większość wpisów jest więc od prawdziwych klientów i pracowników - o tym co tu piszecie informuje mnie kancelaria zbierająca te dane, każdy z Was niech ocenia sam z własnego doświadczenia współprace z z firmą Plaster. Jeśli Chodzi o Pana D. to myślę ze on kiedyś był ok, teraz został marionetką i nie ma wyjścia, połknął przynętę pana A. Walczyk tak jak kiedyś My wszyscy ( byli "przyjaciele"). Ogólnie proszę nie pisać głupot na mój temat bo ja się nie udzielam na tym forum, Mało mnie interesuje "Plaster" bo sama nazwa mnie bawi, a już nie wspomnę o sposobie jej prowadzenia i działania w stosunku do klientów - domyślam się ze to ten sam schemat co w Dom System SC. Zalecam daleko idącą ostrożność w dalszym komentowaniu oraz przypisywaniu winy byłemu wspólnikowi i wszystkim dookoła tylko nie sobie panie A. Dla potencjalnych KLIENTÓW, nie ma firm idealnych, zalecam podpisywanie umów RYCZAŁTOWYCH , wpisujcie cenę ostateczną za całość usługi z góry, dokonujcie pomiarów przed realizacją prac, w umowie nie zgadzajcie się na dopłaty za pogrubienia - niech to będzie już z góry w cenie ujęte( pan D. powinien ściany sprawdzić wcześniej) płaćcie 40%, a 60 % po zakończeniu prac i kontroli , do odbiorów warto powołać firmę zewnętrzna która dokona audytu i pomiarów jakości prac wedle norm ( co powinno być w umowie ustalone ) , nie akceptujcie wpisanych w umowie starych norm dla tynków. Oceniajcie jakość pracy na innej budowie, firma ma kilka ekip do tynków i podwykonawców, jeśli już podejmujecie współpracę wybierzcie sobie u nich dobrą ekipę po oględzinach jakości i kontakcie z poprzednim klientem ( w starej spółce Dom System SC mieliśmy kilku dobrych podwykonawców może dalej coś dla nich robią) . Nie odradzam współpracy z nimi ale też szczególnie nie polecam - oczywiście to wasza osobista decyzja. ........ PS: Damian & Artur , odczepcie się bo mnie wasz "biznes" nie interesuje, nie ma zamiaru brać w tym bagnie udziału. Nie pisałem wcześniej komentarzy i dalej tez pisać nie zamierzam , więc odpowiadacie własnym klientom i pracownikom. Nie pluj na kogoś a nie będziesz opluty.

Ach to znowu ja

ale się uśmiałem, pozdro dla Ciomka

@Ach to znowu ja

Twój wpis nie mówi nic o pracy w Plaster. A właśnie brakuje tutaj świeżych opinii o tym, jak się pracuje w tej firmie. Powiedz, jeśli wiesz, czy firma przyjmuje studentów?

Czy pracodawca Plaster Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Xxcxx

Nie polecam firmy Plaster szef to jeden wielki (usunięte przez administratora) ta firmę powinni zamknąć

Tonik

Wystarczy być dobrym pracownikiem , robić to co należy a nie trzeba narzekać bo firma ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Plaster Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

Plaster Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Mszańska 1a
    44-300 Wodzisław Śląski