Opinie o Żabka Polska w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Nadarzyn

Uczestniczyłam w rozmowie o pracę do jednego z centrum logistycznego. Niestety, feedback był niejasny, otrzymałam lakonicznego maila po dłuższym czasie, po którym trudno było mi wywnioskować czy przeszłam do kolejnego etapu czy też może nadawca pomylił adresata. Po kilku tygodniach otrzymałam informację, że niebawem dowiem się jaki będzie termin kolejnego spotkania. Niestety, żadnej wiadomości nie otrzymałam do dziś, a rozmowa odbyła się kilka miesięcy temu.

Żabka Będzieszyn

Nie polecam. Żabka zatrudnia poprzez swoich tzw. liderów, którzy są na działalności gospodarczej. (usunięte przez administratora)Przepracowałem w marcu 36 godz. Brak umowy o pracę, którą obiecał, czyli praca na czarno. Za wszystko trzeba samemu zapłacić. M.in. za szkolenie BHP, za buty. Za 36 godz. przepracowane w marcu otrzymałem 100zł., co daje na godzinę 2.78zł. Zrezygnowałem 03. kwietnia bo ta praca mija się z celem. Pracowałem na stanowisku miksera na magazynie Food. Dalej (usunięte przez administratora) bo daje ogłoszenia o zarobkach od 4000 do 8000 brutto. Oczywiście zgłaszam sprawę do PIP, ZUS i Urzędu Skarbowego.

mucha

Mam 2 sklepy i zarabiam całkiem fajnie, kontakt z żabką tez dobry. Generalnie zadowolony jestem.

@mucha

Przyjemnie czyta się takie komentarze. Jednak jest on trochę ogólnikowy, więc korzystając z okazji dopytam Cię o coś. Jak myślisz, czy osoba, która nie ma zbyt dużego doświadczenia w handlu, przy dużym zaangażowaniu, poradzi sobie z prowadzeniem Żabki?

@Iza

Myślę, że tak. Firma daje na początek szkolenia, przyznaje opiekuna itd. Jak się chce i ciężko pracuje to można osiągnąć sukces.

@mucha

Brzmi to bardzo zachęcająco. Napiszesz, czym dokładnie się taki opiekun zajmuje? Może wiesz, kto może nim zostać? Mówisz też o szkoleniach. Bardzo ciekawi mnie, jak one wyglądają i czego dotyczą. Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Iza

Nie wiem jak zostac partnerem, bo prawdze sklep po prostu. Partner pomaga we wszystkim zwiazanym z prowadzeniem sklepu. Szkolenia - bardzo różne, róznie prowadzone i na różne tematy związane z proawdzeniem sklepu i handlem - dużo tego żeby pisać.

@mucha

A na jakich zasadach jesteś zatrudniony? Czy własną działalność czy kontrakt, napisz proszę.

mixx

Pracował ktoś w Nadarzynie jako dyspozytor w centrum dystrybucyjnym jakie wynagrodzenie i atmosfera?

@mixx

Dołączam sie do pytania, tez sie wybieram do zabki w nadarzynie w tym samym celu.

Kolka
@Tax

A ja mam pytanie jak dostaliście tam pracę ? Mam w miarę blisko i od przeszlo dwóch lat składam tam swoje CV i nikt nigdy się nie odzywa :/

@Kolka

Pewnie kontaktuja sie tylko z wybranymi. Warto probowac dalej.

@mixx

I jak? Przyjęli Cię?

dno

Czy to prawda ze tam awanse dostaja tyle geiusy albo (usunięte przez administratora)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Netto Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik fizyczny - Magazynier
Folga S.A.
Jerzy

Podpowiedzcie coś więcej jak się pracuje i na jakie zarobki można liczyć?

Oleg

Współpraca z firmą na zasadzie franczyzy jak najbardziej korzystna

ozzy
@Oleg

Dla firmy macierzystej na pewno ;).

Lola

cześć, czy muszę znaleźć swoje miejsce na sklep?

@Lola

Żabka zapewnia Ci lokalik, nie musisz się o nic martwić

Iwona

Pracujesz w Żabka Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Amanda
@Iwona

Ola
@Amanda

Na dobre warunki i na fajny klimat

Ken

Zdecydowałem, że dobrze byłoby zacząć prowadzić sklep jako franczyzobiorca już znanej marki. No i to był dobry pomysł, ludzie chętnie przychodzą i w sumie nie mam na co narzekać

Ken

Sklep prowadze od paru lat i nie mam na co narzekac.

Kierowca

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Rozladowac zatory na zwrotach.

Kurwin

Witam wszystkich. Praca w żabce jest okej, nie ma na co narzekać. Jest to firma wyplacalna i dobrze płaci. Magazyn idzie w stronę oszczędności. Większe sprzątanie jest tylko przy audytach. Młodzi i nowi pracownicy są gnebieni i wysylani do zbierania palet przez pracowników przyjezdnych zamiast poznawać topografie magazynu i trenować ściąganie palet przez swój okres próbny. Awanse są rozdawane po znajomości. Szukają osób do pracy bez doświadczenia a potem boją się ich wsadzac na wózki.

Szkoda słów

@Marcin

Praca może wzbudzać różne emocje i czasami zwyczajnie nie mamy ochoty na ten temat dyskutować. Jednak forum GoWork.pl jest forum opinii o pracodawcach i zapewniam Cię, że każda merytoryczna opinia może być dużą pomocą dla osób, które planują zatrudnić się w Żabce. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu, czekamy na Twój komentarz.

kandydat

Witam Wszystkich . Pragnę aplikować na stanowisko Kierownika regionu, Czy ktoś może powiedzieć jak jest tzn szefostwo , zarobki itd. Za pomoc dzięki

ziomal
@kandydat

odpuść sobie rotacja na , ciągłe wymagania obrót , obrót itd

kandydat
@ziomal

dzięki a jaka kasa realnie

robo
@kandydat

daj sobie spokój , dwaj panowie na drugim spotkaniu jeden ważniejszy od drugiego:) .Dyrektor taki "buc" dziwne pytania zadaje np.ile jest sklepów żabka w kraju .Nie polecam

Dario

Ą pracujący na czarno przez 200h ukraincy zatrudnieni na zlecenie na parę godzin w miesiącu przez pośredników.... Czy Żabka nie kontroluje na jakich warunkach są zatrudniani ludzie w Nadarzynie? A może raczej ma te wiedzę ale nikogo nie obchodzi fakt że łamane jest prawo?

Driver

Porażka... 2 razy byłem z dostawą i 2 razy czekałem ponad 4 godziny na rozładunek...

slonzak

a w nadarzynie jest fajna wysoka dzioucha kierowniczka

anne

witam, zdaje się że było coś na ten temat na http://polskafranczyza.pl/viewtopic.php?f=4&t=14 jest tam forum franczyza tzw franchising, pomysły na biznes i ogłoszenia sprzedam biznes. Pozdrawiam.

pytajcieasiedowiecie

jak to jest z wozkowymi, bo wyswietlaja mi sie reklamy/banery typu"zostan operatorem wozka widlowego w zabce? naprawde nie trzeba miec doswiadczenia na wysokim skladzie? wystarcza same uprawnienia? jak z placami na tym stanowisku? naprawde wszystkiego naucza? 2500 mozna wyciagnac?

gienek
@pytajcieasiedowiecie

nie masz uprawnien , nie masz doswiadczenia na wysokim skladzie to zapomnij o tej pracy. tylko bys nerwy na tym wózku stracil.

podkomendny

Dział food to dopiero kołchoz. Mikserzy włażą pod widły, krańce regałów nie są zabezpieczone łańcuchami, ewentualnie tylko jak jakaś kontrola wpadnie, a magazynier nawet nie pomaga podczas dostaw przy zdejmowaniu towarów. Potrafi za to robić sobie z ludzi niewybredne żarty, drzeć papę za byle co na wózkarzy, a jak ktoś się mu postawi to jest szybko usuwany z tej pracy. Mikserzy często obrywają po nogach, gdy któryś z wózkarzy z rozpędem wjeżdża w regały. "Mistrzowie" z BIN-u i z działu BHP latają tylko po to by się czasem pokazać na hali magazynu, że w ogóle istnieją. tylko "zaufani" wózkarze mają przywileje, a ludzie którzy chcą być szanowani za pracę i chcą być uczciwi są niewygodni dla nich.

oww
@podkomendny

Dlaczego jeszcze pracujesz ? Znajdź lepszą pracę i dziękujemy;) Następny niedopieszczony.... buhahhaha ale jaja ludzie ale jaja buhuhuhuha

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska