brak logo

Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.

Warszawa

Opinie o Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.

KINGA 2015-05-17 19:30:59
JA TEŻ SZUKAM PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH WOLTERS KLUWER.
3
Maniek 2015-05-21 15:13:56
Witam,
chciałbym odnowić temat handlowca. Ktoś mógłby napisać jak teraz jest w firmie. Zwrócić na coś szczególnego uwagę podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Pozdrawiam,
3
kaja 2015-07-10 12:40:21
@Maniek nie ma obecnie żadnych ofert pracy w ogóle czy to an handlowca czy na inne stanowisko po prostu nie ma. A wydaje mi się, że dobrze by było, by firma teraz na wakacje chociaz program staży jakiś utworzyła. Poza tym na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdzaja Twoje doświadczenie i tzw umiejętności miękkie.
ktos 2015-07-16 08:41:49
Witam,
Firma szuka handlowców, zdaję się że chyba 2. Prowadzą rekrutacje przez agencje pracy. Jestem po pierwszym etapie, czyli po rozmowie telefonicznej.
Osoba zatrudniona ma być na własnej działalności gospodarczej, a facet, który do mnie dzwonił był na tyle chamski i opryskliwy, że skutecznie zniechęcił mnie do tej firmy. Pamiętajcie, że jak jesteście zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, to jesteście pracownikami firmy. Muszą wówczas stosować się do przepisów kodeksu pracy. Muszę też traktować was w odpowiedni sposób. Jak jesteście na działalności to jesteście tylko firmą świadczącą dla nich jakąś usługę. Kodeks pracy was nie obejmuje ( możecie pracować od rana do nocy), mogę was też zwyzywać od najgorszych i nic im nikt za to nie zrobi
Pokłos 2015-07-22 19:24:32
A ktoś napisze jak u Przedstawicieli z urlopami skoro są na działalności?
ystat 2015-07-22 21:28:35
Pracuję w tej firmie ponad rok. Jeżeli ktoś chce dostać podwyżkę i umowę o pracę powinien wykazać swoje zaangażowanie i uwierzcie mi, że ciężka praca zostanie tu dostrzeżona. Nie liczcie na łatwy zarobek, trzeba naprawdę postarać się. Można całkiem dobrze zarobić, tylko trzeba chcieć.To jest poważna firma i nie ma tu miejsca dla obiboków. Zdarzają się miesiące, że nie wykona się planu w 100%, a nawet w 80% (minimum). To zależy od pory roku i od tego, czy jest coś do sprzedania, czy są jakieś nowości itd. Przełożeni obserwują cię.Zdarza się, że dostajesz warunek (tzw. plan naprawczy).Jeżeli nie podołasz i w dodatku obijasz się, to po co jesteś tam potrzebny? Jeżeli ktoś uważa, że to jest czarnuchowo, to niech pójdzie do pracy do kołchozu do Delty przy 17 Stycznia pod skrzydła niejakiej furiatki i histeryczki Moniki K, albo do dziadowskiej Arterii za 1.400 zł brutto. Chcesz pracować w Wolters Kluwer - zaciśnij zęby, wykaż minimum zaangażowania i możesz mieć godziwy zarobek. Przełożeni są wymagający, bo taka ich rola,aale zawsze służą pomocą.
3
Ktoś 2015-07-24 18:23:57
Jak jesteś na działalności to nie podlegasz pod kodeks pracy. Czyli możesz pracować od rana do nocy, 7 dni w tygodni w święta itd. Nie przysługuje Ci płatny urlop, nie masz żadnego okresu wypowiedzenia, mogą z dnia na dzień rozwiązać z Tobą współpracę i powiedzieć, żebyś już jutro się nie pojawiał. Staż pracy nie liczy Ci się do urlopu, czyli jak kiedyś podejmiesz pracę na umowę o pracę będziesz miał 20, a nie 26 dni urlopu. Jeżeli pracodawca źle Cie potraktuje, wyzwie, oszuka itd. nie możesz liczyć na pomoc inspekcji pracy, możesz jedynie dochodzić swoich praw na drodze cywilnej.
Normalnie funkcjonująca, duża firma nie ma problemu z tym, żeby dać umowę o pracę.
Prawdopodobnie własna działalność jest tylko i wyłącznie dlatego, żeby pracownicy nie mieli praw pracowniczych
4
aaga 2015-07-27 20:15:06
hehe kto ci kazał to napisać?

naturos 2015-08-20 21:25:05
Jeśli ktoś naprawdę chce tej podwyżki to ją przecież dostanie. Nie ma rzeczy niemożliwych w tej firmie. Trzeba jednak wykazać się bardziej niż typowy pracownik. Potrzeba więcej angażu w tym co się robi. Jak wyniki będę dobre to na pewno można się spokojnie ubiegać o takie też podwyżki, kwestia właśnie tego jak się pracownik stara.
1
burgdu 2015-09-21 12:41:38
Może ktoś przedstawić obecnie sytuację personalną w tej firmie - czy to idzie w dobrym kierunku, czy ludzie awansują, migrują między działami zdobywając jakieś nowe umiejętności czy każdy raczej siedzi jak mysz kościelna i się nie wychyla ze swojego stanowiska pracy ? Chciałbym podjąć prace w jakimś miejscu gwarantującym rozwój.
King 2015-10-13 10:00:56
człowieku naucz się pisać i używać znaków interpunkcyjnych albo wracaj do szkoły podstawowej
Pracownik wk 2015-10-14 17:50:26
Dokladnie, zgadzam się w powyższą odpowiedzią.Nie jest łatwo ale jak osiągniesz wynik 100% planu lub więcej zarabiasz niezłą kasę i do tego sprzedajesz najlepszy produkt na rynku
1
Pracownik wk 2015-10-14 17:51:37
Dokladnie, zgadzam się w powyższą odpowiedzią.Nie jest łatwo ale jak osiągniesz wynik 100% planu lub więcej zarabiasz niezłą kasę i do tego sprzedajesz najlepszy produkt na rynku
1
gontek 2015-10-21 15:43:06
cześć Wam. Jeśli chodzi o ten najlepszy produkt na rynku to tutaj mógłbym się ewentualnie kłócić jednak nie można powiedzieć oczywiście aby nie był on jednym z lepszych. Jak dla mnie Wolters Kluwer to naprawdę bardzo porządna firma w której mozna się rozwinąć całkiem ładnie, ale nie przesadzajmy w swych ocenach
Kazik# 2015-11-03 23:58:39
Witam,
Mam pytanie,
CZY CHCESZ MIEĆ 100% SPRZEDAŻY, BO TWÓJ PRODUKT JEST NAJLEPSZY I ROZCHODZI SIĘ JAK ŚWIERZE BUŁECZKI?!?
LUDZIE SAMI DO CIEBIE PRZYCHODZĄ, ALBO DZWONIĄ, BO CHCĄ SKORZYSTAĆ Z TWOICH USŁUG?!?!
CZY CHCESZ PO ROKU PRACY STWIERDZIĆ, ŻE TO NIE TO, ŻE SIĘ NUDZISZ, NIE ROZWIJASZ?!?
TO IDŹ WYKŁADAĆ TOWAR W SUPERMARKECIE, ALBO ZAJMIJ SIĘ PILNOWANIEM DZIECI!!!
Pracuję w Wolters Kluwer niewiele ponad rok. Najpierw na słuchawce, a teraz na bardzo odpowiedzialnym stanowisku. Nie pomagali mi "ZNAJOMI", wykształcenie też odbiega od profilu firmy, ale, dzięki intensywnym szkoleniom (merytorycznym i produktowym, w których bierze udział każdy bez wyjątku czy jesteś nowy, czy z większym stażem) dzięki wierze moich przełożonych, że dam sobie radę (i oczywiście ciężkiej pracy), JESTEM TU GDZIE CHCĘ I LUBIĘ BYĆ!
Zdarzają się miesiące gdzie mniej się zarobi, oczywiście, ale w dalszym ciągu są to spore i stałe pieniądze. A jeśli nie czujesz się dobrze na danym stanowisku, chcesz iść dalej, rozwijać się, czy chcesz obrać zupełnie inny kierunek, to nie ma problemu! DRZWI STOJĄ OTWOREM!!! To firma, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, jest wiele możliwości.
Ale jak jesteś osobą, która wiecznie narzeka, szuka problemów,
TO NIE ZATRUDNIAJ SIĘ W WOLTERSIE!!! NIE TRAĆ CZASU!!!
Jeśli zależy Ci na monotonnej pracy, gdzie idziesz, żeby odbębnić swoje,
NIE ZATRUDNIAJ SIĘ W WOLTERS KLUWER!!! TO NIE JEST FIRMA DLA CIEBIE!!!
To jest miejsce dla ludzi, którzy naprawdę są zaangażowani w to co robią, lubią wyzwania, i konstruktywną krytykę przyjmują jako inspirację i bodziec do rozwoju!!! Nie oszukujmy się jest to w większości sprzedaż B2B.
JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ KREATYWNĄ, KTÓRA NAPRAWDĘ INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO KLIENTA I CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ, TO NA PEWNO ODNIESIESZ SUKCES W TYM WYDAWNICTWIE!!!
Pozdrawiam,
Kazik.
iko 2015-11-25 20:52:40
tak szczerze to trochę się dziwię, że tak mało osób u nich jest zatrudnionych a mimo wszystko dają radę ogarniać rynek, który mają. Tak się dodatkowo zastanawiam czy ludzie nie chcą rezygnować ze wspólpracy z nimi na rzecz jakiejś innej firmy, która mogłaby oferować lepsze warunki, socjal, 13tki etc. jakie myslenie u pracowników jst ?
Kazik# 2015-11-26 19:08:54
Wolters Kluwer SA jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw.
Ela 2015-12-05 23:55:43
Podczas studiów korzystałem z książek tego wydawnictwa. Bardzo je lubiłam. Teraz chcę u nich pracować :) Powie mi ktoś może jak to jest u nich z atmosferą pracy? Bo o zarobkach to pewnie się dowiem na rozmowie.
boshe 2015-12-16 13:52:25
znam tę firmę i naprawdę przychodzi mi tylko jedno do głowy, pozytywne opinie piszą ludzie z marketingu firmy, każdy kto był zatrudniony w dziale handlowym, zawsze otrzymywał umowę śmieciową lub działalność. Umowa o pracę i stabilizacja, to oksymoron w przypadku tej firmy. Owszem jest to duże i znane wydawnictwo ale szacunek dla człowieka i jego pracy to coś czego tu nie znajdziesz. Firma ma tak skonstruowane umowy aby dodatkowo zarabiać na pracownikach ...a jeżeli nie dasz się zaszantażować, tak rozpiszą Twoją sprzedaż abyś nie otrzymał za swoja pracę nic więcej niż parę groszy premia za realizację planu wynosi 600 do 800 zł za pracę od bladego światu do ciemnej nocy. Jeżeli pracowałeś w jakiejkolwiek firmie wcześniej szybko zobaczysz gdzie trafiłeś i jaki poziom kultury reprezentuje ta firma.
1
leczo 2015-12-16 17:54:25
moim zdaniem kazda premia jest dobra,poza tym oprocz podstawy zawsze do tych 800 złoty zarobisz, moze w innych branzach jest wiecej,moze zalezy od twojego efektu pracy
Kazik# 2015-12-17 09:17:13
Witam,
Moze od razu przejdę do rzeczy. Nie pracuję w marketingu. Wiem o jakich zagrywkach mówisz, też ich nie lubię. Czuć je na kilometr i uważam że są żałosne. I nie zgodzę się z Tobą w kwestii wysokości premii. Jest ona uzależniona od wyniku. Każdy kto pracował jako konsultant, doradca klienta zdaje sobie sprawę z tego na czym polega ta praca i jaki jest zakres obowiązków na tych stanowiskach. Do pracy przychodzi się pracować, a nie szukać nowych znajomości, rozrywki i nikt nikogo nie głaszcze, mówiąc jaki jesteś wspaniały. Moim zdaniem nie świadczy to również o złym podejściu do pracowników, jedynie o profesjonalizmie. Są zadania do wykonania, cele... Hmmm ciekawi mnie jak Tobie w życiu codziennym idzie spełnianie swoich celów, marzeń... Na jakim poziomie ustawiona jest Twoja poprzczka?
Ale do meritum. Klienci korzystający z programów płacą nie małe pieniądze za produkt, ale też za obsługę i oczekują najwyższej jakości zwłaszcza obsługi klienta, dlatego proszę, nie dziw się, że firma kładzie na nią szczególny nacisk. I tu również nie zgodzę się, że w związku z tym panuje grobowa atmosfera. Jesteśmy ludźmi i nikt nie będzie przebywał osiem godzin jak robot wpatrując się w monitor. Panuje tu bardzo miła i przyjazna atmosfera pomagamy sobie wzajemnie, na przełożonych też można liczyć. Ba! Powiem nawet że stają na głowie żeby Ci pomóc np. w uzyskaniu większego rabatu, wyliczenia korzystniejsze oferty czy jakiegoś prezentu dla klienta. Pomagają też jak się nie wyrabiasz z obowiązkami.
Ja 2015-12-17 23:06:57
18 000 PLN
TO MÓJ WCZORAJSZY WYNIK
Ja 2015-12-17 23:09:19
18 000 PLN
TO MÓJ WCZORAJSZY WYNIK
galak 2015-12-18 22:08:15
Z chęcią bym się dowiedział ile z tego pójdzie dla Ciebie i jakim cudem to osiągnąłeś. Rynek jest trudny, konkurencja spora więc wynik albo nieprawdziwy albo niecodzienny ..
45t 2015-12-26 23:57:18
@galak no ciekawe czy w najblizszym czasie firma Wolters Kluwer S.A. bedzie szukala jakis nowych pracowników np. konsultanta help desk albo wdrożeniowca
Kazik# 2015-12-28 20:01:33
Brawo Ty!
oho oho 2015-12-29 03:07:34
@45t wolters kluwer jako że siedzi w branży prawniczej zawsze będzie miał dobre warunki zatrudnienia, ale chyba teraz nie mają żadnej oferty pracy, prawda? Dzięki
Ja 2015-12-30 01:42:01
Czy są oferty pracy?
Pewnie są, tak jak w każdej firmie.
Ktoś odchodzi na macierzyński, emeryturę itp. Najłatwiej sprawdzić to na stronie Woltersa
elo 2015-12-31 12:47:25
witam! widziałem u nich oferte na stanowisko Specjalista ds. Marketingu i Promocji tylko chodzi tutaj o prxe na rynku czasowpism drukowanych i elektronicznych.
pomis 2016-01-23 12:51:10
@elo, jak teraz szukałem od nich ofert pracy, to tej już nie było. Szukaja za to na stanowisko Specjalista ds. telesprzedaży. W warunkach oferują negocjowaną podstawę i bonus od sprzedaż/ (w zależności od udokumentowanych sukcesów w sprzedaży).
gontek 2016-02-07 15:53:42
no praca na prowizje zawsze jest jednak trochę ryzykowna niestety. Napiszcie mozę ile taki specajlista do spraw telesprzedaży dostaje podstawy tutaj .
Kucharek 2016-03-08 11:59:17
13 zł brutto za godzinę :)
desaw 2016-03-08 12:18:54
wolters,jak każda duża firma przyjmuje nowych pracowników, teraz @45t potrzebują na stanowiska asystent ds. administracji IT, księgowa, rachunkowość, / finanse, umowa o prace i dobre zarobki, więcej informacji na stronie firmy
mukorles 2016-03-11 17:28:17
Do obsługi klienta także szukają ludzi z tego co mi wiadomo @desaw, stanowisko specjalisty, a co za tym idzie trzeba posiadać już jakieś doświadczenie, nawet i 3 lata.
hunter 2016-03-13 17:38:10
A może ktoś pracował w telesprzedaży? Widziałam, że poszukują w Warszawie na te stanowisku specjalistów z doświadczeniem w sprzedaży na rynku wydawniczym. Dają umowę o pracę, a słyszałem, że system premiowy mają rozsądny i za dobre wyniki można sporo zarobić.
leczo 2016-03-15 17:39:13
hunter' masz rację jednak pamietaj o tym, że najwiecej zalezy od Ciebie tyle ile jesteś w stanie wykonać i zrobić daniego dnia, przez 8 godzin dziennie jezeli uda ci sie sprzedać produktów parę to już jesteś o krok do premii.
doris 2016-03-17 19:37:12
też słyszałam @leczo, że na premii moża u nich nieźle się urządzić i trzeba przyznać, że to chyba jedyna firma, która na tzw. słuchawce daje umowę o pracę :)
szanuj się 2016-04-02 08:54:03
dziwię się, że ludzie godza się na pracę na śmieciówkach to jest niewolnictwo w Polsce :jesteś bez opieki madycznej, składki na ZUS, praw pracowniczych, ochrony inspekcji pracy, prawa do urlopu, a jak się rozstaniesz z firmą zostajesz bez możliwości zarejestrowania się w urzędzie pracy do pobierania zasiłku, bo nikt nie opłacał składek. Dla międzynarodowej firmy pozbawianie części pracowników umówy o prace to hańba. Dziwię sie też ludziom, że się na to godzą, żaden szanujący się człowiek nie powinien się zgodzić na taki wyzysk. Może chcą takich co się nie szanują
1
trewor 2016-04-02 09:37:31
masz racje @szanuj się każdy ma wybór, tylko Ty sam decydujesz na jakich warunkach zatrudniasz się w firmie, ale wielu ludziom odpowiadają takie warunki z rożnych powodów np studentom
kate 2016-04-23 13:35:32
firma rekrutuje na doradcę klienta za pomocą agencji z Poznania. Proces jest rozbudowany rozmowy, scenki, zadania, test...ocena bardzo dobra i informacja na koniec, że tak naprawdę to ogłoszeniami motywują pracujących handlowców, a nie szukają nowych. Piątka dla menadżerów w tej firmie. Może czas na nową książkę, wiek XX się skończył i świat się zmienia. Po tych rozmowach nawet w empiku nie chce mi się brać do ręki ich publikacji..ot taki niesmak.
xanm 2016-04-26 14:21:10
Tez zmeczyla mnie ta ich rekrutacja. pare telefonow, pare rozmów, scenki, testy, spotkania jakby rekrutowali conajmniej na regionalnego managera czy dyrektora.
Ludzie, opanujcie sie !
1
yes 2016-05-02 09:38:37
Skoro dorzucają premie do zarobków, to nie jest tak źle.
bulwa 2016-05-05 22:14:13
to prawda @yes, chociaz i tak uważam, że premia powinna byc zawsze jak pracownik osiąga coraz to lepsze wyniki w pracy lub wyrabia ponad normę. Podoba mi się że tak to własnie w Wolters Kluwer Polska Sp z o.o. działa. Szukaja teraz Młodszego Specjalisty ds. logistyki i rozliczeń
Exhunter 2016-06-19 18:07:58
Uwaga przy rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta, obiecują 4 200 zł netto na fakturę podstawy plus 1100 zł netto zwrotu ZUS w sumie podstawa 5 300 zł netto na fakturę plus samochód służbowy plus kartę paliwową. Po zatrudnieniu okazuje się, że 4200 to z ZUS a 1100 zabierają za samochód służbowy
1
Exhunter 2016-06-19 18:08:52
Uwaga przy rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta, obiecują 4 200 zł netto na fakturę podstawy plus 1100 zł netto zwrotu ZUS w sumie podstawa 5 300 zł netto na fakturę plus samochód służbowy plus kartę paliwową. Po zatrudnieniu okazuje się, że 4200 to z ZUS a 1100 zabierają za samochód służbowy
2
Wiek 2016-06-19 18:28:25
Specjalista ds. marketingu online i marketing automation pilnie poszukiwany do Wolters Kluwer Polska
Niki 2016-08-23 18:49:38
jaki poziom obsługi klienta mogą zaoferować studenci ? denny, firma dbająca o własnych klientach nie zatrudni studenta do obsługi. Student gwarantuje szybkie wyrwanie kasy od klienta, więcej jest strat niż korzyści. Call centre bazujące na studentach + niepoważna firma
kanwa 2016-08-23 20:48:49
ale dobry sprzedawca co ile miesięcznie z prowizji zgarnia?
~oszukany 2016-10-08 20:00:17
Uważajcie na zamawianie usługi przez telefon!!! Ja zamówiłem program LEX i po otworzeniu go stwierdziłem, że nie jest on dla mnie. Chciałem z niego zrezygnować, ale okazało się, że "jednostronne wypowiedzenie nie jest możliwe" (cytat z listu jaki otrzymałem od ich prawników). teraz muszę płacić haracz za coś co mi nie jest potrzebne!
Godzina 2016-10-08 20:39:36
Z tego co wiem to Wolters Kluwer Polska Sp z o.o. zatrudnia w tym momencie do Warszawy, nie ma co prawda zatrzęsienia ofert, ale sądze, że powinniście spróbować wysłać po prostu CV i liczyć na to, że Wam odpiszą, czasami tak się dzieje z tego co wiem że korzystają z własnej bazy
Zostaw swoją opinię o Wolters Kluwer Polska Sp z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolters Kluwer Polska Sp z o.o.